رفتن به مطلب

مسابقه آهنگ شناسی ♫ شماره بیست و شش

shadmehrbaz

ارسال های توصیه شده

آهنگ پنج جای تو خالی پویا بیاتی:ws3:

اقرار میکنم تازه از وقتی این مسابقه شروع شده و من هم فلش پلیرم نصب شده به ابتدای اهنگ ها توجه میکنم

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره...الان دیدم و چک کردم..درستهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif همون که میگه من نیازم تو رو هر روز دیدنه....ا

مریم چه جوری چک کرررررررررررردی ؟؟؟ اون یه آهنگ دیگه س بخدا :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مریم چه جوری چک کرررررررررررردی ؟؟؟ اون یه آهنگ دیگه س بخدا :ws28:

شبیه شبانه فرهاد هم هست:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
الان چند هفته ست دارم این کارو میکنم همیشه هم آهنگ شماره 5 رو از آهنگای اون تالار میذارم :banel_smiley_4: کل تالار دانلود هم لازم نیست ببینید ، فقط آخرین آهنگایی که هر هفته اضافه میکنم رو دانلود کنید صد در صد یکیش واسه مسابقه س :banel_smiley_4: آهنگ شماره 5 این هفته هم توی تالار دانلود هست mini و fluid هم زیرش تشکرم زدین :banel_smiley_4: معلومه اصلا دانلود نمیکنید فقط تشکر میزنید :banel_smiley_4: یا فقط دانلود میکنید ولی بهش گوش نمیکنید اصلا

عواااااا

راس میگیااااااا

دانش کردم گوش هم دادمvahidrk.gif

اما چند وقتی هست دیگه گوشش ندادم خو یادم رفته چی بود hanghead.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه

الان چک کردم..همونی هست که میگه دیگه آسمون برام فرقی با قفس نداشت...شوق پرواز توی ابرها سوی جنگل ها و اینا....:ws3:

یه مدت خیلی گوش میدادم..الان به گوشم آشنا بود ولی حافظه یاری نکردicon_pf%20(34).gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
عواااااا

راس میگیااااااا

آره من هم یکبار بیشتر گوش نکرده بودم....اصلا نگرفتم..:ws3:

واسه دهه 70 ای ها خوبه..یه آهنگی میزارم گوش کن ، گریه کن...با اشکام مهمونی گرفتم..همه چی هست فقط جای تو خالی..دارم دنبال عکسامون میکردم..همونا که لب دریا گرفتیم...اگه ما سهم هم نبودیم چرا توی دل هم جا گرفتیم...خداییش معنی داره:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
عواااااا

راس میگیااااااا

مثه من آهنگارو از جدید به قدیم بذار توی پلی لیستت اینجوری آهنگای جدیدو بیشتر گوش میکنی زود یادت نمیره :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مثه من آهنگارو از جدید به قدیم بذار توی پلی لیستت اینجوری آهنگای جدیدو بیشتر گوش میکنی زود یادت نمیره :w16:

فولدراشون باهم متفاوته...اما قاتی پاتی شدن همون جدیدا هم :ws3:

لینک به دیدگاه
آره من هم یکبار بیشتر گوش نکرده بودم....اصلا نگرفتم..:ws3:

واسه دهه 70 ای ها خوبه..یه آهنگی میزارم گوش کن ، گریه کن...با اشکام مهمونی گرفتم..همه چی هست فقط جای تو خالی..دارم دنبال عکسامون میکردم..همونا که لب دریا گرفتیم...اگه ما سهم هم نبودیم چرا توی دل هم جا گرفتیم...خداییش معنی داره:ws28:

بابا من به معنی شعرش اصلا کاری ندارم فقط ملودیش قشنگ باشه میذارم تو مسابقه هفته پیشم آهنگ شاد عروسی گذاشته بودم فقط پسر ایرونی گوش داده بودش تونست بحدسه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بابا من به معنی شعرش اصلا کاری ندارم فقط ملودیش قشنگ باشه میذارم تو مسابقه هفته پیشم آهنگ شاد عروسی گذاشته بودم فقط پسر ایرونی گوش داده بودش تونست بحدسه :ws3:

خوش بحال پسر ایرونی که اینقدر عروسی میره...عزا بزار ما جواب بدیم:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
فولدراشون باهم متفاوته...اما قاتی پاتی شدن همون جدیدا هم :ws3:

همون قاطی پاطی باید گوش کنی دیگه واسه همین میگم پلی لیست درست کن که هی مجبور نشی سه ساعت بری توی 10 تا فولدر بگردی دنبال آهنگ :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

همون اولی فقط:sigh:

ستار گل پونه

چهارمی هم میدونم مال فریدون فروغیه ولی اصلا یادم نمیاد چی میگفت:4564:

مغزم سه چهار ماهه درست یاری نمیکنه:4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خوش بحال پسر ایرونی که اینقدر عروسی میره...عزا بزار ما جواب بدیم:ws3:

عزا هم میذارم میگی واسه دهه 70 ایاست که :whistle:

تازه اون آهنگ عروسی هم واسه تالار دانلود بود اگه دانلود میکردی لازم نبود حتما بری عروسی مثه پسر ایرونی :w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه

همون قاطی پاطی باید گوش کنی دیگه واسه همین میگم پلی لیست درست کن که هی مجبور نشی سه ساعت بری توی 10 تا فولدر بگردی دنبال آهنگ :ws3:

:ws3:

باید یه فکری به حالش کنم

اهنگاش خیلی تکراری شدن

• Like 2
لینک به دیدگاه
میگمااا !!

این تالار دانلود که اهنگا ازش انتخاب میشه کجاست لطفا به منم بگید :hanghead:

آهنگها ازش انتخاب نمیشه فقط یه آهنگ هر بار ازش انتخاب میشه !:icon_pf (34):

اینجاست:

http://www.noandishaan.com/forums/forum1228.html

ولی باید قبلش امتیاز طلایی بخری تا واست باز بشه :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...