رفتن به مطلب

تاپیک کری خونی مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر

ارسال های توصیه شده

برو بچه

ثانیه 12؟

تو حرف گزارشگر رو باور میکنی؟

12 ثانیه؟

اون عقل نداشت تو چرا مهندس؟ :ws3:

بدبخت سوراخ سوراخ

باز هم یه برد آوردید تا اینطوری جوگیر بشید و سرود قهرمانی بخونید :ws28:

وای خدا اینا چه باحالن

:ws28:

هنوز با تیم سختی بازی نکردید..

بذار وقتی خوردید به گهر متوجه میشید :ws28:

هنوز عیار گل محمدی (دانمارکی سابق) مشخص نیست

:ws37:

تو که الان گیر کردی تو شمارش 6 بهمن چیجوری میحوای گل هایی رو که میخورین و بشمرین حداقل تا 6 و یاد بگیری دوبار بگی میشه دوازده

بیا sاسی این فیلمش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دوبار از 1 تا 6 بشمر میشه 12 شایدم 10 هنوز بین علما اختلافه:w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 117
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دقیقا آمار هر دهه رو بگیری دستت میاد

3757_769.jpg

لازم نیست که یاداوری کنم لازمه؟ 73/6/19 :ws28: البته جای تعجب هم نداره خوب 6 تا زدن سال 52 به تیمی که دوبار قهرمان آسیا شده واسه شما لنگیایی که تمام زورتون سومی آسیا و الان هم نیمه دوم جدول هم هستین واقعا افتخاره ... :w02:

v35i07l09u86ge9mp6.jpg

لینک به دیدگاه
تو که الان گیر کردی تو شمارش 6 بهمن چیجوری میحوای گل هایی رو که میخورین و بشمرین حداقل تا 6 و یاد بگیری دوبار بگی میشه دوازده

بیا sاسی این فیلمش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دوبار از 1 تا 6 بشمر میشه 12 شایدم 10 هنوز بین علما اختلافه:w02:

اقا قبول شما ثانیه 12 گل زدین ولی گل ثانیه 8 رو که از مس سرچشمه خوردین کجای دلتون میزارین؟ :ws28:

گل غلامرضا رضایی هرچند یکی از زودهنگام‌ترین گل‌های تاریخ لیگ برتر بود اما سریع‌ترین گل نبوده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، باشگاه پرسپولیس در پایان دیدار این تیم مقابل فجر سپاسی که با برتری دو بر صفر سرخ‌پوشان همراه بود، در خبری که بر روی خروجی سایت باشگاه قرار گرفت مدعی شد غلامرضا رضایی در این دیدار سریع‌ترین گل تاریخ لیگ برتر فوتبال را به ثمر رسانده است. ادعایی که با مراجعه به آرشیو لیگ برتر فوتبال می‌توان به نادرستی آن پی برد.

غلامرضا رضایی در این بازی بلافاصله پس از شروع بازی در ثانیه 12 دروازه فجر را فروریخت اما این سریع‌ترین گل تاریخ لیگ برتر نبوده و خود سرخ‌پوشان بهترین دلیل برای رد این ادعا هستند.

این تیم در دیدار مقابل مس سرچشمه در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در روز 25 مرداد سال 1390 سریع‌ترین گل تاریخ لیگ برتر را دریافت کرد. در آن دیدار که در ورزشگاه باهنرکرمان برگزار می‌شد، اشتباه علیرضا حقیقی دروازه‌بان وقت پرسپولیس باعث شد تا برنوویچ بازیکن خارجی مس سرچشمه، در ثانیه هشتم این گل را به ثمر برساند. هدایت تیم در آن زمان بر عهده حمید استیلی بود.

لینک به دیدگاه
لازم نیست که یاداوری کنم لازمه؟ 73/6/19 :ws28: البته جای تعجب هم نداره خوب 6 تا زدن سال 52 به تیمی که دوبار قهرمان آسیا شده واسه شما لنگیایی که تمام زورتون سومی آسیا و الان هم نیمه دوم جدول هم هستین واقعا افتخاره ... :w02:

فقط نمیدونم چرا این قهرمان آسیا که انقدر ادعاش میشه، نمی تونه از این کارا کنه :ws38:

لینک به دیدگاه
فقط نمیدونم چرا این قهرمان آسیا که انقدر ادعاش میشه، نمی تونه از این کارا کنه :ws38:

والله به قران.

من فکر میکنم اینجا جمع کاملا پسرونست نمیتونم خیلی کل کل کنم گویاicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

شما دغدغه تون فعلا موندن تو لیگه ... ولی فک کنم شما علی 30 ثانیه رو یادت رفته ها :w02:

لینک به دیدگاه
شما دغدغه تون فعلا موندن تو لیگه ... ولی فک کنم شما علی 30 ثانیه رو یادت رفته ها :w02:

تیمی که دغدغش اینه، دست و پاتونو لرزونده؟ :ws28: نترسین بابا حالا چند هفته مونده :w02:

لینک به دیدگاه
تیمی که دغدغش اینه، دست و پاتونو لرزونده؟ :ws28: نترسین بابا حالا چند هفته مونده :w02:

دست پای مارو؟ خدا شما لنگیا رو از ما تاجیا نگیره واقعا شما نباشین ما دپرس میشیم بس که سوژه خندمونید :ws28: پرسپولیس قهرمان تو لیگ برتر بمان :ws28:

لینک به دیدگاه

برید بمیرید بابا

:ws3:

لُنگیهای بدبخت

برید با اون تیمتون

علی دایی :ws3:

باز یه برد آوردند اونم با تیمی که 10 نفرش رو از دست داده و شده بازیکن های لُنگ و استقلال و ...

تیم خالی بود دیگه

میانگین سنی فجر 23 سال بود. میانگین سنی لُنگ با حضور مهدوی کیا و کریمی و پیرپاتالاتون فکر کنم بالای 30 بود :ws3:

همیشه تا یه برد میارن سرود قهرمانی میخونید :ws28:

خیلی مسخره است بخدااااااااااا

برید پی کارتون بابا :ws3:

لینک به دیدگاه
داداش داغ دلشون رو تازه کردی :ws28: من نمیدونم چرا لنگیا رو دوس دارم موجودات دوس داشتنی هستن . الان میان میگن شیش :ws28:

جالب ترین موجودات روی زمین هستند

واقعا قدرشون رو نمیدونیم :hanghead:

لینک به دیدگاه
جالب ترین موجودات روی زمین هستند

واقعا قدرشون رو نمیدونیم :hanghead:

من که هروقت دپرس میشم میرم روزنامه لنگ رو نگاه میکنم

600_Perspolis-1391-10-11.jpg

ارتش سرخ یحیی :ws28:

لینک به دیدگاه

این تایپیکو دیدم دلم نیومد همین جوری رد شم:ws3: گفتم که یه دو تا از شاهکار ابکی ها رو بزارم واسه تماشا:ws3:

7t2pfs7ccdyd4i8zl9of.jpg

ve2ngf2row62kk03rvyj.jpg

dogrn7bhle3hl43bxutv.jpg

یه ماه دیگه کنکور دارم

دیگه این ورا نمیام....اما بعد از کنکور میام رو دست همتون بلند میشم چه واسه پیش بینی نتایج چه واسه کری خونی و کل کل

در ضمن فقط به خاطر همشهریم به اون یکی همشهریم گیر ندادماااا والا ایمان سوژه ای شده واسه خودش:w02:

لینک به دیدگاه
آنها حتی دارای شخصیت هم هستند

به شخصیت آنها احترام بذاریم :hanghead:

بالاخره یکی باید دهم جدول میشد، خیلی فروتن هستند :sigh:

vahidrk.gif

ما موفق ترین تیم این کشوریم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...