رفتن به مطلب

مسابقه آهنگ شناسی ♪ شماره بیست و یک

ارسال های توصیه شده

درود :icon_gol:

بعد از چند ماه وقفه دوباره برگشتیم با این مسابقه دور هم باشیم بلکه یه ذره انجمن از این خواب زمستونی در بیاد ! :ws3:

سری بیست و یکم مسابقه آهنگ شناسی رو استارت میکنم ؛ روند مسابقه مثل قبله :

یه قسمت بی کلام از آهنگی رو به صورت فایل فلش اینجا قرار میدیم شما باید اسم اون آهنگ و خواننده ش رو حدس بزنید ، 6آهنگ برای این مسابقه انتخاب شده ، هر کدوم از آهنگها رو بتونید حدس بزنید 20 امتیاز جایزه میگیرید این امتیاز به اولین کسی که درست حدس بزنه داده میشه ... مدت زمان مسابقه 2 روز هست و بعد از روز دوم جوابهای درست و برنده ها مشخص خواهند شد .

برای این هفته 6آهنگ زیر در نظر گرفته شده ، 5تاش ایرانیه و یکیش خارجی :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آهنگ اضافه شده :

آهنگ شماره 6

* حجم آهنگها خیلی کمه و برای شنیدنش فقط کافیه روشون کلیک کنید dj2.gif

* ممکنه اسم خواننده رو بدونید ولی اسم آهنگو نه ، در اون صورت اگه دو نفر آهنگ رو حدس زده باشن اولی فقط اسم خواننده رو گفته باشه و دومی هم اسم خواننده هم اسم آهنگ ، 20 امتیاز به نفر دوم میرسه که کاملتر جواب داده ( حتی اگه به قسمتی از شعرش هم اشاره کنید پذیرفته میشه ) و 10 امتیاز به نفر اول که ناقص جواب داده بود * توی هر پست فقط میتونید یک آهنگ رو حدس بزنید ، بنابرین اگر میخواید مثلا 4 تا از آهنگها رو حدس بزنید باید 4 تا پست جداگونه بدید

* کسایی که اشتباها" توی یه پست بیش از 1 آهنگ رو حدس بزنن فقط آهنگ اولی که حدس زده شده حساب میشه بقیه آهنگ ها رو حتی اگه درست هم حدس زده باشن نمیپذیرم و پست شون هم ویرایش میشه

* دوستانه ازتون میخوام که دنبال راه های تقلب نباشید چون با تقلب مسابقه لوث میشه و دیگه جذابیتی نداره

* پنجشنبه هر هفته تاپیک جدید آهنگ شناسی استارت میشه

• Like 31
لینک به دیدگاه

کسایی که میخوان سری بعد هم توی مسابقه شرکت کنن زیر پست بالا تشکر بزنن تا من با پیام خصوصی مطلعشون کنم:a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه

پانی میبینی چی به روز انجمن اومده ؟ :4564: یه زمانی این تاپیکو میزدم 30 ثانیه بعدش رفرش میکردم یه صفحه رفته بود جلو الان بعد نیم ساعت اومدم اینجا به جز تو هیچکی پست نذاشته هنوز ! :w58::ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
پانی میبینی چی به روز انجمن اومده ؟ :4564: یه زمانی این تاپیکو میزدم 30 ثانیه بعدش رفرش میکردم یه صفحه رفته بود جلو الان بعد نیم ساعت اومدم اینجا به جز تو هیچکی پست نذاشته هنوز ! :w58::ws3:

آره منم تند تند جواب دادم گفتم الانِ که همه بگن آهنگارو :ws3:

تازه بازم بلد بودم نگفتم :w02:

انجمن پوکیده اصن :sad0:

• Like 5
لینک به دیدگاه
:ws28:
من که گفتم فقط دکمه ارسال برام فعاله..هیچ ابزار دیگه ای ندارم...نه فونت نه سایز نه اسمایل....(تقاطع ستون 4 و ردیف 5)
  • Like 5
لینک به دیدگاه
من که گفتم فقط دکمه ارسال برام فعاله..هیچ ابزار دیگه ای ندارم...نه فونت نه سایز نه اسمایل....(تقاطع ستون 4 و ردیف 5)

با همین امکانات تونستی بهترین کاربر ماه بشی ؟ درود بر تو واقعا :دی

• Like 4
لینک به دیدگاه

تشکر زدم تا واسه منم ارسال بشه ببینم حریف کیه:gnugghender:

اگه یکی دوسال پیش بود واقعاً رو دست نداشتم تو موزیک. ماهی یه گیگ آهنگ جدید گوش میکردم ولی الان بیشتر تو ماشین رادیو گوش میدم:icon_redface:

اول جوونی پیر شدیم رفت.:sigh:

• Like 4
لینک به دیدگاه
با همین امکانات تونستی بهترین کاربر ماه بشی ؟ درود بر تو واقعا :دی
ممنون..لطف داری ... این یک ماهه سرعتم پایین بود در کل ولی 10 روز آخر به پایین ترین حدش رسید و تقریبا 1 هفته هست که بی امکانات شدم... من اسپم نکردما...
  • Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...