رفتن به مطلب

نظر سنجی سری 1 مسابقه " شهر خودتو اصلاح کن "

شهر خودتو اصلاح کن  

149 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شهر خودتو اصلاح کن

• 13
    • 10
    • 12
    • 15
    • 15
    • 20
    • 12
    • 18
    • 12
    • 22

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فاطمه خانم تو پاتوق اسپم میکنی بسه

اینجا اسپم نکن دختر:banel_smiley_4::vahidrk:

به اعتراض اسپم بازها رسیدگی نمیشه:banel_smiley_4:

تو که خودت با این پستت اسپم کردی که :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

مگه قرار این نبود: :banel_smiley_4:

قراره تو این مسابقه ایده ها و نظراتتون رو واسه بهبودی یه فضای شهری بگین.

=======

نظرات بچه های شهرسازی هم که تابلوئه:ws3:

حالا المان یعنی چه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 5
لینک به دیدگاه

من دومین نفر رای دادم عزیزم

کجایی یعنی چی؟

من به 4 تا از نظرات رای دادم که یکیش مال خودم بود:ws3:

چون خودم نظر دادم به همین خاطر نظرات بچه ها رو تحلیل نمیکنم:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من دومین نفر رای دادم عزیزم

کجایی یعنی چی؟

من به 4 تا از نظرات رای دادم که یکیش مال خودم بود:ws3:

چون خودم نظر دادم به همین خاطر نظرات بچه ها رو تحلیل نمیکنم:whistle:

بعد از اعلام نتایج بیا تحلیل کن نظرات بچه ها رو:ws3:

مرسی که رای دادی عزیزم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مگه قرار این نبود: :banel_smiley_4:

قراره تو این مسابقه ایده ها و نظراتتون رو واسه بهبودی یه فضای شهری بگین.

=======

نظرات بچه های شهرسازی هم که تابلوئه:ws3:

حالا المان یعنی چه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بله غزل عزیزم. باید ایده های جدید میدادن بچه ها:w16:

المان یه عنصر شاخصه تو فضای شهری.

موفق باشید. منم رای دادم.

همه نظرات جالب بودن .

از اینکه من شهرسازی نیستم و رای دادم عذر میخوام

ممنون از رایو نه عزیزم شرکت و رای دادن واسه همه ی رشته ها ازاد بود. تو مسابقات بعدی شرکت کن:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بابا من رای دادم که icon_pf%20%2834%29.gif

قطعاً میدون انقلاب خیلی حرف واسه گفتن داره که شاید بعضیاش تو لحظه مورد توجه دوستان بوده باشه.

نظر اول: همونطور که اشاره شد بیشتر جنبه زیبایی شناختی اشاره شده و اینکه فقط به المان وسط میدون توجه شده. البته عکس هم تا حدودی ماهیت کار رو کامل نشون نمیداد واسه کسایی که آشنایی ندارن.

------------------

نظر دوم: تو این نظر هم بعد کالبدی بیشتر مورد توجه بوده و تأکید زیادی روی جداره های میدان و المان مرکزی شده و اینکه بیشتر نقاط ضعف موجود تو این زمینه ها رو دیده و یه سری راهبرد کلی داده و کمتر راهکارهای پیشنهادی واسه اصلاح داده شده.

-----------------

نظر سوم: نسبت به دو نظر قبلی جنبه های بیشتری رو دیده. دید ترافیکی و کالبدی و تا حدی هم اجتماعی

مشکلات خوبی رو دیده. نبود ایمنی، مکث و فضای سبز و ساختمان های نسبتاً فرسوده اطراف میدون. فقط راهکار اولی که داده بود چندان جالب نبود. پیاده راه کردن یه مسیر جنبه های مختلفی رو داره که به نظرم در نظر گرفته نشده.

----------------

نظر چهارم: این نظر هم بیشتر ایمنی و مسائل ترافیکی رو دیده. و متأسفانه راهکارهاش واسه مسائل ترافیکی بیشتر در جهت غلبه سواره بر پیاده بوده. توجه به پارک لاله و فاصله نسبتا زیادش تا میدون هم جالب بود تو این نظر. البته به نظر تو پارک لاله اون نظارت بیشتر هست ولی کارشون بیشتر یه چیز دیگس و با معتادا کمتر کار دارن :ws3:

-----------------

نظرم پنجم: این نظر به شدت عمرانی و ترافیکی هستش :ws3: کاملاً توجه به مسائل ترافیکی و توجه به سواره و تسهیل حرکتش

--------------

نظر ششم: نظر یه شهرسازی که تو فضا قرار نگرفته و تونسته با همین عکسا نکات خوبی رو ببینه.

مسائل ترافیکی و کالبدی و اجتماعی و فرهنگی رو توجه داشته. فقط بعضیاشو راهکاری واسه اصلاح ارائه نکرده. مثلاً چگونگی رفع مشکل عدم محصوریت، چه نوع شکل هندسی واسه میدون مناسبه و امثال اینا.

--------------

نظر هفتم: این نظر هم دید ترافیکی و به ویژه کالبدی به میدون داشته و توجه ویژه ای به ساختمونای اطراف میدون داشته. این زیر نظر یه شهرداری بودنو منم متوجه نشدم :ws3:

-----------------

نظر هشتم: این نظرم نکات مختلفی رو در نظر داشته. راهکاری که واسه جابجایی سینماها گفته بود جالب نبود.

توجه به رنگ نکته خیلی خوبی بود که اشاره شده.

و اما در مورد امنیتی که گفته شده، بالاخره حسیه که به عنوان یه مونث تو فضا داشته. ولی خب به نظرم پررنگ تر از اون چیزی که هست دیده شده. شاید اون شلوغی و ازدحام بیش از حد مانع بیشتری واسه حضور تو فضا باشه تا وجود کارگران افغانی. چون اونقدر شلوغ هست که شاید حضور اون کارگرا نتونه اون حس ناامنی رو بده به خصوص اینکه قشر جوون دختر و پسر زیادی روزانه از اون فضا تردد میکنن و این خودش میتونه حس امنیت رو القا کنه. اما به خاطر ازدحام و شلوغی بیش از حد اون امنیته القا نمیشه و ادم احساس ناامنی میکنه.

-------------

نظر نهم: تو این نظر هم مسئله شلوغی رو خیلی مورد توجه قرار داده و بیشتر سعی کرده جوری از اون شلوغی میدون کم کنه ولی نمیدونم چرا سعی داشته همه چیو منتقل کنه :ws3: یه جورایی تو مایه های طرح انتقال پایتخت تو مقیاس کوچیک :ws3:

--------------

نظر دهم: این نظر هم تو فضا قرار نگرفته و با توجه به عکس و گفته های دوستان بیشتر به مسئله ترافیکی و ارائه راهکاری واسه حل اون توجه داشته

• Like 10
لینک به دیدگاه
بابا من رای دادم که icon_pf%20%2834%29.gif

قطعاً میدون انقلاب خیلی حرف واسه گفتن داره که شاید بعضیاش تو لحظه مورد توجه دوستان بوده باشه.

نظر اول: همونطور که اشاره شد بیشتر جنبه زیبایی شناختی اشاره شده و اینکه فقط به المان وسط میدون توجه شده. البته عکس هم تا حدودی ماهیت کار رو کامل نشون نمیداد واسه کسایی که آشنایی ندارن.

------------------

نظر دوم: تو این نظر هم بعد کالبدی بیشتر مورد توجه بوده و تأکید زیادی روی جداره های میدان و المان مرکزی شده و اینکه بیشتر نقاط ضعف موجود تو این زمینه ها رو دیده و یه سری راهبرد کلی داده و کمتر راهکارهای پیشنهادی واسه اصلاح داده شده.

-----------------

نظر سوم: نسبت به دو نظر قبلی جنبه های بیشتری رو دیده. دید ترافیکی و کالبدی و تا حدی هم اجتماعی

مشکلات خوبی رو دیده. نبود ایمنی، مکث و فضای سبز و ساختمان های نسبتاً فرسوده اطراف میدون. فقط راهکار اولی که داده بود چندان جالب نبود. پیاده راه کردن یه مسیر جنبه های مختلفی رو داره که به نظرم در نظر گرفته نشده.

----------------

نظر چهارم: این نظر هم بیشتر ایمنی و مسائل ترافیکی رو دیده. و متأسفانه راهکارهاش واسه مسائل ترافیکی بیشتر در جهت غلبه سواره بر پیاده بوده. توجه به پارک لاله و فاصله نسبتا زیادش تا میدون هم جالب بود تو این نظر. البته به نظر تو پارک لاله اون نظارت بیشتر هست ولی کارشون بیشتر یه چیز دیگس و با معتادا کمتر کار دارن :ws3:

-----------------

نظرم پنجم: این نظر به شدت عمرانی و ترافیکی هستش :ws3: کاملاً توجه به مسائل ترافیکی و توجه به سواره و تسهیل حرکتش

--------------

نظر ششم: نظر یه شهرسازی که تو فضا قرار نگرفته و تونسته با همین عکسا نکات خوبی رو ببینه.

مسائل ترافیکی و کالبدی و اجتماعی و فرهنگی رو توجه داشته. فقط بعضیاشو راهکاری واسه اصلاح ارائه نکرده. مثلاً چگونگی رفع مشکل عدم محصوریت، چه نوع شکل هندسی واسه میدون مناسبه و امثال اینا.

--------------

نظر هفتم: این نظر هم دید ترافیکی و به ویژه کالبدی به میدون داشته و توجه ویژه ای به ساختمونای اطراف میدون داشته. این زیر نظر یه شهرداری بودنو منم متوجه نشدم :ws3:

-----------------

نظر هشتم: این نظرم نکات مختلفی رو در نظر داشته. راهکاری که واسه جابجایی سینماها گفته بود جالب نبود.

توجه به رنگ نکته خیلی خوبی بود که اشاره شده.

و اما در مورد امنیتی که گفته شده، بالاخره حسیه که به عنوان یه مونث تو فضا داشته. ولی خب به نظرم پررنگ تر از اون چیزی که هست دیده شده. شاید اون شلوغی و ازدحام بیش از حد مانع بیشتری واسه حضور تو فضا باشه تا وجود کارگران افغانی. چون اونقدر شلوغ هست که شاید حضور اون کارگرا نتونه اون حس ناامنی رو بده به خصوص اینکه قشر جوون دختر و پسر زیادی روزانه از اون فضا تردد میکنن و این خودش میتونه حس امنیت رو القا کنه. اما به خاطر ازدحام و شلوغی بیش از حد اون امنیته القا نمیشه و ادم احساس ناامنی میکنه.

-------------

نظر نهم: تو این نظر هم مسئله شلوغی رو خیلی مورد توجه قرار داده و بیشتر سعی کرده جوری از اون شلوغی میدون کم کنه ولی نمیدونم چرا سعی داشته همه چیو منتقل کنه :ws3: یه جورایی تو مایه های طرح انتقال پایتخت تو مقیاس کوچیک :ws3:

--------------

نظر دهم: این نظر هم تو فضا قرار نگرفته و با توجه به عکس و گفته های دوستان بیشتر به مسئله ترافیکی و ارائه راهکاری واسه حل اون توجه داشته

مرسی محمد

فقط من موندم این تحلیل نظرات بود یا تحلیل شخصیت نظردهنده ها؟:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مرسی محمد

فقط من موندم این تحلیل نظرات بود یا تحلیل شخصیت نظردهنده ها؟:ws3:

حمید؟؟؟؟؟؟؟؟ تحلیل کن نظراتووووووووووو. بابا شما متخصصینااااااااw000.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...