رفتن به مطلب

بهترین دریبل زن تاریخ فوتبال که تکرار شدنی نیست؟

بهترین دریبل زن فوتبال جهان:  

30 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین دریبل زن فوتبال جهان:

ارسال های توصیه شده

خوب نیست مسخره کنیم.:vahidrk:

ولی ذکر این نکته واجب بود:ws3:

گفت: 14 نفر رو دریبل زدم. فردوسی پور گفت چطوری؟

گفت کسانی که دریبل میخوردند میومدند و دوباره هم دریبل میخوردند:ws3:

خدایا منو ببخش :icon_pf (34):

:ws28::ws28:

فكر كنم فقط يكي را دريبل كرده... هي اونو رد ميكرده هي ميومده جلوش..شمرده 14 بار شده:ws28:

لینک به دیدگاه

مهرداد میناوند خطاب به برترین دریبل زن جهان در سایت گل :

بزرگ‌ترین مساله‌ای که باعث تعجب من شد، این بود که چرا یک شخص که در نحوه‌ی حرف زدن خود تعادل ندارد و حرف‌های عجیبی را بی‌پرده در مورد هرکسی می‌گوید، مجال حضور در چنین برنامه‌ای را می‌یابد و جالب‌تر آن‌که مجری برنامه هیچ تلاشی برای متوقف کردن او ندارد.

من عادل را خیلی دوست دارم، اما او واقعا در این امر بی‌تجربگی کرد.

تهامی در دوره‌ای قرار داشت که ستارگانی همچون علی دائی، خداداد عزیزی و مهدوی‌کیا فرصت داشتند و او با این ستاره‌ها فاصله‌ی کیلومتری داشت. اگر آن‌ها ستاره بودند تهامی اصلا دیده نمی‌شد.:hanghead:

لینک به دیدگاه

ابراهيم همه را دريبل ميزد و كسي را از انس ياراي ايستادن در برابر او نبود و همواره خداوند را شكر ميكرد. در عرش ملكوت اعلا بر سر توانايي هايي كه خداوند به ابراهيم داده بود گفتگو شد . خداوندبه شكست ناپذيري ابراهيم واقف بود و ميدانست كه ابراهيم دريبل زني قهار است ولي ميخواست آن را به همه نشان دهد. خداوند فرمود: آيا كسي هست كه بتواند ابراهيم را دريبل بزند و يا حداقل از او دريبل نخورد؟

عجوزي از جن پاسخ داد من ميتوانم! آن جن با 13 نفر از اعوان و انصارش به طرف استاديوم حركت كردند و در يك بازي حساس كه ابراهيم در آن پا به توپ حركت ميكرد مقابل ابراهيم صف آرايي نمودند.

ولي ابراهيم به طرفة العيني همه آن چهارده نفر را دريبل زد (و حتي به شماري از آنها لايي زد!) و سپس توپ را به تيم حريف داد.:w16:

لینک به دیدگاه

به نظر من لیست بازیکنان را از تهران داده بودند اما نمی دانم چه کسی این لیست را داده بود. در بین ۱۱ بازیکنی که داخل زمین بودند به نظر من نعیم سعداوی نباید بین بازیکنان اصلی به زمین می رفت! تهامی همچنین توضیح داد: جد من به داد تيم ملي رسيد و با ورود من ديديد تيم ما دو گل زد و به جام جهاني صعود كرد و قبل از بازي هم به استيلي گفتم اگر من در بازي نباشم مطمئن باشيد به جام جهاني نخواهيم رفت!

وی درباره علت عدم حضورش در جام جهانی ۹۸ عنوان کرد: بعضی ها آن زمان دوست نداشتند من در تیم ملی باشم و بعد از رفتن ویرا من را از تیم ملی بیرون کردند! از کل بازیکنانی که به جام جهانی رفتند و در بازی با استرالیا حضور داشتند فقط من به فرانسه نرفتم. آن زمان به نظر من حق بازیکنانی مثل بهنام سراج، علی لطیفی و برخی دیگر نبود که به جام جهانی بروند. حتی بازیکنی که مدت ها پایش در گچ بود هم به جام جهانی رفت اما من را نبردند. اگر من بودم قطعا ایران در آن زمان از گروه خود صعود می کرد و من نمی‌گذاشتم در مرحله گروهی حذف شوند! تهامی گفت: کسانی که نگذاشتند من با تیم ملی به جام جهانی بروم را نه در این دنیا و نه در آخرت نخواهم بخشید.

وي در شگفت آورترين بخش اظهاراتش گفت كه هيچگاه فوتبال ايران و حتي جهان مثل او (تهامي) را به خود نخواهد ديد! زيرا مي توانست در آن واحد يك بازي ۱۴-۱۵ بازيكن حريف را دريبل بزند! در اينجا مجري برنامه (فردوسي‌پور) هم متعجبانه از او پرسيد درست است كه آباداني‌ها به اعتماد به نفس معروفند اما نه اين اندازه، آخه چطور ممكن است ۱۵ بازيكن حريف را دريبل بزني در حاليكه هر تيم با دروازه بان ۱۱ نفر است و تهامي پاسخ داد: بازيكناني كه قبلا دريبلشان مي دادم دوباره مي‌امدند و من هم مجددا دريبل مي‌دادم!

لینک به دیدگاه

میشه لطفا منم نظر بدم؟؟؟:hanghead:

به نظر من قهار ترین....بهترین...دریبل زن تاریخ که دیگر هرگز مشابه اون پا به دنیای وجود نخواهد گذاشت شخص آقای رئیس جمهوری عزیزمونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle:

ببخشید....توی گزینه ها نبود..دیدم نامردیه من بدونم بهترین دریبل زن کیه...اونوقت نگم

فکر میکنم الان حق مطلب رو ادا کردم:w02:

لینک به دیدگاه
میشه لطفا منم نظر بدم؟؟؟:hanghead:

به نظر من قهار ترین....بهترین...دریبل زن تاریخ که دیگر هرگز مشابه اون پا به دنیای وجود نخواهد گذاشت شخص آقای رئیس جمهوری عزیزمونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!:whistle:

ببخشید....توی گزینه ها نبود..دیدم نامردیه من بدونم بهترین دریبل زن کیه...اونوقت نگم

فکر میکنم الان حق مطلب رو ادا کردم:w02:

موافقم :w16:

تازه تهامی اینقدر هم اعتماد به نفس نداره

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

Just Zidane

عاشق دربیل های زیدانم واقعا یه فوق ستاره تمام نشدنی بود زیدان خودش طراح یه دربیل بود و به اسم خودش هم این دربیل هست

هنوز که هنوزه فرانسه نتوسته بازیکنی به شایستگی زیدان داشته باشه تورام مدافع فرانسه تو یه مصاحبه میگفت وقتی زیدان تو زمین انگار سلطانه وقتی اون پا به توپ میشد تیم حرکت میکرد

وتیم فرانسه بعد از خداحافظی زیدان در جام جهانی اصلا خوب نتیجه نگرفته جز تیم های بوده که ضعیف کار کرده

جای زیدان واقعا خالیه

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...