رفتن به مطلب

وقتی پری کوچولو عکاس شود!!!

parikoochooloo

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 136
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بی نهایت زیبا بودن پری کوچولو خانوم

درباره استخری که عکسشو گذاشته بودین. فهمیدم که دلیل علاقه تون به استخر شنا نیست، ابرهای اون جاست!!!

دوم: اسم اون میوه ها فکر کنم ازگیل بلشه

سوم خونه عمه تون ( یا بهتر بگم باغ مصفای منزل عمه جان ) گل رز نداره اونا نوع دیگه ای از گل هستند از خانواده محمدی

چهارم: خوش به حالتون با این بهشتی که توش زندگی میکنی . به شکوفه ها به باران برسان سلام مارا!

پنجم: چرا عکس از بقیه قسمتهای هتل ترکیه نذاشته بودین؟ شاید معماری اونجا هم جلب توجه میکرد!

ششم: منم یه دوربیم مثل این دارم که 10.1 مگا است چند تایی عکس هم دارم براتون میفرستم تو صفحه تون تا اگه دوست داشتین بزارین اینجا.

لینک به دیدگاه
بی نهایت زیبا بودن پری کوچولو خانوم

درباره استخری که عکسشو گذاشته بودین. فهمیدم که دلیل علاقه تون به استخر شنا نیست، ابرهای اون جاست!!!

دوم: اسم اون میوه ها فکر کنم ازگیل بلشه

سوم خونه عمه تون ( یا بهتر بگم باغ مصفای منزل عمه جان ) گل رز نداره اونا نوع دیگه ای از گل هستند از خانواده محمدی

چهارم: خوش به حالتون با این بهشتی که توش زندگی میکنی . به شکوفه ها به باران برسان سلام مارا!

پنجم: چرا عکس از بقیه قسمتهای هتل ترکیه نذاشته بودین؟ شاید معماری اونجا هم جلب توجه میکرد!

ششم: منم یه دوربیم مثل این دارم که 10.1 مگا است چند تایی عکس هم دارم براتون میفرستم تو صفحه تون تا اگه دوست داشتین بزارین اینجا.

مجید عزیز مرسی از نظراتت!

وقت نشد عکس های بیشتری بگیرم، مشغول تفریح و استراحت بودم! :hanghead:

دوربین قبلیِ منم 10.1 مگا بود، همونی که صفحه ی لمسی داره! اما بعد که این اومد اینو خریدم! :flowerysmile:

خوشحال میشم عکسهاتون رو ببیبنم! :flowerysmile:

لینک به دیدگاه

سلام پری خانوم

عکسهاتون قشنگ بودن و ذوق هنریتونو نشون میدن!!

خواستم به همه دوستان من جمله شما یه پیشنهاد بدم!!

واسه اینکه ترتیب عکسها حفظ بشه و همه هم یه جای مشخص رو بیان و نظر بدن و از پراکندگی عکسها جلوگیری بشه و همه نخوان یه تاپیک جدا بزنن(واسه آرشیو سایت هم خوبه!!)، دوستان لطف کنن عکسهاشونو تو تاپیکی که gizmo زده به ترتیب بزارن و اونایی هم که اطلاعات عکاسیشون خوبه در موردش نظر بدن و اشکالات و خوبی هاشو بگن تا همه یاد یگیرن

این جوری با یه تیر چند نشون زده میشه!! ما جاهای دیگه استفاده کردیم خیلی خوب جواب داده :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

منم هرکمکی از دستم بر بیاد تو پربار کردن این تاپیک انچام میدم!!!

باتشکر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

این عکس رو هم اون موقع که گوشی n70 داشتم گرفته بودم امروز اتفاقی تو کامپیوترم پیداش کردم!

فکر کنم برای 2 سال و نیمِ پیشه: (خیلی دوسِش دارم )

0sr3rpcxz6ymqnbjyy7d.jpg

لینک به دیدگاه
اونوقت پارچه سبز واسه میر حسین به دست بستی؟ یا همین جوریه؟:ws38:

اگه عکس رو سیو کنی و بری تو اطلاعاتش میبینی که عکس برای یک سال و خورده ی قبل از اون جریاناته! :ws37:

لینک به دیدگاه
اگه عکس رو سیو کنی و بری تو اطلاعاتش میبینی که عکس برای یک سال و خورده ی قبل از اون جریاناته! :ws37:

چه جالب شما قبل از این جریانات پارچه سبز به دستتون میبستین:w16:

لینک به دیدگاه

وااااااااااااااااااااای شیما جون خیلییییییییی قشنگن:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خوش بحالتون منم ازین حیاطا میخوام حیاط خونه عمه تون خیلی باصفاس:icon_redface:

راستی من تاحالا شکوفه پرتقال و میوه کیوی که تو درخته ندیده بودم :62izy85:

ممنونم دست گلت درد نکنه:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...