رفتن به مطلب

جلسات طوفان فکری

hasti1988

ارسال های توصیه شده

یه ایده دیگه میخوام بدم تو روخدا

تا حالا در مورد خواستگاری های غیر منتظره و هیجان انگیز شنیدید؟

من یه کلیپ دیدم که پسره برای اینکه از دختره خواستگاری کنه یه برنامه چید که حدود 100 نفر توش همکاری میکردن و همگی هماهنگ شده بودن و یه فضای شاعرانه رو به وجود آورده بودن و در نهایت گریه دختر رو درآوردن از شادی و جواب مثبت داد

حالا ما یه گروه تشکیل بدیم و به کسایی که میخوان اینجوری خواستگاری کنن کمک کنیم:w58:

هم بچه ها به اهدافشون میرسن هم ما به یه نون و نوایی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 158
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این تجربه شخصی خودته یا از تو کتابا داری میگی؟

آخه من تو این زمینه خیلی میلنگم. دوست دارم همیشه زود به نتیجه برسم.

یه جورایی تا به بن بست میخورم میذارم به حساب شکست کار نه صبر به امید شرایط بهتر.

همش تجربه ی شخصی خودمه که از کسانی که تو کار هستن یاد گرفتم و الان خودم دارم اجراش میکنم و به فروش نسبتا خوبی هم رسیدم

اول هیچ اطلاعاتی در مورد فروش به صورت آکادمیک نداشتم ..اما الان سعی میکنم که با مطالعه بتونم اینا رو تو کار هم استفاده کنم

جالبه که کسانی که تو بازار هستن و تجربه دارن دقیقا دارن خیلی از مسائلی که تو کتابا هست رو بدون اینکه خودشونم بدونن به صورت خودکار انجام میدن

هر چند که تجربیات اونها در جاهایی میتونه جلوتر باشه، چون تجربیات نسبت به بازار واقعی به دست اومده نه بازار ایده آل

و نکته ی خیلی مهم اینه که میتونم به جرات بگم 90 درصد تولید کنندگان امروز ما کسانی بودن که سال ها پیش فقط یک فروشنده بودن!

اگر دوست داشتین براتون مثال میارم

لینک به دیدگاه

ایده خوبه

بهترین کسب و کار تو ایران.......

اون کاریه که بیشتر از همه بلدی انجام بدی...

چون اگه بخای یاد بگیری کسی حمایتت نمیکنه

تا حالا فکر کردین چه کاریو خوب بلدین؟

لینک به دیدگاه

ما شرکت پیمانکاری داریم .

تو زمینه های مختلف تاسیسات (برق و گاز و آ ب) ساختمان (طراحی و اجرا و ...) کارمیکنیم .

دوس دارم کارمون رو انقدری توسعه بدیم و در حین توسعه کار نیروهامونو از دانشجوها و فارغ التحصیلایی که مثل ما اول راهشون سختی های زیادی رو داشتن و دارن انتخاب کنیم که خودمون بهشون آموزش بدیم.

شرکتی که بشه توش همه کار با توجه به سلایق و حرفه های مختلف آدما انجام داد.

در اصل یک زنجیره میشه . شاید به نظر بعضی ها این دیگه یه شرکت هفته بیجاره ! اما شدنیه ...

چطور که ما داریم سعی میکنیم که به اون سمت قدم برداریم ...

کار سختیه اما خدا کمک کرد تا اولین قدممون رو برداریم و کارگروه هامون رو به صورت تخصصی جذب شرکت کردیم و امیدوارم که بتونیم کارو اونطور که دوس داریم پیش ببریم تا به اون نتیجه مطلوبمون که ایجاد شغل واسه خیلی ها مثل خودمون هست برسیم...

لینک به دیدگاه

ببخشید من دیر رسیدم راستش این چند وقت زیاد نمیومدم و نتونستم بیام اینجا الان اونیکی تاپیک که مرحله 2 هستو خوندم ولی توش یه چندتا پیشنهاد کم بود!!!!

منم با نظرات دوستان در مورد پرورش شتر نرغ و قارچ کاملا موافقم

ولی این دوتا هم هست یکی تولید جعبه های مقوایی برای میوه و باغداران که میوه هارو بسته بندی کنند و به بازار بفرستند

دیگرری هم تولید اگوستیک هایی که که امروزه داره توی صنعت ساختمان سازی استفاده میشه

لینک به دیدگاه

سلامMr. Specific

ببخشيد ولي يك درخواست داشتم ميشه لطفا تصويرتونو عوض كنيد ؟

آخه آدم احساس ميكنه با توجه به احساسات درونيتون اين تصويرو انتخاب كرديد.

اميدوارم كه درونتون مثل تصوير نباشه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به دوستاي خوبم

من به بچه ها خيلي علاقه دارم و همچنين به زنداني ها!

1.خيلي دوست دارم براي بچه ها مهدكودكي باوسايل خاص براي بازي كه به خلاقيت و هوششون كمك كنه بسازم.

درمورد بچه ها مطالعات زيادي داشتم و مطالب زيادي جمع آوري كردم.

2.اميدوارم روزي بتونم براي كساني كه تو زندان به سر ميبرن وسايلي يا محيطي درست كنم كه احساس شخصيت و درست بودن بكنن.

لینک به دیدگاه
سلام هادي عزيز.

صندليتون خيلي قشنگ بود.

يك درخواست داشتم امكانش هست منو در زمينه ي ثبت طرح راهنمايي كنيد .

ممنون ميشم.:w16:

سلام عزیزم.مراحل ثبت شرکت رو مهدی تو مرحله ی دوم نوضیح داده:a030:

لینک به دیدگاه

خوب من دیر رسیدم اما با اجازه از هستی جان منم یه ایده داشتم که دارم و حتما اجراییش میکنم.

یه شرکت در زمینه bpr میخوام بزنم که اختصاصش بدم به شرکت های شهرک صنعتی...

لینک به دیدگاه
خوب من دیر رسیدم اما با اجازه از هستی جان منم یه ایده داشتم که دارم و حتما اجراییش میکنم.

یه شرکت در زمینه bpr میخوام بزنم که اختصاصش بدم به شرکت های شهرک صنعتی...

bpr چیه؟

لینک به دیدگاه

بله..:w16:

مهندسی مجدد یک روندی هست که به موجب اون وظیفه های فعلی یک سازمان جای خودشون رو با فرآیندهای اصلی کسب و کار عوض میکنند و اینطوری سازمان از حالت وظیفه گرایی خارج شده و به سمت فرآیند محوری حرکت میکنه...این باعث سرعت بخشیدن به روند کسب و کار و کاهش هزینه ها و در نتیجه رقابتی تر شدن اون سازمان در برابر رقبا و بازار میشه...

لینک به دیدگاه
چند روز پیش تلویزیون داشت 1 برنامه نشون میداد خانومه کرم زباله خوار پرورش میداد

اینجور بود که کرما زباله های تَر رو میخوردن و باهاش کود درست میکردن

کودی که نه بو داشت نه ضرر برا محیط خونه

چندین نفر رو رو هم مشغول کرده بود

همون موقع گفتم واقعا پول در آوردن زیادم سخت نیستا

اشتغال زایی خیلی خوبه

منم اگه بودم پرورش گل و گیاه و...

یا شایدم 1 کارگاه تولیدی ایجاد میکردم

پرورش كرم قرمز به 2 منظور انجام ميشه:

توليد كود كمپوست

توليد پروتيين

در منظور نخست از زباله و دور ريز ها استفاده ميشه و بهترين كود براي كشاورزي و باغداري توليد ميشه(ورمي كمپوست)

در منظور دوم در محيطي استريل از مواد مرغوب براي تغذيه استفاده ميشه.اين كرم درصد بالايي از وزنش پروتيين هست و در بسياري از كشور ها مصرف خوراكي براي دام و انسان داره

به منظور نخست در ايران مزارع پرورش كرم قرمز داير شده

اما براي منظور دوم منع اسلامي دارد

مي توان اين صنعت را به درون خانه ها نيز برد و از توليد زباله كاست.

اقاي مهندس سلجوقي معروف به سلطان كرم ايران نخستين ايراني است كه اين صنعت را به كشور معرفي كرد.دوستان در صورت تمايل به تماس با ايشان اعلام كنند تا راهنمايي كنم.

لینک به دیدگاه
راستی یه ایده دیگه میدم اگه مسخره کردید حق دارید چون خیلی مسخرست خودم هم میدونم:whistle:

این ایده اینه که:

هی پشت سر هم جلسه طوفان فکری بذاریم و ایده هایی که از این جلسات در میاد رو به جاهایی که بهش نیاز دارن بفروشیم

اصلا یه سایت راه بندازیم به اسم (دبلیو دبلیو طوفان فکری دات کام )و از همه تخصص ها عضو جمع کنیم و هی طوفان راه بندازیم و ایده بدیم و ایده بشنویم و ایده بفروشیم:ws3:

فروش ايده يكي از پر درآمد ترين مشاغل هست

البته ايده هاي نو و كارامد و ارزيابي شده.

شما توليد ايده مي كنيد براي كساني كه سرمايه دارند و ايده ندارند.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...