ثبت نام کنید."> ثبت نام کنید."> رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

 

 

این هم جزوه آموزشی پریماورا (Primavera) .دانلود کنید:

 

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

آموزش MSP

 

یک کتاب الکترونیکی آموزش Microsoft Project به زبان فارسی برای دانلود.

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

پسورد فایل:

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

نام نرم‌افزار: Microsoft Project 2002 Family

نام نرم‌افزار: Microsoft Project 2002 Family

موضوع: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه

نرم‌افزار Microsoft Project که یکی از محصولات شرکت مایکروسافت می‌باشد، مجموعه‌ای غنی از ویژگی‌ها و ابزارهایی است که جهت افزایش توانایی کاربران در امور زمانبندی، مدیریت تیمی، برنامه‌ریزی منابع، پیگیری پیشرفت و گزارش وضعیت پروژه‌ها فراهم آمده است.

پس از نسخه 2000 این نرم‌افزار، شرکت مایکروسافت نیروی زیادی را جهت جمع‌آوری و سازماندهی نیازهای مخاطبان خود از جمله مدیران پروژه، متخصصان مدیریت پروژه و کاربران نرم‌افزار و ... صرف نموده است که نتیجه این تلاش‌ها در نسخه 2002 آن تجلی یافته است، و قابلیت‌های زیادی را به نسخه قبلی افزوده است.

خانواده محصولات MS Project که اکنون توسعه یافته است شامل قسمت‌های زیر می‌باشد:

1. Microsoft Project Standard 2002: مجموعه‌ای از ابزارهای مدیریت، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه را شامل می‌شود. این نسخه از نرم‌افزار برای کاربرانی که به صورت منفرد و بر روی کامپیوتر شخصی از نرم‌افزار استفاده می‌کنند توصیه می‌شود.

2. Microsoft Project Professional 2002: این نسخه از نرم‌افزار برای رفع نیازهای سازمان‌هایی که Enterprise Project Management بهره می‌گیرند طراحی شده است و علاوه بر تمامی قابلیت‌های موجود در نسخه Standard، امکان همراه شدن با نسخه Server و استفاده از قابلیت‌های تیمی آن را نیز دارد.

3. Microsoft Project Server 2002: این محصول جدید مایکروسافت به‌عنوان سرویسگر مدیریت تیمی و Enterprise Project Management عمل می‌نماید.این نرم‌افزار دارای ویژگی‌هایی همچون: امنیت اطلاعات، به‌کارگیری سرویس‌های تیمی Microsoft SharePoint جهت سازماندهی، ذخیره‌سازی و پیگیری اطلاعات پروژه از جمله مستندات، نتایج، گزارشات و... به‌صورت متمرکز و ... می‌باشد.

4. Microsoft Project Server Client Access License(CAL) : مجوز (لیسانس ) دسترسی یک کاربر به سرویس‌های MSP Server از طریق واسط تحت وب به نام MS Project Web Access می‌باشد و بدین ترتیب کاربران می‌تواند اطلاعات MSPServer را ملاحظه و به‌روز نمایند. این اطلاعات شامل

Time Sheet‌ها، نتایج پیگیری و مستندات ذخیره شده است.

 

رویکردهای مدیریت پروژه در MSP

مجموعه نرم‌افزارهای MSP 2002 در کنار یکدیگر دو رویکرد در مدیریت پروژه را پشتیبانی می‌کند.

1. Project Management: MS Project Standard به‌عنوان برنامه‌ای تک‌کاربره شامل قابلیت‌هایی جهت پشتیبانی اصول مدیریت پروژه از جمله زمانبندی فعالیت‌ها، مدیریت منابع، پیگیری پیشرفت و گزارش‌گیری پروژه می‌باشد.

2. Enterprise Project Management: بـا بـه‌کارگیــری سـه نســخه Professional، Server و MSP Serve CAL در کنار یکدیگر سازمان می‌تواند به مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات پروژه بپردازد، به تبادل اطلاعات بین افراد و مسئولین مختلف بپردازد، از سازگاری داده‌های ورودی و گزارشات اطمینان حاصل نماید و براحتی از طریق استخر منبع مرکزی شرکت به مدیریت منابع بپردازد.

 

 

قابلیت‌های مربوط به برنامه‌ریزی و کنترل پروژه در خانواده MSProject 2002

• تعریف ساختار WBS

• تعریف مشخصات فعالیت‌ها

• تعریف پیشنیازی‌های بین فعالیت‌ها با روابط مختلف FF, SF, SS, FS

• تعریف محدودیت‌های زمانی برای فعالیت‌ها

• تعریف تقویم کاری فعالیت‌ها

• زمانبندی خودکار فعالیت‌ها بر اساس تقویم کاری، محدودیت‌های زمانی، روابط پیش‌نیازی و ... و نمایش آن در قالب نمودار گانت

• نمودار شبکه فعالیت‌ها

• تعریف منابع پروژه از جمله منابع مصرفی و منابع کاری (غیر مصرفی)

در نسخه 2002 علاوه بر این دو نوع منبع از منابع Generic (تخصصها) نیز می‌توان استفاده نمود، بدین‌صورت که تخصص‌های مورد نیاز فعالیت‌ها را با این منابع مشخص نموده و سپس آنها را با منابع واقعی موجود در سازمان (Enterprise Resources) جایگزین می‌کنیم.

• تعریف میزان دسترسی به منابع و هزینه‌های استفاده از منابع

• تعریف تقویم کاری منابع

• گراف‌های منابع که میزان کار منبع را در بازه‌های مختلف زمانی نمایش می‏دهند.

• تخصیص منابع با استفاده از گزینه‌های مختلف

• بازنگری تخصص‌ها و یافتن اضافه تخصیصهای منابع با استفاده از نماهای مختلف نرم‌افزار

• گزینه‌های مختلف جهت تسطیح و ویرایش تخصص‌ها و رفع تداخلات منابع

• تهیه طرح پایه پروژه که اساس مقایسه داده‌های واقعی پروژه و بررسی نحوه پیشرفت پروژه‌ها در مقایسه با برنامه است.

• ورود اطلاعات واقعی در مورد نحوه انجام فعالیت‌ها و سپس گزارش‌گیری و مقایسه این مقادیر با مقادیر برنامه‌ریزی شده

• استفاده از تکنیک Earned Value برای پیگیری پیشرفت تحلیل وضعیت پروژه

• به‌روز رسانی برنامه اجرایی پروژه با توجه به واقعیت‌های اجرایی پروژه جهت تعدیل تاخیرات و عقب‌ماندگی‌های فعالیت‌های پروژه

• دریافت و ارسال داده‌های مختلف بین MSP و نرم‌افزارهایی مانند Excel, Access و...

• ارسال و انتشار اطلاعات پروژه برای دست‌اندرکاران پروژه (از طریق MSP Server)

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

Primavera Project Planner

نام نرم‌افزار: Primavera Project Planner (P3e

موضوع: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه

 

Primavera نرم‌افزاری قدرتمند در مدیریت پروژه است که به‌طور وسیع و گسترده مورد توجه مهندسان درگیر با امر مدیریت پروژه قرار گرفته است. این نرم‌افزار که با عنوان P3 معروف می‌باشد، از سه کلمه که با حرف P شروع می‌شود، تشکیل شده است:Primavera Project Planner

در حال حاضر آخرین نسخه موجود آن 3.1 می‌باشد. اساس کار نرم‌افزار به این ترتیب است که در صورت ورود اطلاعات اولیه درست و کامل خواهید توانست گزارش‌ها و خروجی‌های مطلوبی را نیز دریافت کنید.به‌عبارت دیگر اطلاعات پروژه رادر قالب یک بانک اطلاعاتی دیکشنری‌گرا ایجاد می‌کنیم. از ویزگی‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار در مقابل سایر نرم‌افزارهای کنترل پروژه (مانند TL, PS, MSP ) قابلیت پروژه‌های گروهی آن است که بدان اهمیت خاصی داده شده به‌طوری که در هنگام ساخت یک پروژه جدید، صریحا در این مورد سوال می‌شود:

قابلیت‌های خوب این نرم‌افزار:

• رسم نمودار گانت و نمودار PERT برای فعالیت‏ها

• قابلیت فرمت‏دهی و سازماندهی و ***** بسیار خوب فعالیت‏ها و‏ ذخیره‌سازی Layout

• به‌کارگیری امکانات وسیع برای پروژه‏های گروهی

• دارای سیستم گروهی قوی برای پروژه‏ها، فعالیت‏ها و منابع

• مدیریت اثر بخش منابع با نمای Resource Table, Resource Profile

• تسطیح قوی منابع، عملیات تسطیح دارای گزینه‏ها و جزئیات زیادی است که به آن انعطاف‌پذیری زیادی می‌بخشد.

• خودکارسازی محاسبات هزینه با استفاده از AutoCost Rules

• کنترل زمانبندی و هزینه با استفاده از تکنیک Earned Value

• امکان تعریف کدهای هزینه جهت پیگیری دقیق هزینه‏های پروژه

• ذخیره اطلاعات عملکرد هر دو

• ایجاد سطوح دسترسی برای امنیت استفاده چند کاربره

• 9 نوع فعالیت برا ی مدل‌سازی دقیق برنامه

• بیش از 150 جدول و گزارش ماتریس و گرافیکی از پیش تعریف شده

• تبادل داده با نرم‌افزار Info Maker برای ساختن گزارش‏های سفارشی جدید و ویرایش گزارش‌های پیش‌فرضP3

• امکان خواندن و نوشتن فایل‌های MPX برای تبادل داده با نرم‌افزار MSProject

• این نرم‌افزار با قرار گرفتن در کنار نرم‌افزار Primavera Expedition امکان مدیریت اطلاعات و مستندسازی پروژه را نیز تامین می‏کند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

در اين تاپيك نرم افزارهاي مربوط به درس كنترل پروژه را خواهيم گذاشت:rose:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

epm.jpg?w=343&h=285

 

 

مقدمه) معرفی نرم افزار MS Project

کنترل پروژه یکی از اصلی ترین و پر کاربردترین دروس مهندسی صنایع می باشد که در حال حاضر می توان گفت تمامی شرکت ها از مبحث کنترل پروژه برای پیش بینی وضعیتشان استفاده می کنند. برای سهولت در امر کنترل پروژه نرم افزارهایی همچون MS Project و Primavera و … استفاده می شود.

نرم‌افزار Microsoft Project يكی از قوی‌ترين و قديمی‌ترين نرم‌افزارهای موجود كنترل پروژه محسوب می‌شود. اين نرم‌افزار قريب به 10 سال است كه به بازار ايران وارد شده و به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده واقع می‌شود. مهندسان كنترل پروژه عموماً از اين نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مديريت زمان پروژه‌ها استفاده می‌كنند. مايكروسافت پروجكت، عليرغم وجود برخی محدوديت‌ها و كمبودها (در مقايسه با نرم‌افزارهای مشابه) به عنوان يك نرم‌افزار كاربردی و پرطرفدار در جهان و خصوصاً در ايران روزانه مورد استفاده كاربران بی‌شماری قرار می‌گيرد.

سهولت كار با اين نرم‌افزار ، قابليت استفاده از امكانات Windows ، سازگاری با ساير نرم‌افزارهايMS Office و شباهت كامل محيط و جعبه ابزارهای آن با ساير محصولات مايكروسافت، راهنمای Online و كامل داخل برنامه، وجود گزارش‌ها وView های متنوع، امكان تعريف View ها وTableهای جديد و به طوركلی داشتن يك محيطUser Friendly اين نرمافزار را به نوعی از ساير نرم‌افزارهای مشابه متمايز كرده است.

 

 

untitled2.jpg?w=600&h=271

 

 

اين نرم‌افزار، مديريت پروژه تمام مراحل يك پروژه از برنامه‌ريزی تا تكميل و انتقال گزارش‌های نهايی را در برمی‌گيرد، به طور خلاصه بايد گفت، در يك طرح، MSP ابزاری ارزشمند است برای:

الف) سازماندهی طرح

ب) زمان بندی كارها

ج) اختصاص منابع و هزينه‌كارها

د) تنظيم طرح برای برآورد كردن محدوديت‌ها

ه) آماده كردن گزارش‌ها برای انتقال طرح نهايی به همه كسانی كه بايد طرح مورد نظر را اجرا كنند.

 

 

پس از آغاز پروژه و اتمام كار برنامه‌ريزی پروژه توسط اين نرم‌افزار، آن را برای كنترل و نظارت بر كارهای در دست اقدام، به شرح زير می‌توان به كار برد:

 • كنترل عملكرد واقعی
 • برنامه‌ريزی روی جدول زمانی پروژه
 • اصلاح طرح برای رويارويی با احتمالات
 • ارائه گزارش‌های مطلوب

شايان ذكر است برای پروژه‌هايی كه بيش از 9999 فعاليت دارند، از ابزارهای پيشرفته‌تری همچون نرم‌افزار Primavera (كه به آن نيز خواهيم پرداخت) بايد استفاده نمود. معمولاً توصيه می‌شود به دليل سادگی فوق‌العاده اين نرم‌افزار و يادگيری سهل‌تر آن نسبت به ساير ابزارهای ديگر كنترل پروژه، قبل از يادگيری پريماورا و يا ساير نرم‌افزارهای مديريت زمان، به يادگيری MSP بپردازيد. در اين صورت به دليل مشابهت مبانی و اصول برنامه‌ربزی و كنترل پروژه در اين نرم‌افزارها، فرايند يادگيری نرم‌افزارهای پيچيده بسيار ساده‌تر خواهد شد.

 

فارسی ساز MS Project:

همواره یکی از مشکلات عمده و اساسی کاربران ایرانی نرم افزار MS Project، این است که در این نرم افزار فقط تاریخ میلادی تعریف شده، در صورتی که در پروژه های ایرانی عموماً از تاریخ رایج یعنی شمسی استفاده می شود.

برای حل این مشکل هکرهای ایرانی موفق به تولید نرم افزار EDATA نموده اند که برای خرید اون حداقل باید 100 هزار تومان هزینه کرد که برای ما دانشجویانی که خود نرم افزار رو حداکثر با 1000 تومان می خریم، اصلاً مقروم به صرفه نیست.

اما در اینجا ما نرم افزاری رو قرار دادیم که رایگانه و می تونه حداقل این نیازها رو برطرف کنه (البته بدیهیست که به پای نرم افزار EDATA نمی رسه)

از خصوصیات این نرم افزار اینه که در نوار ابزار MS Project یک منوی فارسی اضافه می کنه و با استفاده از اون می تونید تاریخ ها رو به شمسی تبدیل کنید و به روز جمعه رو به جای روز شنبه و یکشنبه تعطیل فرض کنید. فکر می کنم تا این حد حداقل کار دانشجویان و حتی صاحبان شرکت ها و پروژه هارو راه بندازه اونم کاملاً رایگان.

برای دانلود و طریقه نصب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

پیش از نصب نرم افزار توجه داشته باشید که:

1) بدیهیست که این نرم افزار از زیر مجموعه های نرم افزار MS Project است و برای نصب آن ابتدا باید نرم افزار MS Project رو نصب کنین. (ما در تلاشیم تا نرم افزار کرک شده ی MS Project رو براتون قرار بدیم.)

2) به هیچ وجه محل نصب پوشه را که به صورت پیش فرض تعریف شده است تغییر ندهید. این نرم افزار به طور خودکار در محل نصب MS Project در درایو C نصب می شود و اگه نرم افزار MS Project رو در درایوی به غیر از C (مثلاً درایو D) نصب کردین، تنها کافیست تا C رو تبدیل به D کنین و باقی موارد را اصلاً تغییر ندهید.

3) این نرم افزار بر روی MS Project ورژن های 2003 و 2007 قابل نصب می باشد.

 

Type: EXE

Size: 420 KB

 

 

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

مسیر نصب در ویندوز XP به شرح زیر می باشد:

 

Windows Drive]:\Documents and Settings\[user Name]\Application Data\Microsoft\MS Project\12

\1033

 

این مسیر در ویندوز ویستا نیز به شرح زیر می باشد:

 

Windows Drive]:\Users\[user Name]\App Data\Roaming\Microsoft\MS Project\12\1033

 

که در آن Windows Drive, درایوی است که ویندوز در آن نصب شده و User Name نیز نام انتخابی شما در

 

هنگام نصب ویندوز برای کامپیوترتان است.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

گروه برنامه ريزی و کنترل پروژه :

MSP

Primavera

Project Scheduler

WBS Pro

Ace Planner

SAP R/3

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

Harvard Project Manager (HPM)

رسم نمودارهای پرت و گرت به اندازه دلخواه ؛ محاسبه محدودیت‌های FF و SF و … ؛ قابلیت تعریف 350 فعالیت با حداكثر 12 كاراكتر ؛ آنالیز مقادیر به دست آمده تجمعی و گراف آن ؛ هزینه‌بندی انواع پروژه‌ها ؛ تعریف تقویم برای هر منبع ؛ تعیین زمان استفاده از منبع در تخصیص منابع .

Microsoft Project (MSP)

 

رسم نمودارهای پرت و گرت و گانت ؛ به كار بردن و پروسه كردن روزهای كاری و تعطیل ؛ محاسبه زمان پایان پروژه ؛ محاسبه انواع شناورهای LF و EF و … ؛ امكان استفاده از Password ؛ پشتیبانی انواع پلاتر و چاپگر ؛ آنالیز انواع هزینه‌ها ؛ محاسبه هزینه‌ اضافه‌كاری ؛ قابلیت تعریف حداكثر 9999 فعالیت و منبع با حداكثر 256 كاراكتر ؛ تعریف نمودن فعالیت جدید در فضای پرت و جابه‌جا كردن آنها ؛ گزارش دادن نمودار میله‌ای منبع در مقیاس زمان .

 

 

Project Schedule 7 (PS7)

 

رسم نمودارهای پرت و گرت با نمایش بهتر و در اندازه دلخواه ؛ آنالیز روزهای تعطیل كاری ؛ محاسبه انواع شناورهای منفی ؛ امكان استفاده از Password ؛ قابلیت تعریف حداكثر 20000 فعالیت و تخصیص دادن یادداشت به هر فعالیت ؛ استفاده از تقویم‌های مشترك در پروژه‌های چندگانه ؛ محاسبه ظرفیت‌های متغیر ؛ هزینه‌های تورم و اضافه‌كاری برای منابع و افزودن به زمان اصلی یا كاهش آن ؛ محاسبه واریانس‌های زمان‌بندی و آنالیز انواع هزینه‌ها ؛ تهیه گزارش منبع ، هزینه و

 

 

 

Time Line (TL6)

رسم انواع نمودارها با اندازه دلخواه ؛ در نظر گرفتن محدودیت‌های «زودتر از شروع نشود» و یا « دیرتر از شروع نشود» ؛ آنالیز پرت ؛ تعیین مدت زمان استفاده از منبع و به تأخیر انداختن آنها با تخصیص تقویم به منابع ؛ استفاده از بانكهای اطلاعاتی برای ایجاد پروژه‌ها ؛ تهیه گزارش راجع به منبع ؛ قابلیت مهم نمودار پرت زمان‌بندی شده به همراه MSP ؛ قابلیت جانبی Guide Line 2 .

 

 

Primavera

رسم نمودارهای پرت ، گرت و گانت ؛ با توجه به جمیع موارد ، این نرم‌افزار اغلب توانایی‌ها و دسترسی‌های سایر نرم‌افزارهای كنترل پروژه را دارا می‌باشد و علاوه بر آن امكانات قوی استفاده شبكه‌ای از آن وجود دارد .

 

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

جزوء آموزشی نرم افزار پریماورا Primavera

تقديم به دوستان:flowerysmile:

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

سلام لينك دانلود فايل اموزش p6 خراب بود لطفا برام ايميلش كنيد

mail:find198320@yahoo.com

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
سلام لينك دانلود فايل اموزش p6 خراب بود لطفا برام ايميلش كنيد

mail:find198320@yahoo.com

با سلام

به تالار صنایع خوش اومدین

فکر کنم لینک برای دانلود پریماورا 3 باشه نه 6

 

میخواین 3 رو؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

 

 

این هم جزوه آموزشی پریماورا (Primavera) .دانلود کنید:

 

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

 

دانلود پریماورا نسخه ۶

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

آموزش MSP

 

یک کتاب الکترونیکی آموزش Microsoft Project به زبان فارسی برای دانلود.

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

 

پسورد فایل:

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

همه لينكها خرابن!!!!:icon_pf (34):

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
همه لينكها خرابن!!!!:icon_pf (34):

 

عزیزم لینکا قدیمی شدن دیگه

چشم من میگردم جدیدشون رو میذارم

:there:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
عزیزم لینکا قدیمی شدن دیگه

چشم من میگردم جدیدشون رو میذارم

:there:

 

سريعتر لطفا 13220_beach.gif

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
سريعتر لطفا 13220_beach.gif

 

به ما هم تعارف کنی بد نیستااا:banel_smiley_4:

 

 

اینم دانلود کتاب آموزش MSP:

 

 

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

 

 

ناشر: موسسه فرهنگی نرم افزاری سینا

 

 

 

این لینک هم توی سایت خودمون هست:

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

دانلود مستقیم نرم افزار Primavera P6 + آموزش نصب

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

Primavera در بسیاری از زبان های رومی تبار به معنای بهار است. Primavera که راه حلی نرم افزاری برای مدیریت پروژه است توسط شرکت Primavera Systemsتوسعه داده شد. این شرکت در اکتبر 2008 تحت مالکیت Oracleدرآمد. محصول پر سابقه Primavera3در فرم های گوناگون خود توسط 25% صنایع ساخت سنگین دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. نزدیک به 40% از پیمانکاران عمومی با درآمد سالانه 5 الی 10 میلیون دلار از Primavera p3استفاده می کنند. در مقایسه، نرم افزار نسخه P6در مطالعه CFMA 2008صنعت ساخت ایالات متحده آمریکا شرکت نکرده. تغییرات نسخه P6 نسبت به نسخه P3مربوط به حرکت از کلید های میانبر تحت DOSبه آیکون هایی برای کلیک با موس است. این تغییر گرچه باعث بالا رفتن سرعت یادگیری نرم افزار شده اما پس از یادگیری و تسلط بر نرم افزار مشاهده خواهد شد که سرعت کار با این نسخه به مراتب از نسخه پیشین کند تر است. سر انجام در سال 2010 پس از 27 سال، شرکت Oracleفروش P3را متوقف کرد.

با این حال تمامی مهندسین صنایعی که به مدیریت پروژه علاقه مند هستند یا در این زمینه فعالیت می کنند اهمیت این نرم افزار پوشیده نیست. مسئله مهم برای اکثر تازه واردین به این مجموعه نرم افزار، مشکل نصب است که برای حل آن فیلم آموزشی نصب نیز در سایت قرار گرفته.

مطالب مرتبط:

آموزش نصب Primavera P6

 

 

 

در زیر می توانید نرم افزار Primavera P6را با لینک مستقیم دانلود نمائید.

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

فیلم آموزش نصب:

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

پسورد تمام فایل ها:

محتوای مخفی

  برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

 

دقت كنيد كه تمام نرم افزار ها داراي 5 درصد فايل ريكاوري هستند.اگر هنگام اكستركت با مشكل مواجه شديد ميتوانيد با استفاده از نرم افزار winrar از قسمت tools قسمت repair archive را انتخاب نماييد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از ۷۵ اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
 • جدید...