رفتن به مطلب

ویژگی های مناطق مختلف تهران برای زندگی

ارسال های توصیه شده

خوب شرق یعنی کدوم مطقه دقیقا؟

چرا دلیل نمی گی اخه؟مزایا و معایب بگو:4564:

من نارمک رو گفتم ولی شرق از شهدا تقریبا شروع میشه تا اخر تهرانپارس یه جورایی ته تهران!!

نارمک خوبی هاش : یه سری از قسمتاش به خصوص میدانهای معروفش با وجودی شلوغی اب و هوای خوبی داره

بافت مردمی یه دستی داره ( تقریبا همون اصالت که گفتم) اکثر جاهاش امنیت بالایی داره

دسترسی به مناطق دیگه نسبتا ( نه همه جا) خوبه و پر از مراکز خرید و تهیه مایحتاج و حتی ادارت دولتی نزدیک هستش

مترو و بی ار تی :دی

بدی هاش : شلوغی، ترافیک( نه همه جاش)

قیمتش خیلی خوب نیست( خیلی رفته بالا من متری سه و نیم هم شنیدم icon_pf%20%2834%29.gif)

بیمارستان فوق تخصصی توی محل نداره

یادم بیاد بازم میگم

فروغ بیا بگو کدوم محله های نیاوران می خوای بری؟

تا اونجایی که من میدونم نیاوران دمای هوای پایین تری نسبت به بقیه جاهای تهران داره و برای کسایی که سرمایی هستن فکر نمی کنم جای مناسبی باشه

من خیابون باهنر تا پارک نیاوران منظورم بود یه قسمت دیگه هم که اسمش تو ذهنم نیست خیلی دوس دارم ناجور خاطره دارم ازش!!

ولی دمای نیاروان و کلا شمال شهر مشخصا از بقیه مناطق پایین تره اما این شدتش مثلا مثل ولنجک که زمستونش خیلی با بقیه جاها فرق داره نیست، به هر حال هر چقدر هم سرد باشه سرماش در حد کوهپایه های قابل تحمله و چیز عجیب غریبی نمیشه :ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 58
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو اول بگو واسه چی‌ می‌خوای بیای تهران، چه جور منطقه‌ای دوس داری ، چه قیمتی، چه جور آدمایی؟(مذهبی‌ قاطی‌! مذهبی نرمال، غیر مذهبی‌ میانه!! غیر مذهبی تازه ب دوران رسیده، غیر مذهبیه اصیل!، نه این وری نه اون وری!! بچه با مرامه ناف تهرونی! محله خلاف بازار! محل حاجی بازاری لوتی!، محله خلوت یا یه جایه شلوغ و........) چه جور جایی‌ دوس داری؟

در کلّ جا قحطه می‌خوای بیای تهران؟ :| :w02:

والا من جام خوبه کاشان عمرا هم قصد تهران اومدن ندارم:4564:

چرا فکر می کنین من می خوام بیام تهران آخه؟این تاپیک عمومیه:sad0:

لینک به دیدگاه
خب سلام .من اومدم. غرب تهران چون ترافیک داره خیلی ادم اذیت میشه و همیشه ترافیک غرب از شرق بیشتر بوده.

محدوده ی ونک به دلیل وجود مرکز خریدهای بسیار و مراکز اداری تقریبا همیشه شلوغه و پر ترافیک.

سمت بازار و حوالی چهارراه استانبول و اون طرفا فقط واسه تجارتخوبه نه برای زندگی. من به شخصه دیدم که بسیاری از خانمها تو حوالی منطقه 12 امنیت ندارن.

شرق تهرانم محله ی تهرانپارس خوبه چون تقریبا همه اصالتا همونجایی ان بر عکس غرب تهران به خطوط منطقه ی شهرک غرب و جنت اباد.

اما خوب شمال تهران بهتره. هم اب و هواش ، هم دسترسیش. اما خوب مثلا تگه یه برف بیاد جمشیدیه یا خیابون ثارالله و کاشونک مصیبت میشه اگه ماشین نداشته باشی.

مطمئنی ترافیک غرب از شرق بیشتره !

من هر موقع اومدم شرق کلافه شدم از شلوغی و ترافیک

تراکم جمعیت شرق بالا و فضای سبز کم ولی تو غرب برعکسه

خود جنت اباد و شهران 30 سال پیش خاکی بوده - اونوقت کیا رو میگی اصیل ؟

یکی از اقوام ما از وقتی اونجا خاکی بود و آب منبع بود و گاز نبود و ... ساکن جنت آباده - این برا زمانهای دور نیست - سال 71

الان این جز کدومه ؟

اگه بد بود که ملت نمیرفتن اون سمتها - به خصوص که آب و هواش عالیه

لینک به دیدگاه
مطمئنی ترافیک غرب از شرق بیشتره !

من هر موقع اومدم شرق کلافه شدم از شلوغی و ترافیک

تراکم جمعیت شرق بالا و فضای سبز کم ولی تو غرب برعکسه

خود جنت اباد و شهران 30 سال پیش خاکی بوده - اونوقت کیا رو میگی اصیل ؟

یکی از اقوام ما از وقتی اونجا خاکی بود و آب منبع بود و گاز نبود و ... ساکن جنت آباده - این برا زمانهای دور نیست - سال 71

الان این جز کدومه ؟

اگه بد بود که ملت نمیرفتن اون سمتها - به خصوص که آب و هواش عالیه

اره. من هر وقت مسیرم شرق بوده خیلی زودتر رسیدنم.

اره خوب جمعیت شرق زیاده.

من نگفتم ساکنین اونجا اصیلن، گفتم تهرانپارس اکثرا اصالتا تهرانی ان اما عزیزانی که ساکنین جنت اباد و شهرک غرب هستن یا از شهرهای دیگه اومدن یا از محله ها ی دیگه.

من قصدم توهین به کسی نبود که به شما برخورده. من فقط نظرمو گفتم چون واسه دوست عزیزم هادی جان ارزش قائلم. همین.

لینک به دیدگاه
والا من جام خوبه کاشان عمرا هم قصد تهران اومدن ندارم:4564:

چرا فکر می کنین من می خوام بیام تهران آخه؟این تاپیک عمومیه:sad0:

ا :ws3:

خو آخه فقط تهران پ چرا؟ الان بچه ها دعواشونم میشه!:whistle: رو محله هاشون حساسن:ws3: شرق یا غرب, حالا تحفه س انگار!:icon_razz: ایرانه دیگه...:banel_smiley_4: راجب محله های نیویورک تحقیق کنید مثلن!!! خب باشه حالا اون نه کانادا :ws3: راجب مهاجرت تاپیک بزنید، مهاجرت کشوری! دستتونم مرسی :w02:

لینک به دیدگاه
ا :ws3:

خو آخه فقط تهران پ چرا؟ الان بچه ها دعواشونم میشه!:whistle: رو محله هاشون حساسن:ws3: شرق یا غرب, حالا تحفه س انگار!:icon_razz: ایرانه دیگه...:banel_smiley_4: راجب محله های نیویورک تحقیق کنید مثلن!!! خب باشه حالا اون نه کانادا :ws3: راجب مهاجرت تاپیک بزنید، مهاجرت کشوری! دستتونم مرسی :w02:

همینو بگو والله. چنان جبهه میگیرناااااااااااااا. اصلن به من چه..........

تهران از پایین ترین نقطش تا بالاترینش یکییییییییییییییییییییییییییهههههههههههههه............

واقعا نمیدونستم دوستان انقدر تعصبی اند:hanghead:

لینک به دیدگاه
همینو بگو والله. چنان جبهه میگیرناااااااااااااا. اصلن به من چه..........

تهران از پایین ترین نقطش تا بالاترینش یکییییییییییییییییییییییییییهههههههههههههه............

واقعا نمیدونستم دوستان انقدر تعصبی اند:hanghead:

جبهه چیه - تعصب کجاس

کسایی که از دیگر مناطق تهران میرن اونطرفها هم از همین تهران میرن - اصالت ربطی به محله نداره - همین

پست اولتو نقل نگرفتم که بحث بی مورد پیش نیاد - بعد شما میگید جبهه

لینک به دیدگاه
جبهه چیه - تعصب کجاس

کسایی که از دیگر مناطق تهران میرن اونطرفها هم از همین تهران میرن - اصالت ربطی به محله نداره - همین

پست اولتو نقل نگرفتم که بحث بی مورد پیش نیاد - بعد شما میگید جبهه

شما درست میگید. مشکلی نیست. من اگه اومدم تو این تاپیک به خاطر هادی بود و بس.......

من به نظر همه ی دوستان احترام میذارم و نظرمو میگم. خیلی ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دعوا نکنید با هم دوست باشین

ممنون از همه کسایی که شرکت کردن هر کسی بیاد نظرشو بده اصلا قرار نیست بحث کنید با هم که

معلومه اختلاف نظر وجود داره و ممکنهیکی از یه محله خوشش بیاد یکی دیگه خوشش نیاد.

مرسی از همکاریتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

هر منطقه ای ویژگی خودش رو داره.خوب و بد.

جایی که ما هستیم بانک نیست و مغازه خیلی کمه .ماشین هم نداشته باشی پیاده روی زیاد داره ولی هواش خیلی خوبه.

اما در هر صورت بهش عادت کردیم دیگه.

لینک به دیدگاه

حالا خدایی کاری ندارم ها...

ولی اگه یه نگاه بکنی به پستای بچه ها... بخصوص تهرانی های عزیز...متوجه میشی که اکثریت قریب به اتفاقشون در مناطق نیاوران و دزاشیب و خلاصه مناطق خوش آب و هوا زندگی میکنن ..هیچ کدومشون هم بچه میدون قزوین و اینا اصلا نیستن... یا مثلا مناطق مرکزی یا خدای نکرده زبونم لال جنوبی تهران:whistle:

خدا رو شکر... وضع مالی همه خوبه

فقط من موندم که چرا وقتی یه تاپیک گرانی و اینا زده میشه...شونصد نفر از بچه ها میان پست میدن... حتی همین دوستان عزیز شمال شهر نشین:ws37:

لینک به دیدگاه
حالا خدایی کاری ندارم ها...

ولی اگه یه نگاه بکنی به پستای بچه ها... بخصوص تهرانی های عزیز...متوجه میشی که اکثریت قریب به اتفاقشون در مناطق نیاوران و دزاشیب و خلاصه مناطق خوش آب و هوا زندگی میکنن ..هیچ کدومشون هم بچه میدون قزوین و اینا اصلا نیستن... یا مثلا مناطق مرکزی یا خدای نکرده زبونم لال جنوبی تهران:whistle:

خدا رو شکر... وضع مالی همه خوبه

فقط من موندم که چرا وقتی یه تاپیک گرانی و اینا زده میشه...شونصد نفر از بچه ها میان پست میدن... حتی همین دوستان عزیز شمال شهر نشین:ws37:

فاطمه ی گلم، من به خاطر رشته ام خیلی از جاهای تهرانو رفتم و دیدم، نازی اباد، فلاح، نظام اباد.........

و چون مادر بزرگم جنوب تهران زندگی میکنه کاملا در جریان سطح زندگی مردم پایین تهران هستم...........

و از اینم که بگم دوران بچگیم جنوب تهران بوده هیچ ابایی ندارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی صمیمیت بچه های جنوب تهران خیلی بیشتره

لینک به دیدگاه
فاطمه ی گلم، من به خاطر رشته ام خیلی از جاهای تهرانو رفتم و دیدم، نازی اباد، فلاح، نظام اباد.........

و چون مادر بزرگم جنوب تهران زندگی میکنه کاملا در جریان سطح زندگی مردم پایین تهران هستم...........

و از اینم که بگم دوران بچگیم جنوب تهران بوده هیچ ابایی ندارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی صمیمیت بچه های جنوب تهران خیلی بیشتره

کلا بنده مزاح فرمودم:ws37:

لینک به دیدگاه
فقط غرب

شرق و اونطرفا، فقط باهنر و تجریش که البته ترافیکن معمولا

آب و هوای غرب محشره خداییش

تازه عاشق خیابون شیخ بهایی هم هستم. عالیه:ws37:

اگه شیخ بهایی هستی بچه محلیما گلم.

لینک به دیدگاه

منم بچه قلعه حسن خانم...غرب تهران میشه...

از خوبیاش اگه بگم که زیاد داره...جا واسه پیشرفت زیاد داره...از نظر شغلی خیالت راحته...ینی راحت میشه یه شغل واسه خودت دست و پا کنی...

از بدی هاشم که روم نمیشه بگم...:ws3:

لینک به دیدگاه
منم بچه قلعه حسن خانم...غرب تهران میشه...

از خوبیاش اگه بگم که زیاد داره...جا واسه پیشرفت زیاد داره...از نظر شغلی خیالت راحته...ینی راحت میشه یه شغل واسه خودت دست و پا کنی...

از بدی هاشم که روم نمیشه بگم...:ws3:

یعنی چی راحت میشه شغل پیدا کرد؟

یعنی امکانات و مغازه زیاد نداره اونجا؟:ws52:

میشه بیشتر توضیح بدی من متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...