رفتن به مطلب

آزمون نظام مهندسی یا کنکور ارشد و دکترا ؟!!

ارسال های توصیه شده

اون 2.5 سال تکذیب میشه

از طرف من

چیزی در این باب نخوندم

این هم سایتش:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منم خودم نمیدونستم، چند روز پیش مریم گفت امسالو همچین چیزی گفتن :ws52:

بذار حالا به خودش لینک اینجا رو میدم، بیاد خودش بگه :ws3:

لینک به دیدگاه

این دوستتون (مریم) مطمین که 2/5 سال کافیه؟..........اگه امکانش هست بگید زودتر جواب بده چون خیلی برام مهمه..........ب نظام مهندسی زنگ میزنم که کسی جواب درست حسابی نمیده........مرسسسسسسسسی

لینک به دیدگاه

برای شرکت در آزمون، تاریخی که آزمون برگزار میشه، باید سه سال از تاریخی که روی مدرک فارغ التحصیلیتون خورده به عنوان فارغ التحصیل دوره کارشناسی گذشته باشه. اصلاً مهم نیست این سه سال بیکار بودین یا سابقه کار داشتین. فقط گذشت سه سال از رو مدرک کافیه. ا

کسایی که کارشناسی ارشد هستن، دوسال از تاریخ فارغ التحصیل شدن ارشدشون بگذره می تونن آزمون بدن.

در صورت قبولی تو آزمون اون موقع می تونن گواهی اشتغال به کار نظام مهندسی رو بگیرن. اون موقع هست که سابقه کار مهمه و هرچی سابقه کار بیشتر باشه و یه سری معیارایی که مدنظر خود نظام مهندسی هست مثل یه سری مدارک و کلاسا و ... تو بالا رفتن پایه نظام مهندسی تأثیر داره.

با سلام.ببخشید من دقیق متوجه نشدم..

1. مگه مدرکی که نظام میده برای فارغ التحصیلان کارشناسی با کارشناسی ارشد فرق میکنه؟

2.یعنی کسی که 3سال از کارشناسی اش گذشته و ارشد هم خونده و تازه فارغ التحصیل شده نمیتونه امتحان بده؟

لینک به دیدگاه
این دوستتون (مریم) مطمین که 2/5 سال کافیه؟..........اگه امکانش هست بگید زودتر جواب بده چون خیلی برام مهمه..........ب نظام مهندسی زنگ میزنم که کسی جواب درست حسابی نمیده........مرسسسسسسسسی

لینک دادم بهشون بیان بگن. یادم رفته بود بگم.

با سلام.ببخشید من دقیق متوجه نشدم..

1. مگه مدرکی که نظام میده برای فارغ التحصیلان کارشناسی با کارشناسی ارشد فرق میکنه؟

2.یعنی کسی که 3سال از کارشناسی اش گذشته و ارشد هم خونده و تازه فارغ التحصیل شده نمیتونه امتحان بده؟

نه مدرک فرق نمیکنه.

ببینید مثلاً شما کارشناسی رشته ای میخونی که نظام مهندسی نداره و نمیتونی عضو بشی. ولی واسه کارشناسی ارشد رشته ای رو میخونید که چیزی که میتونید عضو نظام مهندسی بشید. اون موقع باید صبر کنید ارشد تموم بشه و 2 سال بگذره بعد

ولی اگه با همون کارشناسی هم بتونید عضو بشین (یعنی مثلاً رشته معماری یا ...) باشید، دیگه ارشدو اینا مهم نیست. سه سال که ازش بگذره تو هر مقطعی باشین، می تونید با عضو بشین. ولی واسه مدارکی که میخواد باید مدرک کارشناسی رو بدین. حتی اگه یه سال هم از ارشدتون گذشته باشه فایده نداره.

ضمن اینکه مدرک بالاتر تو کمک به بالا رفتن گرید کمک میکنه.

لینک به دیدگاه
منم خودم نمیدونستم، چند روز پیش مریم گفت امسالو همچین چیزی گفتن :ws52:

بذار حالا به خودش لینک اینجا رو میدم، بیاد خودش بگه :ws3:

من هم از جایی شنیده بودم:ws52:فکر کنم دوستای بندرعباسم بودن، وقتی همه تکذیب میکنند، من هم تکذیب میکنم دیگه:whistle:

اون 2.5 سال تکذیب میشه

از طرف من

چیزی در این باب نخوندم

این هم سایتش:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
من هم از جایی شنیده بودم:ws52:فکر کنم دوستای بندرعباسم بودن، وقتی همه تکذیب میکنند، من هم تکذیب میکنم دیگه:whistle:

البته اگر کاردانی به کارشناسی باشند، 2.5 سال میشه

ولی کارشناسی پیوسته 3 سال:a030:

لینک به دیدگاه
البته اگر کاردانی به کارشناسی باشند، 2.5 سال میشه

ولی کارشناسی پیوسته 3 سال:a030:

ما که کارشناسی پیوسته هستیم...ولی از چند نفر مختلف شنیده بودم که امسال 2.5 سال شده هست...ولی باز تکذیب میکنم:ws3:
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خدا را شکر بالاخره قوانین ثبت نام اومد و معلوم شد که حرف مریم درست بود و 2/5 سال از مدرک بگذره (البته فقط برای امسال) کافیه و میشه تو آزمون شرکت کرد.

ولی چرا سایت ثبت نام باز نمیشه خدااااااا میدونه

لینک به دیدگاه
خدا را شکر بالاخره قوانین ثبت نام اومد و معلوم شد که حرف مریم درست بود و 2/5 سال از مدرک بگذره (البته فقط برای امسال) کافیه و میشه تو آزمون شرکت کرد.

ولی چرا سایت ثبت نام باز نمیشه خدااااااا میدونه

توي خود دفترچه نوشته 3 سال.

ولي با احتساب اينكه محاسبه سنوات رو تا اسفند 92 در نظر گرفته، نسبت به روز ثبت نام كه شهريور هست ميشه 2.5 سال. :ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام ببخشین برا این آزمون چه کتابهایی رو باید بخونیم؟

منابع آزمون رو تو لینک زیر آوردم: :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread60679.html

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
سلام دوستان کسی امروز آزمون نظام شرکت کرد؟ رشته شهرسازی؟

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

سلام. شرکت کردین؟

چطور بود امتحانش؟ مثل همین عنوان تاپیک؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...