رفتن به مطلب

متخصصین معماری

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان

سلام سلام، 2eaoapgxehimkak1y7ei.gif

مدتیه که تالار معماری عنوان متخصص رو به دو کاربر فعال و خوب و با اطلاعات بالا ،داده، dancegirl2.gif

تو این تاپیک متخصصان معماری میتونن هدفاشون و کارایی که میخوان انجام بدن رو بگن و پیشنهاداتشون برای پیشرفت تالار معماری رو مطرح کنن و همینطور با هم هماهنگی داشته باشن :a030:

خلاصه اینجا دفتر متخصصینه :ws3:

این یه توضیحی از متخصص که تو یکی از تاپیکا بود :

درباره شرایط فعلی عنوان متخصص:

دانش بالا در زمینه تخصصی که داره و پاسخگویی به سوالات کاربران در اون زمینه تخصصی. یه متخصص نیاز به حضور زیاد در انجمن و زدن پست ها و تاپیک های زیاد نداره. واسه همین گفته شده که خارج از چارت. یعنی اینطوری نیست که مثلاً بعد از کاربر ویژه شدن و در صورت ادامه داشتن فعالیت خوب و زدن پست و تاپیک و حضور تو انجمن، عنوان متخصص اهدا باشه. البته این نکته هم طبیعتاً هست که میزان حضور و فعالیت باید در حد معقولی باشه. نه اینکه مثلاً ماهی یه بار به انجمن سر زده بشه و حالا چندتا سوال هم جواب داده بشه. هرچقدر هم دانش بالا باشه، این میزان حضور و فعالیت نمیتونه شامل عنوان متخصص باشه.

البته این شرایط کلی هستش که الان گفته شده و تعیین اونا با تیم مدیریتی هر تالار

در حال حاضر متخصصان تالار معماری:, *Cloudy sky*, *Mina*

تا جایی هم که اطلاع دارم تخصص و رزومه کاری هم داشتن، مخصوصا مینا؛

حالا خود متخصصین در موردش بگن بهتره :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

مرسی ونوس عزیزم ، لطف داری5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif در مورد مینا کاملا موافقم hapydancsmil.gif

در زمینه کاری متاسفانه ، تجربه ی زیادی ندارم فقط یه چند وقتی در بنیاد مسکن ، مشغول به کار بودم که به خاطر دانشگاه نتونستم ادامه بدم ، بیرون اومدم .

ولی چند روز دیگه دوباره میرم سرکار :icon_redface:ولی ایندفعه میرم شرکت نفت مشغول به کار میشم hapydancsmil.gif

برای کمک به تالار هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم ؛فکر میکنم در زمینه ی نرم افزار های معماری ، اتوکد ، اسکچ آپ ، مکس ، و فتوشاپ رو میتونم آموزش بدم :a030:

به نظر من برای پیشرفت تالار اول از همه ، همکاری بچه ها لازمه ، که خداروشکر این مدت بچه های فعال زیادی به تالار اضافه شدن که این میتونه خیلی کمک کنه!

فکر میکنم مسابقات میتونه بچه ها رو بیشتر جذب کنه ، اگه بتونیم مسابقاتی مثل فیلم معماری و طراحی حجم رو برگزار کنیم خیلی خوب میشه.

فیلم معماری هم حتما لازم نیست خیلی حرفه ای باشه میتونه به این صورت باشه که یه بنای مهم رو انتخاب کنن و با فیلم اونو معرفی و تحلیل کنن ما برای درس مبانی نظری اینکارو کردیم به نظرم خیلی مفید بود.

مسابقه ی طراحی حجم هم میتونه جالب باشه ، یعنی به این صورت که هر دو هفته یکبار یه موضوع انتخاب کنیم و بچه ها براش حجم بسازن ، به بهترین حجما هم جایزه بدیم، اینطوری انگیزه ی بچه ها بیشتر میشه .

لینک به دیدگاه

ممنون ونوس جان :icon_gol::icon_gol:

در حال حاضر مشغول تدریس نرم افزارهای رویت و فتوشاپ و مکس در یک آموزشگاه هستم و هر کدام رو جداگانه و خارج از آموزشگاه به صورت خصوصی هم تدریس میکنم :ws37:

و میتونم جوابگوی سوالات دوستان در این زمینه ها تا اونجایی که بتونم باشم .

در شرکت خاصی مشغول به کار نیستم ولی از بیرون کار میگیرم و توی خونه انجام میدم ,بیشتر کارای دانشجویی انجام میدم و کارای اجرایی بیشتر در زمینه طراحی داخلی .

به نظر من تا الان تالار ما نسبت به بقیه تالارها فعالیت بیشتری داره و دلیل اون اول به خاطر مدیرهای خوبی هست که داریم و دوم به خاطر حضور فعال و مفید بقیه دوستان و همچنین تعداد زیادمون :hapydancsmil:

در مورد پیشرفت تالار من کاملا با نظر فاطمه موافقم :w16: ایده های خیلی خوبی هستن و مسابقات در پیشرفت و بالا رفتن سطح علمی همه ما خیلی میتونه موثر باشه :a030:

اگر چیزی به ذهنم رسید حتما مطرح میکنم :w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

فکر میکنم مسابقات میتونه بچه ها رو بیشتر جذب کنه ، اگه بتونیم مسابقاتی مثل فیلم معماری و طراحی حجم رو برگزار کنیم خیلی خوب میشه.

فیلم معماری هم حتما لازم نیست خیلی حرفه ای باشه میتونه به این صورت باشه که یه بنای مهم رو انتخاب کنن و با فیلم اونو معرفی و تحلیل کنن ما برای درس مبانی نظری اینکارو کردیم به نظرم خیلی مفید بود.

مسابقه ی طراحی حجم هم میتونه جالب باشه ، یعنی به این صورت که هر دو هفته یکبار یه موضوع انتخاب کنیم و بچه ها براش حجم بسازن ، به بهترین حجما هم جایزه بدیم، اینطوری انگیزه ی بچه ها بیشتر میشه .

خیلی عالیه عزیزم، :aghosh: پس باید یه برنامه ای برا مسابقات بریزیم که مثلا 15 هر ماه سه مسابقه ؛ عکس ، فیلم ؛ طراحی ؛ حجم یا... داشته باشیم؛ :girl_yes2:

پس به کمک شماها هم لازم داریم تا هماهنگیا انجام بشه و طرح انتخاب بشه و به بچه ها انرژی داده بشه تا شرکت کنن تو مسابقه ها ، :w31:

ممنون بابت پیشنهادای خوبت ؛ حالا فاطیما جونم اگه نظری داره بگه تا یه برنامه منظمی واسه مسابقه ها بذاریم 2eaoapgxehimkak1y7ei.gif

در مورد پیشرفت تالار من کاملا با نظر فاطمه موافقم :w16: ایده های خیلی خوبی هستن و مسابقات در پیشرفت و بالا رفتن سطح علمی همه ما خیلی میتونه موثر باشه :a030:

اگر چیزی به ذهنم رسید حتما مطرح میکنم :w02:

اوهوم؛ فکر خوبیه ؛ باشه عزیزم، منتظر هستیم :w36:

----

راستی دوست جونا ؛ یه کمکایی هم ازتون میخوام؛ اینکه تو تالار معماری در حال حاضر 2 مدیر و 2 متحصص داریم و 3 تا کاربر ویژه ؛

* باید سعی کنیم تا جایی که میتونیم هر پست خوبی که تو تالار زده میشه رو تشکر کنیم ازش؛البته این کار رو دیدم که انجام میدادید؛ که خیلی خوبه، چون مثلا یه فرد تازه وارد 3 تا پست بزنه؛ بخوایم 4 تامون تشکر کنیم میشه 12 تا؛ این تشکر مطمئنا بهش میچسبه و باعث فعالیت بهتر و بیشترش میشه،:ws3:

* یه چیز دیگه اینکه من سعی میکنم تا جایی که میتونم به بیشتر کاربرای تازه وارد پیام بدم (آخرین بازدید کنندگان معماری) ؛ اگه شما هم تا جایی که امکانش هست بهشون پیام بدید و همون قضیه تحویل گرفتن اینا میتونین تو موندگار کردنشون تاثیر بذارید ؛:a030:

ممنونم از تمام فعالیتای خوبتون :aghosh:

لینک به دیدگاه
خیلی عالیه عزیزم، :aghosh: پس باید یه برنامه ای برا مسابقات بریزیم که مثلا 15 هر ماه سه مسابقه ؛ عکس ، فیلم ؛ طراحی ؛ حجم یا... داشته باشیم؛ :girl_yes2:

پس به کمک شماها هم لازم داریم تا هماهنگیا انجام بشه و طرح انتخاب بشه و به بچه ها انرژی داده بشه تا شرکت کنن تو مسابقه ها ، :w31:

ممنون بابت پیشنهادای خوبت ؛ حالا فاطیما جونم اگه نظری داره بگه تا یه برنامه منظمی واسه مسابقه ها بذاریم 2eaoapgxehimkak1y7ei.gif

فدات بشم گلم:aghosh: هر کمکی از دست بربیاد انجام میدم 2eaoapgxehimkak1y7ei.gif

راستی دوست جونا ؛ یه کمکایی هم ازتون میخوام؛ اینکه تو تالار معماری در حال حاضر 2 مدیر و 2 متحصص داریم و 3 تا کاربر ویژه ؛

* باید سعی کنیم تا جایی که میتونیم هر پست خوبی که تو تالار زده میشه رو تشکر کنیم ازش؛البته این کار رو دیدم که انجام میدادید؛ که خیلی خوبه، چون مثلا یه فرد تازه وارد 3 تا پست بزنه؛ بخوایم 4 تامون تشکر کنیم میشه 12 تا؛ این تشکر مطمئنا بهش میچسبه و باعث فعالیت بهتر و بیشترش میشه،:ws3:

* یه چیز دیگه اینکه من سعی میکنم تا جایی که میتونم به بیشتر کاربرای تازه وارد پیام بدم (آخرین بازدید کنندگان معماری) ؛ اگه شما هم تا جایی که امکانش هست بهشون پیام بدید و همون قضیه تحویل گرفتن اینا میتونین تو موندگار کردنشون تاثیر بذارید ؛:a030:

ممنونم از تمام فعالیتای خوبتون :aghosh:

باشه گلم تا جایی که بتونم هم زیر پست هاشون تشکر میزنم، هم به کاربرای تازه وارد پیام میدم :a030:

تو و فاطیما جون خیلی برای تالار زحمت میکشید بهتون خسته نباشید میگم:w36::4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

منم اومدم بگم،اون گوشه موشه ها اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم..........:ws3:اون قضیه تشکر و تحویل گرفتن کاربران جدید رو اگه همکاری کنین بسیار ممنون میشم.............(البته شاهد بودم که خیلی خوب با کاربران تازه وارد معماری رفتار کردید،اما بازهم وقتی براتون باقی موند،خوشحال میشیم دوستان قدیمی(کسانی که دیگه فعال نیستن) و افراد تازه وارد رو نیز به فعالیت تشویق کنید......... تاثیر صحبت های شما از منی که ناظر ارشد روابط عمومی هستم به مراتب بیشتر هستش ،چون فعالیت شما رو در تالار معماری عینا مشاهده میکنند) :wubpink::wubpink:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
منم اومدم بگم،اون گوشه موشه ها اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم..........:ws3:اون قضیه تشکر و تحویل گرفتن کاربران جدید رو اگه همکاری کنین بسیار ممنون میشم.............(البته شاهد بودم که خیلی خوب با کاربران تازه وارد معماری رفتار کردید،اما بازهم وقتی براتون باقی موند،خوشحال میشیم دوستان قدیمی(کسانی که دیگه فعال نیستن) و افراد تازه وارد رو نیز به فعالیت تشویق کنید......... تاثیر صحبت های شما از منی که ناظر ارشد روابط عمومی هستم به مراتب بیشتر هستش ،چون فعالیت شما رو در تالار معماری عینا مشاهده میکنند) :wubpink::wubpink:

اوهوم؛

مینا و فاطمه کارشون خیلی عالیه،hapydancsmil.gif

بیشتر وقتا که تو پروف تازه واردا میرم ؛ میبینم بهشون پیام دادن و لینکارو معرفی کردن و یا تبلیغات تالارو انجام میدن :w16:؛ واقعا دستشون یه عالمه درد نکنه hi5.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...