رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان عمرانی

من همیشه یه سئوال برام مطرحه اونم اینکه جرا شما ها نمی تونید طرح های ما رو درست محاسبه کنید؟:w00:

دق کردیم از دست شماها...:banel_smiley_4:

این بود پست من! :ws3:

نه...کی گفته؟ ما درست محاسبه می کنیم...فقط در بعضی موارد که خودمون صلاح می بینیم تغییراتی جزئی در طرح شما پیاده می کنیم...:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام خدمت دوستان عمرانی

من همیشه یه سئوال برام مطرحه اونم اینکه جرا شما ها نمی تونید طرح های ما رو درست محاسبه کنید؟:w00:

دق کردیم از دست شماها...:banel_smiley_4:

این بود پست من! :ws3:

اي بابا . شما كه اومدي اينجا:banel_smiley_4: . خوش اومدي . :w139:

ولي بايد بگم اينجا 4 ديواري معمارا نيست و ووووووووو :w00:اينجا اتاق مدير تالار عمران:icon_pf (10): .

ما داريم اينجا بحث هاي مديريتي ميكنيم:mornincoffee: . اونوقت شما پريدي وسط:icon_pf (95): .

اينشا الله ما هم يه چهار ديواري ميسازيم اونم از نوع مقاوم . شما رو هم دعوت ميكنيم:w127: .

لینک به دیدگاه

ممنونم از شما .

خب شما كه براي بخش آموزش انتخاب شديد به همراه اسحاق عزيز. كه همكار شماست فعلا نميتونه بياد . ولي شما ميتونيد كارخودتوندر بخش اموزش شروع كنيد .

اول بريد ببينيد بخش آموزش چيزي كم و كسر نداره .

بعد من ميگم با آموزش دروس شروع كنيم . كه قبلا هم من در بخش آموزش دروس توضيحاتي دادم . ( حالا منتظر نظر شما هم هستم )

در مورد بخش ساخت ساختمان فرضي دوستان بايد حداقل شنبه صبر كنند چون قراره يه جلسه با مديران داشته باشيم و در مورد اختيارات يكسري كاربران بحث بشه .

منتظر نظر بقيه دوستان هم هستم .

بزودي اگه مورد موافقت قرار بگيره قراره براي يكسري از كاربران اختياراتي در نظر گرفته بشه . كه ميتونه به شما كمك كنه .

لینک به دیدگاه

در مورد بخش ساخت ساختمان فرضي دوستان بايد حداقل شنبه صبر كنند چون قراره يه جلسه با مديران داشته باشيم و در مورد اختيارات يكسري كاربران بحث بشه .

منتظر نظر بقيه دوستان هم هستم .

بزودي اگه مورد موافقت قرار بگيره قراره براي يكسري از كاربران اختياراتي در نظر گرفته بشه . كه ميتونه به شما كمك كنه .

منتظریم دادا:ws37:، فقط توضیح درمورد این بخش یادت نره:ws2:

لینک به دیدگاه

خب با توجه به موارد اتفاق افتاده من به شكل خلاصه گزارش ميدم .

قسمت آموزش دروس كار خودش رو با درس استاتيك شروع كرده كه مريم خانم زحمتش رو ميكشه . آموزش درس استاتيك و از دوستان ميخواهيم كه در اين دوره شركت كنند كه خالي از لطف نيست . و قرار هم هست در ادامه درس مسائلي نيز مطرح بشه يا بشكل مسابقه در بياد .

البته بقيه دوستان هم اگه علاقمند هستند ميتونند درس ها يا نرم افزار هاي ديگه رو آموزش بدندثبت نام آموزشگاه عمران .

ما همچنان منتظر اسحاق عزيز هستيم تالار آموزش كادرش تكمليل بشه .

مريم خانم در مورد درخواست هم بايد بگم كه هنوز ادمين نيومده تا بررسي كنه در در اولين فرصت انجام ميشه.

اما مسئله بعدي كه قبلا هم صحبت شد و دوستان اعلام آمادگي كردن ايجاد بخش ساخت و ساز بوده كه سارا خانم و بهرام عزيز مسئوليت رو قبول كرده بودن چون اين بخش يه جورايي مهمه و همه و بايد دقيق بررسي بشه در يك تاپيك جدا بهش ميپردازيم بحث در مورد بخش ساخت ساختمان فرضي از همه دوستان عمراني ميخوام كه در اين بحث شركت كنند و نظرشون بدند چون خيلي مهمه و ميتونه ما رو از يك دانشجو تئوري به دانشجو اجرايي تبديل كنه

علاوه براين يك بخش پل ارتباطي عمراني ها و غيره عمراني ها ايجاد شده كه قرار ما ميزبان غيره عمراني ها باشيم از شما همراهان ميخوام كه نشون بدبد كه تالار عمران چقدر مهمان نوازه تا بتونيم ارتباط خوبي بين تالار ها پيدا كنيم.

با تشكر

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام مجدد خدمت همه دوستان خوشحاليم كه مجددا در كنار شما هستيم .

منتظر حضور دوباره فعال همه ي دوستان عمراني در تالار عمران هستيم.

برنامه هاي جديد بزودي اعلام ميشود .

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان و مهندسان عمران.

با عرض تسليت بخاطر درگذشت پدربزرگوارم دوست خوبمان رضا عزيز و با آرزوزي قبولي طاعات شما در اين شب هاي قدر .

جا داره اول از همه از همه شما دوستان كه هميشه در كنار ما بوديد تشكر كنم و اميدوارم در ادامه نيز شاهد همكاري بيشتر شما دوستان باشيم .

مدتيه كه فعاليت تالار عمران بخصوص بعد از تعطيلي 6 روزه انجمن كم شده و حتي به صفرم هم رسيده اين درحالي كه قبل از تعطيلي انجمن شاهد حضور اميدوار كننده دوستان در كنار خودمان بوديم و فعاليت هاي تالار كم كم داشت حركت خوب خودش شروع ميكرد .... هر چند در اين مدت از حضور وزنه اصلي تالار رضا عزيز در كنار خودمان محروم بوديم و يه مدت تعطيلي انجمن هم كمي انگيزه دوستان را كم كرده ولي باز هم نميتواند دليلي براي كم كاري دوستاني كه به ما قول داده بودند باشه .

دوستاني كه حرف از انگيزه علمي و پيشرفت تالار عمران و همكاري ميزدند الان كجا هستند ؟0

اميد وارم دوستان از حرف هاي من نارحت نشند ولي اين واقعيت داره كه تالار عمران نوانديشان با وجود برنامه هاي خوب و تعداد كاربران تقريبا مناسب نتوانسته جايگاه واقعي رشته خودش را در يك انجمن علمي حفظ كند ....

البته انتظار هم از دوستان اين نيست كه تمام وقت و سرمايه شان را وقف تالار عمران قرار دهند حداقل ميتوانند وقتي هر روز وقت خود را در تالار هاي عمومي انجمن ميگذرانند حداقل يك پست هم كه شده براي تالار عمران تالار خودشان داشته باشند .

بابا يه خورده هم به تالار هاي ديگه نگاه كنيد ببينيد چقدر متحد هستند .

من تا امروز تمام تلاشم براي جمع و جور كردن تالار عمران به كار بستم هر چند كه ميدانم بازم كمه و بايد بيشتر تلاش كنم .

ولي با اين وجود اگر هم دوستاني از من و عملكرد من ناراحت هستند اعلام كنند اگر اشكال كار از نوع مديريت من است بگيد . حتما اصلاح ميكنم . اين جدي گفتم خيلي دوست دارم اگه انتقادي داريد بيان كنيد .

اصلا از همه دوستان اين سوال رو ميپرسم :

براي پيشرفت تالار عمران چه بايد كرد ......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( خواهش ميكنم هرچه به ذهن شما ميرسد بيان كنيد ).

منتظر نظر دوستان هستم ....

:w73:

لینک به دیدگاه

باید یه تبلیغات خیلی گسترده صورت بگیره

ما هم این مشکلو تو مکانیک داریم

با وجود اینهمه مطلب مفید (واقعا بینظیره....نو هیچ فرومی ندیدم من) و با وجود اینهمه کاربر متخصص ولی مشکل کمبود کاربر داریم .....رو صفحه اصلی سایت زیاد کار کنید ...ایشالا که به نتیجه مطلوب میرسیم همگی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مجددا سلام .

اميدوارم از صحبت هاي كه در پست قبلي انجام شد دوستان ناراحت نشده باشند . و اميدوارم من را بخشيده باشيد .

- ------- ----- ---- -----

من در اين پست خلاصه اي از برنامه هاي كه اجرا شده و يا قرار بوده اجرا بشه و همچنين نظرات شما كه لطف كرده بوديد و در اين تاپيك بيان كرديد قرار ميدهم .

تا هم يه ياداوري بشه و هم بتونيم ادامه بحث رو به جريان بندازيم .

---------------------------

1- اولين نكته كه بهش اشاره شده تدوين شناسنامه كاربران بوده كه بعضي از دوستان لطف كردن و تكميلش كردا من به تاپيك شناسنامه كاربران عمران انتقالش ميدم

فرمي كه بايد پر ميشد در زير قرار ميدم تا دوستاني كه هنوز موفق به پركردن شناسنامه نشدن كارشون با مشكل روبه رو نشه . :

مشخصات کاربر ( اطلاعات شخصی کاربر)

- نام واقعی

- yahoo-id ( اختیاری)

- معرفی فعالیتهایی که در گذشته داشتند .

- معرفی فعالیتی که در حال حاضر مشغولش هستند

- مقطع تحصیلی

- رشته و گرایش تحصیل

- نام دانشگاه

لینک به دیدگاه

2- براي بهتر شدن وضعيت تالار عمران يكي از كار هاي كه در الويت هست تقسيم وظايف كه اميدوارم اين مورد حداكثر تا اخر ماه پروندش بسته بشه

بنظر من اين خوبه كه همه ما با هم به پيشرفت تالار عمران كمك كنيم من يك سري از مسئوليت ها و تعاريف جديد براي كاربران در نظر دارم كه ميتونه يك سري اختيارات در اختيار كاربران فعال عمران قرار بده .

خب حالا هريك از دوستان كه فكر ميكنه ميتوه مديريت يكي از بخش ها رو بعهده بگيره اعلام كنه تا دسرسيش باز بشه .

البته اين به معني محدود شدن فعاليت كاربران نيست و دوستان ميتوانند آزاد در هر بخشي كه خواستن فعاليت داشته باشند و در كنار فعاليت آزاد در تالار عمران و كمك به دوستان در اداره تالار مسئوليتي هم بابت بخش مورد نظر خود دارند .

براي الان من فعلا در بخش هاي زير نياز به دوستان بيشتر ايجاد ميشه

بخش دانلود : دانلود فایل های عمرانی

كه نياز به مرتب كردن پست ها و به روز رساني داره . يكي از بخش هاي مهم تالاره و معمولا هم اولين جاي هست كه يك كاربر بهش وارد ميشه پس نياز به نظم خاصي داره

در گذشته يسري صحبت ها دوستان در مورد اين بخش داشتن كه قرار ميدم

مورد دوم اینکه چیزایی که برای دانلود میذارین طبقه بندی شده باشه. مثلا تو بخش کتاب هرکی نیاد یه تاپیک بزنه یه چیزی بذاره.برای مثلا کتابهای بتن یه بخش جدا برای کتابهای فولاد یه بخش جدا همینطور حل المسائل و بقیه چیزا چون اینجوری راحتتر میشه پیدا کردنشون
براي بخش دانلود منتظر نظر دوستان و اعلام همكاريشون هستم .

بخش آموزش :

clear.gif آموزشگاه عمران

اول از همه از مريم خانم بابت تمام تلاشش در اين بخش تشكر ميكنم و ازشون انتظار ميره كه فعاليتشون در اين بخش بيشتر كنند .

خوب دوستان اين بخش با نظر خود شما ايجاد شده از اين بخش بيان گر بار علمي يك انجمن علمي مي باشد پس بايد پويا باشد .

در حال حاضر تنها كاربر فعال در اين بخش دوست خوبمون مريم خانم هستند كه مسئوليت اين بخش رو هم بعهده دارند .

و فعلا هم براي شروع كار با اموزش درس استاتيك شروع شده . ( آموزش درس استاتیک )در اين بخش نياز به همه دوستان هست نيازه كه همه با هم فعاليت داشته باشيم تا تالار رو از لحاظ علمي بالا بكشيم.

درسته كه يك نفر براي اون بخش انتخاب شده ولي اين اصلا به اين معني نيست كه ديگه كسي نيتونه دخالت كنه البته بنظر من خيلي بهتره كه دوستانه ديگر هم اگر بتونند و درش هاي ديگه يا نرم افزار خاصي رو همزمان با درس استاتيك آموزس بدهند خيلي بهتره و ميتونه سرعت كار رو بالا ببره . ثبت نام آموزشگاه عمران

خلاصه منتظر همه دوستان در اين بخش هستيم .

در ضمن از مريم خانم ميخوام كه يه برنامه براي بهتر شدن وضعيت بخش آموزش ارائه بدهند .

خلاصه اي از بحث هاي انجام شده براي تالار آموزش توسط شما :

و اما در مورد بخشها، من جای خالی یک بخش مجزا که فقط مختص کنکور ارشد باشه رو احساس میکنم
فک کنم یه بخش واسه اخبار عمرانی بخواییم و یه بخش هم واسه ارشد..
من توصیه میکنم تو یه سری تاپیک اون نرم افزارایی که خیلی کاربردیه و خیلیا بهش احتیاج پیدا میکنن رو آموزش بدین. من خودم با باشگاه مهندسان اینجوری آشنا شدم. تو نت دنبال آموزش لند میگشتم که پروژه انجام بدم و فقط اونجا دیدم. البته نه همون چیزایی که تو هر کتابی نوشته برداریم کپی کنیم.
مورد سوم برای یه سری درسهایی هم که اصلا تو دانشگاه یاد نمیدن باید یه فکری کرد مثل متره.
آموزشگاه خیلی خوبه...

با نرم افزارهای مهم شروع کنین.

زیر تالار آموزشگاه عمران تصویب شد.

که زیر مجموعه این تالار هم" ( فعلا این موارد اضافه میشود اگه نظری هم هست اعلام کنند)

آموزش کارشناسی ارشد .

آموزش کاردانی به کارشناسی .

آموزش نرم افزار .

آموزش دروس دانشگاهی

ببینین مثلا درسی مثل متره رو من ندیدم تو دانشگاه یاد بدن..کسی بخواد یاد بگیره باید بره بیرون کلاس..

جزوه متره که واقعا نیاز آدمو برطرف کنه من ندیدم..یا مثلا نرم افزارهایی که بیشتر لازم هستن ولی تو راهنماشون چیزای کاربردی نیست..مثلا من راهنمای لند که حتی یه شروع جامع و کامل داشته باشه ندیدم

بخش آموزشگاه باید این جور کارهارو بکنه

من فکر نمیکنم اینطور درست باشه

باید گام به گام همه چیز رو حل کنیم

مثلا به قول شما بحث متره کردن : اول باید به همه اطلاع رسانی بشه که در روز x قرار همه با هم متره کار کنیم بعد هر کی که دوست داره می آد میشینیم با هم متره میکنیم گام به گام

بعد از یه کم بقیه رو میزاریم برای بعد

اینجوری همیشه میتونیم اشکالات همدیگه رو برطرف کنیم

یعنی کامل یاد میگیریم

من نظرم اینه !!!

با موارد گفته شده باز هم منتظر نظرات جديد دوستان هستم.
لینک به دیدگاه

3- بخش بعدي بخش گفتگوي دوستانست : گپ و گفتگوی مهندسان عمران

من برخلاف برخي دوستان كه اعتقاد دارند رونق اين بخش موجب ضعف تالار علمي هست معتقدم روح اصلي تالار و به نظر من خوبه كه در كنار بحث علمي و آموزش يك محيط گرو دوستانه اي هم داشته باشيم چون اين در كنار هم بودن ها ميتونه بنيان تالار رو حفظ كنه و بيشتر ما رو بهم نزديك ميكنه .

خب جا داره بيشتر راجب اين بخش بحث بشه و بايد ببينيم كه چيكار ميشه كرد تا اين گرمي بيشتر بشه .

البته علاوه بر بحث هاي دوستانه اين بخش براي ايجاد مسابقات علمي هم دورست شده كه اگه خدا بخواد براي برنامه هاش در جلسه اي كه قراره با شما داشته باشيم و بزودي هم در جريان كار قرار ميگيريد بحث بشه .

4- خب بخش بعدي ساخت ساختمان فرضي :

اين بخش خيلي بخش مهميهست و ميتونه ما دانشجويان از تئوري به اجرا در بياره كه ميتونه تجربه خوبي باشه اين بخش به شكل هاي مختلف در فروم هاي ديگر مورد استقبال قرار گرفته كه در انجا نيمه كاره راه ميشده . به نتيجه اي هم نميرسيد . اميدوارم بتونيم اين بخش رو برخلاف ديگر فروم ها با موفقيت به پايان برسونيم.

در اين بخش فعلا بهرام عزيز با ما همكاري ميكنه و نيازه كه همه دوستان در اين بخش در كنارش باشند تا يك كار گروهي خوب رو تحويل بديم .

خلاصه وجود همه ما براي بهتر شدن اين بخش احساس ميشه

از دوستان ميخوام كه يسري به لينك هاي مورد بحث در اين مورد بزنند .

بحث در مورد بخش ساخت ساختمان فرضي

البته بايد براي اين بخش از متخصصين و اساتيد استفاده كنيم كه در ادامهخ درموردش توضيح ميدم

باز هم نظرات سازنده شما ميتونه به اين بخش كمك كنه منتظرش هستم.

لینک به دیدگاه

خب دوستان در مورد بخش هاي كه در انجمن وجود داره و گرايش هاي عمران كه قرار داده شده :

از انجا كه گرايش اكثر ما عمران و يا سازست . با اين وجود انتظار ميره كه يه نگاهي هم به گرايش هاي ديگر كه در تالار هست داشته باشيم .متاسفانه ظاهرا اين باور به دوستان منتقل شده كه چون گرايش تخصصي مطابق با رشته تحصيلي نيست و اطلاعاتي در اين مورد ندارند پس اصلا نبايد واردش شوند . ولي بيش از پيش به اين بخش ها نياز داريم تا بتونيم با پست هاي كه قرار ميديم كاربران اين گرايش ها را هم جذب كنيم .

و حتي در حد كپي و پست هم شده بايد اين بخش ها رو فعال نگه داريم .

دانلود فایل های عمرانی

clear.gif عکس و فیلم و نقشه های عمرانی

clear.gif عمران آب

مهندسی خاک

مهندسی زلزله

clear.gif مهندسی نقشه برداری

مهندسی راه و ترافیک

دوستان اگر نظري در اين مورد دارند ميشنويم .

لینک به دیدگاه

يكي از موضوعات مهمي كه در گذشته درموردش بحث شده و متعاسفانه طرف خودم فراموشش كردم و از اين بابت شرمندم بحث انتخاب كاربران برتر كه دوباره توضيحاتش اينجا ميزارم

یکی از برنامه های جدید و ویژه تالار عمران انتخاب کاربران فعال تالار هست که به شکل جدید ماهانه معرفی میشود . شیوه انتخاب کاربران فعال به شکل زیر است :

· ایجاد یک جدول یا رنکینگ برای تالار عمران که امتیاز کاربران به شکل هفتگی وارد میشود .

· امتیاز کامل برای یک کاربر در هفته 10 امتیاز میباشد ( که 50 % امتیاز نظر مدیر تالار و 50% دیگر هم به نحوه فعالیت کاربر- تعداد پست ها و ... در طول هفته تعلق میگیرد )

· در پایان هر ماه هم با بیشترین امتیاز کسب شده در طول 4 هفته توسط کاربر ، کاربر فعال ماه را انتخاب میکنیم و این روند تا آخر سال ادامه دارد تا در پایان کاربر فعال سال رو هم مشخص کنیم .

· کاربران میبایست حداقل 10 پست در کارنامه داشته باشند تا نامشان در جدول امتیارات قرار گیرد.

· کاربران جدید نیز در ابتدای هر ماه به لیست اضافه میشوند و انتخاب کاربر فعال سال هم به تناسب مدت مدت حضور افراد در جدول میباشد .

· اگر کاربری که نامش در جدول هست در طول 2 هفته کمتر از 6 امتیاز بگیرد اسمش از جدول برای مدت یک ماه خط میخورد و میتواند در دوره بعدی در صورت ادامه فعالیت وارد لیست شود .

اين حركت قرار به اميد خدا با شروع مجدد فعاليت دوستان به اجرا در بياد كه براي كاربران برتر امتيازات خاصي هم از لحاظ اضافه شدن امتياز و هم از لحاظ دراختيار قرار گرفتن اختيارات و امكانات تعلق ميگيره .

نظرات دوستان در اين مورد :

انتخاب کاربران فعال به نظر من کار خیلی مفیدیه و انگیزه خوبی رو برا کاربرا ایجاد میکنه تا فعالیتاشون چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی ارتقا پیدا کنه

باز هم منتظر نظرات دوستان در اين مورد هستم

لینک به دیدگاه

خب دوستان در آخر ميخوام اعلا م كنم ما بايد تا زمان بازگشاهي مجدد دانشگاه ها چارت كاريمون بدست بياريم و به همه چيز نظم بديم . چون قراره بعد از باز گشاهي دانشگاه ها اگه خدا بخواد شاهد استقبال از دانشجويان و اساتيد اين رشته در اين تالار باشيم .

براي همين منظور من

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
آماده كردم كه براي شما قرار ميدم تا دوستاني كه قراره در ترم جديد دانشجو باشند اين بروشور ها رو در دانشگاه هاي خودشون تبليغ كنند .

بهمين دليل پيش بيني ميشه كه از مهر ماه به بعد وضعيت تالار بهتر بشه . بهمين دليل نيازه كه ما قبل از اين تاريخ يه سرساموني به تالار بديم .

در صحبت ها حرف از جلسه زده شد . بله قراره بزودي و براي بررسي دقيق تر يه جلسه بشكل آنلاين با دوستان عمراني داشته باشيم كه شرايط و توضيحات بيشتر در اين مورد رو به دوستان خوبم كه پيگير اين موضوع هستم واگذار ميكنم تا از خودشان بشنويم كه چه قراره بشه .

تشكر ميكنم از همه دوستان كه وقت گذاشتيد و مطالعه كرديد.

اگر دربيان كوتاهي بوده يا كسي ناراحت شده معذرت ميخواهم

در نگراش هم اگر اشكالاتي بوده كه هست شما به بزگيتون اصلاحش كنيد .

و شرمندم بابت پر حرفي .

و اميد وارم من را ببخشيد كه چشم هاي قشنگتون در آوردم .

:ws53:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

خيلي خوب و منسجم داري پيش ميري امير جان.

داداش گلم من تاكيدم بيشتر روي مرتب و بروزرساني كردن جزوات و پروژه ها و نرم افزارهاي عمراني هست.

چون مهمترين چيزي كه باعث جذب يه كاربر(جديد يا قديميه) دسترسي سريع و بي مشكل به اين مطالب دانلودي هست كه در بالا ذكر كردم گوشه اي از اونو.

اگه نظر شخصي منو تو اين وهله بخواي بهتره فعلا بجاي زدن زير تالار جديد به بروز رساني و حذف فايل هاي تكراري و زايد بپردازي.حداقل اگه زير تالار هم ميزني بيشتر فعاليت اعضاء خودتو روي اين موضوع متمركز كن كه حجم وسيع و پراكندگي بيش از حد موضوعات داره،منسجم كردن و طبقه بندي موضوعات عمراني و از همه مهمتر دسترسي سريع و آسان به موضوع دلخواه ميباشد،امير خان مطمئن باش همين موضوع راندمان كارتونو خيلي بالاتر ميبره.

در ضمن عذر ميخام اين موضوع رو دارم اينجا بيان ميكنم شما خودتون به اين موضوع بيشتر واقف هستين ولي تا اونجايي كه ميتونيد از كاربرها استفاده كنيد در ارائه مطالب و كمتر خودتونو درگير گذاشتن مطالب بكنيد.در حال حاضر به جرات ميشه گفت كه تالار عمران از نظر محتواي كلي (چه جنبه تخصصي چه عمومي) خيلي قوي ،جامع و در كل به نسبت بقيه سايت هاي مشابه كامل ميباشد.با اين فرق كه توي بقيه سايت هاي مشابه كاربران به شكلي قوي تر و چشمگير تر ظاهر ميشن در ارائه مطالب و شركت در بحث هاي تخصصي نسبت به مديران اون تالار(مشكلي كه از بدو آغاز اين فروم مطرح بوده و با جاويد جان و محمد عزيز هم داشتيم).

به نظرم واسه حل اين مشكل هم اون موضوع انتخاب كاربران فعال در تالار به صورت ماهيانه در حال حاضر راه حلي چشمگير و تو اين مقطع مناسبه،به شرط اينكه خوب،بجا و به گونه اي باشه كه حق كسي ضايع نشه.

بخش گپ و گفتگو هاي بچه هاي عمراني رو هم تا اونجا كه ميتوني گسترش بده توي جذب كاربران و تشويش اونا تاثير بسزايي داره.

تا اونجايي كه يادمه بچه هاي معماري بخشي رو به عنوان انجام پروژه هاي معماري (پلان كشي ،...) به صورت تئوري و گروهي شروع كردن،شايد اين موضوع رو حالا با يكم تغييرات توي روح اصليش بشه اجراش كرد در اين تالار هم براي كاربراني كه مشتاقن.

امير جان عذر خواهي ميكنم و حرفامو دخالت در مديريت خودت ندون من چنين جسارتي نميكنم (چون گوشه اي از كاراي مديريتي كه براي پيشبرد تالار عمران انجام داديد رو ديدم و تحسين ميكنم ) در كل اين ها نظرات شخصي من بود در پيشرفت تالار عمران.

امير جان هر كمكيم تا اونجا كه بتونم (از نظر زماني) و از دستم بربياد دريغ نميكنم براي ارتقاء تالار عمران.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...