رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

رئیس حالا چیکارکنیم زود بگو دی نشه من میخوام گروهمون اول بشه999.gifcancan.gif

خب من بين گروه ها موجود يه سركي كشيدم تا في بازاربياد دسم ...

كه اومد ....

خب برنامه اين :

در مرحله اول انتقال تاپيك هاي مهم و داراي بحث ---- كه اول بايد ببينيم چه تاپيك هاي رو انتقال بديم( خواهشا دوستان نظرشون بگويند) و بعد ببينيم شرايط انتقالش چه جوريه هاست ...

در مرحله بعد شروع يكسري برنامه هاست كه من اول ميخواستم خودتون نظر بديد ولي چون وقت نيست يه چيزاي ميگم ... بهتره آموزش در همون بخش شروع كنيم اما آموزش اونجا نبايد خيلي تخصصي باشه يه جورايي بايد همه گير باشه ....

اصلا در كل بهتر بحث هاي بشه كه مورد استقبال همه قرار بگيره و جذاب باشه ....

--------------------

بهتره دوستان هم نظرشون اعلام كنند ... تا هرچه سريعتر كار رو شروع كنيم ...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه سوال:

الان من که اصلا اونجا عضو نیستم حتما باید عضو شم نه؟choclboxsmiley.gif

دوم: بهتره یه سری مسابقه راه بندازیم آخه دقت کنی تو همه تالارا یه ست مسابقه هست حالا یا بی ربط یا با ربط بالاخره جذابیت دارهchoclboxsmiley.gif

سوم: اگه قراره مطلبیو انتقال بدیم خیلی شسته رُفته و تروتمیز باشه که هم بچه های رشته های دیگه حوصلشون بگیره هم جذبشون کنه!(مثلا نیایم یه پست بدیم با فونت2 و 40خط:persiana__hahaha:)choclboxsmiley.gif

اینا پیشنهادای منه!!! :TAEL_SmileyCente:

لینک به دیدگاه
یه سوال:

دوم: بهتره یه سری مسابقه راه بندازیم آخه دقت کنی تو همه تالارا یه ست مسابقه هست حالا یا بی ربط یا با ربط بالاخره جذابیت دارهchoclboxsmiley.gif

سوم: اگه قراره مطلبیو انتقال بدیم خیلی شسته رُفته و تروتمیز باشه که هم بچه های رشته های دیگه حوصلشون بگیره هم جذبشون کنه!(مثلا نیایم یه پست بدیم با فونت2 و 40خط:persiana__hahaha:)choclboxsmiley.gif

اینا پیشنهادای منه!!! :tael_smileycente:

خوبه ....

خيلي خيلي نظر خوبي بود ....

با مسابقه كاملا موافقم ....

خب مسابقه زيادي ميشه داشت : يكيش عكس ... يكي هم نقشه ... يكش هم علمي كه ميتونه سوال جواب باشه ....

حالا كدومش ... و چطور اجرا بشه ....

.... بله شما حتما بايد عضو باشيد .....

لینک به دیدگاه
خوبه ....

خب مسابقه زيادي ميشه داشت : يكيش عكس ... يكي هم نقشه ... يكش هم علمي كه ميتونه سوال جواب باشه ....

عضو شدم مدیر جون! :TAEL_SmileyCente:

پازلم خوبه ها!!!!!!!!:Ghelyon:

ولی خب وقته زیادی می بره فعلا همون عکس باشه یا...

رو نقشه چجوری میشه مانور داد؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

خب نقشه خوبه كه براي رشته عمران دو بخش داره يكي دتايل هاي اجرايي و ديگري نقشه معماري ...

اگه معاريش باشه بهتره چون ميشه بچه هاي معماري رو هم درگير كرد ...

اما اولش بايد ببينيم همه ما ها واحد مباني معماري رو پاس كرديم يا نه ..

در مورد عكسم بايد بگم كه در اون بخش نميشه در گفتگو هاش عكسي قرار داد فقط ميشه لينكش گذاشت ....

اما بنظر من مسابقه علمي هم خوبه كه ميتونه سوالات پرسيده بشه خوبه در اين مورد هم بحث كنيم كه چطور اجراش كنيم:ws52:

لینک به دیدگاه
خب من بين گروه ها موجود يه سركي كشيدم تا في بازاربياد دسم ...

كه اومد ....

خب برنامه اين :

در مرحله اول انتقال تاپيك هاي مهم و داراي بحث ---- كه اول بايد ببينيم چه تاپيك هاي رو انتقال بديم( خواهشا دوستان نظرشون بگويند) و بعد ببينيم شرايط انتقالش چه جوريه هاست ...

در مرحله بعد شروع يكسري برنامه هاست كه من اول ميخواستم خودتون نظر بديد ولي چون وقت نيست يه چيزاي ميگم ... بهتره آموزش در همون بخش شروع كنيم اما آموزش اونجا نبايد خيلي تخصصي باشه يه جورايي بايد همه گير باشه ....

اصلا در كل بهتر بحث هاي بشه كه مورد استقبال همه قرار بگيره و جذاب باشه ....

--------------------

بهتره دوستان هم نظرشون اعلام كنند ... تا هرچه سريعتر كار رو شروع كنيم ...

خب خب..مثل اينكه بحث جدي شد:w410:

منم با برنامه ي شما موافقم در مورد انتقال تاپيك هاي مهم...به نظرم بايد تاپيك هايي انتخاب بشه كه يه كم كلي تر باشه مثل ماشين آلات ساختماني

و همچنين من قصد ايجاد تاپيكي با عنوان مراحل اجراي ساختمان دارم...اينم بد نيست

یه سوال:

اینا پیشنهادای منه!!! :TAEL_SmileyCente:

مسابقه ايده ي فوق العاده ايه:w16:

خوبه ....

همش:ws3:

اونم خوبه:w16:

خب نقشه خوبه كه براي رشته عمران دو بخش داره يكي دتايل هاي اجرايي و ديگري نقشه معماري ...

اگه معاريش باشه بهتره چون ميشه بچه هاي معماري رو هم درگير كرد ...

اما اولش بايد ببينيم همه ما ها واحد مباني معماري رو پاس كرديم يا نه ..

در مورد عكسم بايد بگم كه در اون بخش نميشه در گفتگو هاش عكسي قرار داد فقط ميشه لينكش گذاشت ....

اما بنظر من مسابقه علمي هم خوبه كه ميتونه سوالات پرسيده بشه خوبه در اين مورد هم بحث كنيم كه چطور اجراش كنيم:ws52:

يه كم سخت شد:ws52:

لینک به دیدگاه

سلام و شب خوش ....

خب دوستان از امشب هركي ميخواد پستي در گروه بزرگ مهندسي عمران ايجاد كنه كار خودش شروع كنه همون طور كه تصميم گرفته شد پست ها جمبه عام داشته باشه مثل اجرا ساختمان كه توسط pme زده شده يا مشكلات آسفالت كه در مورد بحث شده و داره ميشه كه خودم بزودي به اون بخش انتقالش ميدم ...

فقط بعد از زدن پست در اون بخش يه معرفي كلي هم در تالار براش بزاريد و لينكي كه كاربر را به گروه عمران وصل كنه قرار بديد ...

يه نكته ديگه من امشب زياد نمي تونم در خدمتتون باشم ولي از فردا تمام تمركزم جمع ميكنم ...

موفق باشيد ... شب همتون خوش ....

اخ يادم رفت اگه در اون بخش پستي هم زديد لينكش براي من پيغام كنيد تاااا بيام كار تبليغاتش انجام بدم

حالا ديگه شب خوش ... حواستونم به تالار باشه ها اين مكانيكا خطرناكند بعضي وقت ها ميان جاسوسي:ws3:

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

به نظر من هیچ زیر تالار اضافی و هیچ برنامه و چیز دیگه ای نذاریم...

با جمعیت کمی که ما داریم انجام همچین کارایی مارو از فاز عمل دور میکنه و به تئوری نزدیک.

همین اتاق برای دور هم جمع شدن و نظر دادن هم مناسبه هم صمیمی و هم به اندازه کافی کاربردی...

لینک به دیدگاه

سلام.مدیر جان من تالار رو ندیدم و نگشتم.این پیشنهاده منه البته اگه قدیمی نباشه.تاپیکهای رفع اشکال درسی و تاپیکهای اموزش قدم به قدم دروس(بارگذاری) ایجاد کنید

لینک به دیدگاه
به نظر من هیچ زیر تالار اضافی و هیچ برنامه و چیز دیگه ای نذاریم...

با جمعیت کمی که ما داریم انجام همچین کارایی مارو از فاز عمل دور میکنه و به تئوری نزدیک.

همین اتاق برای دور هم جمع شدن و نظر دادن هم مناسبه هم صمیمی و هم به اندازه کافی کاربردی...

اينم حرف درستيه .... اما آقا رضا خب تاپيكي كه آرانوس خانم راه انداخته خوب بازارش گرفته و بنظر من بايد يه سر سامون حسابي پيدا كنه ... نياز به بخش بندي داره ....

خب نظرتون چيه بياريمش در بخش آموزش و يه بخش به اشكالات و رفع اشكالات در مهندسي عمران ايجاد كنيم و تمام بحث ها اونجا ساماندهي بشند

سلام.مدیر جان من تالار رو ندیدم و نگشتم.این پیشنهاده منه البته اگه قدیمی نباشه.تاپیکهای رفع اشکال درسی و تاپیکهای اموزش قدم به قدم دروس(بارگذاری) ایجاد کنید

سلام حميد جان خيلي خيلي خو ش اومدي

خب ما در تالار بخش آموزش داريم كه يه مدت هم خانم مريم خوب اونجا فعاليت ميكردند كه قرار هم هست دوباره فعاليتش ازسرگرفته بشه با برنامه هاي جديدي كه در ادامه اعلام ميشه

لینک به دیدگاه

خب دوستان ...

گروه بزرگ مهندسي عمرآن كار خودش شروع كرد ...

اولين تاپيك و موضوع توسط خانم pme با نام مراحل ساخت ساختمان از زمین تا سقف شروع شده كه توسط خودشونم تا مقداري جلو رفته ....

ار همه دوستان عمراني ميخوام كه در اين بخش شركت كنيد و نظرات خودتون بديد ... خلاصه هر اطلاعاتي كه داريد در اختيار همديگر قرار بزاريم تا بتونيم در آخر يك آرشيو خوب و كامل رو معرفي كنيم .....

دوستان ديگر هم دست بكار شند تا بتونيم يكبار ديگه نشون بديم كه گروه عمرآن موفق است ...

تبليغات براي دوستان عمراني از همين حالا شروع ميشه و بزودي هم اين تاپيك به تالار هاي ديگه معرفي ميشه....

لینک به دیدگاه
اينم حرف درستيه .... اما آقا رضا خب تاپيكي كه آرانوس خانم راه انداخته خوب بازارش گرفته و بنظر من بايد يه سر سامون حسابي پيدا كنه ... نياز به بخش بندي داره ....

خب نظرتون چيه بياريمش در بخش آموزش و يه بخش به اشكالات و رفع اشكالات در مهندسي عمران ايجاد كنيم و تمام بحث ها اونجا ساماندهي بشند

فکر کنم سوء تفاهم شده

نظر من ربطی به آرانوس و pme عزیز نداشت

یه جای دیگه گفته بودین یه زیر تالار برا بررسی مشکلات تالار عمران تشکیل بشه و برنامه ریزی بشه و طبقه بندی و اینجور حرفا... و خواسته بودی که ادامه بحث اینجا مطرح بشه.

اشتباه من این بود که نقل قول نکردم.

منظورم مخالفت با اون جور زیرتالارها و طبقه بندیا بود که از مسیر فعلی که خوب پیش میره خارج نشیم. :a030:

لینک به دیدگاه
فکر کنم سوء تفاهم شده

نظر من ربطی به آرانوس و pme عزیز نداشت

یه جای دیگه گفته بودین یه زیر تالار برا بررسی مشکلات تالار عمران تشکیل بشه و برنامه ریزی بشه و طبقه بندی و اینجور حرفا... و خواسته بودی که ادامه بحث اینجا مطرح بشه.

اشتباه من این بود که نقل قول نکردم.

منظورم مخالفت با اون جور زیرتالارها و طبقه بندیا بود که از مسیر فعلی که خوب پیش میره خارج نشیم. :a030:

كي ...:ws52: ؟ من ....:ws52: ؟ من چنين حرفي زدم :ws6:...؟ من ....؟ بيا بگرد /؟ كو كجاست ؟:ws3:

من گفتم تالار عمران مشكل داره كه بررسي كنيم ....:ws52: ؟ اصلا تالار به اين خوبي فعال مگه مشكل داره:ws2:

لینک به دیدگاه

دوستان گروه بزرگ مهندسي عمرآن فراموش نكيدا ....

يه موضوع راه افتاده ( مراحل ساخت ساختمان از زمین تا سقف )نيازه همه دوستان كمك كنند ميشه موضوعات ديگه هم راه انداخت ...

پس پيش به سوي ....

منتظريماااااااااااااااااا

لینک به دیدگاه
كي ...:ws52: ؟ من ....:ws52: ؟ من چنين حرفي زدم :ws6:...؟ من ....؟ بيا بگرد /؟ كو كجاست ؟:ws3:

من گفتم تالار عمران مشكل داره كه بررسي كنيم ....:ws52: ؟ اصلا تالار به اين خوبي فعال مگه مشكل داره:ws2:

من چه میدونم :ws52:

یادم نیست کی گفت.

اصلا کو مشکل؟ همه چی آرومه ...:a030:

تالار به این گلی --------> :icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب دوستان طبق برنامه كاربر فعال اين هفته هم انتخاب شد...

دوستان يادشون باشه اول هرهفته حتما به اين جدول يه سري بزنيد تا از آخرين وضعيت امتيازاتون با خبر بشيد ...

......

دوستان گروه بزرگ مهندسي عمرآن فراموش نشه ها ...

البته قبولم دارم كه خودم هم كم كار شدم و يه كم برنامه ها خوب پيش نميره آخه سرم خيلي شلوغ شده ولي از سه شنبه كاملا متمركز ميشم

لینک به دیدگاه
خب دوستان طبق برنامه كاربر فعال اين هفته هم انتخاب شد...

دوستان يادشون باشه اول هرهفته حتما به اين جدول يه سري بزنيد تا از آخرين وضعيت امتيازاتون با خبر بشيد ...

......

دوستان گروه بزرگ مهندسي عمرآن فراموش نشه ها ...

البته قبولم دارم كه خودم هم كم كار شدم و يه كم برنامه ها خوب پيش نميره آخه سرم خيلي شلوغ شده ولي از سه شنبه كاملا متمركز ميشم

فكر نمي كردم انتخاب بشم:icon_redface:

ممنون مدير جان:icon_gol:

سيندي هفته بعد نوبت توئه ها:w00:

لینک به دیدگاه
سلام مجدد به همه دوستان خب يه هفته اي هست كه انجمن باز شده ولي هنوز ارتباط برخي كاربران وصل نشده يا اگر هم وصل شده و در انجمن حضور دارند ظاهرا تالار عمران رو فراموش كردند و تنها يكي از كاربران به ياد تالار عمران بوده ....

خب براي مشخص شدن بهتر از تعداد دوستان كه بنا به مشكلات فني نميتواند وارد انجمن شوند ليستي از كاربران تهيه شده تا كاربران اعلام حضور كنند در صورت عدم حضور ايميلي به كاربر غائب فرستاده ميشود تا از راه اندازي مجدد انجمن با خبر شود ...

اسامی زیر نام کاربرانی هست که قبلا قول همکاری بهمون دادند و الان هم متظر حضور دوستان عزیز هستیم ..

آرانوس

hamidelahi

pme

cinderella

Civil Boy

pashaa

eshagh_kh

maryam_alien

civilEngineer

AmirReza

armstrong

sara 20

bahram_first007

Mikhail_Tal

آرماندیس

rezanassimi----------( تنها كاربر فعال هفته)

از همه دوستان كه اسمشون آورده ميشه ميخوام بيان و اعلام حضور كنند...

:4uboxsmiley:

سلام سلام4ytbp1d.gif19.gif

بالاخره منم اومدم 62izy85.gifbliss.gif

جميعا خسته نباشين onion001.gif:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سلام4ytbp1d.gif19.gif

بالاخره منم اومدم 62izy85.gifbliss.gif

جميعا خسته نباشين onion001.gif:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خيلي خيلي خوش اومديد ...

لازم يه جشن حسابي بگيريم ...

:w70::w70::w70::w70::w70::w70::w70:

جهت اطلاع دوستان جديد عرض كنم كه سارا خانم از كاربران فعال تالار عمران و بهتر بگم اون موقع كه من اومدم تنها كاربر تالار عمران ايشون بودند ... و وزنه بسيار مفيدي براي تالار عمران هستند ....

خب سارا خانم شما ميتوني از همين هفته در ليست جدول كاربر فعال قرار بگيري ... بزودي اسمتون وارد ميكنم ...

من يكي كه خيلي خوشحالم ... :w70::w70::w70::w70::w70::w70:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...