رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

خب دوستان کمک کم به پایان امتحان دوستان نزدیک میشم و حالا دیگه باید منتظر فعالیت دوستان در تالار عمران باشیم .

تا به الان یه قسمت از برنامه جلو رفت که اونم انتخاب همکار مدیر بود ...

و باوجود چند کاندید خوب و قدر اما تصمیم بر این شد که رضا بعنوان همکار مدیر انتخاب بشه من از همه دوستان میخوام که با همکاری هم به پیشرفت تالار عمران کمک کنیم .

خب مورد دیگه ای که باید در موردش بحث بشه ایجاد بخش های تالار عمران .

فعال بخش های مثل

دانلود فایل های عمرانی

clear.gif عکس و فیلم و نقشه های عمرانی

clear.gif عمران آب

مهندسی خاک

مهندسی زلزله

clear.gif مهندسی نقشه برداری

مهندسی راه و ترافیک

خب دوستان اول نظرشون رو در مورد این بخش ها یا زیر تالار ها بگن و بعد اگه نظری هم برای ایجاد زیر تالار جدید هست اعلام کنند .

همچنین نضرشون رو در مورد نحوه مدیریت پست ها و یا به وجود آوردن پست های جدید مرجع که جاشون تو تالار خالیه بیان کنند .

منتظر دوستان عمرانی و دیگر همکاران هستیم

_____________________________-

خب من همین جا اعلام میکنم که برای مدت 1 ماهی نمی تونم بیام و این به این معنی نیست که اصلا نیام گاه گاهی میام و تمام تمرکزم روی همین بخش جمع میکنم .

و در این مدت مدیریت تالار به عهده آقا رضاست و اون از این به بعد این موضوع رو ادامه میده.

:w73:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون امیر جان بابت زحماتی که میکشی...

فک کنم یه بخش واسه اخبار عمرانی بخواییم و یه بخش هم واسه ارشد...

نظر منه...

به نظر من یه بخش اخبار عمرانی هم بذاریم:ws52::ws52::ws52:

ممنون از نظراتتون...حالا برای اخبار انجمن جدا باز کنیم یا تاپیک؟

و همین طور برای ارشد که خودم 100% موافقشم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب دوستان کمک کم به پایان امتحان دوستان نزدیک میشم و حالا دیگه باید منتظر فعالیت دوستان در تالار عمران باشیم .

تا به الان یه قسمت از برنامه جلو رفت که اونم انتخاب همکار مدیر بود ...

و باوجود چند کاندید خوب و قدر اما تصمیم بر این شد که رضا بعنوان همکار مدیر انتخاب بشه من از همه دوستان میخوام که با همکاری هم به پیشرفت تالار عمران کمک کنیم .

خب مورد دیگه ای که باید در موردش بحث بشه ایجاد بخش های تالار عمران .

فعال بخش های مثل

دانلود فایل های عمرانی

clear.gif عکس و فیلم و نقشه های عمرانی

clear.gif عمران آب

مهندسی خاک

مهندسی زلزله

clear.gif مهندسی نقشه برداری

مهندسی راه و ترافیک

خب دوستان اول نظرشون رو در مورد این بخش ها یا زیر تالار ها بگن و بعد اگه نظری هم برای ایجاد زیر تالار جدید هست اعلام کنند .

همچنین نضرشون رو در مورد نحوه مدیریت پست ها و یا به وجود آوردن پست های جدید مرجع که جاشون تو تالار خالیه بیان کنند .

منتظر دوستان عمرانی و دیگر همکاران هستیم

_____________________________-

خب من همین جا اعلام میکنم که برای مدت 1 ماهی نمی تونم بیام و این به این معنی نیست که اصلا نیام گاه گاهی میام و تمام تمرکزم روی همین بخش جمع میکنم .

و در این مدت مدیریت تالار به عهده آقا رضاست و اون از این به بعد این موضوع رو ادامه میده.

:w73:

با تشکر از امیر عزیز...اول باید کل بچه های عمرانی رو واسه یه روز معین مثل یه روز توی هفته دیگه جمع کنیم دور هم(تاکید می کنم کل بچه ها رو) که واقعا ببینیم هر کسی توی کدوم بخش می تونه کمک کنه...چند نفر هستند که توی شاخه های تخصصی فعالیت می کنن وچند نفر هم دانشجوی ارشد یا کنکوری ارشد داریم...کلا یه آمار کلی خوب بگیریم از بچه های عمران نواندیش...برنامه های زیادی در پیش هستش...امیدوارم با همکاری شما دوستان بتونیم این برنامه ها رو عملی کنیم:a030::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون از نظراتتون...حالا برای اخبار انجمن جدا باز کنیم یا تاپیک؟

و همین طور برای ارشد که خودم 100% موافقشم:icon_gol:

یه بخش، مث بخشهای عمران آب، خاک و ...:ws2:

لینک به دیدگاه

برای ارشد که حتما باید یه زیر انجمن باز کنیم(مثل عمران آب-خاک-نقشه برداری) چون باید توشش برای درسهای مختلف و قسمتهایی مثل رفع اشکال تاپیک مجزا باز کنیم...اما برای اخبار عمرانی فکر کنم یک تاپیک مهم شده توی صفحه اصلی عمران کفایت کنه و نیازی به زیرانجمن و شلوغ کاری نباشه...از دوستان خواهش می کنم مثل بهرام عزیز بیان سریع نظراتشونو بدن که زیرانجمن و تاپیک مربوطه رو باز کنیم...با تشکر(مونتانا):icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون امیر جان بابت زحماتی که میکشی...

فک کنم یه بخش واسه اخبار عمرانی بخواییم و یه بخش هم واسه ارشد...

نظر منه...

با بخش ارشد موافقم البته یه نظری براش دارم که جلوتر میگم

به نظر من یه بخش اخبار عمرانی هم بذاریم:ws52::ws52::ws52:

همون طور که رضا هم گفت همون پست مهم شده برای اخبار کافیه اگه دوستان دلیل دیگه ای دارند که این بخش جدا بشه بگن

با تشکر از امیر عزیز...اول باید کل بچه های عمرانی رو واسه یه روز معین مثل یه روز توی هفته دیگه جمع کنیم دور هم(تاکید می کنم کل بچه ها رو) که واقعا ببینیم هر کسی توی کدوم بخش می تونه کمک کنه...چند نفر هستند که توی شاخه های تخصصی فعالیت می کنن وچند نفر هم دانشجوی ارشد یا کنکوری ارشد داریم...کلا یه آمار کلی خوب بگیریم از بچه های عمران نواندیش...برنامه های زیادی در پیش هستش...امیدوارم با همکاری شما دوستان بتونیم این برنامه ها رو عملی کنیم:a030::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خب من با این پیشنهادت موافقم ولی کاره سختیه ... اما میشه همین طوری هم این کار رو جلو برد خب شرط اول ما معرفی بچه هاست که هرکس بیاد و خودش رو معرفی کنه و بعد هم در مورد بحث ها نظرشون اعلام کنند .

برای ارشد که حتما باید یه زیر انجمن باز کنیم(مثل عمران آب-خاک-نقشه برداری) چون باید توشش برای درسهای مختلف و قسمتهایی مثل رفع اشکال تاپیک مجزا باز کنیم...اما برای اخبار عمرانی فکر کنم یک تاپیک مهم شده توی صفحه اصلی عمران کفایت کنه و نیازی به زیرانجمن و شلوغ کاری نباشه...از دوستان خواهش می کنم مثل بهرام عزیز بیان سریع نظراتشونو بدن که زیرانجمن و تاپیک مربوطه رو باز کنیم...با تشکر(مونتانا):icon_gol:

خب بخش عمران آب وجود داره:ws52:

اما در مورد اون پیشنهادی که اول گفتم ." بهتره یه زیر تالار آموزش عمران داشته باشیم و توش به چند بخش تقسیم کنیم که یکی میتونه برای کارشناسی ارشد و یا کارشناسی و آموزش نرم افزار و .. باشه.

خب همچنان منتظر نظر و معرفی دوستان دیگه هستیم

لینک به دیدگاه

بحث پیشنهاده.

من توصیه میکنم تو یه سری تاپیک اون نرم افزارایی که خیلی کاربردیه و خیلیا بهش احتیاج پیدا میکنن رو آموزش بدین. من خودم با باشگاه مهندسان اینجوری آشنا شدم. تو نت دنبال آموزش لند میگشتم که پروژه انجام بدم و فقط اونجا دیدم. البته نه همون چیزایی که تو هر کتابی نوشته برداریم کپی کنیم.

مورد دوم اینکه چیزایی که برای دانلود میذارین طبقه بندی شده باشه. مثلا تو بخش کتاب هرکی نیاد یه تاپیک بزنه یه چیزی بذاره.برای مثلا کتابهای بتن یه بخش جدا برای کتابهای فولاد یه بخش جدا همینطور حل المسائل و بقیه چیزا چون اینجوری راحتتر میشه پیدا کردنشون.

مورد سوم برای یه سری درسهایی هم که اصلا تو دانشگاه یاد نمیدن باید یه فکری کرد مثل متره.

فعلا همینا تا بعد اگر چیزی به ذهنم رسید باز میام میگم.

کمک هم خواستین بگین اگر بلد باشم حتما کمک میکنم چون وقت آزاد زیاد دارم.درسام تموم شده و فقط پایان نامه ام مونده.

لینک به دیدگاه

اما در مورد اون پیشنهادی که اول گفتم ." بهتره یه زیر تالار آموزش عمران داشته باشیم و توش به چند بخش تقسیم کنیم که یکی میتونه برای کارشناسی ارشد و یا کارشناسی و آموزش نرم افزار و .. باشه.

خب میدونم عمران-آب وجود داره:icon_pf (34):، منظورم این بود که یه بخش مثل بخش عمران -آب (به عنوان مثال عمران-آب) برای ارشد یا اخبار عمرانی ایجاد کنیم، البته به نظر من برای اخبار همون موضوع مهم شده کافیه

لینک به دیدگاه
با بخش ارشد موافقم البته یه نظری براش دارم که جلوتر میگم

همون طور که رضا هم گفت همون پست مهم شده برای اخبار کافیه اگه دوستان دلیل دیگه ای دارند که این بخش جدا بشه بگن

خب من با این پیشنهادت موافقم ولی کاره سختیه ... اما میشه همین طوری هم این کار رو جلو برد خب شرط اول ما معرفی بچه هاست که هرکس بیاد و خودش رو معرفی کنه و بعد هم در مورد بحث ها نظرشون اعلام کنند .

خوب پس برای بخش ارشد فعلا صبر می کنیم و برای بخش اخبار من یک تاپیک مهم شده باز می کنم:a030:

بحث پیشنهاده.

من توصیه میکنم تو یه سری تاپیک اون نرم افزارایی که خیلی کاربردیه و خیلیا بهش احتیاج پیدا میکنن رو آموزش بدین. من خودم با باشگاه مهندسان اینجوری آشنا شدم. تو نت دنبال آموزش لند میگشتم که پروژه انجام بدم و فقط اونجا دیدم. البته نه همون چیزایی که تو هر کتابی نوشته برداریم کپی کنیم.

مورد دوم اینکه چیزایی که برای دانلود میذارین طبقه بندی شده باشه. مثلا تو بخش کتاب هرکی نیاد یه تاپیک بزنه یه چیزی بذاره.برای مثلا کتابهای بتن یه بخش جدا برای کتابهای فولاد یه بخش جدا همینطور حل المسائل و بقیه چیزا چون اینجوری راحتتر میشه پیدا کردنشون.

مورد سوم برای یه سری درسهایی هم که اصلا تو دانشگاه یاد نمیدن باید یه فکری کرد مثل متره.

کمک هم خواستین بگین اگر بلد باشم حتما کمک میکنم چون وقت آزاد زیاد دارم.درسام تموم شده و فقط پایان نامه ام مونده.

من هم با آموژش نرم افزارها موافقم ونظری هم که دارم اینه که آموزش نرم افزار رو در قالب انجام پروژه جلو ببریم مثلا یه پروژه فولاد رو بگیریم انجام بدیم و توی قالب اون یه مقداری هم etabs آموزش بدیم چونکه کتابهای آموزش etabs توی بازار توی شکل های مختلف وجود داره و فقط در حدی که چگونگی انجام پروژه رو بتونیم یاد بگیریم و یه سری نکات کلیدی رو یادآور بشیم کفایت می کنه....در مورد آموزش درسهایی مثل متره و بارگذاری هم کاملا موافقم قبلا هم توی تاپیک روشهای اجرا گفته بودم که این 2 تا درس از درسهای مهم رشته عمران هستن...منتظر فعالیت شما و راهنماییهاتون توی تالار عمران هستیم...با تشکر:icon_gol:

خب میدونم عمران-آب وجود داره:icon_pf (34):، منظورم این بود که یه بخش مثل بخش عمران -آب (به عنوان مثال عمران-آب) برای ارشد یا اخبار عمرانی ایجاد کنیم، البته به نظر من برای اخبار همون موضوع مهم شده کافیه

تاپیک اخبار رو می زنم فقط دوستان کمک کنن که همیشه به روز باشه...تاپیک ارشد هم که قرار شد به موقع اش در موردش تصمیم بگیریم... بازم دستتون درد نکنه:icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه
بحث پیشنهاده.

در مورد جدا کردن بخش ها دانلود به همون شکلی که گفتید موافقم و در اولین فرصت انجام میشه .

و در مورد آموزش نرم افزار دوستان اول اعلام کنند که آیا با زیر تالار آموزش عمران موافقند یا اینکه زیر تالار مجزا نمی خواهد و همه رو در همون تالار اصلی قرار میدیم .

نظر من اینه که یه زیر تالار آموزش عمران اضافه بشه تا همه موارد آموزرش درونش قرار بگیره.

ممنون از اینکه در بحث شرکت کردید . باز هم منتظر نظرات شما هستیم

خوب پس برای بخش ارشد فعلا صبر می کنیم و برای بخش اخبار من یک تاپیک مهم شده باز می کنم:a030:

من هم با آموژش نرم افزارها موافقم ونظری هم که دارم اینه که آموزش نرم افزار رو در قالب انجام پروژه جلو ببریم مثلا یه پروژه فولاد رو بگیریم انجام بدیم و توی قالب اون یه مقداری هم etabs آموزش بدیم چونکه کتابهای آموزش etabs توی بازار توی شکل های مختلف وجود داره و فقط در حدی که چگونگی انجام پروژه رو بتونیم یاد بگیریم و یه سری نکات کلیدی رو یادآور بشیم کفایت می کنه....در مورد آموزش درسهایی مثل متره و بارگذاری هم کاملا موافقم قبلا هم توی تاپیک روشهای اجرا گفته بودم که این 2 تا درس از درسهای مهم رشته عمران هستن...منتظر فعالیت شما و راهنماییهاتون توی تالار عمران هستیم...با تشکر:icon_gol:

تاپیک اخبار رو می زنم فقط دوستان کمک کنن که همیشه به روز باشه...تاپیک ارشد هم که قرار شد به موقع اش در موردش تصمیم بگیریم... بازم دستتون درد نکنه:icon_gol::a030:

در مورد ایجاد بخش ها زیاد عجله نکن بزار به یه جمع بندی برسیم و بعد یکسره ایجاد میکنیم

لینک به دیدگاه
در مورد جدا کردن بخش ها دانلود به همون شکلی که گفتید موافقم و در اولین فرصت انجام میشه .

و در مورد آموزش نرم افزار دوستان اول اعلام کنند که آیا با زیر تالار آموزش عمران موافقند یا اینکه زیر تالار مجزا نمی خواهد و همه رو در همون تالار اصلی قرار میدیم .

نظر من اینه که یه زیر تالار آموزش عمران اضافه بشه تا همه موارد آموزرش درونش قرار بگیره.

ممنون از اینکه در بحث شرکت کردید . باز هم منتظر نظرات شما هستیم

در مورد ایجاد بخش ها زیاد عجله نکن بزار به یه جمع بندی برسیم و بعد یکسره ایجاد میکنیم

بسیار خوب...در مورد تاپیک اخبار هم همون طور که خودتون گفتین تاپیک مهم شده مجزا وجود داشت...من تاپیک قبلی رو پاک کردم:w410:

لینک به دیدگاه

خب دوستان یه پیشنهاد برای ایجاد زیر تالار جدید .

نظر شما در مورد زیر تالار گپ و گفتگو مهندسان عمران چیه .

خب ایم بخش میتون شامل اسپم ها گپ و گفتگو ها ی رایج بین بچه های عمران و غیره عمران

مسابقات عمران . بخش تشکر و انتخاب کاربران فعال . بحث ها مدیریتی تالار . و از این شکل موضوع ها میتونه باشه .

فعلا دو تا زیر تالار پیشنهاد شود

1_ گپ و گفتگو مهندسان عمران

2- آموزش عمران ( که میتونه ایجوری باشه " آموزشگاه عمران نواندیشان")

خب نظرتون چیه :

لینک به دیدگاه

بهتره فعلا تمرکز کنیم روی بحث خاص

مثل آیین نامه ها

یا هر چی

البته من نباید نظر بدم ولی کلا خوشحال میشم منم کاری انجام بدم

خب ایم بخش میتون شامل اسپم ها گپ و گفتگو ها ی رایج بین بچه های عمران و غیره عمران

مسابقات عمران . بخش تشکر و انتخاب کاربران فعال . بحث ها مدیریتی تالار . و از این شکل موضوع ها میتونه باشه .

خب نظرتون چیه :

لینک به دیدگاه
بهتره فعلا تمرکز کنیم روی بحث خاص

مثل آیین نامه ها

یا هر چی

البته من نباید نظر بدم ولی کلا خوشحال میشم منم کاری انجام بدم

خواهش میکنم . خیلی خوبه که در بحث ها شرکت میکنید .

من منظورتون رو در مورد آیین نامه متوجه نشدم .

اگه آیین نامه ساختمان که اون و باید در یک پست مجزا مورد بررسی قرار داد فعلا داریم چارت تالار رو مشخص میکنیم . و بعدش هم تقسیم وظایف برای کاربران و بعد مشخص کردن پست های مهم و برنامه هایه آینده .

لینک به دیدگاه

خب نظرتون چیه :

آخ جون...SPAM...

:ws3:

لینک به دیدگاه

خب دوست خوبمون زحمت کشیدن و معرفی خودشون را برای من ارسال کردند که من با اجازشون برای شما قرار میدم .

منتظر معرفی بقیه دوستان عزیز هم هستیم

اسمم اسحاق

email : eshagh_kh@yahoo.com

فارغ التحصیل مهندسی عمران - عمران از دانشگاه آزاد قایمشهر

دانشجوی ارشد عمران عمران - آب دانشگاه آزاد جامع شوشتر

الان هم دارم رو پایان نامه ام که در مورد نقش تنش بحرانی در آستانه حرکت ذرات هست کار میکنم

در مورد نرم افزار های etabs & safe & cad & HEC ras & HEC hms هم اگه کاری از دستم بر می آید در خدمتم

خب من اول تشکر میکنم از اسحاق عزیز بابت اعلام همکاریش . و امید وارم بتونیم با هم و با کمک بقیه دوستان موجب پیشرفت تالار عمران نواندیشان شویم .:w73:

لینک به دیدگاه

خب . بازم پیشنهاد برای زیر تالار

2 تا زیر تالار در بخش در بخش سایر رشته هایه فنی مهندسی قرار داره که تا حدی میتونه در تالار عمران باشه .

1- مهندسی محیط زیست

2-مهندسی معدن

خب دوستان نظر تون و در مورد پیوستن یا نه پیوستن این 2 زیر تالار هم بگید .

فعلا شد 4 تا زیر تالار جدید

1- آموزش عمران

2- گپ و گفتگو مهندسان عمران

3- مهندسی محیط زیست

4- مهندسی معدن

لینک به دیدگاه

خب دوستان زمان جمع بندی بحث زیر تالار 22/ تیر سه شنبه می باشد .

دوستان لطف کنید تا این تاریخ هر نظری در مورد زیر تالار های ارایه شده دارید اعلام کنید چون بعد این تاریخ موضوعات دیگه مورد بحث قرار میگیره .

در پست قبلی چند زیر تالار جدید پیشنهاد شده

1- آموزشگاه عمران

2- گپ و گفتگو عمرانی ها

3- محیط زیست

4- مهندسی معدن

_______________________________-

تا به اینجا هم دوستان با بخش آموزش موافق بودند .

و حالا میمونه 3 بخش دیگه

2- گپ و گفتگو عمرانی ها

3-محیط زیست

4- مهندسی معدن

لطفا هر چه سریعتر نظر خود را اعلام کنید .

* اگر پیشنهاد جدیدی برای ایجاد زیر تالار هم به ذهنتون میرسه حتما اعلام کنید:w16:

با تشکر از دوستانی که در کنار ما هستند.:w73:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...