رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

یه پیشنهاد دیگه هم دارم

در مورد مدیریت تالار و زیر تالارها

تالار سازه رو مثال میزنم...

مدیران انجمن : 4

rezanassimi, sarbaz121, anthonio montana, pme

کاربران حاضر در انجمن

2(1 عضو & 1 مهمان)

تالار عمران فعلا در بهترین شرایطش بیشتر از 15 بازدید کننده نداشته که حداقل نصفشون مهمان بودن و دخالتی تو تغییر مطالب ندارن که مطمئنم با تلاشهایی که امیر رضای عزیز میکنه این حالت بزودی تغییر خواهد کرد...

اما در شرایط موجود وجود یک عضو در زیر تالار و 4 مدیر یه جورایی ناجوره...

پیشنهادم اینه که تا بالارفتن تعداد کاربرا و زیاد شدن مطالب این جمعیت مدیریتی رو از روی تالار برداریم

مثلا اگه قراره من روی اون تالار نظارت داشته باشم دلیلی نداره که حتما دسترسی مدیریتی هم داشته باشم. تعداد مطالب خیلی کم هست و میتونم اینو از شما و یاسمن خانوم بخوام...

فقط میتونه به این صورت باشه که اگه من ناظر اون زیر تالارم مثلا خواستم مطلبی مهم بشه یا جابجا بشه شما زحمتشو برام بکشی و دیگه سوال جوابم نکنی...

anthonio montana عزیز هم که موازی با pme قرار داره و فعلا زیاد تو انجمن فعالیت نمیکنه قطعا به مطالب و بحث ها هم به روز نظارت نداره که به نظرم میتونه مسئولیتشو به همون یاسمن خانون ارجا بده

در مورد باقی زیر تالارها و کل تالار عمران نظرم همینه که البته بر پایه دموکراسی میخوام نظر همه دوستانو بپرسم... (و اگه به نتیجه نرسم شورش میکنم:ws3:)

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی...

هر ماشین یه یه تاپیک جدا میشه برا خودش و خیلی ازونا هم مدلهای زیاد با قابلیتهای متنوع دارن که میشه در موردشون بحث کرد...

البته طبیعیه که آقایون بیشتر به این بحث علاقه نشون میدن ...

مراقب اون امانتی که دستته باش... :ws3:

خب آقاي علاقه مند به بحث ماشين بر اين اساس شما اولين پايه گذار اين مبحث بايد باشين و به عبارتي فعاليت نكني امانتي بي امانتي:ws3:

یه پیشنهاد متفاوت دارم که میخوام نظر همه ی دوستانو بپرسم...

با توجه به اینکه این انجمن نو پاست و این تالار هم بدست امیررضای عزیز تازه از زیر خاک در اومده تعداد مطالب توش خیلی کم هست و قفسه بندی کردن تالار باعث شده تو هر قفسه یکی دوتا مطلب بیشتر نباشه....

خیلی هم فعالیت بشه مطالب تا 6 ماه دیگه بشن 10 تا که مطمئنم تو بعضی از زیر تالارا اصلا زیاد نمیشن...

پیشنهاد من اینه که فعلا تعداد زیر تالارها کمتر بشه

مثلا تو آموزشگاه زیر تالارهای آموزش دروس دانشگاهی و آموزش کاردانی به کارشناسی و آموزش کارشناسی ارشد همگی ادغام بشن . اینجوری کل مطالب آکادمیک میشه 15 مطلب که اگه تا 3-4 صفحه هم زیاد بشه گشتن توش راحت و آبرو مندانه تره تا اینکه بری تو یه زیر مجموعه و با 1 مطلب از 2 سال پیش روبرو بشی :icon_pf (34):

بخش سوال و پاسخ هم از آموزشگاه حذف بشه چون عملا تو هر تاپیک که به بحث مربوط میشه این کار انجام میشه... و بعضی وقتها حتی خود سوال و جواب که بصورت تاپیک جدا زده میشه خودش میشه یه مطلب آموزشی که اگه تو بخش سوال جواب باشه از چشم دور میمونه...

در مورد سازه و اخبار هم همین نظرو دارم... بهتره تا مطالب به 3-4 صفحه نرسیدن زیر تالار نداشته باشن تا تالار عمران لخت بنظر نرسه...

پيشنهادت متفاوت نيست پيشنهاد منو كش رفتي:banel_smiley_4:

منم نظرم اينه كه تعداد بخش ها كم بشن نه اينكه اضافه بشن:banel_smiley_4:

یه پیشنهاد دیگه هم دارم

کاربران حاضر در انجمن

2(1 عضو & 1 مهمان)

تالار عمران فعلا در بهترین شرایطش بیشتر از 15 بازدید کننده نداشته که حداقل نصفشون مهمان بودن و دخالتی تو تغییر مطالب ندارن که مطمئنم با تلاشهایی که امیر رضای عزیز میکنه این حالت بزودی تغییر خواهد کرد...

پیشنهادم اینه که تا بالارفتن تعداد کاربرا و زیاد شدن مطالب این جمعیت مدیریتی رو از روی تالار برداریم

مثلا اگه قراره من روی اون تالار نظارت داشته باشم دلیلی نداره که حتما دسترسی مدیریتی هم داشته باشم. تعداد مطالب خیلی کم هست و میتونم اینو از شما و یاسمن خانوم بخوام...

فقط میتونه به این صورت باشه که اگه من ناظر اون زیر تالارم مثلا خواستم مطلبی مهم بشه یا جابجا بشه شما زحمتشو برام بکشی و دیگه سوال جوابم نکنی...

anthonio montana عزیز هم که موازی با pme قرار داره و فعلا زیاد تو انجمن فعالیت نمیکنه قطعا به مطالب و بحث ها هم به روز نظارت نداره که به نظرم میتونه مسئولیتشو به همون یاسمن خانون ارجا بده

در مورد باقی زیر تالارها و کل تالار عمران نظرم همینه که البته بر پایه دموکراسی میخوام نظر همه دوستانو بپرسم... (و اگه به نتیجه نرسم شورش میکنم:ws3:)

اي آشوبگر:ws3:

منم با رضا جان موافقم چون اينطوري مثل من تنبل ميشن:ws3:

بهتره دسترسي مديريتي نداشته باشن:ws3:

لینک به دیدگاه
خب آقاي علاقه مند به بحث ماشين بر اين اساس شما اولين پايه گذار اين مبحث بايد باشين و به عبارتي فعاليت نكني امانتي بي امانتي:ws3:

اتفاقا چون میخوام فعالیت کنم روش پافشاری میکنم

ولی از نظر حقوقی شما نمیتوتی برا امانتی شرط بذاری وگرنه میشه خیانت در امانت :ws3:

پيشنهادت متفاوت نيست پيشنهاد منو كش رفتي:banel_smiley_4:

:banel_smiley_4:

اي آشوبگر:ws3:

منم با رضا جان موافقم چون اينطوري مثل من تنبل ميشن:ws3:

بهتره دسترسي مديريتي نداشته باشن:ws3:

تمام فکر و ذکر من شبانه روز در خواب و بیداری و وقت مطالعه و کار و غذا و تفریح و اندوه و خیلی جاهای دیگه همش پیشرفت تالار عمرانه و بس :ws3:

لینک به دیدگاه

آقا این رضا آشوبگره. اسنادش هم موجوده.

گفته باشما. :ws3:

حواستون باشه. :ws3:

به همه بچه های عمرانی خسته نباشید میگم.

حالا چی بگم که پستم اسپم نشه :ws38:

آها. منم موافقم که وجود 4تا مدیر واسه یه زیر تالار زیاده و جالب نیست. اگر موافقین همونی که رضا گفت رو انجام بدین. :ws38:

الان مثلاً خواستم اسپم نشه :ws3:

لینک به دیدگاه

آها. منم موافقم که وجود 4تا مدیر واسه یه زیر تالار زیاده و جالب نیست. اگر موافقین همونی که رضا گفت رو انجام بدین. :ws38:

آي چه كيفي ميده اين پست به بهانه ي اسپم پاك كنم:ws28:

در مورد آشوبگري ايشون كه حرفي نيست ولي آشوب هم ممكنه سازنده باشه:w16:

(هواي متخصصمونو داريم:ws3:)

لینک به دیدگاه

سلام مجدد ...

بابت نبودن ديشب شرمنده ... واقعا ضرر كردم چون بحث خوب شما ها رو از دست دادم ...

و خيلي خوشحالم كه مي بينم دوستان ايقدر به بحث علاقه نشون مي دهند ... از تك تك دوستان تشكر مي كنم

( جناب نسيمي و آقا حامد و دادش سينا گل و آقا بهرام عزيز و ياسمن خانم ) خيلي ممنونم ...:w16:

خب بريم سر موضوع بحث: ( به ترتيب ميرم جلو )

مدیر ما چقدر خوب است.w330.gif

من کار نمی کنم ولی به من اضافه کاری می دهدGhelyon.gif

مرسي سينا جان ...

ولي فكر نكن مي توني با اين حرفات جنس چيني بهمون بدي ... :ws3: چرا اين بنر ديگه كار نمي كنه :ws3: فكر كنم يه جا سيمش اشتباه وصل كردي :ws3: به قول ما ايراني ها هميشه اولي كيفيتش بهتره :ws3:( شكلك تكراري ):ws3:

جنس دزديه شده پس داده نمي شود:ws3:

مي گم ايندفعه ميشه من از شما كپي كنم :ws47:

بازم ايراني ها در اين موارد مي گن : كوه به كوه نمي رسه ولي آدم به آدم ميرسه :ws3:

-------------------------

چون بعضي بحث ها چند بار بحث شده من فقط به مورد اولش اشاره ميكنم و نظر كلي مي دم :w16:

مورد اول :

اين بود كه دوبخش پرسش و پاسخ و درخواست ها ادغام بشه و موادر مشابه

با نظر دوستان موافقم و از كرده خود پشيمان :ws3:

خب نظر من اين ميشه كه بخش پرسش و پاسخ حذف و مطالبش به بخش در خواست ها انتقال پيدا كنه ...

حالا يه چيز ديگه كه من متوجه نشدم اين بخش درخواست ها تو همون تالار گپ و گفتگو باشه يا بياد تو تالار آموزشگاه ؟:ws52:

مورد دوم

در مورد مقالات عمران بود و + موارد مشابه اين چنيني

خب من دوباره هدف تشكيل تالار آموزشگاه مي گم :

هدفش اين بوده كه آموزشگاه توسط خود كربران بره جلو يعني خودمون آموزش بزاريم نه مطالب كپي پست و نه مطالب دانلوده

در ادامه هم اينم ياد آوري كنم كه يكي از اهداف اصلي انجمن نوانديشان و بخصوص تالار عمران آموزش و بايد اكثر بحث ها آموزشي باشند ... پس با اين وجود ميبايست تمام تالار و در در زير تالار آموزشگاه مي ديديم

ما اومديم آموزش جدا كرديم به بخش ها ( تالار هاي مختلف )

براتون يه مثال مي زنم ... خب در زير تالار مهندسي زلزله شما هر تاپيكي رو باز كنيد مي بينيد كه داره مبحث زلزله رو به شكل ها و قوعد مختلفش آموزش ميده و اصلا بحث هاي كه اونجا هست آموزشي ولي چون مربوط به زلزله ميشه جدا شده و در بخش خودش قرار گرفته

دوستان دوباره به تعريفي كه از تالار آموزشگاه كردم دقت كنيد ...

بله درسته كه الان شايد در تالار آموزشگاه ما مقالات و يا مطالب كپي پست شده هم داشته باشيم دليلشم قبلا گفتم ولي تكرار مي كنم كه اين مطالب بايد جابي بحث و گفتگو داشته باشه اونوقت مي تونه در تالار آموزشگاه جا بگيره ...

اما براي مثال يه مقاله اگه فقط براي معرفي گذاشته ميشهتا دانلودبشه اونوقت آموزش ( طبق تعريف تالار آموزشگاه )وجود نداره پس بنابراين جاش تو همون بخش دانلود كه معرفي ميشه تا كاربران برند و دانلودكنند...

حالا من مقالات بهونه كردم تا مثالي زده باشم كه نظرم هم براي بخش عكس همينه و هم براي بخش سوالات ( چون سوالات هم براي دانلود گذاشته ميشه و كسي نمياد بحث كنه اگه هم قرار بحث بشه ميره تو همون بخش آموزش دروس دانشگاهي )..

مورد سوم

مربوط ميشه به نظراتي كه در مورد برسي اشكالات اجرايي در عمران بود

خب بنظر من هم اولش خيلي خوب اومد براي همين براش يه زير تالار گذاشتم چون واقعا مفيده ...

اما چون ديگه استقبال نشد نظرم اينه كه با همين ماهيت به تالار آموزشگاه نقل مكان كنه و اونجا براي خودش يه بخش جدا باشه (چون هم مربوط به آموزش ميشه و هم توش بحث داره و با قوانين تالار آموزشگاه مطابق ):ws3:

مورد چهارم

در مورد راه سازي و راه آهن

نمي دونم چرا همه اصرار داريد اين بخش بره زير بخش سازه يا شايدم اطلاعات من ضعيفه در مورد اين گرايش لطفا كمك كنيد :ws52:

تا اونجا كه من مي دونم راه سازي و يا راه آهن كه خودش زير مجموعه راه سازيه ( اين و ديگه درست ميگم مگه نه :ws52:) يك گرايش مجزاست و مهندسي سازه هم يك گرايش مجزا ست :ws52:

خب وقتي كه مجزا هستند و اصلا هم هيچ ربطي بهم ندارند چجوري ميشه ادغام كرد

اصلا يه سوال شما توي حمل و نقل و يا راه سازي چه نكته سازه اي مي بينيد

نمي دونم شايدم من تا حالا نديدم ؟

مورد پنجم

در مورد ماشين آلات راهسازي و موارد مشابه

خب منم با نظر جناب نسيمي و آقا حامد عزيز موافقم و دليلشم همونيه كه رضا جان گفتند ( علاقه آقايون به ماشين :ws3:) /// ياسمن تنها مي شود !!!:ws3:

مورد ششم

كه مورد مهمي هم هست

در مورد امانتي و موارد مشابه :w16:

اين امانتيه جريانش چيههههه هاااا:ws3:

موردهشتم

در مورد اين نظر خوب و دقيق جناب نسيمي عزيز :

یه پیشنهاد متفاوت دارم که میخوام نظر همه ی دوستانو بپرسم...

با توجه به اینکه این انجمن نو پاست و این تالار هم بدست امیررضای عزیز تازه از زیر خاک در اومده تعداد مطالب توش خیلی کم هست و قفسه بندی کردن تالار باعث شده تو هر قفسه یکی دوتا مطلب بیشتر نباشه....

خیلی هم فعالیت بشه مطالب تا 6 ماه دیگه بشن 10 تا که مطمئنم تو بعضی از زیر تالارا اصلا زیاد نمیشن...

پیشنهاد من اینه که فعلا تعداد زیر تالارها کمتر بشه

مثلا تو آموزشگاه زیر تالارهای آموزش دروس دانشگاهی و آموزش کاردانی به کارشناسی و آموزش کارشناسی ارشد همگی ادغام بشن . اینجوری کل مطالب آکادمیک میشه 15 مطلب که اگه تا 3-4 صفحه هم زیاد بشه گشتن توش راحت و آبرو مندانه تره تا اینکه بری تو یه زیر مجموعه و با 1 مطلب از 2 سال پیش روبرو بشی icon_pf%20%2834%29.gif

بخش سوال و پاسخ هم از آموزشگاه حذف بشه چون عملا تو هر تاپیک که به بحث مربوط میشه این کار انجام میشه... و بعضی وقتها حتی خود سوال و جواب که بصورت تاپیک جدا زده میشه خودش میشه یه مطلب آموزشی که اگه تو بخش سوال جواب باشه از چشم دور میمونه...

در مورد سازه و اخبار هم همین نظرو دارم... بهتره تا مطالب به 3-4 صفحه نرسیدن زیر تالار نداشته باشن تا تالار عمران لخت بنظر نرسه...

ممنونم بابت دقت خوبي كه روي تالار داري

رضا جان چند مورد اشاره كردي :

يكي در مورد تعداد كم مطالب تالار :

خب اگه بخواهيم بررسي كنيم دلايل مختلفي وجود داره كه تعداد پست تالار كمه

يكش كمبودم اسپم در تالار عمران كه جا داره اعلام كنم يكي و تنها تاپيك اسپمي تالار عمران همون گپ و گفتگو مهندسين عمران كه امار پستهاي اوننشون ميده چقدر ميزان اسپم در تالار كم اين نكته خوب تالار عمرانه

ودليل بعدي هم كم بودن مطالب كپي پست توسط كاربران فعال تالار ...

براي مثال خودت و حامدعزيز يا ديگر دوستان كمتر ديدم مطلبي رو از جايي كپي كنيد و همش خودتون شعي مي كنيد ا خودتون مايع بزاريد خب اين موضوع هم خوبه هم بد كه اگه وقت بشه در مودش بحث مي كنيم ... البته يه بحثي هم دراون قسمت تعريف آموزشگاه كردم كه گفتم كپي پست هم مي تونه خوب باشه و مفيد بشرطي هم كه بحث بشه وصرفا كپي نباشه ...

و نكته بعدي فعاليت كم كاربران و يا كم بودن كاربران فعال كه فكر مي كنم اين مشكل همه جاييه ....

مورد بعدي هم ادغام برخي تالار هاي آموزشگاه هست ؟

نظر خوب و قانع كننده اي بود با هش موافقم ...

در مورد زير تالار سازه :

بايد بگم كه مخالفم چون خيلي بخش مهمي و جاي كار زيادي داره ... حالا بزار مرتب بشه بعد

آخه بايد تمام اون هاييي كه تو يه تاپيك جمع شده باز بشن و هر كدوم جدا بشن با توجه به كمبود وقتي كه دارم فكر نمي كنم تا آخر هفته هم بتونم انجام بدم ( ياسمن خانم فكر كنم يكي شماروصدا ميزنه :ws3:)

در مورد تالار اخبار :

اين بخش هم خيلي مهمه و يكي از علاقه مندان اين بخش فكر ميكنم همكار خبمون داداش رضاي گل باشه كه به اميد خدا امتحانش به خوبي پشت سر ميزاره و بر ميگرده

من خودمم به اين بخش علاقه دارم و خوبه كه اين بخش بروز بشه و در مورد اخباري كه قرار مي ديم بحث كنيم ... ( نكته مفيدشم همينه ) آخه ناسلامتي ما مهندس عمرآنيم

يه خبر ديگه هم اينجا اعلام كنم كه مي خوام با يه نشريه معتبر ساختماني صحبت كنم تا بتونيم اينجا مستقيما و حالا با شرايطي اخلبارشون نمايش بديم

اين مورد چندم ميشه :ws52: فكر كنم هفتم

یه پیشنهاد دیگه هم دارم

کاربران حاضر در انجمن

2(1 عضو & 1 مهمان)

قبل از اينكه برم سر موضوع بحث چون هم اينجا و هم در مورد خب حرفي از آنتنيو ( دادش رضاي خودم ) زده شده ... جا داره از تمامزحمتش براي تالار عمران تشكر كنيم و به جرات مي گماگه اون اول آنتنيو نمي اومد و با و افتخار همكاري در تالار نمي داد شايد من هم ديگه نمي تونستم ادامه بدم و باعث ايجا انگيزه در من شد ... رضا جان اينشالله كه مزد زحمات خالصانه اي كه براي تالار عمران انجام دادي با قبولي در امتحان بگيري:ws21:

خب بريم سر بحث تا از اين هندي تر نشد :ws3:

منم موافقم و تنها دليلي كه داشتم ايجاد انگيزه و انرژي بيشتر در بين كاربران بوده كه بتوننددر محيط فعاليتيشون مانور بيشتري داشته باشند و دسشون باز باشه حالا هم اگه خودتون بخواهيد باشه فرقي نمي كنه ...

حالا فعلا از خودت شروع ميكنم ببينم بازم از اين پيشنهادا مي دي يا نه :ws3:

مورد هشتم

تمام فکر و ذکر من شبانه روز در خواب و بیداری و وقت مطالعه و کار و غذا و تفریح و اندوه و خیلی جاهای دیگه همش پیشرفت تالار عمرانه و بس :ws3:

اين جملت من و كشتههههههه:ws3:

مورد نهم :

دهههههههه

اومديم يه 4 تا حرف خصوصي بزنيماااااا باز اين شهر سازا وارد شدن :ws3:

نه خارج از شوخي محمد جان خيلي لطف ميكني كه مياي و پيگير مطالب ميشي ... اين نشون ميده كه اين بحث ها حتي براي ادمين انجمنم مهم و همين نكته هست كه متمايز ميكنه اين انجمن باساير فروم هاي ديگه ...

هيمن كارات ه كه من و به اينجا علاقمند كرده

آي چه كيفي ميده اين پست به بهانه ي اسپم پاك كنم:ws28:

در مورد آشوبگري ايشون كه حرفي نيست ولي آشوب هم ممكنه سازنده باشه:w16:

(هواي متخصصمونو داريم:ws3:

دقيقا موافقم :ws3:

بهههلهههه درسته .... اي متخصص آزاده حمايتت مي كنيم ... :ws52: فكر كنم شعار قاطي شد:ws52:

----------------------------

خب ديگه هر كاري كردم به ده مورد برسه:ws52: نشد:ws3:

:w73:

لینک به دیدگاه
سلام مجدد ...

بابت نبودن ديشب شرمنده ... واقعا ضرر كردم چون بحث خوب شما ها رو از دست دادم ...

و خيلي خوشحالم كه مي بينم دوستان ايقدر به بحث علاقه نشون مي دهند ... از تك تك دوستان تشكر مي كنم

( جناب نسيمي و آقا حامد و دادش سينا گل و آقا بهرام عزيز و ياسمن خانم ) خيلي ممنونم ...:w16:

خواهش:w16:

مي گم ايندفعه ميشه من از شما كپي كنم :ws47:

بازم ايراني ها در اين موارد مي گن : كوه به كوه نمي رسه ولي آدم به آدم ميرسه :ws3:

نخير:ws17:

مورد اول :

با نظر دوستان موافقم و از كرده خود پشيمان :ws3:

خب نظر من اين ميشه كه بخش پرسش و پاسخ حذف و مطالبش به بخش در خواست ها انتقال پيدا كنه ...

حالا يه چيز ديگه كه من متوجه نشدم اين بخش درخواست ها تو همون تالار گپ و گفتگو باشه يا بياد تو تالار آموزشگاه ؟:ws52:

چه منصف:ws3:

نظر من اينه كه همون جا بمونه

مورد دوم

هدفش اين بوده كه آموزشگاه توسط خود كربران بره جلو يعني خودمون آموزش بزاريم نه مطالب كپي پست و نه مطالب دانلوده

در ادامه هم اينم ياد آوري كنم كه يكي از اهداف اصلي انجمن نوانديشان و بخصوص تالار عمران آموزش و بايد اكثر بحث ها آموزشي باشند ... پس با اين وجود ميبايست تمام تالار و در در زير تالار آموزشگاه مي ديديم

براتون يه مثال مي زنم ... خب در زير تالار مهندسي زلزله شما هر تاپيكي رو باز كنيد مي بينيد كه داره مبحث زلزله رو به شكل ها و قوعد مختلفش آموزش ميده و اصلا بحث هاي كه اونجا هست آموزشي ولي چون مربوط به زلزله ميشه جدا شده و در بخش خودش قرار گرفته

بله درسته كه الان شايد در تالار آموزشگاه ما مقالات و يا مطالب كپي پست شده هم داشته باشيم دليلشم قبلا گفتم ولي تكرار مي كنم كه اين مطالب بايد جابي بحث و گفتگو داشته باشه اونوقت مي تونه در تالار آموزشگاه جا بگيره ...

اما براي مثال يه مقاله اگه فقط براي معرفي گذاشته ميشهتا دانلودبشه اونوقت آموزش ( طبق تعريف تالار آموزشگاه )وجود نداره پس بنابراين جاش تو همون بخش دانلود كه معرفي ميشه تا كاربران برند و دانلودكنند...

حالا من مقالات بهونه كردم تا مثالي زده باشم كه نظرم هم براي بخش عكس همينه و هم براي بخش سوالات ( چون سوالات هم براي دانلود گذاشته ميشه و كسي نمياد بحث كنه اگه هم قرار بحث بشه ميره تو همون بخش آموزش دروس دانشگاهي )..

باشه اينو فعلاً بي خيال ميشيم:banel_smiley_4:

خب بنظر من هم اولش خيلي خوب اومد براي همين براش يه زير تالار گذاشتم چون واقعا مفيده ...

اما چون ديگه استقبال نشد نظرم اينه كه با همين ماهيت به تالار آموزشگاه نقل مكان كنه و اونجا براي خودش يه بخش جدا باشه (چون هم مربوط به آموزش ميشه و هم توش بحث داره و با قوانين تالار آموزشگاه مطابق ):ws3:

موافقم:banel_smiley_4:

مورد چهارم

نمي دونم چرا همه اصرار داريد اين بخش بره زير بخش سازه يا شايدم اطلاعات من ضعيفه در مورد اين گرايش لطفا كمك كنيد :ws52:

تا اونجا كه من مي دونم راه سازي و يا راه آهن كه خودش زير مجموعه راه سازيه ( اين و ديگه درست ميگم مگه نه :ws52:) يك گرايش مجزاست و مهندسي سازه هم يك گرايش مجزا ست :ws52:

خب وقتي كه مجزا هستند و اصلا هم هيچ ربطي بهم ندارند چجوري ميشه ادغام كرد

اصلا يه سوال شما توي حمل و نقل و يا راه سازي چه نكته سازه اي مي بينيد

نمي دونم شايدم من تا حالا نديدم ؟

اينم به ناچار قبوله

هدف من كم كردن بخش ها بود مثل اينكه نميشه:banel_smiley_4:

مورد پنجم

خب منم با نظر جناب نسيمي و آقا حامد عزيز موافقم و دليلشم همونيه كه رضا جان گفتند ( علاقه آقايون به ماشين :ws3:) /// ياسمن تنها مي شود !!!:ws3:

تنهايي سه تاتونو حريفم:167:

كافيه ببينم اينم فقط ايجاد شده و فعاليتي توش نيست:167:

مورد ششم

كه مورد مهمي هم هست

هيچي :banel_smiley_52:

موردهشتم

ممنونم بابت دقت خوبي كه روي تالار داري

رضا جان چند مورد اشاره كردي :

يكي در مورد تعداد كم مطالب تالار :

خب اگه بخواهيم بررسي كنيم دلايل مختلفي وجود داره كه تعداد پست تالار كمه

يكش كمبودم اسپم در تالار عمران كه جا داره اعلام كنم يكي و تنها تاپيك اسپمي تالار عمران همون گپ و گفتگو مهندسين عمران كه امار پستهاي اوننشون ميده چقدر ميزان اسپم در تالار كم اين نكته خوب تالار عمرانه

ودليل بعدي هم كم بودن مطالب كپي پست توسط كاربران فعال تالار ...

براي مثال خودت و حامدعزيز يا ديگر دوستان كمتر ديدم مطلبي رو از جايي كپي كنيد و همش خودتون شعي مي كنيد ا خودتون مايع بزاريد خب اين موضوع هم خوبه هم بد كه اگه وقت بشه در مودش بحث مي كنيم ... البته يه بحثي هم دراون قسمت تعريف آموزشگاه كردم كه گفتم كپي پست هم مي تونه خوب باشه و مفيد بشرطي هم كه بحث بشه وصرفا كپي نباشه ...

و نكته بعدي فعاليت كم كاربران و يا كم بودن كاربران فعال كه فكر مي كنم اين مشكل همه جاييه ....

مطالب تعداشون خوبه بخش ها زياده باعث شده مطالب كم به نظر بياد با تغييراتي كه فعلا در نظر گرفتيم فكر كنم اين مشكل حل بشه

مورد بعدي هم ادغام برخي تالار هاي آموزشگاه هست ؟

نظر خوب و قانع كننده اي بود با هش موافقم ...

:a030:

در مورد زير تالار سازه :

بايد بگم كه مخالفم چون خيلي بخش مهمي و جاي كار زيادي داره ... حالا بزار مرتب بشه بعد

آخه بايد تمام اون هاييي كه تو يه تاپيك جمع شده باز بشن و هر كدوم جدا بشن با توجه به كمبود وقتي كه دارم فكر نمي كنم تا آخر هفته هم بتونم انجام بدم ( ياسمن خانم فكر كنم يكي شماروصدا ميزنه :ws3:)

باشه:icon_pf (34):

در مورد تالار اخبار :

اين بخش هم خيلي مهمه و يكي از علاقه مندان اين بخش فكر ميكنم همكار خبمون داداش رضاي گل باشه كه به اميد خدا امتحانش به خوبي پشت سر ميزاره و بر ميگرده

من خودمم به اين بخش علاقه دارم و خوبه كه اين بخش بروز بشه و در مورد اخباري كه قرار مي ديم بحث كنيم ... ( نكته مفيدشم همينه ) آخه ناسلامتي ما مهندس عمرآنيم

يه خبر ديگه هم اينجا اعلام كنم كه مي خوام با يه نشريه معتبر ساختماني صحبت كنم تا بتونيم اينجا مستقيما و حالا با شرايطي اخلبارشون نمايش بديم

اين بمونه بهتره

منم موافقم و تنها دليلي كه داشتم ايجاد انگيزه و انرژي بيشتر در بين كاربران بوده كه بتوننددر محيط فعاليتيشون مانور بيشتري داشته باشند و دسشون باز باشه حالا هم اگه خودتون بخواهيد باشه فرقي نمي كنه ...

فكر خوبيه:ws3:

لینک به دیدگاه

مورد دوم

تمام حرفات قبول

ولی الان یک ساله که فقط 10-12 تا مطلب تو آموزشگاه هست که اونم یه تعدادیش مقاله و این جور حرفاست... اگه اونارم بفرستی اونور دیگه هیچ..

من نظرم اینه که تا وقتی تعداد مطالب به 4 صفحه نرسیده این جدا سازی انجام نشه...

اینجوری پیدا کردن مطلب هم خیلی راحت تره.

میدونی چرا اینو میگم؟

دلیلش اینه که اینجا یه انجمن گفتگوه نه یه کتاب مرجع که مثلا تو فهرستش دنبال زلزله بگردیم و پیداش کنیم...

یه کاربر وقتی وارد تالار میشه میخواد یه نگاه کلی به همه مطالب بندازه ببینه چی هست و چی نیست. ولی اینجوری برا دیدن هر 2 تا مطلب 2 بار باید صفحه باز کنه :icon_pf (34):

بازم رو حرفم هستم... تا به 4 صفحه نرسیده همه رو یه جا بذاریم...

البته نظرم این نیست که همه یه جا ریخته بشه... مثلا مقاله ها بره تو قسمت آموزشگاه، جزوه ها بره تو قسمت آموزش دروس دانشگاهی (که قرار بود ترکیب اون قسمتای کارشناسی و ارشد و این چیزا باشه)

من که از همون پست دوم اعلام کردم نظرم به شما نزدیکتر است :ws3:

هیچی بوخودا :banel_smiley_52:

بازم رو نظرم پافشاری میکنم به همون دلایلی که برای آموزشگاه گفتم و همون 4 صفحه و اینا و اینا

در مورد تالار اخبار :

پیشنهادم فقط ادغام زیر تالارهاش بود و بس...

اين مورد چندم ميشه :ws52: فكر كنم هفتم

نچ

میشه نهم :ws3:

هدف من همونیه که گفته بودم

ینی این:

ولی جدای از شوخی به نظرم 2 نفر براحتی میتونن تالارو رو به راه کنن

بازم خود دانی

اين جملت من و كشتههههههه:ws3:

:w02:

خب ديگه هر كاري كردم به ده مورد برسه:ws52: نشد:ws3:

رد شده خبر نداری :ws28:

لینک به دیدگاه

چیچیو بیخیال میشیم :w000:

با من باش به نفعته :ws2: (همون امانتی و اینا) :ws3:

:banel_smiley_52:

راس میگه :banel_smiley_52:

مطالب تعداشون خوبه بخش ها زياده باعث شده مطالب كم به نظر بياد

:w16:

با تغييراتي كه فعلا در نظر گرفتيم فكر كنم اين مشكل حل بشه

چارش همون ادغام تالارهای نزدیک به همه

فكر خوبيه:ws3:

این که پیشنهاد خودم بود

تو چرا خوشت اومد ؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

مرسي سينا جان ...

ولي فكر نكن مي توني با اين حرفات جنس چيني بهمون بدي ... :ws3: چرا اين بنر ديگه كار نمي كنه :ws3: فكر كنم يه جا سيمش اشتباه وصل كردي :ws3: به قول ما ايراني ها هميشه اولي كيفيتش بهتره :ws3:( شكلك تكراري ):ws3:

جنس فروخته شده فقط 24 ساعت بعد قابل تعویض می باشد...:ws35:

رفتی بنرها را خراب کردی حالا دو قورت نیمت هم باقیه ه ه ه ه ه ه...:w000:

چک کن ببین سیمش رو درست زدی به پریز...:vahidrk:

.......................................................................

پس این 3 تا چطوری کار می کنند...:ws38:

lv65mjy5u7lj2vp97.gif

mo01rghb2wc8dmvn6fe.gif

rcfx7cce3wyflch2fs.gif

لینک به دیدگاه

موافقم:banel_smiley_4:

اينم به ناچار قبوله

به اين مي گن همكار خوب و حرف گوش كن:w16: ... آفرين ... آفرين :ws17:

:banel_smiley_52::banel_smiley_52: ( رضا جان مطالب كپي پستش با من بقيش با شما )

هیچی بوخودا :banel_smiley_52:

نه ديگه انگار خبرايي هست :ws3:

جالبش اينجاست كه وقتي اسم امانتي مياد هر دوشون اينجوري :banel_smiley_52: ميشن ...

ديگه واجب شد اون هكر خبر كنم بياد :ws3:

خب بريم سر پا فشاري جناب نسيمي عزيز
اول بگم كه خيلي خوشحالم اختلاف نظر وجود داره چون اگه بتونيم درست ازش استفاده كنيم به پيشرفت كار كمك مي كنه ...

رضا جان حرفت درست ... درسته ...

ولي چيزه ديگه كه من يادم رفت توي پست قبليم بگم اينه :

"" آينده نگري هم بد نيست ""

منظورم اينه كه اگه قرار باشه كه الان كه اين بخش هارو داريم و حذفش كنيم و پستاشو ادغام كنيم و بعد حالا يا امروز يا يه ماه ديگه يا يه سال ديگه دوباره بيام بخش هاي جديد درست كنيم و دوباره شروع به مرتب كردن بخش ها بكنيم ... خب از همين حالا يواش يواشاين كارو جلو مي بريم

در مورد بخش آموزشگاه هم من الان بشل روزنامه وار پست ها رو خوندم فكر نمي كنم چيزي از اونجا بايد كم بشه جا شون درسته

درمورد بخش سازه هم حالا شما بزار مرتب بشه فكر كنم به سه صفحه برسه ...

در مورد بخش اخبار هم همون چيزي كه قبلا گفتم ... اميد به آينده :w16:

خب بزودي ادغام قسمت هاي كه به موافقت رسيديم انجام مي دم :ws3:

----------------------

يه تذكر :

دوستان لطفا فعاليت خودتون در تالار ادامه بديد و اين بحث هم در كنار فعاليت خودتون پيگير باشيد ...

قرار نيست چون داريم مشورت مي كنيم كار هاي تالار بخوابه . و بخش ها بروز نشن ....

البته خودمم شاملش ميشم كه اين مدت خيالي تنبل شدم ... بحث تو ي اين بخش باعث شده كهاز كل تالار غافل بشم ...

---------------

يه چيزه ديگه ... من الان داشتم مطالب داخل بخش آموزش كارداني به كارشناسي رو به بخش آموزش دروس دانشگاهي انتقال مي دادم ... خب

حالا كه قراره اين بخش ها يعني ( كارداني به كارشناسي و بخش كارشناسي ارشد و بخش آموزش دروس ادغام بشن ... چه اسمي بري اون بخش بزاريم :ws52:...

ديگه نميشه گذاشت آموزش دروس دانشگاهي :ws52:

لینک به دیدگاه

جنس فروخته شده فقط 24 ساعت بعد قابل تعویض می باشد...:ws35:

رفتی بنرها را خراب کردی حالا دو قورت نیمت هم باقیه ه ه ه ه ه ه...:w000:

چک کن ببین سیمش رو درست زدی به پریز...:vahidrk:

.......................................................................

پس این 3 تا چطوری کار می کنند...:ws38:

پیدا کردم...:w16:

بجای اینکه توی انجمن آپلودش کنی در یه آپلود سنتر دیگه آپش کن...:ws37:

اینم 2 تای دیگه علی الحساب ...:167:

..................................

آقا دست درد نكنه ... نه اينه خيلي قشگل تره ...

انگار اينا خوب كار يكنه ...

بابا هنر مندددددددد ....

:w420:پشت سرهم

امیر :ws48:

بچه های کلاس اتوکد فرار کردند...:w74:

بعد نگی بهم نگفتی هآااااااا... :ws51:

كي .. ؟

چي ؟

از كجا فرار كردند ؟

يعني مي خواهي بگويي چند نفر از تالار ما فرار كردند ...

زود تند سريع ستاد مبارزه با فرار مغز ها تشكيل بشه ببينم ...

حامد تا يك ساعت ديگه امار فراري ها رو بزار روي ميزم ببينم چه خبره :ws3:

( شكلك جو گيري و جوگير شدن ):ws3:

---------

شما نگران نباش ... بزار يه مقدار كار كه جلو بره و سختر بشه خودشون دوباره بر مي گردند :ws3:

همه هستند و كسي هم فرار نكرده ...

اخه خدايش كسي اولين جلسه كلاساي دانشگاه رو ميره كه حالا بخوايم اينجا اينقدر سخت گيري كنيم ... :ws3:

بر مي گردن شما نگران نباش ...

لینک به دیدگاه
چیچیو بیخیال میشیم :w000:

خب بي خيال نميشيم:ws3:

چارش همون ادغام تالارهای نزدیک به همه

فكر كنم منم همينو گفتم

داريم به دموكراسي ميرسيم:ws3:

این که پیشنهاد خودم بود

تو چرا خوشت اومد ؟ :banel_smiley_4:

خوب بود خوشم اومد:ws3:

:w420:پشت سرهم

امیر :ws48:

بچه های کلاس اتوکد فرار کردند...:w74:

بعد نگی بهم نگفتی هآااااااا... :ws51:

من سيستمم مشكل پيدا كرده اتوكد نصب نميشه:banel_smiley_4:

]

به اين مي گن همكار خوب و حرف گوش كن:w16: ... آفرين ... آفرين :ws17:

:banel_smiley_52::banel_smiley_52: ( رضا جان مطالب كپي پستش با من بقيش با شما )

:ws3:

نه ديگه انگار خبرايي هست :ws3:

جالبش اينجاست كه وقتي اسم امانتي مياد هر دوشون اينجوري :banel_smiley_52: ميشن ...

ديگه واجب شد اون هكر خبر كنم بياد :ws3:

كي؟ من؟:ws3:

اول بگم كه خيلي خوشحالم اختلاف نظر وجود داره چون اگه بتونيم درست ازش استفاده كنيم به پيشرفت كار كمك مي كنه ...

رضا جان حرفت درست ... درسته ...

ولي چيزه ديگه كه من يادم رفت توي پست قبليم بگم اينه :

"" آينده نگري هم بد نيست ""

منظورم اينه كه اگه قرار باشه كه الان كه اين بخش هارو داريم و حذفش كنيم و پستاشو ادغام كنيم و بعد حالا يا امروز يا يه ماه ديگه يا يه سال ديگه دوباره بيام بخش هاي جديد درست كنيم و دوباره شروع به مرتب كردن بخش ها بكنيم ... خب از همين حالا يواش يواشاين كارو جلو مي بريم

باز فكر اضافه كردن بخش افتاد:banel_smiley_4:

خب بزودي ادغام قسمت هاي كه به موافقت رسيديم انجام مي دم :ws3:

:ws21:

----------------------

يه تذكر :

دوستان لطفا فعاليت خودتون در تالار ادامه بديد و اين بحث هم در كنار فعاليت خودتون پيگير باشيد ...

قرار نيست چون داريم مشورت مي كنيم كار هاي تالار بخوابه . و بخش ها بروز نشن ....

البته خودمم شاملش ميشم كه اين مدت خيالي تنبل شدم ... بحث تو ي اين بخش باعث شده كهاز كل تالار غافل بشم ...

سووووووت:ws3:

يه چيزه ديگه ... من الان داشتم مطالب داخل بخش آموزش كارداني به كارشناسي رو به بخش آموزش دروس دانشگاهي انتقال مي دادم ... خب

حالا كه قراره اين بخش ها يعني ( كارداني به كارشناسي و بخش كارشناسي ارشد و بخش آموزش دروس ادغام بشن ... چه اسمي بري اون بخش بزاريم :ws52:...

آموزش:ws3:

لینک به دیدگاه

---------------

میتونی همه ی اونارو بذاری تو خود آموزشگاه عمران

بعدش مقالاتی که توی آموزشگاه هست انتقال بدی به قسمت مقالات...

به همین سادگی به همین خوشمزگی :ws3:

نه دیگه انگار یه خبرایی هست :ws3:

کیههههه ؟

اشکالش اینجاست که الان تالار خالیمون باعث فراری شدن کاربر تازه وارد میشه...

مخصوصا اینکه برا دیدن هر تالار که 5-6 تا تاپیک بیشتر نداره باید اون بنر سنگین بالا و 10 تا تبلیغم بالا بیاد که کلی طول میکشه...

به نظرم اینجوری از خیریش میگذرن میرن

لینک به دیدگاه

باتشكر از همه دوستان كه در بحث شركت كردند ...

خب من الان تمام تغيراتي كه از دسم بر ميومد انجام دادم و گزارش بقيه كار ها رو هم به مديران ارشد دادم تا بنا به تصميمي كه گرفتيم تغييرات انجام بشه

كه بزودي انجام خواهد شد ...

-------------------

در بين اين جا به جايي ها يه تاپيك كه در صفحه اصلي تالار هست و فقط تاپيك مهم شده نظرم جلب كرد ...

نظر شما چيه ؟ همينجا جاش خوبه ؟

مصالح ساختماني (مرجع)

خب بايد اضافه كنم كه با پيگيري هاي انجام شده ليستي از بهترين ها و فعال ترين هاي مهندسين فعال و با تجربه كه در محيط سايبري هم فعاليت مي كنند به همراه ايميل شان ( و برخي هم شماره موبايل) بدستم رسيده كه بزودي مراحل دعوت اين دوستان و آشنايي بيشتر آنها با انجمن انجام خواهد شد چه از طريق ايميل و چه از طريق پيامك ....

اميدوارم بزودي شاهد حضور اين دوستان هم باشيم تا بتوانيم از تجربيات و نظرهايشان استفاده كنيم ....:w16:

-----------------------------

منتظر برنامه هاي بعدي باشيد .

بر مي گرديم:ws3:

لینک به دیدگاه
باتشكر از همه دوستان كه در بحث شركت كردند ...

خب من الان تمام تغيراتي كه از دسم بر ميومد انجام دادم و گزارش بقيه كار ها رو هم به مديران ارشد دادم تا بنا به تصميمي كه گرفتيم تغييرات انجام بشه

كه بزودي انجام خواهد شد ...

خسته نباشي:icon_gol:

-------------------

در بين اين جا به جايي ها يه تاپيك كه در صفحه اصلي تالار هست و فقط تاپيك مهم شده نظرم جلب كرد ...

نظر شما چيه ؟ همينجا جاش خوبه ؟

مصالح ساختماني (مرجع)

فكر نكنم به بخش خاصي مربوط بشه ...يه چيز كليه

خب بايد اضافه كنم كه با پيگيري هاي انجام شده ليستي از بهترين ها و فعال ترين هاي مهندسين فعال و با تجربه كه در محيط سايبري هم فعاليت مي كنند به همراه ايميل شان ( و برخي هم شماره موبايل) بدستم رسيده كه بزودي مراحل دعوت اين دوستان و آشنايي بيشتر آنها با انجمن انجام خواهد شد چه از طريق ايميل و چه از طريق پيامك ....

اميدوارم بزودي شاهد حضور اين دوستان هم باشيم تا بتوانيم از تجربيات و نظرهايشان استفاده كنيم ....:w16:

اينا از طريق گشت نامحسوسه؟:ws3:

سلام

من واقعا بهتون خسته نباشيد ميگم:icon_gol:

خيلي عالي دارين ادامه ميدين :ws3:ادم تحت تاثير قرار ميگيره :icon_redface:

عليك سلام

سلامت باشي عزيزم:icon_gol:

خواهش ميشه:ws3:...كه فقط تحت تاثير قرار گرفتي ها؟:167:

لینک به دیدگاه
سلام

من واقعا بهتون خسته نباشيد ميگم:icon_gol:

خيلي عالي دارين ادامه ميدين :ws3:ادم تحت تاثير قرار ميگيره :icon_redface:

بابا متاثر :ws3: تاثيرپذير :ws3: ...

اينا از طريق گشت نامحسوسه؟:ws3:

بله دقيقا ... اخيرا شعبه هم زديم رو چند تا سايت هاي مهم و تونستم افراد مهمشون شناسايي كنم ...:ws3:

---------------------------------

خب تغييرات بشكل كامل انجام شد ... براي اينكه شما هم در جريان تغيرات باشيد متن درخواستي كه براي ايجاد تغيرات داده بودم اينجا ميزارم ...

بازم من و بازم تغييرات در تالار مهندسي عمرآن

------------------

خب محمد جان لطف كن

بخش هاي

آموزش کاردانی به کارشناسی

آموزش کارشناسی ارشد

آموزش دروس دانشگاهی

سوال و پاسخ

از زير تالار آموزشگاه حذف بشه :ws3:

و زيرتالار برسي اشكالات اجرايي در عمران كاملا كپي بشه در زير تالار آموزشگاه عمران:ws3:

و يه زير تالار ماشین آلات عمرانیايجاد كن تا من مطالب به اونجا منتقل كنم و بعدش بيا اون بخش ماشين آلات عمراني

رو كه در زير تالار مهندسي راه ايجاد كردي حذفش كن :ws3:

تازه اون بخش نشريات عمران هم حذفش كن بره :ws3:

بعد مياي اين بخش نمونه سولات امتحانی عمران رو هم حذف مي كني ...

و در ادامه هم مياي و بخش جزوات دروس عمرانی رو حذف مي كني ...

تذكر : اقا حواست باشه يه موقع جو حذف كردن نگيرتت بزني كل تالار و به باد بدي برههه :ws3:

خب بعد از كلي حذف حالا يه چند تا تغيير اسم هم مي خواستم :

کتاب ها و هندبوک های عمرانی به "جزوات و كتاب هاي مهندسي عمران " تغيير كنه

مجلات تخصصی عمران به " مجلات و نشريات مهندسي عمران " تغيير كنه

پروژه های عمران به " پروژه هاي دانشجويي تغيير كنه

مرسي ادمين عريز ...

بازم ميام :ws3:

اينا ديگه نهايت كم كردن بخش بندي ها بود ديگه به بزرگي خودتون ببخشيد ...

--------------

يه پيشنهاد ديگه نظرتون چيه كه تاپيك مصالح ساختماني (مرجع) رو تبديل به زير تالار كنيم و پست هاي داخلش باز كنيم ...:ws3::ws52:

----------------

در مورد مورد قبلي كه گفته بودم (دعوت از يكسري متخصصين ) نياز به يه متن دعوت نامه يا چنين چيزي هست كه هم قوي باشه و هم اينكه تالار و اهدافش معرفي كنه ...

كسي ميتونه كمك كنه ...

--------------

يه مسئله ديگه :

قرار شده كه تالار عمران هم مثل تالار برق كه براي خودشون در تالار هاي وابسته تاپيك سفارتخونه رو ايجاد كردند و پست هاي مهم و يا تاپيك هاي مشترك بين تالار ها روتبليغ مي كنند ...

اگه موافق باشيد ما هم يك تاپيك با نام كنسولگري تالار مهندسي عمرآن در تالار هاي وابسته ايجاد كنيم و داخلش از پست هاي مهم و يا بحث هاي مشترك پر كنيم

در ضمن يك نفر رو هم مي خواهيم كه مسئوليت اينكار به عهده بگيره ...

داوطلب ها بسمه الله:w16:

فعلا تا برنامه بعدي:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...