رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

خب همکارمون فعلا نیومده ... برای کمتر از یک ماه بابت امتحانات مرخصی می خواد .. ولی بقیه دوستان دلیل قانع کننده ای ندارند حالا کار های مدیریتی رو خودم می تونم در این مدت که بدون همکار هستم خودم جلو ببرم اما دوستان هم باید کمک کنند ...

نتیجه گیری اخلاقی ...:ws3:

هر گونه شونه خالی کردن ممنوع :167:

من که کنکور دارم، دلیل از این قانع کننده تر؟؟؟:ws17::ws17::ws17:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که کنکور دارم، دلیل از این قانع کننده تر؟؟؟:ws17::ws17::ws17:

دهههههههههههههههههههه

نه انگاري همه شونه دار شدن اينجا ...

با با اينجا از نون شبتونم واجبتر ... باور كنيد ....

مستحب هم نيست واجب ....

حالا كفارش گردن خودتون من گفتني ها رو گفتم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

آخيششششش .....

درود بر همه دوستان عمراني و مهندسين عمران :flowerysmile:

دلمون براي اتاقمون تنگ شده بود :ws3: خيلي وقت بودكه ديگه مزاحم دوستان نمي شديم ...

دليلشم همين هفته امتحانات خودم و دوستان بود و طبق پيش بيني ها افت عملكرد تالار و انتظار داشتيم براي همين هم سعي كرديم در اين مدت به تالار يه سرو ساموني بديم و مراتبش كنيم كه تا حدود 98% كار هم جلو رفتيم ...:w16:

تا يادم نرفته بگم كه از تلاش هاي برخي دوستان كه در اين مدت در كنار تالار عمران بودند و اجازه ندادند تالار افت كنه تشكر كنم از دوستانمون جناب نسيمي و حامد جان و سينا عزيز و بهرام خان و ديگر دوستان كه الان حضور ذهن ندارم تشكر ميكنم بخصوص از حامد جان كه با برگشتنش دوباره به تالار عمران يه جان ديگه داده ...

خب ديگه...

اما حالا چي :

بزودي ليست جديدي از دوستاني كه قصد فعاليت دار تالار عمران دارند اينجا قرار ميدم تا همه بهتر با هم اشنا بشيم و بهتر بتونيم پيشهاد بديم ...

علاوه بر اعلام ليست دوستان هم بايد بگم كه اگه دوستان علاقمند باشند و فعال قرار شده يكسري عنوان هاي كاربري جديد هم براي دوستان تعريف بشه ...

تابتونيم چارت سازماني تالار خودمون هم ببنديم

از جمله عنوان هاي كه فعلا جاش خاليه

كاربر فعال تالار عمران ...

كاربر ويژه تالار عمران

مدير روابط عمومي

و كاربران متخصص كه براي هر بخش تعريف ميشن

حالا جلوتر در موردشون بيشتر توضيح ميدم :w16:...

اما از جمله برنامه هاي كه فعلا تالار عمران داره اين هاست :

- مسابقه مشترك بين كاربران تالار عمران و معماري و شهرسازي ( كه بزودي اطلاعيش و شرايط ثبت نامش زده ميشه - اميدوارم كه استقبال بشه )

- دانشنامه انجمن علمي عمران ... ( كه اينم اطلاعيش تا اول هفته آماده ميشه

- برگزاري كلاس هاي آموزشي در تالار كه حامدجان زحمتش كشيده و اموزش آتوكد شروع كرده شايد براي برخي دوستان قديمي باشه ولي بايد از يه جا شروع بشه و استارت كار مهمه كه حامد عزيز زحمتش كشيد

اتوکد و رفع اشکال به همراه تمرین های مهارتی

و حالا هم بايد همه ازش حمايت كنيم تا اين كار ادامه پيدا كنه و در ادامه وارد بحث هاي جديد تر هم بشيم ( البته اگه كسي قصد ارايه آموزش داره در صورتي كه تداخلي با آموزش قبلي از لحاظ زماني نباشه مشكلي نيست پس بهتره براي ارائه آموزش در تاپيك زير ثبت نام كنند ...

ثبت نام آموزشگاه عمران

- بخش روش اجرا ساختمان هست كه ياسمن خانم قبلا شروع كرده بود ولي بزودي همش در يك تاپيك جمع شده و از نوع بشكل كاملا منسجم ادامه پيدا ميكنه ...

اجراي ساختمان

و البته يه تاپيك ديگه كه قبلا رضا افشارپور عزيز شروع كنندش بود

روشهای اجرایی ساختمان ها

كه قراره هر دو بشكلي كه به اصل موضوع لطمه نخوره ادغام بشه

- تاپيك با هم محاسبه كنيم كه كار خوب جناب نسيمي عزيز است كه اونم بزودي مياد بالا و اميدوارم مورد توجه دوستان هم قرار بگيره ...

با هم محاسبه کنیم

فعلا همين

اين مواردي كه گفته شد بشكل كلي بود كه در ادامه با همفكري دوستان بشكر جز به جز هم بحث ميشه ...

منتظر ليست جديد باشيد ...

منتظر ايدههاي خوب دوستان هم هستيم ...

شرمنده زيادي حرف زدم

آخ تا يادم نرفته دوستان در مورد تغيير و تحولاتي كه در ايجاد زير تالار هاي جديد بوده اگه نظري هم هست اعلام كنيد ...

خوب كه همه با هم همفكري و همكاري داشته باشيم

:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
آخيششششش .....

دلمون براي اتاقمون تنگ شده بود :ws3: خيلي وقت بودكه ديگه مزاحم دوستان نمي شديم ...

دليلشم همين هفته امتحانات خودم و دوستان بود و طبق پيش بيني ها افت عملكرد تالار و انتظار داشتيم براي همين هم سعي كرديم در اين مدت به تالار يه سرو ساموني بديم و مراتبش كنيم كه تا حدود 98% كار هم جلو رفتيم ...:w16:

تا يادم نرفته بگم كه از تلاش هاي برخي دوستان كه در اين مدت در كنار تالار عمران بودند و اجازه ندادند تالار افت كنه تشكر كنم از دوستانمون جناب نسيمي و حامد جان و سينا عزيز و بهرام خان و ديگر دوستان كه الان حضور ذهن ندارم تشكر ميكنم بخصوص از حامد جان كه با برگشتنش دوباره به تالار عمران يه جان ديگه داده ...

خب ديگه...

اما حالا چي :

بزودي ليست جديدي از دوستاني كه قصد فعاليت دار تالار عمران دارند اينجا قرار ميدم تا همه بهتر با هم اشنا بشيم و بهتر بتونيم پيشهاد بديم ...

علاوه بر اعلام ليست دوستان هم بايد بگم كه اگه دوستان علاقمند باشند و فعال قرار شده يكسري عنوان هاي كاربري جديد هم براي دوستان تعريف بشه ...

كاربر ويژه تالار عمران

مدير روابط عمومي

- مسابقه مشترك بين كاربران تالار عمران و معماري و شهرسازي ( كه بزودي اطلاعيش و شرايط ثبت نامش زده ميشه - اميدوارم كه استقبال بشه )

- برگزاري كلاس هاي آموزشي در تالار كه حامدجان زحمتش كشيده و اموزش آتوكد شروع كرده شايد براي برخي دوستان قديمي باشه ولي بايد از يه جا شروع بشه و استارت كار مهمه كه حامد عزيز زحمتش كشيد

و حالا هم بايد همه ازش حمايت كنيم تا اين كار ادامه پيدا كنه و در ادامه وارد بحث هاي جديد تر هم بشيم ( البته اگه كسي قصد ارايه آموزش داره در صورتي كه تداخلي با آموزش قبلي از لحاظ زماني نباشه مشكلي نيست پس بهتره براي ارائه آموزش در تاپيك زير ثبت نام كنند ...

ثبت نام آموزشگاه عمران

- بخش روش اجرا ساختمان هست كه ياسمن خانم قبلا شروع كرده بود ولي بزودي همش در يك تاپيك جمع شده و از نوع بشكل كاملا منسجم ادامه پيدا ميكنه ...

اجراي ساختمان

روشهای اجرایی ساختمان ها

- تاپيك با هم محاسبه كنيم كه كار خوب جناب نسيمي عزيز است كه اونم بزودي مياد بالا و اميدوارم مورد توجه دوستان هم قرار بگيره ...

با هم محاسبه کنیم

فعلا همين

اين مواردي كه گفته شد بشكل كلي بود كه در ادامه با همفكري دوستان بشكر جز به جز هم بحث ميشه ...

شرمنده زيادي حرف زدم

آخ تا يادم نرفته دوستان در مورد تغيير و تحولاتي كه در ايجاد زير تالار هاي جديد بوده اگه نظري هم هست اعلام كنيد ...

کنکور تموم شه منم میاااااااااااااااام:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خیلی عالیه.امیدوارم بعده امتحانات بیشتر بتونیم فعالیت کنیم

خیلی مخلصیم امیر رضا خان

یه مشکلاتی هست... خودتم در جریان هستی

اگه یکم کمتر بهتون سر زدم عفو کنین :icon_gol:

شما ها که همتون دراین میرین :167:

پس کی میمونه اینجا:ws18:

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد:

برای کسانی که ساله بعد ارشد میخوان شرکت کنن

خوبه اگه یه کسی که خودش ارشد قبول شده یا فارغ التحصیله بیاد و یه برنامه درسی تدوین کنه شاید بعضی از دوستان استفاده کنن

لینک به دیدگاه
آخيششششش .....

خب ديگه...

اما حالا چي :

كاربر ويژه تالار عمران

مدير روابط عمومي

ثبت نام آموزشگاه عمران

اجراي ساختمان

روشهای اجرایی ساختمان ها

با هم محاسبه کنیم

فعلا همين

شرمنده زيادي حرف زدم

عاليه تاپيك هاي مشاركتي و همچنين مسابقات كه معرفي كردين در الويتن چون باعث جذب كاربر هم ميشه

و اما:

خیلی عالیه.امیدوارم بعده امتحانات بیشتر بتونیم فعالیت کنیم

امتحاناتت كه تموم شده حميد خان:banel_smiley_4:

شروع كن:w16:

روز شمارت كه ميگه 21 روز ديگه مونده:banel_smiley_4:...پس 22 روز ديگه شروع ميكني:w16:

نزني يه روز ديگه مونده خاموشش كني :ws46:

یه لحظه منو صدا زدن :ws3:

الان برمیگردم:banel_smiley_52:

جايي تشيف ميبرين احياناً؟:167:

خیلی مخلصیم امیر رضا خان

یه مشکلاتی هست... خودتم در جریان هستی

اگه یکم کمتر بهتون سر زدم عفو کنین :icon_gol:

شما فعال بودين ميتوني كمي استراحت كنيً :ws37:

شما ها که همتون دراین میرین :167:

پس کی میمونه اینجا:ws18:

كسي جايي نميره:167:

یه پیشنهاد:

برای کسانی که ساله بعد ارشد میخوان شرکت کنن

خوبه اگه یه کسی که خودش ارشد قبول شده یا فارغ التحصیله بیاد و یه برنامه درسی تدوین کنه شاید بعضی از دوستان استفاده کنن

چشم اميدمون به بهرامه:ws21:

ايشالله قبول ميشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام عرض می کنم خدمت تمامی دوستان

بسیار ممنون هستم از مدیران فعال این بخش(rezanassimi, sarbaz121, ) دوستان بنده واقعا از این بخش راضی هستم فقط امیدوارم اموزشگاه عمران فراموش نشود مخصوصا تاپیک با هم محاسبه کنیم.

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام عرض می کنم خدمت تمامی دوستان

بسیار ممنون هستم از مدیران فعال این بخش(rezanassimi, sarbaz121, ) دوستان بنده واقعا از این بخش راضی هستم فقط امیدوارم اموزشگاه عمران فراموش نشود مخصوصا تاپیک با هم محاسبه کنیم.

مرسی

سلام

خیلی خوش آمدی آقا کیوان

قک کنم قرار بود بعد از تکمیل پروژه درسیت تو اون تاپیک بیشتر فعال باشی (شکلک گله و شکایت) :banel_smiley_4:

من همچنان ازت انتظار دارم :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

خیلی خوش آمدی آقا کیوان

قک کنم قرار بود بعد از تکمیل پروژه درسیت تو اون تاپیک بیشتر فعال باشی (شکلک گله و شکایت) :banel_smiley_4:

من همچنان ازت انتظار دارم :a030:

سلام

مخلص شما عزیزان هم هستیم چشم اقا رضای عزیز حتما. بنده خیلی خوشحال هم می شوم در کنار شما عزیزان باشم انشالا از هفته اینده کمی سرم خلوت تر شد در خدمت هستم.

با سپاس از شما

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت همه دوستان ...

خب اول از همه بابت تاخير در ارائه برنامه و بوجود امدن مشكلات جديد به نمايندگي از طرف انجمن نوانديشان پوزش مي خواهم ...ا

-----------------------------------------------------

خب بگزريم :

منم اميدوارم امتحان همه دوستان بخوبه انجام بشه و همشون موفق باشند تا بتونيم از تجربيات بيشتر دوستان در مقطع كارشناسي ارشد هم استفاده كنيم

-------------------

بنا به صحبت هاي كه بين من و ياسمن خانم شد قرار شد در مورد بخش بندي هاي تالار عمران يك نظر سنجي راه بندازيم و ببينيم نظر دوستان در اين مورد چيه خب سوالات زيادي مطرح ميشه كه من بعد از معرفي تك تك بخش ها بهشون اشاره مي كنم ....

-----------------------

زير تالار اول :

گپ و گفتگوی مهندسان عمران

اسم اين زير تالار هم معلومه چه خبره و اكثر دوستان هم با اين بخش آشنايي دارند از موارد كاربردي اين زير تالار ايجادمسابقات علمي و بحث هاي دوطرفه ويا چند طرفه علمي بين كربران هست و از برنامه خوبي كه الان راه افتاده همون مشاعره است كه حامد جان قانون خوبي براش وضع كرده و اميدوارم ادامه پيدا كنه . برنامه جديد ديگه هم داريم مثل صندلي داغ مخصوص كاربران عمراني هست كه بزودي برنامش با هم بررسي مي كنيم ...

يكي از بخش ها اين زير تالار هم " درخواست ها " كه هر كسي در خواستي داشته باشه اونجا ميزاره كه اگه اين در خواست جواب داشته باشه و درونش بحث انجام بشه اونوقت به بخش سوال و پاسخ در زير تالار آموزشگاه منتقل ميشه ...

-----------------------

زير تالار دوم :

دانلود فایل های عمرانی

خب اين زير تالار از بخش هاي مورد نظر تشكيل شده و قرار شد فايل هاي كه دانلودي مي باشد در اين بخش قرار بگيره و هر كدام در بخش خودش تقريبا از بخش هاي پرطرفدار در بين كاربران تازه وارد هست

بخش هاي موجود

مقالات عمران (33/177) subforum_old.gif نقشه های عمرانی (10/10) subforum_old.gif نرم افزار عمران (33/69) subforum_old.gif کتاب ها و هندبوک های عمرانی (29/141) subforum_old.gif جزوات دروس عمرانی (55/164) subforum_old.gif مجلات تخصصی عمران (9/21) subforum_old.gif نمونه سولات امتحانی عمران (15/35) subforum_old.gif پروژه های عمران (8/36) subforum_old.gif نشريات عمران (4/4)

بخش مقالات عمران

در اين بخش مقالاتي كه دانلودي مي باشد قرار مي گيرد . البته دوستان به اين بخش دقت كنيد چون اكثر مشكلات در اين بخش است كه در ادامه اگه سوالي باشه بحث مي كنيم .

بخش نرم افزار عمران

خب اين بخش كاملا معلومه دوستان دقت كنند كه در اين بخش فقط نرم افزار هاي مربوط به عمران قرار ميگيره و بقيه گرايش ها تو بخش خودشون مثل مكانيك خاك پي كه در اون بخش قسمت معرفي نرم افزار مكانيك خاك و پي قرار مي گيره ...

بخش جزوات دروس عمرانی / نمونه سولات امتحانی عمران /مجلات تخصصی عمران/کتاب ها و هندبوک های عمرانی /

اين بخش ها چون از نظرم توضيح نمي خواست يكجا اسم بردم اما اگه در مورد اينها هم سوال داريد برسيد

بخش نشريات عمران

دوستان دقت كنند اين بخش تنها شامل نشرياتي است كه از طرف سازمان مديريت و نظام مهندسي تنظيم ميشو د اميدوارم بتونيم بزودي آرشيو كاملي از اين مجموعه بدست بياريم .

بخش نقشه های عمرانی

شامل نقشه هاي معماري و سازه و اجرا مي باشد در مواردي هم ميتوان فايل هاي محاسباتي مانند etabs . , امثال اينها رو اضافه كرد ... البته هنوز براي اين قسمتش كه فايل هاي محاسباتي در همين بخش باشه يا نه مشكل دارم منتظر نظر دوستان مي مونم

بخش پروژه های عمران

كه بيشتر شامل پروژه هاي دانشجويي مثل فولاد بتن و كار آموزي و امثال اينها مي شود بازم در اين بخشم اگه سوالي هست بپرسيد ...

زير تالار سوم

عکس و فیلم عمران

كه شامل عكس وفيلم و كليپ ها و پاورپينت ها در زمينه عمران مي باشد .

اين بخش مر بوط به همه گرايش ها مي باشد يعني هر عكسي و فيلم و يا پاور پينتي بايد در اين بخش قرار بگيره نه در گرايش مربوط خودش . اما اگه عكس ها آموزشي باشه قضيش فرق مي كنه هم ميشه در بخش مربوط خودش قرار بگيره ( يعني يكسري عكس آموزشي در مورد زلزله باشه ميشه اون در زير تالار زلزله قرار داد ) و هم اگه جاي بحث زيادي داره ميتونه در زير تالاز آموزشگاه قرار بگيره

زير تالار چهارم

آموزشگاه عمران

اول هدف از راه اندازي اين زير تالار بگم هدف اصلي اينه كه ما خودمون آموزش دهنده باشيم ولي چون هنوز هم خودمون دانشجو هستيم و علامه دهر هم نيستيم ميشه از مطالب كپي پستي هم استفاده كرد فقط به شرط اينكه در موردش بحث بشه نه اينكه فقط كپي بشه و بعد ديگه بحثي روش نباشه ... حتما سوالاتي در اين بخش هست كه من منتظر مي مونم

اما بخش هاي كه در اين زير تالار وجود داره

آموزش نرم افزار عمران (19/77) subforum_old.gif آموزش دروس دانشگاهی (8/56) subforum_old.gif آموزش کاردانی به کارشناسی (1/1) subforum_old.gif آموزش کارشناسی ارشد (5/15) subforum_old.gif سوال و پاسخ (4/27

زير تالار پنجم

عمران آب

فكر نمي كنم كه زياد نياز به توضيح باشه فقط تنها چيزي كه ميشه گفت اينه يكي از گرايش هاي مهندسي عمران است [/url]و تمامي مطالبي كه مربوط به اين بخش ميشه بايد در اين تالار قرار بگيره

زير تالار ششم

مهندسی خاک و پي

اين هم مانند زير تالار شماره 5 يكي از گرايش هاي مهندسي عمران مي باشد و شامل بخش معرفي نرم افزار مكانيك خاك نيز هست .... اين گرايش تنها گرايشي كه فعلا بخش نرم افزاري جدا داره كه بشكل آموزشي قرار داديم كه اگه جواب داد و دوستان هم موافق بودند نرم افزار هاي ديگر گرايش ها رو جدا كنيم و از بخش دانلود فايل هاي عمراني درشون بياريم

** البته بين بحث يه نكته رو بگم درسته كه زياد شدن بخش ها به نظم بخشيدن و منسجم شدن تالار كمك ميكنه اما هميشه براي تازه واردا و خيلي از كاربران مشكل ساز ميشه واونا رو سردر گم ميكنه ** ( دوستان به اين نكته اي كه گفتم دقت كنند )

زير تالار هفتم :

مهندسی زلزله

همانند زير تالار 5

زيرتالار هشتم :

عمران - سازه

يكي از گرايش هاي مهم و اصلي و پرطرفدار مهندسي عمران هست ...

فعلا شامل سه بخش

سازه های فولادی (2/39) subforum_old.gif سازه های بتني (6/143) subforum_old.gif سازه پل (6/8

مي باشد ... البته هنوز مرتب نشده ...

اما براي اين بخش بايد برنامه خوبي ريخته بشه

از جمله برنامه پيشنهادي من شروع به كار مجدد تاپيك ساخت ساختمان فرضي يا همان روش اجرا كه رضا عزيز و ياسمن خانم بشكل جدا گانه قبلا كار كرده بودند كه قرار ادغام بشه و دوباره كار و اونجا جلو ببريم كه اينم نياز مند برنامه قوي مي باشد ...

البته قرار مسئول اين بخش هم جناب رضا نسيمي عزيز به عهده بگيره

** يه تذكر ديگه هم بگم اگه اعلام ميشه يك فرد مسئول اون بخشه دليل بر اين نيست كه كسي ديگه اي نمي توني در اون بخش همكاري كنه تنها اسم بردن براي اينه كه يه تقسيم كار كرده باشيم و قرار اينجا همه با همدر همه بخش ها همكاري داشته باشيم اميد وارم متوجه منظورم شده باشيد **

** يه نكته ديگه هم هست كه قبلا هم گفتم الان مي گم اگه كسي احساس مي كنه كه ميتونه در هر يك از اين بخش ها به ما كمك كنه اعلام كنه **

از مسير زير تالار عمران منحرف نشيم خلاصه اين بخشم براي خودش جاي بحث داره

رير تالار نهم :

مهندسی نقشه برداری

همانند زير تالار شماره 5

زير تالار دهم

مهندسی راه و ترافیک

همانند زير تالار شماره 5 فقط در اينزير تالار بخش ماشین آلات عمرانی هم قرار داره كه دوستان مي توانند در اين بخش مطالبي را كه مربوط به ماشين آلات ساختمان و راه سازي مي شود را قرار دهند

زير تالار يازدهم

مهندسی مدیریت پروژه و اجرایی

همانند زير تالار 5 ... البته اينم اضافه كنم كه مديريت اين بخش به دست

و من و بخصوص همكارم رضا كمتر سعي مي كنيم در اين بخش دخالت داشته باشيد اگه هم لازم به همكاري مدير باشه ياسمن خانم خودش پيگير مي شه ...

زير تالار دوازده م

برسي اشكالات اجرايي در عمران

اين زير تالار هم به پيشنهاد يكي از كاربران ( آرانوس ) بوجود اومده و من منتظر نظرشم اگه پيگير نباشه اين زير تالار حذف ميشه و مطالبش به بخش آموزش منتقل ميشه دوستان لطفا نظرشون در اين مورد هم اعلام كنند

زير تالار سيزدهم

اخبار عمران

يكي از مهمترين قسمت هاي تالار كهمي تونه خيلي كمك كنه دوستان لطفا در اين قسمت همهمكاري داشته باشند بد نيست سعي كنيد علاوه بر رار دادن اخبار تحليل اون خبر رو هم انجام بديم يعني بيام در مورد اون خبري كه ميزاريم بحث كنيم و نظر شخصيمون بگيم خودتون از مزاياي اين روش آگاه هستيد

اين بخش هم شامل دوبخش

اخبار نظام مهندسي و كانون عمران (8/12) subforum_old.gif اخبار شهرداري ها (1/1)

ميباشد كه هر خبر يا برنامه اي در مورد دو سازمان بالا در اين قسمت قرار مي گيره

زير تالار چهار دهم و آخري

بخش ویژه کاربران عمران

كه اين بخش قضيش كاملا جداست و برنامه هاشم جداست براي همين در فرصت مناسب در موردش بحث مي كنيم ...

خب ديگه تمام شد ... شرمنده زياد بود ولي خوبه كه همش خونده بشه چون كه ميخواهيم ديگه براي آخرين بار بخش بندي تالار تمام كنيم و بريم سراغ برنامه ها

اما بحث هاي كه مطرح ميشه علاوه بر بحث بالا

- اصلا بااين بخش بندي ها موافق هستيد

-تعداد بخش بندي انجام گرفته چطور

- نظر جديدي براي بخش بندي ها داريد يا اينكه لازم بخش جديدي داشته باشيم

- يا اينكه بعضي بخش ها حذف بشن

مجددا شرمنده بابت پر حرفيم :sorry:

منتظرم:w73:

لینک به دیدگاه

مرسی امیر رضا جان

پیشنهاد میکنم بخش پروژه ها و مقالات بره زیر مجموعه آموزشگاه و بخش بررسی اشکالات اجرایی بره زیر مجموعه سازه

راستی راه سازی و راه آهن هم بد نیست زیر مجموعه سازه باشن

لینک به دیدگاه
مرسی :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بله بوده اينم تاپيكش ولي شروع نشده

باهم متره کنیم :دی بدو بیا تو عمرانی

دوستان لطفا از بحث خارج نشيد.... بحث اصلي درموردبخش بندي تالار ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...