رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

کرکس کوچک یا کرکس مصری یک گونه در معرض خطر از تیرهٔ عقابان و تنها عضو سرده Neophron است. زیست‌گاه این پرنده از جنوب غربی اروپا و شمال آفریقا تا هند است و در ایران نیز یافت می‌شود.

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 4 هفته بعد...

از اونجایی که دوست عزیزمون نیومدن و جواب رو ندادن و تاپیک خیلی سوت و کور مونده :w000: مجبوریم عکس بعدی رو بذاریم.:whistles:

حدس میزنید این پرنده اسمش چیه؟:hanghead:

zahtbyyjkegj0vhjd2.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه

خب من بیکار نبودم و رفتم چند تا کتاب خوندم در این زمینه و متوجه شدم که این پرنده Winter Wren

الیکایی میباشد:ws31:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب من بیکار نبودم و رفتم چند تا کتاب خوندم در این زمینه و متوجه شدم که این پرنده Winter Wren

الیکایی میباشد:ws31:

:w58:

منم اصلا متوجه نشدم که شما از کجا پی به نام این پرنده محترم بردی آقای اهل مطالعه:whistle:

مرسی از جواب درستت.لفطن عکس بعدی:gnugghender:

• Like 2
لینک به دیدگاه
dasharman.jpg

خروس لاری

در مناطق جنوبی، از این خروس به عنوان یک خروس جنگ‌جو و قوی استفاده شده و یک سری افراد هم در مسابقات جنگ خروس‌ها از این نوع خروس استفاده می‌کنند

فقط یک بار در دوران کودکی جنگ خروس‌ها رو دیدم!

خروسی فوق‌العاده زیباست

:w58:

خروس جوان:banel_smiley_4:

خروس هست، ولی چه نوع خروسی

خروس لاری هست!

خب خب کی میدونه این چیه؟؟؟:gnugghender:

iqnfeloxurjtg8zse1xg.jpg

سینه سرخ

شاید اسمش رو اشتباه بگم، اسم علمی اون رو نمی‌دونم

در بوشهر، ما این پرنده رو به این اسم می‌شناسیم، و به وفور دیده میشه در استان، مخصوصن در فصل زمستان

• Like 4
لینک به دیدگاه
خروس لاری

در مناطق جنوبی، از این خروس به عنوان یک خروس جنگ‌جو و قوی استفاده شده و یک سری افراد هم در مسابقات جنگ خروس‌ها از این نوع خروس استفاده می‌کنند

فقط یک بار در دوران کودکی جنگ خروس‌ها رو دیدم!

خروسی فوق‌العاده زیباست

خروس هست، ولی چه نوع خروسی

خروس لاری هست!

سینه سرخ

شاید اسمش رو اشتباه بگم، اسم علمی اون رو نمی‌دونم

در بوشهر، ما این پرنده رو به این اسم می‌شناسیم، و به وفور دیده میشه در استان، مخصوصن در فصل زمستان

آفرین به اطلاعات خوبت.بسیار بسیار ممنون:w02:

بله درسته.ماهم به اون سینه سرخ میگیم.لطفا عکس بعدی رو بذارید.

(دوستان عزیز توجه کنند اگر عکسی که گذاشتن رو کسی بلد نبود بعد از نهایتا 4 یا 5 روز اسمشو بگن و عکس دیگه ای بذارن.یه لطف دیگه کنید و عکسای پرندگانی رو که در ایران داریم رو بذارید):icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...