رفتن به مطلب

لحظه ای همه چیز را رها کن ...

ارسال های توصیه شده

زندگی هم چون یک خانه شلوغ و پراثاث و درهم و برهم است و تو درآن غرق. این تابلو را به دیوار اتاق مى زنى ، آن قالیچه را جلو پلکان مى اندازى، راهرو را جارو مى کنى، مبل ها به هم ریخته است مهمان ها دارند مى رسند و هنوز لباس عوض نکرده اى در آشپزخانه واویلاست وهنوز هم کارهات مانده است.

یکی از مهمان ها که الان مى آید نکته بین و بهانه گیر و حسود است و چهار چشمى همه چیز را مى پاید. از این اتاق به آن اتاق سر مى کشى، از حیاط به توى هال مى پرى، از پله ها به طبقه بالا میروى، بر می گردى پرده و قالى و سماور گل و میوه و چاى و شربت و شیرینى و حسن و حسین و مهشید و مهسا... غرقه درهمین کشمکش ها و گرفتاری ها و مشغولیات و خیالات و مى روى و مى آیى و مى دوى و مى پرى که ناگهان سر پیچ پلکان جلوت یک آینه است، از آن رد مشو...!

لحظه اى همه چیز را رها کن، خودت را خلاص کن، بایست و با خودت روبرو شو نگاهش کن خوب نگاهش کن ا و را مى شناسى ؟

دقیقا ور اندازش کن کوشش کن درست بشناسیش، درست بجایش آورى، فکر کن ببین این همان است که مى خواستى با شى ؟

اگر نه پس چه کسى و چه کارى فوری تر و مهم تر از این که همه این مشغله هاى سرسام آور و پوچ و و روزمره و تکرارى و زودگذر و تقلیدى و بی دوام و بى قیمت را از دست و دوشت بریزى و به او بپردازى، او را درست کنى، فرصت کم است مگر عمر آدمى چند هزار سال است ؟!

چه زود هم مى گذرد مثل صفحات کتابى که باد ورق مى زند، آن هم کتاب کوچکى که پنجاه، شصت صفحه بیشتر ندارد.

لینک به دیدگاه
ما سالهاست كه همه چيز را رها كرده ايم

اي كاش يكي يه كم استرس بهم تزريق كنه و از اين بيخيالي نجاتم بده:hanghead:

عوضش من اونقده استرس دارم که نمیدونم چیکار کنم

دکتر گفته اینجوری ادامه بدی سکته میکنی:sigh:

لینک به دیدگاه

ببین منم یه زمانی مثل تو بودم.... الان بعد از چند سال فهمیدم اصلا ارزش نداره ... بچسب به شادی ... به لحظه لحظه زندگیت .... بیخیال همه .... بیخیال... چیزی که به من کمک کرد نوشتن افکار منفیم بود و رسیدم به اینکه چقدر تهی هستند... بنویس و یا بسوزون یا بریز سطل زباله جواب میده :a030:

لینک به دیدگاه
ببین منم یه زمانی مثل تو بودم.... الان بعد از چند سال فهمیدم اصلا ارزش نداره ... بچسب به شادی ... به لحظه لحظه زندگیت .... بیخیال همه .... بیخیال... چیزی که به من کمک کرد نوشتن افکار منفیم بود و رسیدم به اینکه چقدر تهی هستند... بنویس و یا بسوزون یا بریز سطل زباله جواب میده :a030:

این کارها رو کردم اثری نداشت

اخه من الان یه بحرانی تو زندگیم هست که تا رد شدنش حالم همینطوریه

هر کاری هم میکنم باز استرس خیلی شدیدی دارم تا جایی که معده ام هم داره از کار میفته چون در اثر استرس ترشح اسیدش زیاد میشه و من هم تو حالت استرس نمیتونم چیزی بخورم و خیلی خیلی لاغر شدم:sigh:

لینک به دیدگاه
این کارها رو کردم اثری نداشت

اخه من الان یه بحرانی تو زندگیم هست که تا رد شدنش حالم همینطوریه

هر کاری هم میکنم باز استرس خیلی شدیدی دارم تا جایی که معده ام هم داره از کار میفته چون در اثر استرس ترشح اسیدش زیاد میشه و من هم تو حالت استرس نمیتونم چیزی بخورم و خیلی خیلی لاغر شدم:sigh:

فدات شم منم داشتم مریضی بحران ... الان که 2 سال میگذره به این نتیجه رسیدم هیچی موندگار نیست ... اثر داره اگر تو بخوای :flowerysmile: فقط بخوای شاید بحرانم زودتر بگذره :flowerysmile: بخواه از الان بخوا میگذره امتحان کردم که میگم :w02:

لینک به دیدگاه
شاید بحران رو نشه کارش کرد اما میشه راحت تر تحملش کنی :flowerysmile:

آخه چه جوری؟

وقتی یه لحظه تنها میشم، یهو فکر همه چی هجوم میاره به ذهنم و باز حالم بد میشه

لینک به دیدگاه

سخته ...وقتی متوجه خیلی چیزا درزندگی میشیم و میرسیم به اینکه چقدرزمان رو هدردادیم ..استرس بالا میره و یه کم ..زندگی سخت میشه...

یک روش میخواد برای رها شدن...

لینک به دیدگاه

نه اين شوري شوري نه به اون بي نمكي

كاش ميشد ما دوتا را با هم تركيب كرد و يه چيز متعادل بوجود آورد:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...