رفتن به مطلب

بیشتر هوس خوردن چه طعمی رو می کنین؟

mim-shimi

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 80
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا منو تو این موقعیت قرار می دین....مگه شما دین و ایمون ندارین:sad0:

نگا نگا....عکسشو هم گذاشت آدم رو تامغز استخون بسوزونهwhistle.gif

ترشی....هَله هوله خوری هستم در حد المپیک!!!:ws3:

در وصف این دوست داشتن همی بس که در رفته بودم سرعین....بعد از رفتن به آب گرم داشتم برمی گشتم دیدم بَه....یک تَپه از انواع آلو ترش و آلبالو خشکه و .... که دهن آدم رو به سیل می ندازه!!! در گوشه ای هست.:ws3:

رفتم سمتش...دامن!!! از کف بِدادم و نزدیک بود با سر برم تو تپه....یهو دیدم رفتم نو شکم صاحب تَپه ها!!!:w02:

گفت:کجا داداش؟؟!!!!:ws38:

گفتم دارن صدام می کنن!!!:shad:

گفت آره صدا می کنن ولی منم اینجا تو رو نگاه می کنم ها!!!!!:wht:

بعد یک کاسه کوچولو آورد!!!

گفتم داداش دیدی که من اونا رو دیدم تو رو به این بزرگی ندیدم...پس سایز رو ببر بالا.....همیجوری نشون داد گفت....بعدی...بعدی....

بعد گفت داداش بعدی دیگه تشته!!!بیارم؟!!!!:banel_smiley_4:

دیگه مجبور شدم بریزم تو ساک دستی.......چنان خوردم که 1 هفته زبونم هم می سوخت......هم قرمز بود:ws37:

از طمع تلخ هم خوشم می آد.....مخصوصا شکلات تلخ....می گم تلخ ها....نه از این 40 درصد 60 درصد ها.....90 درصد:ws37:

پ.ن:یک سوال پرسیدن ها.... ما سر درد دلمون وا شد طومار نوشتیم....با عرض معذرت از چشمای مهربونتون:ws37:

لینک به دیدگاه

شیرین، ترش ،تلخ :hapydancsmil:

شیرین، خربزه و شیرینی کلا شادم میکنه :hapydancsmil:

آلبالو و لواشک :hapydancsmil:

قهوه تلخ و شکلات تلخ :hapydancsmil:

از تندی بدم می یاد :icon_razz:

لینک به دیدگاه

من معمولا همه مزه هارو دوست دارم و می خورمشون :w16:

مگر اینکه توی یه شرایطی باشه که علاقه ای واسه خوردنشون نداشته باشم :icon_redface:

اما یه چیزی هم بگم من نمی تونم فلفل شیرین بخورم:w58: فلفل هرچقدر هم تند باشه می خورم ولی اگه فلفل شیرین بخورم دچار سوزش معده میشم و معدم اذیتم می کنه :icon_pf (34):

احیانا دوربین مخفی که نیست :ws52:

:ws28:

لینک به دیدگاه

ترششششششش:hapydancsmil:ميميرم براش ولي مامانم نميذاره بخورم چون خوردن همانا و سرم وصل كردن همانا:sad0:

ولي كلا ترش شور تند تلخ بي مزه با مزه واسه من كه شكمو تشريف دارم همشون عالين:ws3:فقط خوردني باشه:(50):

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

طعمای مَلَس رو خیلی دوست دارم، مثل لواشک زرد دالو که بدجور عاااااشقش طعمشمhapydancsmil.gif

بعد ترشی(ترش زیاااد هم تازگیا اصلا دوست ندارم)

بعد شوری ، بعد تلخی ،

شیرینی که اصلا دوست ندارم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
این ایرانیاش که 85 درصدش هم شیرینه نسبتا! خارجیاش رو خوردی؟ اصلا از تلخی نمیشه خورد :icon_pf (34):

تایید می کنم...تو فروشگاه یکی از فرودگاه ها یک شکلات تلخ خوردم (مارک بیگانه)و تازه فهمیدم عمری در اشتباه بودم:ws37:

موخره:با احترام به سال حمایت از تولید ملی:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...