رفتن به مطلب

خوردن لبنیات براتون مهمه؟کدوم نوعشو ترجیح میدین؟

mim-shimi

ارسال های توصیه شده

اسمشو جلو من نیارین :icon_pf (34):شاید باورتون نشه چقدر با این لبنیات مشکل دارم:icon_pf (34)::icon_razz:

شیر که اصلا اسمشو نیارین یعنی لیوان شیری هم نمی شورم :icon_razz:از بچگی نتونستم شیر بخورم خیلی هم تلاش کردم نشد فقط یکبار با کلی تلاش 3 قاشق شیرسویا خوردم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

کره که دیگه بدتر :icon_razz:خامه که اصلا هیچی :icon_razz:خامه کیک هم گاهی وقتا جدا میکنم نمی خورم :icon_razz:

دست گذاشتین رو حساسیاتام:icon_pf (34):

می دونم برای بدنم لازمه بخاطر همین ماست و دوغ و پنیر زیاد می خورم.ماست پرچربم دوست ندارم:icon_razz:

ماست پروبیوتیک خیلی دوست دارم:ws37:

منم پروبیوتیک خزر:ws3:

پنیرم کاله آمل 5 ستاره پرچرب!

لینک به دیدگاه

من کلا شیر دوس دارم....کلا لبنیات میپسندم :ws3:

دوغ با غذا

ماست

شیر که قبلا میخوردم.....اما از وقتی رفتم خوابگاه ، وعده شیرم زیاد شده،چون اونجا صبحانه فقط شیر میخورم و با هرچی گیرم بیاد:ws3:(بیسکوییت، شکلات، کیک..)

گاهی هم فقط شیر خالی میخورم چون دیر میشه و اینا:ws3:

ماست رو هم همیشه توو همه وعده های غذاییم دارم...حتی با عدس پلو...واسه همینم مامانم همیشه جنگ داره با من سر این ماست خوردن:w02:

میگه آهن غذا رو از بین میبره نخور بچهw000.gif:ws3:

لینک به دیدگاه
وا...خب همه همین کار رو می کنن :w58:

اوشون می فرمایندکه ماستو خالی بخور. یعنی دیگه با برنج قاتی نکن. میگم خب آخرش همه اینا تو شکم با هم قاتی میشن:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...