رفتن به مطلب

تو کدوم یکی بودی؟؟؟؟!!!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 71
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این عکس رو یکی از دوستام واسه من گذاشته بود و منو شماره 16 گذاشته بود:ws28:

دوم سوم دبیرستان 8 و 16 بودم:ws3:

وارد دوره کاردانی که شدم تو درسای تخصصی 16 و 14 و 8:ws33:

سر درسای عمومی مثه انقلاب به شدت 3:bigbed:

توو آتلیه هاا 8و 4:w02:

اما توو کل کارشناسی 3 4 8 14 16 hapydancsmil.gif:w31: و گاهی به شدت :mrsbeasley:

اما خدایی 3 خیلی میچسبه:ws28:

لینک به دیدگاه

مهدکودک=14 و 16 البته سواد نداشتم بنویسم

ابتدایی=14 و 16 سواد دار شدم

راهنمایی=14 و 16 (البته در طول این دوره 4 5 بار سر کلاسا خوابم برد در حالی که ردیف اول جلوی معلم بودم!)

دبیرستان =14 و 16

ترمهای اول دانشگاه=14 و 16

ترم های میانی تا کنون هم14 و 16 + 8شدم خیلی هم کیف می ده مخصوصا وقتی ردیف اولی ولی بعدش موقع امتحان عذاب وجدان می گیرم.

لینک به دیدگاه

من از همون روزی که رفتم کلاس اول تا الان که سال آخره دانشگام همش شماره 14 بودم!:hanghead:

ولی با اینکه ردیفِ اول میشینم ولی بیشتر از همه با دوستام میحرفم!!!! :D

و بعضی وقتا توی درسای عمومی 5 و 8 رو میانجامم!:ws37:

لینک به دیدگاه
16 بودم بیشتر. دانشگاه یک دوست داشتم وقتی اون بود می شدیم 8 ولی سروصدا نمی کردیم سرکلاس نقطه بازی می کردیم :ws3:

شما نقطه بازی می کردین،ما پسرها...جنگ بازی:ws3:

دوستانی که آشنایی دارن،می دونن...که ار وسط دفتر یک کاغذ رو جدا می کردیم....یک صفحه مال شما بود،یک صفحه مال طرف مقابل ..بعد به طور مساوی توپ و تانک و خاک ریزهایی از نمای بالا می کشیدیم در ابعاد کوچیک،اینجوری یک میدان جنگ درست می شد.

سلاحمون هم....یک نقطه بود...:ws3:یکی از توپ ها یا تانک های طرف مقابل رو نشونه می گرفتیم.....فاصله اش رو تخمین می زدیم..و یک نقطه تو زمین خودمون براساس جای اون می زاشتیم...بعد کاغذ رو که از قسمت تا کردنیش ....رو هم می زاشتیم...اگر نقطه روی ابزار جنگی طرف مقابل قرار می گرفت اون قسمت رو خط می زدیم.....یعنی منفجر شده....:ws28:یادش بخیر...:ws3:

لینک به دیدگاه
من دوره ی دبیرستان8 بودم اما کلاسای فیزیک . دیفرانسیل 14. تو دانشگاه معمولا 1 و 3 و5. البته درسایی که دوست دارم بازم 14 حتی 18 هم میشم:ws28:

من یا 1 یا 7:whistle:

سر کلاس جمشید جون عشقم هم 18:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
شما نقطه بازی می کردین،ما پسرها...جنگ بازی:ws3:

دوستانی که آشنایی دارن،می دونن...که ار وسط دفتر یک کاغذ رو جدا می کردیم....یک صفحه مال شما بود،یک صفحه مال طرف مقابل ..بعد به طور مساوی توپ و تانک و خاک ریزهایی از نمای بالا می کشیدیم در ابعاد کوچیک،اینجوری یک میدان جنگ درست می شد.

سلاحمون هم....یک نقطه بود...:ws3:یکی از توپ ها یا تانک های طرف مقابل رو نشونه می گرفتیم.....فاصله اش رو تخمین می زدیم..و یک نقطه تو زمین خودمون براساس جای اون می زاشتیم...بعد کاغذ رو که از قسمت تا کردنیش ....رو هم می زاشتیم...اگر نقطه روی ابزار جنگی طرف مقابل قرار می گرفت اون قسمت رو خط می زدیم.....یعنی منفجر شده....:ws28:یادش بخیر...:ws3:

منم از این بازی کردم

خیلی باحاله یادش بخیر

الان که شرحشو خوندم یادم افتاد:w16:

لینک به دیدگاه

توضیحات تکمیلی تصویر پست اول

:ws3:

گونه های موجود دانشجویان به ترتیب چگونگی نشستن در کلاس

بچه درسخوان : این موجود از آن موجوداتی است که آینده ساز مملکت می باشد و در ردیف اول یا دوم می نشیند ، همیشه خودکار و جزوه و کتاب با خود به همراه دارد با استاد در مورد مسائل درسی حرف می زندexplanation.gif وسوالات درسی می پرسد1522.gif ، به استاد یا همکلاسی ها متلک نمی پراند و جایش ثابت وتغییر ناپذیر است .هیچگاه تاخیر ندارد ، حتی الامکان در کلاس نمی خندد تنها چیزی که باعث خنداندن آنها می شود مزه پراندن های استاد می باشد، laugh1.gifدر دانشگاه علاف نمی چرخد ( مگر اینکه عاشق شودJC_cupidboy.gifومنتظر سوژه ی مورد نظر باشد pinkglassesf.gif) ، در مدل کیک کشمشی .

از او به عنوان کشمش یاد می شود ، به معنای واقعی کلمه مثبت است ، تمرین ها را سر موقع تحویل می دهد ، هیچگاه تقلب نمی کند ، کوئیزها را جواب می دهد 89.gifو فقط توانایی تشخیص سه مسیر را دارد :

1- از منزل تا دانشگاه ( اگر خوابگاهی باشد دیگران او را می آورند ) .

2-از در ورودی دانشگاه تا در کلاس .

3- از در کلاس تا سلفnyam2.gif . (البته اگه جزو دانشجوهای پی ان یو باشن این مورد حذف میشه)(حتی موقع رفتن به منزل باید آنها را راهنمایی کرد تا راهشان را پیدا کنند ).

2-نیمه درسخوان : از ردیف سوم شروع می شود وتا دو ردیف آخر ادامه می یابند ، گاهی مشاهده شده که در آینده ی مملکت نقش ایفا می کند ، جزوه و خودکار با خود به همراه دارد ( گاهی اوقات هم با خود کتاب می آورد ).

با استاد حرف نمی زند ، متلک های در پیت می پراند25r30wi.gif ، دروسش را به صورت ناپلئونیviking.gif پاس می کند ، به معنای واقعی کلمه بی خاصیت می باشد ، فقط فضا را پر می کند ، اغلب با افراد گروه اولeghfal.gif مشاهده می شوند ، دوست دارند در هر دو دسته ی اول وسومgrouphug.gif شرکت جویند ولی توانایی انجام این کار را ندارند .

در مواقع احتیاج تقلب می کند و گاهی هم تاخیر دارد .

3- حزب والامقامان و مشروطیان و افتادگان : در دو ردیف آخر کلاس می نشینند درآینده ی مملکت هیچ نقشی ندارند ، همیشه با خود انواع ابزار سرگرمی و تفریح به همراه دارد ( از جمله : رمان ، دی وی دی، وی سی دی ، ورق ، پیپ ، چپق ، قلیان ، فلش و هزاران مورد منکراتی دیگر ...).

مشاهده شده که افراد با ایمانی می باشند و دعای ام یجیب girl_angel.gif( البته زمانی که قرار است امتحان بدهند ) می خوانند.

همچنین بسیار دوستار موسیقی130fs358763.gif و ورزش بوده وهنگامی که استاد اعلام می کند امتحان لغو شده سرودهایی هم از خوانندگان ( البته اونور آبی ) با انواع حرکات موزون yattasmiley.gifانجام می دهند . همیشه در دانشگاه بوده ونقشه ی دانشگاه را هم به صورت خالکوبی بر روی بدن خود دارند . بیشتر در سینما ، بوفه و جاهایی دیگر که نمی توان ذکر کرد حضور دارند ، به در و دیوار هم می خندند 25r30wi.gif، به همه حتی استاد وگروه اول متلک می پراند ، ( بعضیا ) در فعالیت های سیاسی حضور دارد ، و اگر تعلیق نشود ، نمیرد ، در پایان موفق به کسب مدرک می گردد .hi5.gif

(لازم به ذکر است : افرادی وجود دارند که خود را در گروه های دیگر جای می دهند که البته پایان ترم با مشاهده ی نمرات مشخص می شود که متعلق به آن گروه نبوده ونفوذی می باشند . )

لینک به دیدگاه
من دوره ی دبیرستان8 بودم اما کلاسای فیزیک . دیفرانسیل 14. تو دانشگاه معمولا 1 و 3 و5. البته درسایی که دوست دارم بازم 14 حتی 18 هم میشم:ws28:

دلم واسه جمشید جونم تنگیده:ws28::ws3: گرچه بچم هنوز ایمیل میزنه میبینی که ایملاشو:5c6ipag2mnshmsf5ju3:w02:

الان فکر کنم اون تو فراق من داره میسوزه:ws28::whistle:

لینک به دیدگاه

1-7-8

فک کنم شماره 10 هم بودم البته دقیقا نفهمیدم شماره 10 داره چیکار میکنه ؟:ws52: :ws3:

من ته کلاس زیر میز گیم بازی میکردم یا کتاب میخوندم مخصوصا سر کلاسای معارف و امثالهم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...