رفتن به مطلب

سیر تکاملی یک معمار

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ما هم هوینجوری بودیم دیگه،من نقاشی های بچگیم همش ساختمون بود، تو یکیش هم نوشته بودم این ساختمونو من ساختم hapydancsmil.gif

اینو دیدم یاد مینا افتادم که نقاشیش خیلی خوبه :ws3:

دقیقا به خاطر همین گفتم دوست داشتنیه ؛ چون خودمون هم همینطوری بودیم، همیشه تو نقاشی هام یه خونه ، یه درخت بود:ws3:

ونوسی جووونم مشخصه از دوران طفولیت مثل زاها حدید عشق به معماری داشتی[/color][/b]:ws3:

آرهههههههههه مینا جون کارای نقاشیش محشرهههههههه:girl_in_dreams:

مرسی از لطف شما دوستان گلم :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w36::heartshape2::w72:

من که از بچگی معماری و نقاشی تو خونم بود :whistle::ws3:

اتفاقا توی بیشتر کارام هم ساختمون میکشیدم :w58::w02:

من از دبستان متوجه علاقه ام به معماری شدم :hapydancsmil:

و حدود 4 یا 5 سالگی نقاشی :ws37:

لینک به دیدگاه

هی باباsigh.gif

این که داره صحه می زاره به حرفای اطرافیان:banel_smiley_4:

اطرافیان:باز که داری نقاشی می کشی!:ws3:

یک معمار:با این حالت:banel_smiley_4:

بعد از کلی دلیل و برهان که در جواب گفته می شه.

اطرافیان بعد بر می گردن با این حالت:ws38:

راستی اون کاردستی هات کجاست؟

(منظور ماکت هست:banel_smiley_4:)

والا:ws3:

ولی کاملا سیر رو درست نشون می ده البته رو همه صدق نمی کنه،یک امتحان اسکیس بگیرین معلوم میشه:ws3:

هنوز رو عکس اول هستن نمونه ی بارز خودم(از خود مثال بزنیم بر نخوره والا:ws3:)

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
هی بابا:sigh:

این که داره صحه می زاره به حرفای اطرافیان:banel_smiley_4:

اطرافیان:باز که داری نقاشی می کشی!:ws3:

یک معمار:با این حالت:banel_smiley_4:

بعد از کلی دلیل و برهان که در جواب گفته می شه.

اطرافیان بعد بر می گردن با این حالت:ws38:

راستی اون کاردستی هات کجاست؟

(منظور ماکت هست:banel_smiley_4:)

والا:ws3:

ولی کاملا سیر رو درست نشون می ده البته رو همه صدق نمی کنه،یک امتحان اسکیس بگیرین معلوم میشه:ws3:

هنوز رو عکس اول هستن نمونه ی بارز خودم(از خود مثال بزنیم بر نخوره والا:ws3:)

کاردستی رو خوب اومدی:ws28:

یا همین راندو ها رو آشناهامون میبینن، یه جوری نگاه میکنند:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
کاردستی رو خوب اومدی:ws28:

یا همین راندو ها رو آشناهامون میبینن، یه جوری نگاه میکنند:banel_smiley_4:

نهایت احترام این هست که عجب خوب با آبرنگ بازی می کنی!!!:banel_smiley_4:

حالا کاش پرزانته با آب رنگ بود با ماژیک راندو هست می گن آبرنگ البته با دست بر چانه و با نگاه اینکه صد سال هست این کاره هستن :ws38:

:banel_smiley_4:

:ws3:

لینک به دیدگاه
نهایت احترام این هست که عجب خوب با آبرنگ بازی می کنی!!!:banel_smiley_4:

حالا کاش پرزانته با آب رنگ بود با ماژیک راندو هست می گن آبرنگ البته با دست بر چانه و با نگاه اینکه صد سال هست این کاره هستن :ws38:

:banel_smiley_4:

منم همین مشکل رو با اطرافیانم دارم :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

همش میگن رشته شما که سخت نیست , والا ما هرچی دیدیم دارید نفاشی میکشید :banel_smiley_4:

اگر راست میگن و این همه ادعا دارن خودشون بیان دوتا خط بکشن ببینم اصلا بلدن یا نه, نقاشی هم نخواستیم :w000:

لینک به دیدگاه
منم همین مشکل رو با اطرافیانم دارم :banel_smiley_4::banel_smiley_4:

همش میگن رشته شما که سخت نیست , والا ما هرچی دیدیم دارید نفاشی میکشید :banel_smiley_4:

اگر راست میگن و این همه ادعا دارن خودشون بیان دوتا خط بکشن ببینم اصلا بلدن یا نه, نقاشی هم نخواستیم :w000:

مادر بزرگ بهتر از جان برگشته می گه نوه ی عزیزم(به سبک بابا اتی در قهوه ی تلخ :ws3:) دختر شهین خانوم همسایه ی بالاییمون اینقد خوشگل نقاشی می کنه می خوای بگم برات کلاس بزاره مادر؟؟!!!:ws37:

حالا طرف استاد نقاشی هست اونوم تو سبک سو رئال،فک و فامیل هست داریم والا:ws3:

می گم قربونت برم فرق می کنه،می گه نوه ی عزیزم اون داره سیاه می کنه تو هم داری سیاه می کنی!گول نزن سر خودت روsigh.gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
مادر بزرگ بهتر از جان برگشته می گه نوه ی عزیزم(به سبک بابا اتی در قهوه ی تلخ :ws3:) دختر شهین خانوم همسایه ی بالاییمون اینقد خوشگل نقاشی می کنه می خوای بگم برات کلاس بزاره مادر؟؟!!!:ws37:

حالا طرف استاد نقاشی هست اونوم تو سبک سو رئال،فک و فامیل هست داریم والا:ws3:

می گم قربونت برم فرق می کنه،می گه نوه ی عزیزم اون داره سیاه می کنه تو هم داری سیاه می کنی!گول نزن سر خودت رو:sigh:

ایول مادر بزرگت:ws28::ws28::ws28:

من اوایل آلبومای کارامو که راندو اسکیس و... بود با ذوق به دخترعمم اینا نشون میدادم؛hapydancsmil.gif دیدم هیچ عکس العملی نشون نمیدن:ws52:،همرو گذاشتم بالای کمد icon_pf%20(34).gifhanghead.gif

لینک به دیدگاه
ایول مادر بزرگت:ws28::ws28::ws28:

من اوایل آلبومای کارامو که راندو اسکیس و... بود با ذوق به دخترعمم اینا نشون میدادم؛:hapydancsmil: دیدم هیچ عکس العملی نشون نمیدن:ws52:،همرو گذاشتم بالای کمد :icon_pf (34)::hanghead:

حالا شما نگه می دارین،آثار بنده مثال نامه هایی که به گارگاه گجت می رسید و بعد از رسیدن منهدم می شد،کارهای من هم بعد از ارائه به زباله دان تاریخ می پیونده:ws37:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
حالا شما نگه می دارین،آثار بنده مثال نامه هایی که به گارگاه گجت می رسید و بعد از رسیدن منهدم می شد،کارهای من هم بعد از ارائه به زباله دان تاریخ می پیونده:ws37:

نه،من همه کارام رو دارم؛ با اینکه با کمبود جا و مخالفت خانواده برای نگه داشتنشون روبرو شدم؛اما همرو دارمhapydancsmil.gif؛ از همون ترم اول تا الان؛ حتی بجز 1 ماکت بقیشون رودارمhapydancsmil.gif؛ خیلی برام خاطرست، آلبوم کشیدن خط مورب ؛ افقی ؛عمودی hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

منم بیشتر کارام رو دارم :ws3:

البته 2 بار آلبومم قبل از اینکه به دست استاد برسه و نمره بگیرم دزدیده شد :4564::w58:

فکر کن بچه ها بهم زنگ زدن تو کاردانی میگن استاد میگه چرا آلبوم تحویل ندادی من اینجوری :w58::w58:

گفتم به خدا تحویل دادم همه شاهد هستند :hanghead:

ولی استاد چون همه کارام رو دیده بود بهم 20 داد :w02::hapydancsmil:

بعدش فهمیدم کار کی بوده :w000:چون بچه ها آمارش رو بهم دادن ولی من دیگه به روش نیاوردم البته از بچه های کلاس خودمون نبود :ws37:

استادشون متوجه شده بود کار خودش نیست انداخته بودش :ws28:

کلی دلم خنک شد :w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

البته 2 بار آلبومم قبل از اینکه به دست استاد برسه و نمره بگیرم دزدیده شد :4564::w58:

فکر کن بچه ها بهم زنگ زدن تو کاردانی میگن استاد میگه چرا آلبوم تحویل ندادی من اینجوری :w58::w58:

بعدش فهمیدم کار کی بوده :w000:چون بچه ها آمارش رو بهم دادن ولی من دیگه به روش نیاوردم البته از بچه های کلاس خودمون نبود :ws37:

جدی؟؟؟:ws28:

با چه کاراگاه بازی فهمیدیا :ws28:

خب حق دارن آلبوم بچه زنگ رو بدزدن :gnugghender:

لینک به دیدگاه

دست گلشون درد نکنه:banel_smiley_4:

والا یک ترم کل کارای بچه ها رو بردنw58.gif

ما همه اومدیم دیدم جا تره و بچه ها(یک دونه نبود که:ws3: برای همین جمع بستم) نیستنw58.gifw58.gifw58.gif

اینقد قسم و آیه آوردیم استاد باور کرد ،فک می کرد می خوایم تاریخ تحویل رو عقب بندازیم:ws3:

کاشف به عمل اومد کار یکی از دوستان بوده که نتونسته کار رو برسونه،کلید کارگاه رو از ترم های قبل یک کپی داشته (برای اینکه وقتی کارش رو کامل نمی تونست انجام بده ،اینجوری تا استاد می اومد می تونست تو اون فرجه ی 2 ، 3 روزه کار کنه،عجب زرنگی بود این دیگه :ws3: ولی این یکی رو دیگه اصلا کاری نکرده بود که تو اون فرجه که استاد می آد تکمیل کنه) همه ی کار هارو بار وانت کرده برده،بابا خونت خراب چه جوری این همه کار رو بردی:ws28:البته با همکاری چند شاگرد تنبل که دنبال این بودن که کارشون نرسه:ws3:

می خواستن وقتی تاریخ تحویل عقب افتاد بیان کارهارو پس بدن و همین کار رو هم کردن ولی خانوما :ws3:گفتن تا پدرتون در نیاد ما راضی نمی شیم و لو دادن دوستان رو و دوستان به خاک سیاه نشستن درس 5 واحدی رو:ws28::ws3:

لینک به دیدگاه
جدی؟؟؟:ws28:

با چه کاراگاه بازی فهمیدیا :ws28:

خب حق دارن آلبوم بچه زنگ رو بدزدن :gnugghender:

بچه ها چون نحوه کار کردنم رو میدونستن تونسته بودن تشخیص بدن که کار منه .

آخه من همیشه کروکی و .... رو با جزییات کامل میکشم و با حوصله

یکی از کارام که جزو آخرین کارم بود و هنوز استاد ندیده بود رو گذاشته بودم تو آلبوم

خدایی خیلی روش وقت گذاشته بودم از خود عکسش هم طبیعی تر شده بود :4564:

از روی همون تشخیص دادن و بهم گفتن منم گفتم آره خودشه :4564::4564:

اگر یکی هم آلبوم تو رو دزدیده بود باز همین حرف رو میزدی :w000::w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

باباااا؛ ایول بچه های یونیتون چه کارایی بلدنا :ws28:

؛

من قبلنا کاردانی بودم،اولین نفری بودم که کارو تحویل میدادم؛ تا آخرش هم که در رو میخواستن ببندن پیش کارا میموندم ،میترسیدم ماکتم کسی خراب کنه :ws3:

لینک به دیدگاه

منم الان همینطوری هستم :ws3:

اینقدر دشمن دارم که نگو :4564:

مخصوصا پسرا :whistles:

کار نمیکنن و بد توقع بی جا هم دارن :icon_razz:

بعد از تحویل کارا تا موقعی که نمره ها رو بخوان بزنن من کلی استرس دارم که کارم سالم به دست استاد برسه :hanghead::sigh:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

ایول بابا چه بچه های خفنی دارین شما!!!

ما که از خونه با پست پروژه ها رو روونه میکنیم به امید خدا :whistle: اونجا هم که برسه بچه های یزدیمون میرن پروژه هامونو از پست میگیرن و تحویل استاد میدن!سالم و سلامت:w16:

با این اوصاف چه همگروهی های خوبی داشتیم و قدرشونو ندونستیم!:ws37:

لینک به دیدگاه
منم اولین نقاشیم یه مسجد بود که هنوزم نگهش داشتم،یعنی منم معمار میشم؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

به امید خدا و با دعای پدر و مادر حتما چرا که نه....:ws3:

فقط مواظب باش ترشی نخوری....اعم از لیته و انبه و سیر....و مواظب باش که چشم نخوری..یک کیسه اسپند بگیر دود کنن اعضای خانواده....بعد اون نقاشی رو قاب کن...بعد خواستی بنداز گردنت بچرخ...انشالله یکی کشفت می کنه......:ws3:

البته امکان داره با کمال ملک اشتباهت بگیرن....شاید شدی نقاش.....بشر چه داند....شایدم اصلا شدی معلم نقاشی.....یا مثلا اینا که در و دیوارهای شهر رو نقاشی می کنن...

به موارد فوق الذکر....دوری از گربه سیاه که بدشانسی هم می آره هم اضافه کنه.....

به امید خدا و الطاف ربوی...می شی آنچه که باید:ws3:

می گم هر وقت تونستی فرق بین نقاشی و اسکیس رو برام توضیح بدی....اونوقت می تونیم در مورد اینکه جواب سوالت رو بدیم بحث کنیم.....وگرنه شما ایندفعه در سیر تکاملی بعد از مسجد... حسینیه بکش...که ایام محرم هم شروع شده....:ws37:

لینک به دیدگاه
به امید خدا و با دعای پدر و مادر حتما چرا که نه....:ws3:

فقط مواظب باش ترشی نخوری....اعم از لیته و انبه و سیر....و مواظب باش که چشم نخوری..یک کیسه اسپند بگیر دود کنن اعضای خانواده....بعد اون نقاشی رو قاب کن...بعد خواستی بنداز گردنت بچرخ...انشالله یکی کشفت می کنه......:ws3:

البته امکان داره با کمال ملک اشتباهت بگیرن....شاید شدی نقاش.....بشر چه داند....شایدم اصلا شدی معلم نقاشی.....یا مثلا اینا که در و دیوارهای شهر رو نقاشی می کنن...

به موارد فوق الذکر....دوری از گربه سیاه که بدشانسی هم می آره هم اضافه کنه.....

به امید خدا و الطاف ربوی...می شی آنچه که باید:ws3:

می گم هر وقت تونستی فرق بین نقاشی و اسکیس رو برام توضیح بدی....اونوقت می تونیم در مورد اینکه جواب سوالت رو بدیم بحث کنیم.....وگرنه شما ایندفعه در سیر تکاملی بعد از مسجد... حسینیه بکش...که ایام محرم هم شروع شده....:ws37:

:ws38:حرفتون یجوری بود:ws52::icon_razz:

اسکیس طرح کلی هست که با حرکات سزیع دست کشیده میشه بدون پرداختن به کلیه جزئیات!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...