رفتن به مطلب

تاپیک شزط بندی فرانسه – انگلیس ***اوکراین – سوئد مسابقات جام ملتهای اروپا ( یورو ۲۰۱۲ – euro 2012) رسمی

ارسال های توصیه شده

اول قوانین شرکت در مسابقه:

1-هرگونه کلکل کری خوندن در این تاپیک مجازه غیر از توهین کردن ومسخره کردن این خیلی مهمه خیلی پس دوستان صرفا این تاپیک جهت شاد بودنه پس جدیش نکنید در صورت مشاهده رعایت نکردن این تاپیک قفل میشه

2_کاربرانی که حداقل امتیاز شرط بندی رو داشته باشن میتونن شرکت کنند پس کاربران تازه وارد حداقل باید 100 امتیاز برای شرکت داشته باشند.

3_هر نفر تنها در هر مسابقه یکبار شرکت میکند و بعد عنوان تیم مورد علاقه بعد از ثبت در جدول به هیچ عنوان رایاون شخص عوض نمیشه اونایی که احساس میکنن ممکنه وسطش جا بزنن شرکت نکنن چون امتیاز شما از اون لحظه ای که پست میدین واعلام میکنید طرفدار کدوم تیم هستین به بانک منتقل میشه و در صورت انصراف و باخت بالاخره اون امتیاز کم میشه حتی اگر زودتر انصراف داده باشین

4_پست های ویرایش شده جزو مسابقه حساب نمیشن پس زرنگ بازی در نیارین حتی اگر پستی که زدین پاک کنید در صورتی که قبلا توسط مدیر شرط بندی دیده شده باشه وثبت شده باشه دیگه راهی برای پیچش نداره مگه اینکه من یا همکارانی که معرفی میکنم نبینن

5-اگه بخوبی تاپیک پیش بره امکانات دیگری مثل کی اولین کرنر و میزنه یا اولین خطا کدوم تیم میکنه ،آخرین اوت رو کی پرتاب میکنه و بهترین بازکین زمین مال کدوم تیمه و.... به شرط بندی اضافه میشه با امتیاز کمتر حدود 25 تا....

euro2012_logo1m.jpg

خب بریم سراغ مثال که همه بفهمن

تو این تاپیک به جای گذاشتن پول وسط ما امتیاز میزاریم از بانک امتیاز خودمون و کسی از مدیران امتیازی به ما نمیده فقط امتیازهای مارو جا به جا میکنن

دو تا تیم رو مثال میزنم

ایتالیا _ اسپانیا

3نفر میان اعلام میکنن ما طرف دار تیم ایتالیا هستیم و 4 نفر هم میگن طرفدار تیم اسپانیا

خب هر شرط بندی رو 150 امتیاز در نظر گرفتیم الان ایتالیا بازنده ws3.gifبازی میشه اون سه نفر باختن نفری 150 امتیاز از هر کدوم کم میشه 3*150=450 این 450 تقسیم بر 4 میشه نفری 113 امتیاز به هرکی گفته اسپانیا از طرف مدیران اضافه میشه

چون مسابقه گروهیه ممکنه یه نفر طرفدار یه تیم باشه 5 نفر طرف دار تیم مقابل اگه اون یه نفر ببازه 150 ازش کم میشه تقسیم بر 5 میشه ولی اگه ببره 750 امتیاز بهش اضافه میشه به این میگن شرط بندیw02.gif

خب دیگه من جدول مسابقات و زمان پخششون رو اینجا میزارم هرکی میخواد از همین الان میتونه واسه دور مقدماتی ثبت نام کنه تا به دور حذفی برسیم و شرطا بره بالا

601084_468166993209108_1409567157_n.jpg

جام ملتهای اروپا

FRA.png فرانسه - انگلیس ENG.png

ساعت 20:30

کاربرانی که اعلام میکننفرانسه میبره:

mission.impossibleMechJJ کهربا Hossein.B atusa *Mina* .Pa.Ri.Sa. city makerhamid_shahrsaz anthonio Secret:montanasharookpoor!a

کاربرانی که اعلام میکنن انگلیسمیبره:

afshin-18mehdi_powerآتــــــــــروساربنییست shadmehrbaz El Roman pianist

شبکه سوم سیما

1TV Georgia

Idman TV

TRT 1

ZDF

Al Jazeera Euro 2012

Al Jazeera Sport +10

Al Jazeera Sport +9

ET1

HRT 2

M6

M6 Suisse

RSI La 2

RTBF La Deux

RTS Deux

SF zwei

Slovenia TV2

TRK Futbol

TVP 1

TVP Sport

Al Jazeera Sport HD1

M6 HD

M6 Suisse HD

RAI HD

RSI La 2 HD

RTS Deux HD

SF Zwei HD

Sport 1 HD Israel

TRT 1 HD

TVP 1 HD

×××××××××××××××

UKR.png اکراین - سوئد SWE.png

ساعت 23:15

کاربرانی که اعلام میکنناکراین میبره:

mehdi_powerآتــــــــــروسMechJJ pianist .Pa.Ri.Sa.poor!a

کاربرانی که اعلام میکننسوئد میبره:

Secret:Yuhanaanthonio montanaکهرباshadmehrbaz Hossein.B El Roman *Mina* hamid_shahrsaz city makersharookmission.impossible

شبکه سوم سیما

1TV Georgia

Idman TV

TRT 1

ZDF

Al Jazeera Euro 2012

Al Jazeera Sport +10

Al Jazeera Sport +9

ET1

HRT 2

M6

M6 Suisse

RSI La 2

RTBF La Deux

RTS Deux

SF zwei

Slovenia TV2

TRK Futbol

TVP 1

TVP Sport

Al Jazeera Sport HD1

M6 HD

M6 Suisse HD

RAI HD

RSI La 2 HD

RTS Deux HD

SF Zwei HD

Sport 1 HD Israel

TRT 1 HD

TVP 1 HD

××××××××××××××

لینک شرط بندی های گذشته

*** تاپیک شـــرط بندی امتیازات کاربران در مسابقات جام ملتهای اروپا ( یورو ۲۰۱۲ – euro 2012) رسمی****

• Like 18
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 252
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

2_کاربرانی که حداقل امتیاز شرط بندی رو داشته باشن میتونن شرکت کنند پس کاربران تازه وارد حداقل باید 100 امتیاز برای شرکت داشته باشند.

آتی روم به دیوار :icon_pf (34):

مگه امتیاز 150 کسر نمیکنید از هرنفر که بازنده شد؟:w02:

چطوری قراره از 100 امتیاز 150 امتیاز کسر کنید؟ پیدا کنید پرتقال فروش را:whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه

خب میخواستم تحریم کنم این سری به خاطر حق خوری سری قبل (:ws3:) دلم نیومد.

امروز هم فرانسه میبره انگلیس رو.

سوئد رو هم دوست دارم دلم نمیاد بگم اوکراین :hanghead: ولی به خاطر میزبانی و این صحبتا اوکراین.

پس فرانسه و اوکراین.

پ.ن: یادت نره از دل من باید درآری:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
آتی روم به دیوار :icon_pf (34):

مگه امتیاز 150 کسر نمیکنید از هرنفر که بازنده شد؟:w02:

چطوری قراره از 100 امتیاز 150 امتیاز کسر کنید؟ پیدا کنید پرتقال فروش را:whistle:

اول قرار بود 100 تا باشه بعد شد 150 اون 50 تا هم کمک میشه:a030::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب میخواستم تحریم کنم این سری به خاطر حق خوری سری قبل (:ws3:) دلم نیومد.

امروز هم فرانسه میبره انگلیس رو.

سوئد رو هم دوست دارم دلم نمیاد بگم اوکراین :hanghead: ولی به خاطر میزبانی و این صحبتا اوکراین.

پس فرانسه و اوکراین.

پ.ن: یادت نره از دل من باید درآری:ws3:

رو چشم دادا سالاری :a030: از دلت در میارم میکنم تو چشت چش مایی:icon_gol::w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اول قرار بود 100 تا باشه بعد شد 150 اون 50 تا هم کمک میشه:a030::icon_gol:

خب جای کمک درستش کن دیگه

این چه کاریه

طرف نیومده 50تا بهش امتیاز بدهند بعد ازش بگیرند..

• Like 3
لینک به دیدگاه

ایول تِ رِ تِ هم بازیو پخش میکنه :w02:

انگلستان و سوئد

ولی من میگم احتمال مساوی شدنه فرانسه انگلیس بیشتره تا اونیکی، ابراهیم اویچ 2تا میزنه :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز از بازی های فردا شرطبندی با نظر سنجی صورت میگیره

از الان گفتم واسه فردا که دیگه اینجوری حق کسی هم ضایع نشه چون لا بلای پستها سخته پیدا کردن تیم مورد نظر طرف میاد میگه عاشق تیم انگلیسم ولی فرانسه رو دوست دارم انگلیس خوب بازی میکنه اما فرانسه میبره ولی ریسکه انگلیسو انتخاب میکنم با اینکه میدونم فرانسه میبره شایدم مساوی شه:4564::4564::4564:

از این پست خواهشا نقل قول بگیرد در لابلای پستهای مفیدتون:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه

شانس گندی داریما... :banel_smiley_4:

راستی یه پیشنهاد هم دارم. بنظرم شرط بندی فقط رو امتیاز نباشه رو تعویض آواتار هم بزاریم بد نیست... سوژه خندمونم جور میشه... :ws3:

بازی اول انگلیس :ws21:

بازی دوم اوکراین :ws21:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...