رفتن به مطلب

*** صندلی آآآآتشییییین شماره 43 با حضور یه ارشد ملعون ***

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

سلام

ماشالله چقد سوال پرسیدید.....:w58::w58:

گناه داره ، چقد سوال جواب بده:hanghead:

من دیگه سوال نمیپرسم:icon_redface:

فقط روز مرد رو بهتون تبریک میگم ، امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید :hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

خو تخصیر خودشه:4564:

یه سوال پرسیدم یواشکی جوابش رو برام پ خ میکرد دیگه این سوال ها نبود که بجوابه :hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 100
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خو تخصیر خودشه:4564:

یه سوال پرسیدم یواشکی جوابش رو برام پ خ میکرد دیگه این سوال ها نبود که بجوابه :hanghead:

به خاطر یه سوال ؛ باید اینقد سوال بپرسی:vahidrk:

حالا اگه یه نفر از خودت اینقد سوال بپرسه ، خسته نمیشی ؟:w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه

فاطمه جونم ولش کن:ws3:

دکترا امید و جواب کردن گفتن خوب نمیشه......:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اخه

سوال مهمیه

:ws3:

فاطمه جونم ولش کن:ws3:

دکترا امید و جواب کردن گفتن خوب نمیشه......:ws28:

بازم تو

تو نمی خوای رو صندلی بشینی

ابولفضل این بچه رو هم بنشون :whistles:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

داره از باباجیمی دود بلند میشه بسه دیگه چه خبره انقدر سوال :w000::vahidrk:

بریم سر سوالات جدید به خاطر دختر گلت :w02:

دوست داشتی کدوم کشور دنیا می اومدی

زبان انگلیسیت خوبه

خواننده مورد علاقه خارجیت

شاعر مورد علاقه ات

اهل دعوا بودی بچه گیت

تا حالا برق گرفتتت (من رو چند باری گرفته :4564:)(انخد حال میده :ws3:)

ادرس محل سکونت

سوالات پایان ترم رو طرح کردی

دوست داری کدوم شهر ایران سفر کنی

دوست داری چه هنری داشته باشی که تا الان وقت نشده بری سراغش

فیلم هندی میبینی؟؟

یه جوک بگو کمی شاد بشیم

یه قطار برقی داره از سمت شمال به جنوب حرکت میکنه و باد در جهت شرق به غرب میوزه دودش کدوم سمت میره :ws38:

گچساران برا کدوم استانه؟؟

بازم میام :whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اخه

سوال مهمیه

:ws3:

بازم تو

تو نمی خوای رو صندلی بشینی

ابولفضل این بچه رو هم بنشون :whistles:

من تورو راه نمیدددددمممممم:whistles:

بچه هم تویی............:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
جناب روح می یام پروفت اسپم بازی که از سوالات پشیمون بشیاااااااااااا :4564:

تشریف بیار در خدمتیم:w02:

سری جدید سوالات

به تاریخت افتخار میکنی ؟؟

کدوم دوره تاریخی باعث ننگ کشور بوده؟؟

این شکلک ها کی هستن

:zadan:

:scared9:

:sleep1:

:w420:

:167:

الان در به در دنبال این هستی که اخراجم کنی؟؟

چند کیلویی؟؟

بابا اتی رو میشناسی

سرما رو دوست داری یا گرما رو

عشق یعنی چی؟

رتبه کنکور دانشگاهت چند شد

بچه درس خون بودی دوران دبیرستان

غذا بلدی درست کنی

فعلا همینا

پ ن: من نمی خواستم دیگه سوال بپرسم این دخترت باعث میشه هی سوال بپرسم :w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بر شادمهر عزیز

بلی می شود!

دسته بندیها اعتباریه. برای بررسی پدیده ها سعی میکنند که اونها رو ساده کنند و به تقسیم بندی روی میارن! ساده ترین دسته بندیا دسته بندی های دودوئیه. اما دلیل نمیشه که فهم مکانیکی هم از پدیده ها داشته باشیم.

من میتونم انسانها رو به دو دسته عینکی و بدون عینک تقسیم کنم. 586821_LaieA_021.gif

خب اینکه مساوی نمیشه اگه بلتی یه دسته بندی مساوی بگو :w02: ( آدمای کره زمینم من قبلا شمردم تعدادشون زوج بوده خیالت راحت تقسیم بر دو میشن ! :whistle:)

• Like 3
لینک به دیدگاه
سوالام زیاد مهم نبودا ولی من خیلی ناراحتم که جواب سوالای من داده نشدا...خوب یعنی چی آخه:4564::4564::4564:

میام میام! icon_pf%20%2834%29.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

این تاپیک ب چه حقی‌ هنوز بازه؟:w02: پارتی بازی تا کی‌؟:banel_smiley_4:

من اگه بخوام تلافی بطری بازی رو دربیارم این وسط می‌شه؟:w02: تلافی با کدوم ت,ط بود؟ چرا من یادم نی‌؟:sad0:

تو حق نداری ب امید بگی‌ سوال نپرسه!:w02:

چرا ب امید گفتی‌ سوال نپرسه؟

چرا خواستی‌ تو سری تاپیکای صندل‌ی داغ شرکت کنی‌؟

چرا فک میکنی‌ آدم شیطونی هسی؟ من هیچ وقت شیطنت‌ی ندیدم!:ws38:

چه نوع مشروبی دوس داری؟ :biggrin:

فک میکنی‌ آدم فضولی هستی‌ یا نه؟:w02:

آخرین باری ک عصبی شدی کی‌ بود؟oO

فک میکنی‌ چقد تو شناخت آدم‌ها دقیقی‌؟ روش خاصی‌ واسه شناخت آدم‌ها داری؟

من فک می‌کنم آدم زیرکی هسی! بچه زرنگ! کمی‌ موذی,:w02: نمیدونم تعریف تو با من از این صفات یکیه یا نه, ولی‌ خودت اینایی گفتم قبول داری؟

اینا ک نشد صندل‌ی داغ! من دلم می‌خواد سوال‌های کمی‌ ولرم بپرسم, بپرسم؟:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه

خب فکر کنم وقت صندلی داغم تموم شده

و میام جواب میدم

خیلی سرم شلوغه

کم کم میام جواب میدم

مرسی از همتون :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

زیاد حال مقدمه چینی ندارمhanghead.gif

1. چرا دور ازدواج نمیچرخی؟اگه شرایط مالیه فکر میکنی مثلا چند سال آینده بهتر میشه و ارزونی؟فکر نمیکنی هرچقدر بیشتر بگذره سخت گیرترمیشی؟ ببین من نمیخوام ازدواج کنم که به مشکلاتم افزوده بشه. ترجیح میدم وقتی و با کسی ازدواج کنم که مشکلاتم کم بشه. الان نه از نظر شرایط مالی و نه از نظر شرایط روحی آمادگیشو ندارم. بله سخت گیرتر میشم. امافکر نکنم تا اون حد که انتخاب هام خیلی محدود بشه

2. اگه فکر میکنی نمیخوای ازدواج کنی نیازهایی که صرفا ازطریق ازدواج رفع میشه رو چطور رفع و رجوع میکنی؟اگه بگی ندارم میگم یه سر به روانپزشک بزن:banel_smiley_4: دارم خوبشم دارم. دی: بعضی هاش خودش رفع رجوع میشه :whistle: بعدش هم حتما که ازدواج لازم نیست! دی: البته سوء برداشت نشه. ازدواج خیلی می بره آدم رو تو قید و بند. من آدمی نیستم (فعلا) که قید و بندهای ازدواج رو بتونم بپذیرم.
  3. تعریفت از زن و جایگاه زن توی زندگی تو ؟ یه انسان! جایگاهش هم یه دوست. در مقام ارتباط های نزدیکتر دوست، ارتباط عاطفی قوی تری باهاش دارم و میتونه شریک جنسی ام هم باشه.
  4. به نظرت اقتدار مردانه امروزه چطور تعریف میشه؟ مزخرفه. مردانی که کمبود دارند از این ویژگی شون استفاده می کنن.
  5. توی یه خونه ،پدرخانواده چه نقشی باید داشته باشه؟باوجود فرزند ،تصور یه بچه از پدرش چطوری خواهد بود؟ پدر نقش یه همکار رو در اداره ی خانواده بازی میکنه که اینجا به طور عام وظیفه نان رسانی را به خانواده ایفا میکنه. تصور یه بچه معمولا از پدرش به عنوان یه تکیه گاهه. اینطور به نظر میرسه. در روابط خانوادگی زیاد نظر ندارم. خودت میدونی و زیاد هم توی بحثای خانواده شرکت نمیکنم چون تجربه ی خاصی ندارم و زیاد هم دقت نمیکنم! تا الان فقط نقش پسر بزرگه رو بازی کردم.
  6. نکات منفی خودت رو چی میبینی؟ بچه ها میگن ناراحت بشی، آدمی مزخرفی میشی. حرف نمیزنی و از این صوبتا. وقتی ناراحت میشم اکثرا نمیفهمن از چی ناراحت میشم. یه سری هم بچه ها میگفتن که از بالا به پائین نگاه میکنم و خودشیفته ام. اهمیت دادن زیادی به دیگرانی که نباید اهمیت بدم هم از دیگر ویژگی های منفی اینجانب می باشد.
  7. چه مواقعی اونقدر عصبانی میشی که نمیتونی خودت رو کنترل کنی؟بعد چیکار میکنی؟ هیچی نمیگم اما قیافم داد میزنه شاکی ام. پا میشم میرم بیرون یه جایی که اعصابم آروم شه. خیلی کم پیش میاد عصبی بشم. اما وقتی بشم دیگه شدم!
  8. به نظرت حرفهای قلنبه سلنبه زدن نشونه روشنفکریه؟ روشن فکرای درست حسابی معمولا از پیچیدگی رسیدن به سادگی. اما بعضی وقتا واقعا یه سری چیزا میگن که مردم عادی واقعا نمی فهمن! اصلا وظیفه ی روشنفکر اینه که یه سری چیزا بگه که کم کم یه مسیر جدید رو روشن کنه که توی آینده پیگیری بشه. به خاطر همین اصولگرا ها در مقابل روشن فکرا مقاومت می کنن چون روشن فکرا تقریبا زیرآب اصول رایج دوره ی خودشونو میزنن.
  9. چرا اغلب بیشتر پسرهایی که ازروشنفکری جایگاه زن و مرد رو یکی میدونن در روابط بیشتر با دخترها حرف میزنن و جواب پسرها رو نمیدن؟ در جامعه ما به خاطر اینه که در این گونه روابط کمبود دارند و این یه چیز خیلی عادی هست.به اندازه کافی با پسرا از بچگی تا الان رابطه داشتن! توی این روابط کمبود دارند و در صدد جبرانش برمیان
  10. ...واسه رند شدن شمارها بود:ws3:

فعلا همینهارو جواب بده باز میام:gnugghender:

دمت گرم پیمان جان :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...