رفتن به مطلب

*** صندلی آآآآتشییییین شماره 43 با حضور یه ارشد ملعون ***

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

اينا رو تفسير كن:

1-:ws3: مو سیخ سیخی دیگه!

2-:w16: تایید موضوع... معمولا توی موارد مختلف زیاد استفاده میشه. ما به ازای سرتکان دادن به نشانه ی تایید یا تاکید در دنیای واقعی

3-:banel_smiley_4: بس کن! بامزه! چی فکر کردی با خودت؟! هرهرهر کرکرکر. معمولا واسه ضدحال زدن استفاده میشه

4-:w000:بیشین بینم بآآ. فش بد! دری وری

5-:whistle: نمادی از خودمون رو به اون راه زدن. یا شیطنت در عبارت بیان شده. یا اینکه برو داداش... ما خودمون قورباغه رنگ می کنیم...

6-:sigh: افسوس و دریغ! +ناراحتی +پشیمانی

7-:ws28: آخه من چیه اینو تفسیر کنم!!

8-:w02: شاخ بازی لات بازی ! ما اینیم...

9-:icon_razz: شکلک ضد حال. برو دیگه کاری بات ندارم. ناراحتم ازت.

10-:vahidrk: روشهای نوین روانشناسی. دی:

بسه دیگه :sad0:

• Like 13
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 100
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کیه

کیه منو صدا زدددددددددددد

کیهههههههههههههههههههههه :w000:

روح بابا اتی :hanghead:

فقط اومدم بگم منم هستم

با زبون خوش اسم کاربری کسی که با اسم کاربری مریم اومده بود رو برام پ خ کن

وگرنه من میدونم و توووووووووووووووووووووو

برا منم جا سوزوندن بزارید:ws3:

برمیگردم:hanghead:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام

خب من منتظر دعوت نشسته بودم ولی از اونجایی که تو کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست خودم اومدم... :whistle:

1. چرا جیمی نوترون؟؟ ( من فکر میکردم جیمی مخفف جمال الملک هست) :sad0:

2. بهترین رفیقت تو این انجمن کیه؟ (اونی که توی همین فضای مجازی آشنا شدی)

3. تابحال دوستی داشتی که بهت ضرر بزنه و بقول معروف نارفیق باشه؟؟

4. چقدر انتقاد پذیر هستی؟؟ اگه هستی چه کسی باید ازت انتقاد کنه تا بپذیری؟ مثلا حتی اگه یه بچه هم باشه باز قبول میکنی؟؟

5. از این دنیا چی میخوای؟ نهایتا میخوای به چی برسی؟؟

6. عاشق شدی تابحال؟؟

7. یکی از سوالایی که از خودم پرسیدی تو صندلی داغ من به انتخاب خودت جواب بده... :ws3:

شرمنده اگه تکراری داشت

موفق و موید باشی :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلااام، w139.gif

منم دعوت شدم،

اولین بارمه که تو صندلی داغ شرکت میکنم؛ اگه سوالاتم خوب نبود ببخشید دیگه ؛ :ws37:

خب،

تا حالا شده از اینکه وارد فضای مجازی شدی پشیمون بشی؟:w02:

تو این انجمن چند تا یوزر تا حالا ساختی؟:whistle:

به نظرت از وقتی که ارشد شدی ،اخلاق و رفتارت تغییر کرده یا همون جیمی سابقی؟:ws3:

بهترین تاپیکی که زدی به نظرت کدومه ؟ :ws38:

همین دیگه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

پیانیست راست میگه چرا دعوت نکردی؟ مدیر گفتگوی آزاد باید صندلی داغ شوما رو دعوت کنه؟:vahidrk:

عهههه راستی سلام اقای ملعون:whistle:

خوبی خوشی؟ خانوم بچه ها چه طورن؟:w02:

1. نام نام خوانوادگی محل تولد

2. ارتحال هالیدی کجا رفتی؟ کجا می خوای بری؟ یا اصلا چرا نمیخوای بری؟ :دی

3. چرا اسم زشتت رو عوض نمیکنی؟ آخه یعنی چی آدم اسمش باشه اقای خنثی؟

4. واقعا تو زندگیت خنثی هستی نسبت به اطراف؟ یا نه الا و بلا باید مسائل اطرافیان رو حل کنی و حساسی؟ کلا توضیح بده.

5. 3 تا از ویژگی های خوبی که داری و فکر میکنی اطرافیان و دوستانت کم تر دارن کدومان؟

6. ایضا سوال بالا برای سه تا ویژگی منفی.

7. عدالت رو چی تعریف میکنی؟ هم در مفهوم زندگی اجتماعی و هم زندگی فردی.......قشنگ توضیح بده اینو :دی

8. چه ویژگی ها و ملاک هایی در شناخت شخصیت افراد اول از هم مد نظرت قرار میگیره؟

9. چرا همه مدعین دروغ کار بدیه؟ مگه خودشون دروغ نمیگن؟ خودت اخرین دروغی که گفتی کی بوده؟ اصلا دروغ میگی تو هم؟

10. شخصیت مجازی و حقیقی افراد چه قدر با هم فرق داره؟ برای خودت چه طور؟

11. صبح ها معمولا کی از خواب بیدار میشی؟ شبا کی میخوابی؟ هم روزای کاری هم تعطیل رو بگو.

12. شخصیت کامل یک مرد در نظرت چی تعریف میشه؟ شخصیت کامل زن چی؟

13. جایی که الان هستی چه قدر با جایی که 10 سال میخواستی باشه فرق داره......هم شخصیتی هم کاری

14. کدوم یک از کتبی مثل قران، تورات یا انجیل رو خوندی ؟ کامل یا جزئی؟

15. انسان چه قدر کارهاش و بازخوردهاش قابل پیش بینیه؟ خودت چی؟ آخرین باری که عکس العملی داشتی که خودت هم تعجب کردی چی بوده؟

16. 3 تا از بهترین فیلم هایی که دیدی؟

17. کسی از دوستات ها در یک شهر دیگه ای هست و مشکلی براش پیش اومده و ازت میخواد 3 چهار ماه بری پیشش و تو کارش که زمین خورده کمکش کنی......هیچ سودی از رفتنت عایدت نمیشه و این جا هم از کار و درست میمونی............اون دوست اصلا صمیمی نیست یه دوست معمولیه....کاملا معمولی..........اما میدونی که با این کار تقریبا زندگیش رو نجات میدی....چی کار میکنی؟

18. خود خواهی یعنی چی؟

19. این جمله چه قدر درسته؟ اول خودت رو دوست بدار بعد دیگران را.

20. چه قدر شعر حفظی

21. چه قدر صبوری؟

22. فمنیسم یعنی چی؟

23. چه قدر احتمال میدی این زندگی که الان میکنی واقعی نباشه و تو الان فقط یک شخصیت از خواب یک موجود باشی؟

24. علت اصلی سیگار کشیدن یک آدم چی میتونه باشه؟

فعلا:w02::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام جناب ارشد

اجازه هست؟!

نمی دونم چی بپرسم اگه تکراری بود به بزرگی خودت ببخش:icon_gol:

کدوم سخت تره؟ درس خوندن یا درس دادن؟

به شاگردات ارفاقم می کنی یا نه خیلی سخت گیری؟؟

تبعیض هم قائل می شی بینشون( خدایی:دی)

فکر می کنی به اون افقی که مد نظرت بوده رسیدی یا هنوز باز هم جا داری؟

بیشتر به کی مدیونی؟

یک جمله از یک دوست که همیشه یادته بگو

یک جمله که خودت به یک دوست گفتی و فکر می کنی خیلی روش تاثیر گذاشته بگو

کدوم سخت تره: چیزی که داشتی و خیلی برات عزیز بوده ولی از دستش دادی یا چیزی که هیچ وقت نداشتی ولی حسرتش همیشه تو دلت بوده؟!

دیگه چیزی یادم نمیاد اگه یادم اومد میام می پرسم :ws3:

:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود..:icon_gol:

1.شده آدمی خباثتش رو بهت نشو ن بده یا خودت درک کنی عملش عین خباثته؟؟؟چیکار میکنی؟؟؟اگه بهترین دوستت باشه؟

2.اگه حرفی که بزنی و برات دردسر درست کنه چه جوری جمع و جورش میکنی؟؟هرچند حقیقت محض و از روی صداقت گفته باشی؟؟؟معلومه که اون ادما منطق و درک درستی ندارند..اونوقت چی؟

3.خدایی نکرده زبونم لال خدا اون روزو نیاره وقتی مردی دوست داری که....این جمله زیری رو پر کن

چون مردم.................................

4.دوست داری به جای اینجایی که هستی کجا بودی؟؟

5.توقعی از دنیا هم داری؟؟؟

6.اوج بدشانسی چه زمانی نصیبت شده؟

7.شده همه درها به روت بسته بشه؟چه میکنی اگه شده؟

8.اهل کوه و سفر هستی؟؟

9.با قدیمی ترین دوستت چند ساله رفاقت داری؟

10.به ایران و به ایرانی بودنت افتخار میکنی؟؟؟؟

11.این جمله رو کامل کن.....

چقدر عجیبه..............

12.چندتا در بسته باز کردی؟

13.آخرین باری که به خیر گذشت؟

فعلا همینا..خسته شدم....mood%20(23).gif

سوالا تکراری بود...:ws28:از یکی دیگه از مدیرای عزیز هم پرسیده بودم....5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gifآخه یادم نبود چیز دیگه ای...ولی چندتاش جدید بود....hanghead.gifشرمنده دیگه توان ما اینقدر بود!!!:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
1-وقتي خسته اي چجوري اين خستگي رو بر طرف مي كني؟

بستگی داره چه نوعی خسته باشم! معمولا به خاطر کارم بی خوابی زیاد میکشم، که فرداش مثل چی خسته ام و باید حتما بخوابم. بعد از ورزش خستگیم با دوش برطرف میشه! بعضی وقتا که از اتفاقای بد خسته میشم PES بازی می کنم و قس علی هذا!

2-وقتي تنهايي چيكار ميكني؟ به کارام میرسم! میام نت! :ws38:

3-وقتي كسل هستي چيكار مي كني؟ خیلی بدعنق میشم... ترجیح میدم هیچ کسی دوروبرم نباشه. سعی میکنم سرم رو گرم کنم. به چیزای خوب فکر کنم. خیلی اعصاب خورد کن میشم وقتی کسل باشم. امیدوارم وقتی کسل هستم کسی دوروبرم نباشه

4-وقتي كلافه اي چيكار ميكني؟ دقیقا همون بالایی

5-وقتي بي برنامه اي چيكار مي كني؟ شروع میکنم نوشتن کارام بعد نظم میدم بهشون. خیلی بهم کمک میکنه

6-وقتي عصباني هستي چجور بروز مي دي؟ معمولا سعی میکنم بروز ندم اما کلا میمیک چهره ام طوریه که خوب نشون میده عصبانی ام icon_pf%20%2834%29.gif

7-وقتي ناراحتي چجور بروز ميدي؟ ساکت میشم. هیچ چیزی نمیگم. سرم رو میندازم پائین.

8-وقتي شاد هستي چجور ابراز مي كني؟ به طرز فجیعی ژانگولر بازی درمیارم. :ws28: هنوز قسمت نشده منو ببینی تو واقعیت اما بعضی از بچه های اینجا که منو دیدن که چجوری میدون گردونی میکنم تو بازی ها کفشون بریده بود یکیش همین کهربا خانم! دی:

9-وقتي غمگين هستي چجور اروم ميشي؟ خیلی دوست دارم گریه کنم. اما اشکم نمیاد! معمولا با یه موسیقی انرژی دهنده و صحبت کردن با رفیقم یا بازی کردن با بچه های کوچولو میتونه منو به حالت عادی برگردونه

امیر به حسابت میرسم بعدا vahidrk.gif

:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه
سلام بریکی از اجزای نواندیشان.....

نوکرتم آبجی. ما پیچ مهره شما بتن آرمه این انجمن. :w02:

۱-نظرت درمورد اتفاقات اخیر چیه؟

افسوس! ابراز ناراحتی

۲-چه حسی داری وقتی میری سرکلاسی که دانشجوت از خودت بزرگتره ؟رفتارت باهاشون چطوریه؟

سوال جالبی بود. ترم پیش یکی از بچه های کلاسم همسن پدرم بود. جانباز بود و اومده بود لیسانس شهرسازی بگیره. برای من خیلی قابل احترام بود. دو تا ترکش تو سرش بود و حالش سرکلاس چند بار بد شد. خجالت میکشیدم وقتی توی کلاس چشمم به چشمش می افتاد. البته خیلی دوست داشتی بودند و از مذهبی های آزاده بودند. این ترم هم دو سه نفر هستند که از من بزرگترن و خوشبختانه بسیار با شعور. بقیه بچه ها هم اختلاف سنی چندانی با من ندارن و خیلی هاشون همسن بچه های همنجان. من رفتارم عادی و محترمانه است با همشون. البته با شیطونا یه مقداری داش مشتی حرف میزنم.

۳-معیارت برای نمره دادن به شاگردات چیه؟ کل ترمو درنظر میگیری یا نتیجه آخر ترمو؟

من یه فایل اکسل درست می کنم . چون درسم 4 واحدیه و 1 واحد نظری و 3 واحد عملیه به پیشرفت دانشجو نمره میدم. یه نمره انگیزشی هم دارم که به کسایی میدم که انگیزه دارن برای بحث. من توی کلاسام صندلیها رو دور کلاس میچینم تا بچه ها چهره به چهره باشن و در مورد مسئله بحث کنیم. و وسط هم میز طراحی میذارم و با هم کرکسیون میکنیم. یه آلبوم باید تحویل بدن آخر ترم که نشون میده چطور پیشرفت کردن و چند تا شیت فاینال باید بدن که ببینم پرزانته شون چطوره. یه امتحان 5 نمره ای هم دارن. ضمن اینکه به اونایی که هیچ غیبتی نداشتند 1 نمره میدم. جلوی اسم گروههاشون پر از مثبته که تقریبا قبل از ارائه نهایی 7 نمره شون رو از من گرفتند.

۴-وقتی شکت به یقین تبدیل میشه چه احساسی بهت دست میده؟

یه احساس پیروز مندانه در حد ترول پارسی . دی:

۵-دلت میخواد از الان فقط با عنوان دکتر صدات کنیم و هی تمجیدت کنیم؟چقدر امتیاز و به قول بچه ها ابنبات بهمون میدی؟

واقعیتش رو بخوای همین الانش از عنوان بدم میاد. اینو از یه اتفاق جالب یاد گرفتم. یه مدت سروکارمون با آلمانی ها بود برای یه پروژه ای که دانشگاه گرفته بود. یه پروفسور پیرزنی به نام پروفسور گابریل بنکنمپر و دستیاراش رو قرار شد با من توی شهر بگردند. من توی خوابگاه هم پیش اینها بودم. این صحنه هیچ وقت یادم نمره که بهم گفت محمد میتونی منو گابریل صدا کنی!! ایشون نویسنده ی این کتاب بودند:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
و یکی از اساتید بنام تاریخ معماری و شهرسازی تو اروپا. واقعا برای من نمادی از تواضع بود.

مهندس و دکتر گفتن برای کسایی هست که فکر میکنن واسه این دارن درس میخونن که باید عنوان دار بشن. زمانی اون ترمای اول عشق مهندسی بودیم. اما الان اکثر همکارها همدیگرو با اسم کوچیک صدا میکنیم. یه زمانی اینجا به خاطر قبولی دکترای من تو مرحله اول بچه ها هی بهم میگفتن دکتر. واسه چند نفرشون توضیح دادم اما افاقه نکرد. خداروشکر الان دیگه بهمون میگن جیمی!

فعلا همینا باشه بعد باز خدمتون میرسم

سوالای جالبی پرسیدی . مرسی شهدخت جان :ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه

سلام باباجیمی :hapydancsmil:

سلام دخترم hapydancsmil.gif

خوبی؟خوشی؟

نوکرتم. hapydancsmil.gif

چرا مدیرارشد شدی؟

گفتم تو پستای قبلیم بابایی

اولین انجمنی که تو نت عضوش شدی چی بود؟

باشگاه مهندسان

بین شخصیت والد ، کودک درون ، بالغ به نظر خودت کدوم رو بیشتر داری؟

کودک درونم به شدت زنده اس!

روزی چند ساعت می یای نت؟

زیاد! کاروبارم با نته. دائم میشه گفت.

بهترین تفریحت؟

با دوستان برویم سینما. PES بازی کردن با دوستان. رفتن بیرون با دوستان. کلا تو جمع بودن رو دوست دارم.

بزرگترین درس هایی که از نت گرفتی؟

اعتماد گوهر ارزشمندیه + آدما خیلی میتونن متفاوت تر از اونی باشن که فکرشو میکنی.

زندگیت چه رنگیه؟

رنگارنگ!

نواندیشان چه رنگیه؟

سبز

:a030:

همینا بسه دیگه

:a030:جای کیوان با سوالاش خالی :whistle:

آره خدائیش :whistle:

مرسییی! :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

درووووود جیمی :icon_gol:

به نظرت میشه کل آدمهای کره زمین رو به دو دسته مساوی تقسیم کرد ؟ اگه شد بگو اون دو دسته رو...(جوابتم زن و مرد نباشه چون میدونی که دوجنسه هم داریم :a030:)

• Like 8
لینک به دیدگاه
بهههههههههههه سلیوووووووووووووم

جیمی چی بپرسم ازت که خیلی بسوزونتت ؟:ws3:

بههههه سلاممم

ازم بپرس که چی بپرسم ازت که خیلی بسوزونتت ؟:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
به بـــــــــه

سلامليكم

خوبي؟ :w02:

ترنست خوبه؟

سلام میرسونه :whistle:

دكترا رو ميخواي چيكار كني؟ :|

هرچه پیش آید خوش آید مثل پارسال!

بگو من دكترا رو چيكار كنم؟ :|

تو که بهرحال از نوابغ این سایت و مملکتی فکر نکنم نیاز باشه من چیزی بگم :whistle:

كي كافه كتاب ميزني بيايم اونجا بشينيم كتاباتو خراب كنيم لاشون شكلك بكشيم بعدم بخنديم؟ 524019_evilsmile.gif

آخ گفتیا ... دارم حساب کتاب میکنم ببینم میتونم بعد از سربازی یه حرکتی بزنم یا نه. اتفاقا میخوام تو کتابا جای شکلک کشیدن هم بذارم! :w02:

توي كافه‌ت از اون كسايي كه استعداد خوبي در بازيگري دارن استخدام ميكني؟

آره واسه فروش نیاز دارم به یه همچین کسایی :ws37:

اصن چرا كافه كتاب؟ چرا مثلا كله پاچه‌اي كتاب نه؟ كلپچم ميزنيم خوشحال مشيم!

میدونی کله پاچه ممکنه روغنش بریزه رو کاغذ، بعد کسایی که میخورن پیاز هم میخوان باهاش بخورن تازه یه آروغی هم بزنن بعدش. همون کافه کتاب خوبه ممنون از پیشنهادتون!!

فردي به نام كاوه رو ميشناسي؟ شنيده شده كه يه چيزايي پشت سرش گفتي. واقعا چرا؟ به توئم ميگن رفيق؟ 551519_blackwings.gif

ههههههه اتفاقا امروز عضو شد اینجا. اسم کاربریشم نمیگم :w02:

دكترتون خوبه؟

عالییییییییییی الان رفته داماش خوشگذرونی

منچ دوس داري؟

icon_razz.gif

ميدونستي كيندل اونصد برابر ترنس زاقارتت شارژ نگه ميداره و از طرفي براي انساني نظير تو كارآمد تر هم هست؟ :w02:

کارامد از نظر من یعنی چیزی که بشه باهاش fruit ninja و angry birds بازی کرد :w02:

به نظرت اصلاح كردن جامعه عملي هست؟ چرا اكثر ماها به جاي اين كار سعي نميكنيم خودمونو درست كنيم؟ 507219_didimiss.gif

تو یکی از جوابای امیر گفتم

كلا جامعه مشكلش چيه كه بعضي از ماها هي ميخوايم درستش كنيم؟

خودمون!

بهره ي تو از دنياي مجازي چي بوده و هست و خواهد بود؟

فرصتی که اینجا برای تضارب آرا افراد با تفکرات مختلف برام پیش اومد تو هیچ جای دیگه برام پیش نمیومد.

واقعا به چه قيمتي؟ 500319_candlef.gif

به قیمت زمان!

با چنتا شكلك يه داستان رمانتيك ِجنايي ِترسناك بساز :w02:

:banel_smiley_4:----w58.gif----15846_84.gif----- 37154_minzdr.gif

مرگ رو دوست داري؟ 481219_dodensmiley.gif

نه اصلا!

وقتي يه قانون يهويي تصويب ميشه و مسير زندگيتو عوض ميكنه (يني گند ميزنه به زندگيت :دي) چي ميگي؟ 176719_47b20s0.gif

میگم گند به این شانس! 82018_icon_eek.gif

به نظرت كسي كه موقعيت خوبي رو اشغال كرده ولي نميخوادش خائنه؟ 752019_cheesecakesmile1.gif

نه بابا. تو به من به نفر رو نشون بده که سرجاش باشه 47318_105.gif

اينا رو بگو من بازم ميام 872619_devilsmile.gif

عمرا برگردی این خط این نشون 337418_45.gif

• Like 11
لینک به دیدگاه

خوب چون خوشت اومد بازم اومد .. بتنه دیگه هرچی بگذره سخت تر میشه :w02:

1- بر چا معیاری مدیر و زیر مجموعه انتخاب میکنید؟

2- چرا من هنوز رنگم بنفش نشده ؟:sigh:

3- در آینده بابا بشی سخت گیر میشی یا متعادل یا بچه تو لوس بار میاری؟

4- دوست داشتی توی چه سالی یا دوره ای زندگی کنی؟ خیلی قبلترها یا بعدترها ؟پرا؟

5- نظرت درمورد من چچیه؟

6- اگر نت نبود غیر ا زکتاب خوندن چطوری سرخودتو گرم میکردی؟

7- چه هیزم تری به این ابوالفضل فروختی که اینطوری داره برات دنبال هیزم میگرده بسوزونتت؟:whistle:

8- از بین کاربرهای که تاخالا اخراج شدند به نظرت کسی هم بینشون هست که میتونست واقعا مفید باشه و جاش خالی باشه؟ ( منظورم فقط این آخریها نبود کلی گفتم)

9- تا حالا چند درصد سوختی روی این صندلی ؟

بازم مزاحم میشم....:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه
کیه

کیه منو صدا زدددددددددددد

کیهههههههههههههههههههههه :w000:

روح بابا اتی :hanghead:

فقط اومدم بگم منم هستم

با زبون خوش اسم کاربری کسی که با اسم کاربری مریم اومده بود رو برام پ خ کن

وگرنه من میدونم و توووووووووووووووووووووو

برا منم جا سوزوندن بزارید:ws3:

برمیگردم:hanghead:

توطئه گرwhistle.gif

همرو جواب میدم روت کم شه

• Like 5
لینک به دیدگاه
جذب عنوان جالب تاپیک شدم

به عنوان سوال بگید چرا ملعون نامیده شدین (با اقرار حداقل 5 مورد) :whistle:

ببینید در دنیای مردا که همین فردا روزشونه (بزن دست قشنگرو اول) هرچقدر همدیگر رو بیشتر دوست داشته باشیم، با صفات سخیف تری اسم میذاریم رو همدیگه. :ws3:

بین من و حاج ابولفضلو دهیشکی نمیتونه بهم بزنه :w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...