رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 37 با حضور ویویان

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

سلام

خب میومدی دعوتم میکردی تا منم نیام:ws3:

ممنون بابت دعوتت وبدون طول وتفضیل بریم سراغ سوالات

1- چرا برات اهمیت داشت که من بیام صندلی داغت؟

2- میگی بیشتر بچه هارو میشناسی خب هرچیزی که درمورد من برداشت کردی تا حالارو بی رودروایسی بنویس(من خاصیت ناراحت نشدن داررم بنابراین دوست دارم طبق اون خصلتی که ازت سراغ دارم ورک حرفاتو مینویسی والبته همه جا خوب نیست همه چیزرو بنویسی!)

3- دوستی ارزشمندتر از عشق هست (این نظرمنه) ردیا تایید با دلیل

4- چرا منو به اون فیلم دعوت کردی درحالی که من از چهارده سالگی دیگه هیچوقت نترسیدم!؟

5- ایا میشه انسانی پیدا بشه که به هیچ وجه الوجوهی دچار استرس نشه؟

6- ارامش ذهنی رو برا من از منظر افکار خودت تعریف کن

7- به نظرت حماقت بدتره یا سکوت اگاهانه؟

8- چقدر به سیاست علاقه مندی؟

9- سیاست رو تعریف کن

10 - اگر داستان شمس ومولانا واقعیت داشته باشه وتو جای مولانا باشی عکس العملت دربرابر حرکت شمس چی بود؟

11 - به نظرت چای وسیگار وشوربای گرم دمخور چه شخصیتی میتونه باشه؟

12- ادمی مدرن هستی یا سنت گرا یا پست مدرن؟تفاوتشون رو درچی میبینی؟

13 - برزخ یعنی چی؟تا حالا شده تو برزخ باشی؟

14- واقعا از مرگ میترسی؟

15 اگه بهت بگم من سه بار مرگ رو تجربه کردم به نظرت چقدر زمینه منطقی داره این حرف؟ایا باور میکنی من از مردن نمیترسم؟

16- پان هستی؟اصلا تعصب رو تعریف کن

17 - اگر تعصب نداری حاضری برای رهایی ملت ایران از استبداد درونشون خودت رو فدا کنی؟

18- هفت شهر عشق عطار رو بنویس

19- چقدر ذهنیت همگرا دراجتماع داری؟ایا بدون منفعت لحظه ای حاضری هرکمکی از دستت بربیاد به یکی بکنی؟

20- ارتفاع پست رو تعریف کن

21- من چرا تو Silent Hill زندگی میکنم؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب یخورده اذیتت کنم فک کنم برای نظر موافقت خوب باشه 14k8gag.gif

1- ایا واقعا دین افیون توده هاست؟

2- اگر پاسخت به سوال بالا مثبته الترناتیو پیشنهادیت وراه حل زمینه سازت چیه؟

3- چی باعث شد تا تغییر کنی؟به نظرت با سبک سنگین کردن شرایط ارزششو داشت؟

4- متفاوت بودن چی هست وتا چه حدی خوبه؟

5- فلسفه یعنی چی؟

6- دوست داشتی تو یه کشور دیگه به دنیا میومدی؟کجا؟چرا؟

7- یک چیزی رو قدرتشو داری تا اززندگی انسانها برای همیشه پاک کنی اون چیه؟

8- صندلی داغ خوبه؟منو کسی تاحالا مجاب نکرده بشینم!به نظرت چرا؟

9- شمشیر دموکلیس چیه؟

10- صلاح الدین ایوبی به نظرت چه تاثیری روی اینده دنیا داشت؟

11- اگه برگردی ده سال پیش چقدر با الانت متفاوت خواهی شد بعد از گذشت ده سال؟با توجه به اینکه ذهنیت الانتو داشته باشی!

12- سه نفر که بالاترین تاثیررو روی تاریخ ایران گذاشتن نام ببر

13- فیلم کنستانتین رو دیدی؟نظرت درموردش چیه؟

14- مجبوری یا مختار؟

15- فضای مجازی چقدر روی شخصیت واقعیت تاثیرداشته؟

16- یک اتفاق رو از تاریخ حذف کن

17- نظرت درمورد هیتلر

18- شخصیت رو تعریف کن

19- کدوم شهر ایران رو بیشتر از همه دوست داری؟چرا؟

20- روح وجود داره؟

21- تا حالا کالبد شکافی کردی؟ چی رو؟

22- ذهنیتت درمورد گورستان؟

23- پاندورا کی بود؟

24- پرومتئوس کی بود؟

25- به نظرت چرا ایران وامریکا شبیه ترین سیستم حکومتی دردنیا به همدیگن؟

26- رنگ مورد علاقت؟اسمان ابری افتابی یا بارانی؟

27- چقدر سرما وچقدر گرمارو میتونی تحمل کنی؟

28- خوشبختی یعنی چی؟

29- دوست داری از این سه سال اخیرت برای نوه خودت یه خاطره تعریف کنی اون چیه؟

30 - نظرت درمورد سوالهام چیه؟

31- یک جمله برای من

موفق باشیم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

درووود:w02:

تا حالا چقد سعی کردی حقت رو تو موضوعات و شرايط مختلف بگيری؟

اصلی ترين دليلت واسه فکر به خودکشی چی بوده؟

اگه بخوای بميری دوس داری چه جوری باشه؟

به نظرت چی باعث ميشه اين آدم ها براشون باور نداشتن به خدا انقد غير قابل درک باشه؟ يا به نظرت براشون غير قابل درکه؟يا چی؟

به نظر من خودکشی شجاعت ميخواد(حد آقل در اکثر موارد) فک کنم نظر تو هم همينه! چرا به نظرت خودکشی شجاعت ميخواد؟ يا نميخواد؟

چرا دوس نداری واسه سرنوشت ديگران تصميم بگيری؟ سرنوشت چيه؟ چرا اين سرنوشت اوناست؟ چی ميشه اگه زندگیشون تموم بشه؟

منظورت از اينکه همرو تقريباً ميشناسم چی بود؟

شناخت چيه؟

تا چه حد از بچه ها شناخت داری؟

چه جوری شناختيشون؟

سعی ميکنی جذاب باشی؟

اگه نه چرا اگه اره چرا؟

من چرا بی احساسم؟ يا بهتر بگم چی شد ک فک کردی من بی احساسم؟

به نظرت توجه ديگران به چهره فرد چقد ارزش داره؟

ارزش و ميتونی تعريف کنی؟

من هنوز متعجبم ک چه جوری حوصله داری به اين سؤال ها جواب بدی!

به نظرت من چن سالمه؟

سريال نگا ميکنی؟ چيا؟

هوش چيه؟

باهوش کيه؟

اهل شعر هستی؟ اگه آره شاعر محبوب يا شاعر های محبوبت کين؟

من چه ساعتي اين پستو ارسال کردم؟

فک کردم بازم بيام سؤال بپرسم, چون صندلی داغه بايد بسوزی! ولی فک نکنم سوخته باشی!:دی

فعلاً:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

خب میومدی دعوتم میکردی تا منم نیام:ws3:

ممنون بابت دعوتت وبدون طول وتفضیل بریم سراغ سوالات

سپاس که اومدی بالاخره

1- چرا برات اهمیت داشت که من بیام صندلی داغت؟ چون سوالاتتون دیده بودم یه جایی، خوشم اومده بود :ws3:

2- میگی بیشتر بچه هارو میشناسی خب هرچیزی که درمورد من برداشت کردی تا حالارو بی رودروایسی بنویس(من خاصیت ناراحت نشدن داررم بنابراین دوست دارم طبق اون خصلتی که ازت سراغ دارم ورک حرفاتو مینویسی والبته همه جا خوب نیست همه چیزرو بنویسی!) خب ضدحال زدن رو انگار دوست دارید، باسواد، جدی و احتمالا از اونایی که وقتی بخوان شوخی کنن خیلی بیمزه میشن. :دی اصلا جک تعریف کردن بهتون نمیاد. :))) چون خیلی جدی هستید و جوک تعریف کردن بهتون نمیاد وقتی جوکی تعریف میکنید همه خوششون میاد. :))) عبوس، بعضی وقتا بداخلاق، حوصله همه رو ندارید، اگه از یکی خوشتون بیاد همه جوره تحویلش میگیرید، خیلی منطقی (بیش از حد دیگه)، کسی احساس براتون خرج کنه پشیمونش میکنید چون از این لوس بازیا خوشتون نمیاد :))))) ترجیح میدید میانه رو باشید و حدس میزنم که در دوران نوجوانی تندرو بودید، یعنی که تحمل شنیدن هر حرفی رو نداشتید. (خودتون گفتید بی رودربایسی :دی البته منم یه کم شیطنت قاطیش کردم :دی)

3- دوستی ارزشمندتر از عشق هست (این نظرمنه) ردیا تایید با دلیل رد، چون عشق احساس پالوده شدن میده به آدم، احساس متفاوت بودن و در عین حال باعث میشه فروتن باشی، احساسی که باعث غنج زدن دل میشه. احساسی که انگار از بالا نگاه میکنید. شاید زودگذر باشه، شاید تلخ باشه، غم داشته باشه ولی آدم هرگز پشیمون نمیشه.

4- چرا منو به اون فیلم دعوت کردی درحالی که من از چهارده سالگی دیگه هیچوقت نترسیدم!؟ نترسیدی؟ :w000: چون تصور وحشت کردنتون برام جالب بود. :ws3:

5- ایا میشه انسانی پیدا بشه که به هیچ وجه الوجوهی دچار استرس نشه؟ آره، البته من ندیدم.

6- ارامش ذهنی رو برا من از منظر افکار خودت تعریف کن چیزی که من ندارم در حال حاضر. حالتی که همه چیز سر جای خودش همونطور که باید، باشه.

7- به نظرت حماقت بدتره یا سکوت اگاهانه؟ احمق راحت تره ولی من سکوت آگاهانه رو ترجیح میدم. احساس خودبرتربینی بهم دست میده. :دی

8- چقدر به سیاست علاقه مندی؟ تا وقتی که علاقه مند بودم به سرنوشت کشورم خیلی ولی از وقتی که ضایع شدن حاکمانمون و تحریم شدن باعث خوشحالیم میشه دیگه بدم میاد از سیاست.

9- سیاست رو تعریف کن از لغت نامه دهخدا: پاس داشتن ملک. نگاه داشتن. حفاظت. نگاهداری. حراست حکم راندن بر رعیت .

10 - اگر داستان شمس ومولانا واقعیت داشته باشه وتو جای مولانا باشی عکس العملت دربرابر حرکت شمس چی بود؟ کدوم داستان؟ سرچ کردم داستان شمس و مولانا همونی اومد که شمس از مولوی میپرسه محمد برتره یا بایزید؟ منم غش میکردم :دی. من بین خیام ومولوی "خیام" رو ترجیح میدم و بنابراین اگه به جای مولوی بودم تو این مورد بر نظر خودم پافشاری میکردم.

11 - به نظرت چای وسیگار وشوربای گرم دمخور چه شخصیتی میتونه باشه؟ ای جان. خودم. عاشق سیگار و شوربام.

12- ادمی مدرن هستی یا سنت گرا یا پست مدرن؟تفاوتشون رو درچی میبینی؟ بعضی وقتا مدرن و بعضی وقتا پست مدرن. به نظرم پست مدرنا معمولا میانه رو و آسون گیرترن نسبت به انسانهای مدرن. فکر کنم دهه 60 - 70 میلادی آمریکا مهد انسانهای مدرن و دهه های 20 و 30 هم اروپا بوده :ws37:. انسان سنتی هم که غیر قابل تحمل ترینن. تفاوتشون در روحیه شون و میزان ظلم پذیریشون هست.

13 - برزخ یعنی چی؟تا حالا شده تو برزخ باشی؟ مشخص نبودن تکلیف میشه برزخ برای من، آره ولی نه چندان شدید.

14- واقعا از مرگ میترسی؟ از پیری و مرگ عزیزان میترسم.

15 اگه بهت بگم من سه بار مرگ رو تجربه کردم به نظرت چقدر زمینه منطقی داره این حرف؟ایا باور میکنی من از مردن نمیترسم؟ خیلی، منم تجربه بارداری دارم. آره.

16- پان هستی؟اصلا تعصب رو تعریف کن نه، تعصب به نظرم میشه اصرار بر نظرت بدون زمینه و دلیل عقلانی و بدون آگاهی، من خیلی وقتا به متعصب بودن متهم میشم چون خیلی وقتا به طرف مورد بحثم میگم اصلا بحث نکنیم، خب وقتی که من میبینم اون طرف تو زمینه مورد بحث چندان اطلاعی نداره واقعا و برای من که شاید مدتها مطالعه کردم در مورد اون موضوع سخته که بخوام حرفا و استدلالات پیش پا افتاده رو بشنوم و بپذیرم بنابراین ترجیح میدم اصلا نشنوم. به نظرم این تعصب نیست، خودبرتربینی و سکوت آگاهانه است. :دی

17 - اگر تعصب نداری حاضری برای رهایی ملت ایران از استبداد درونشون خودت رو فدا کنی؟ اگه منظور از فدا کردن جان دادن باشه؛ آره.

18- هفت شهر عشق عطار رو بنویس طلب، عشق، معرفت، استغنا، توحید، حیرت، فنا. تو دبیرستان معلمون بهمون گفت ولی یادم رفته بود.

19- چقدر ذهنیت همگرا دراجتماع داری؟ایا بدون منفعت لحظه ای حاضری هرکمکی از دستت بربیاد به یکی بکنی؟ زیاد، آره.

20- ارتفاع پست رو تعریف کن فیلم حاتمی کیارو؟ حمید فرخ نژاد با خانواده ش سوار هواپیما میشن و هواپیمارو میدزده.

21- من چرا تو Silent Hill زندگی میکنم؟ احتمالا چون مجبوری

والا، دعوت از کاربران رو چرا بستن؟ آدم مجبور میشه شخصا مزاحمت ایجاد کنه :banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب یخورده اذیتت کنم فک کنم برای نظر موافقت خوب باشه 14k8gag.gifخوبه

1- ایا واقعا دین افیون توده هاست؟ آره

2- اگر پاسخت به سوال بالا مثبته الترناتیو پیشنهادیت وراه حل زمینه سازت چیه؟ به نظرم نمیشه کاری کرد. دین نباشه یه جایگزین دیگه هست. برای آسیب نرسیدن به اقلیت جامعه باید تاثیر این افیون رو در تصمیم گیری برای جامعه از بین برد.

3- چی باعث شد تا تغییر کنی؟به نظرت با سبک سنگین کردن شرایط ارزششو داشت؟ خب به نظرم کنجکاوی. همیشه سوال میپرسیدم و یادم میاد تو دبیرستان دوستام بهم میگفتن کافر :| آره ارزششو داشت.

4- متفاوت بودن چی هست وتا چه حدی خوبه؟ به نظرم حالتی که وجه تشابه با اطرافیانت نداری. بعضی وقتا سخته، ممکنه اشتباه درباره ت قضاوت بشه و درکت نکنن.

5- فلسفه یعنی چی؟ از لغت نامه دهخدا:اصل کلمه یونانی و مرکب از دو جزء است : فیلوسس به معنی دوست و دوستدار و سوفیا به معنی حکمت . علم به حقایق موجودات به اندازه توانایی بشر.

6- دوست داشتی تو یه کشور دیگه به دنیا میومدی؟کجا؟چرا؟ نمیدونم، تجربه زندگی تو کشور دیگه ای رو ندارم. الان نه.

7- یک چیزی رو قدرتشو داری تا اززندگی انسانها برای همیشه پاک کنی اون چیه؟ دین

8- صندلی داغ خوبه؟منو کسی تاحالا مجاب نکرده بشینم!به نظرت چرا؟ آره، خوبه. واسه من که خوب بود. چون وقت نداری، چون حوصله نداری، چون نمیخوای زیاد سر از کارت در بیارن. :دی

9- شمشیر دموکلیس چیه؟ هر چند بعضی ها عقیده دارد این قصه، مظلوم نمایی شاهان است تا دست زیاد نشود (!) اما این چیزی از قدرت افسانه نمی کاهد. داموکلس درباری شاد و خرم در حسرت تاج و تخت شاه می سوزد. شاه می فهمد. جای خود را یک روز با او عوض می کند. روز خوش است تا لحظه ای که داموکلس بالای سرش را نگاه نکرده. شمشیری آویخته به مویی بالای تخت شاهی است. داموکلس پشیمان می شود. شاه می گوید این تهدید دائمی بالای سر من است. قصه بیش از آن که برای داموکلس های روزگار عبرت آموز باشد می باید به کار شاهان بیاید. شاهانی که اغلب بالای سرشان را نگاه نمی کنند. یا خیلی دیر، خیلی دیر نگاه می کنند.

جالب بود، البته قبلا خوونده بودم ولی یادم رفته بود.

10- صلاح الدین ایوبی به نظرت چه تاثیری روی اینده دنیا داشت؟ احتمال داشت ما الان مسیحی باشیم

11- اگه برگردی ده سال پیش چقدر با الانت متفاوت خواهی شد بعد از گذشت ده سال؟با توجه به اینکه ذهنیت الانتو داشته باشی! فقط شاید کمی تودارتر باشم

12- سه نفر که بالاترین تاثیررو روی تاریخ ایران گذاشتن نام ببر عمر بن خطاب، شاه اسماییل صفوی، دکتر محمد مصدق

13- فیلم کنستانتین رو دیدی؟نظرت درموردش چیه؟ آره، چندان جالب نبود، خیلی تخیلی بود.

14- مجبوری یا مختار؟ مختارم و مجبور. شرایط محیطی مجبورم میکنه.

15- فضای مجازی چقدر روی شخصیت واقعیت تاثیرداشته؟ خیلی. گفتم که یه جورایی دختر کابلی ام. (کابل نت). اگه فیلم پسر کابلی رو دیده باشید میدونید منظورم چیه.

16- یک اتفاق رو از تاریخ حذف کن انقراض دایناسورها

17- نظرت درمورد هیتلر متعصب و خشک. مثل حراستیای دانشگاه ما هم.

18- شخصیت رو تعریف کن از لغت نامه دهخدا شرافت . رفعت . بزرگواری . مرتبه و درجه . البته من چندان با این تعریف موافق نیستم. شخصیت مجموعه ای از ویژگی های یک شخص هست. طبق این تعریف بی شخصیت نداریم.

19- کدوم شهر ایران رو بیشتر از همه دوست داری؟چرا؟ تهران؛ به خاطر پایتخت بودنش

20- روح وجود داره؟ نه

21- تا حالا کالبد شکافی کردی؟ چی رو؟ نه، ولی تشریح کردیم، انسان.

22- ذهنیتت درمورد گورستان؟ باغ، آرامش بخشه برام.

23- پاندورا کی بود؟ «بنا به اساطیر یونان در آغاز تنها یک

جنس وجود داشت که آن مرد بود، وقتی که «پرومتئوس»

آتش را از نزد خدایان المپ ربود و برای انسان که همان مردان باشند آورد مورد غضب

زیوس قرار گرفت و زیوس با این کار پرومتوس خشمگین شد و در صدد تنبیه و آزار مردان (انسان)

بر آمد و پرومتئوس را در کوه‌های قفقاز به زنجیر کشید،

عقابی را گماشت تا هر روز جگرش را از سینه بیرون کند و سپس یزدان المپ، زن را

آفریدند و در آفرینش زن همگی ایزدان سهم گرفتند، به همین دلیل این موجود جدید را

«پاندورا» یعنی هدیه همگانی نام نهادند. آتنا جامه زربفت به تن پاندورا (زن)

پوشاند و «آفرودیته» دلبری را به او آموختند و نخستین زن عالم را به اپی متئوس

برادر پرمتوس تقدیم کردند. او که مجذوب جمال پاندورا شده بود، بر خلاف توصیه برادرش پرمتوس، این هدیه را پذیرفت و با پاندورا ازدواج کرد. پرومتئوس تمام رنج

و مصایب را در صندوقچه فقل کرده بود تا انسان (مردان) در زندگی رنج نبیند ولی

پاندورا قفل صندوقچه را گشود و تمام مصایب دوباره در جهان پیاده شدند.

تنها امید در جعبه باقی ماند تا تسلای بشر باشد.»

24- پرومتئوس کی بود؟ جواب بالا

25- به نظرت چرا ایران وامریکا شبیه ترین سیستم حکومتی دردنیا به همدیگن؟ نمیدونم، واقعا؟

26- رنگ مورد علاقت؟اسمان ابری افتابی یا بارانی؟ رنگ موردعلاقه به اون صورت ندارم شاید بنفش، بستگی به حال خودم داره.

27- چقدر سرما وچقدر گرمارو میتونی تحمل کنی؟ هردو کم ولی گرما کمتر.

28- خوشبختی یعنی چی؟ یعنی از خودت راضی باشی

29- دوست داری از این سه سال اخیرت برای نوه خودت یه خاطره تعریف کنی اون چیه؟ خاطره ای ندارم براش، احتمالا خاطرات دوران کودکیم رو براش تعریف کنم.

30 - نظرت درمورد سوالهام چیه؟ سخت بودن و جالب.

31- یک جمله برای من موفق باشید

موفق باشیم:icon_gol:

سپاس که اومدید. :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
درووود:w02: درود

تا حالا چقد سعی کردی حقت رو تو موضوعات و شرايط مختلف بگيری؟ خیلی. تا حدی که بعضی وقتا خجالت کشیدم.

اصلی ترين دليلت واسه فکر به خودکشی چی بوده؟ خیلی چیزا، اصلی ترینش شاید ترس از پیری و رنج کشیدن باشه

اگه بخوای بميری دوس داری چه جوری باشه؟ سقوط هواپیما

به نظرت چی باعث ميشه اين آدم ها براشون باور نداشتن به خدا انقد غير قابل درک باشه؟ يا به نظرت براشون غير قابل درکه؟يا چی؟ چون خیلی کم میبینن کسی رو که به خدا اعتقاد نداشته باشه. یه دوست داشتم دوران پیش دانشگاهی، براش سخت بود پذیرش اینکه بعضیا نماز نمیخوونن.

به نظر من خودکشی شجاعت ميخواد(حد آقل در اکثر موارد) فک کنم نظر تو هم همينه! چرا به نظرت خودکشی شجاعت ميخواد؟ يا نميخواد؟ چون آدما از مرگ و نبودن میترسن تا حدی که ترس از مرگ باعث شده دنیای پس از مرگ رو اختراع کنن، کسی که خودشو میکشه اونقد شجاع بوده که از مرگ و نیستی و عدم و تموم شدن نترسیده.

چرا دوس نداری واسه سرنوشت ديگران تصميم بگيری؟ سرنوشت چيه؟ چرا اين سرنوشت اوناست؟ چی ميشه اگه زندگیشون تموم بشه؟ چون مسئولیت سنگینیه و من اونقد علم و شجاعت ندارم. سرنوشت یه واژه است که برای توصیف زندگی گذشته، حال و آینده یک نفر مورداستفاده قرار میگیره.

منظورت از اينکه همرو تقريباً ميشناسم چی بود؟ همه رو تقریبا میشناسم و چیز آنچنانی برای شناخت حاصل کردن نمونده. مونده؟

شناخت چيه؟ بینش، آگاهی

تا چه حد از بچه ها شناخت داری؟ تا حدی که میدونم هر کدوم ممکنه درباره یک موضوع خاص چه جبهه ای بگیرن و در مقابل هر عملی چه عکس العملی نشون بدن.

چه جوری شناختيشون؟ با خووندن پستها

سعی ميکنی جذاب باشی؟ آره، وقتایی که به جذابیت نیاز دارم.

اگه نه چرا اگه اره چرا؟ چون زندگی زیبا می شود :دی

من چرا بی احساسم؟ يا بهتر بگم چی شد ک فک کردی من بی احساسم؟ چون گفتی نمیتوونی عاشق بشی و اصلا عاشقان رو درک هم نمیکنی. :دی نه جدی بعضی پستات رو که میخوونم فکر میکنم نگاری چه بی احساسه.

به نظرت توجه ديگران به چهره فرد چقد ارزش داره؟ بستگی داره توجه مثبت باشه یا منفی. واسه من که تاثیر مستقیم در افزایش و کاهش اعتماد به نفس داره.

ارزش و ميتونی تعريف کنی؟ اهمیت هر چیزی

من هنوز متعجبم ک چه جوری حوصله داری به اين سؤال ها جواب بدی! اونقد باحاله :دی

به نظرت من چن سالمه؟ 20-21 سال

سريال نگا ميکنی؟ چيا؟ نه. البته خونه که باشم سریالای "آشنایی با مادر"، "24"، مالکوم و ... رو نگاه میکنم

هوش چيه؟ خب تعریف علمیش سرچ میخواد ولی تعریف همینطوریش عملکرد عالی مغز و داشتن قدرت و توانایی تجزیه و تحلیل بالا

باهوش کيه؟ کسیه که بدون درس خووندن معدلش خوب شه. :دی کسی که درک بالایی داشته باشه و همچنین دارای توانایی سازگای بالا باشه

اهل شعر هستی؟ اگه آره شاعر محبوب يا شاعر های محبوبت کين؟ خیلی کم. نیما یوشیج، سهراب سپهری و اخوان ثالث. میخوام سعی کنم اشعار خیام رو هم بخوونم.

من چه ساعتي اين پستو ارسال کردم؟ نمیدونم ولی الان ساعت دقیقا 03:03 هست. داره به من فکر میکنه :ws3:

فک کردم بازم بيام سؤال بپرسم, چون صندلی داغه بايد بسوزی! ولی فک نکنم سوخته باشی!:دی چرا، سوالات داغ بودن :دی

فعلاً:w02:

سپاس نگارجان. :icon_gol:

با سپاس از ابوالفضل عزیز :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام با عرض معذرت اگه دوست داشتي به سوالاي منم جواب بده. :icon_gol:

1- به نظر شما نميشه ديندار نبود ولي به وجود خدا و خالق براي جهان معتقد بود؟

2- افلاطون در نظريه جمهوري خودش گفته: "دين وسيله اي است براي كنترل توده‌ي مردم..."

نظرت در موردش چيه؟

3- آيا به وجود موجودات نامرئي كه ما معمولا اونا رو نميبينيم ولي ممكنه در شرايطي خاص وجودشونو احساس كنيم كه در فرهنگ عامه ما به "جن" معروف هستن اعتقادي داري؟ تا حالا شده احساس كني چنين موجوداتي وجود دارند؟

4- درصورتيكه جوابت به سوال 3 منفيه، اگه زماني وجودشون برات ثابت بشه ، به خدا ايمان مياري؟

و در صورتيكه جوابت به سوال 3 مثبته ، به نظرت چرا بايد وجود داشته باشن ولي از چشم انسانها پنهان باشن و آيا ممكن نيست كه وجود اين موجودات نشانه اي از موجودات غيبي ديگه اي مثل فرشته و خدا باشه؟

5- به نظر شما چرا همه ميمونها مطابق نظريه تكامل داروين به انسان تبديل نشدن يا نميشن؟

* من اين سوالا رو فقط براي افزايش معلومات خودم ميپرسم و هيچ تعصبي نسبت به سوالايي كه پرسيدم و يا ذهنيت بدي نسبت به شما ندارم . واقعا اين تعاملات از نظر من خيلي مثبتن و اميدوارم از سوالاي من ناراحت نباشي . با تشكر فراوان از شما ويويان جان:ws37::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام با عرض معذرت اگه دوست داشتي به سوالاي منم جواب بده. :icon_gol: درود. گفتن البته جواب ندم.

1- به نظر شما نميشه ديندار نبود ولي به وجود خدا و خالق براي جهان معتقد بود؟ چرا میشه ولی اون خدا با خدای ادیان باید فرق داشته باشه.

2- افلاطون در نظريه جمهوري خودش گفته: "دين وسيله اي است براي كنترل توده‌ي مردم..."

نظرت در موردش چيه؟ درسته، به نظرم توده مردم خودشون هم علاقه دارن به وجود ابزاری برای کنترل شدن

3- آيا به وجود موجودات نامرئي كه ما معمولا اونا رو نميبينيم ولي ممكنه در شرايطي خاص وجودشونو احساس كنيم كه در فرهنگ عامه ما به "جن" معروف هستن اعتقادي داري؟ تا حالا شده احساس كني چنين موجوداتي وجود دارند؟ خیر. نه

4- درصورتيكه جوابت به سوال 3 منفيه، اگه زماني وجودشون برات ثابت بشه ، به خدا ايمان مياري؟ نه، ربطی ندارن بهم.

و در صورتيكه جوابت به سوال 3 مثبته ، به نظرت چرا بايد وجود داشته باشن ولي از چشم انسانها پنهان باشن و آيا ممكن نيست كه وجود اين موجودات نشانه اي از موجودات غيبي ديگه اي مثل فرشته و خدا باشه؟

5- به نظر شما چرا همه ميمونها مطابق نظريه تكامل داروين به انسان تبديل نشدن يا نميشن؟ میمونها و انسان ها نیای مشترک دارند نه اینکه اجداد انسان میمون بوده باشه. اینکه چرا اون نیا کامل به انسان تبدیل نشده میتوونه دلیلش این باشه که نیازی نبوده، میمونها هم در شرایط زیستیشون موفقن برای بقا و از طرف دیگه ما باید توجه داشته باشیم که هدف طبیعت ساخت انسان نیست. شما یه موجود نر و یه ماده رو در نظر بگیر، اینا دوتا بچه میارن. یکیشون چشم قرمز میشه، یکی چشم مشکی (به خاطر جهش ژنتیکی). وقتی محیط زندگیشون واسه ادامه حیات مناسب باشه هر دو باقی میمونن. اگه جهش یافته های مشابه دیگری هم باشن که با جهش یافته های ما جفت گیری کنن نسلشون کم کم متمایز میشه از هم. (معمولا آمیزش ها همسان پسندانه هست)

ا

* من اين سوالا رو فقط براي افزايش معلومات خودم ميپرسم و هيچ تعصبي نسبت به سوالايي كه پرسيدم و يا ذهنيت بدي نسبت به شما ندارم . واقعا اين تعاملات از نظر من خيلي مثبتن و اميدوارم از سوالاي من ناراحت نباشي . با تشكر فراوان از شما ويويان جان:ws37::icon_gol:

سپاس که اومدی. :icon_gol: البته ابوالفضل گفت که دیگه کسی سوال نپرسه.

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...