رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 37 با حضور ویویان

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

خب. من دیگه چیز زیادی نمیگم فقط تا میتونید عقده های درونی و بیرونی خودتون رو بر سر و کله کاربر تازه از دست رفته بنوازید که دفعه بعدی اینطوری زود نیاد اعلام آمادگی کنه برای ما.

دوستان عزیز توجه کنید که مهلت این صندلی داغ تموم شده و صرفا به دلیل یک سری از مشکلات فنی که برای سیستم ویویان عزیز پیش اومده بود و نتونست جواب ها رو به موقع بده باز مونده. پس لطفا هیچ پستی در این تاپیک ندید. ممون از توجهتون.

• Like 24
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بدون مقدمه میریم سراغ موضوع شیرین سوزاندن!

1 - چند سالته؟ :banel_smiley_4:

2 - خودتو به طور کامل معرفی کن! شامل نام و نام خانوادگی، وضعیت تحصیلی و ....

3 - چرا انقدر به پیامهای مدیریت بی اعتنایی میکردی؟

4 - چی شد که جدیدا اعتنا میکنی؟

5 - تعداد اخطار و اخراج ها؟

6 - فرزند چندم خانواده هستی و چند خواهر و برادر داری؟

7 - حال کلیت چطوره این روزا؟

8 - از اینکه همینطوری فرتی بی نوبت رفتی رو صندلی چه حسی داری؟

9 - نظرت راجع به من چیه! یه تحلیل شخصیت کامل میخواما

10 - صمیمی ترین و قابل اعتماد ترین دوستت در انجمن کیه؟

فعلا همینا :banel_smiley_4:

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااام:a030:

قصد ازدواج داری؟:icon_redface:

اگه آره چرا؟

اگه نه چرا؟

نظرت راجع به این؟

images?q=tbn:ANd9GcQCLyRjkzkiygegRm6p-Ebo3ruFAfu56TUwEiBwv54Jv8BnBPrI4Q

چرا تهران پایتخت شده؟:ws38:

مودمت چیه؟:w58:

چند گرفتی؟

وقتی دلت گرفت چیکار میکنی؟:sad0:

تا حالا تو جمع بلند گریه کردی؟:4564:

چرا؟ برا چی؟

بازم میام:ws3:

• Like 14
لینک به دیدگاه
بدون مقدمه میریم سراغ موضوع شیرین سوزاندن!

1 - چند سالته؟ :banel_smiley_4: 24

2 - خودتو به طور کامل معرفی کن! شامل نام و نام خانوادگی، وضعیت تحصیلی و .... عاطفه خ، دانشجوی لیسانس کاردرمانی، کاردان بهداشت خانواده، کافر به خدا و پیغمبر و ائمه و ماورءالطبیعه

3 - چرا انقدر به پیامهای مدیریت بی اعتنایی میکردی؟ خیلی اعتنا میکردم تازه.

4 - چی شد که جدیدا اعتنا میکنی؟ جدیدا سرعت اینترنت خیلی لاک پشتی شده و تا بخوام یه تاپیک بزنم جونم میاد تو دهنم، اتفاقا هم دیروز و هم امروز تاپیک زدم، ارسال هم زدم بعد کلی منتظر موندن، آخرش یه پیام اومد که نشده و باید علت رو از administrator بپرسم.

5 - تعداد اخطار و اخراج ها؟ دوبار اخراج :4564:، اخطار 3 بار، البته اخطارهای دوستانه هم بوده.

6 - فرزند چندم خانواده هستی و چند خواهر و برادر داری؟ پنجمی ام، 3 تا آبجی قلچماق بزرگتر از خودم و 4 تا داداش بیچاره و مظلوم. (اگه 5-6 سال پیش پرسیده بودی اینقد صادقانه جواب نمیدادم :دی) جوونیای بابا و مامانم انگار هنوز تنظیم خانواده اختراع نشده بود. :banel_smiley_4:

7 - حال کلیت چطوره این روزا؟ بی تفاوت و خشن و قلدر و طبق معمول خوش خنده

8 - از اینکه همینطوری فرتی بی نوبت رفتی رو صندلی چه حسی داری؟ شرمنده شدم. تازه وقتی پست ارسال کردم، گفتم الان ابوالفضل میاد ضایعم میکنه و میگه این تاپیک رو واسه افرادی زدم که تو شاملشون نمیشی و من در جریان نبودم.

9 - نظرت راجع به من چیه! یه تحلیل شخصیت کامل میخواما خب اول از قیافه بگم: یه چیزی تو مایه های اخوان ثالث تصورت میکنم، درشت هیکل و سبیلو :دی، اولین شبی که تو سایت بودم از امضاتون خیلی خوشم اومد و اگه یادتون باشه دزدیدمش و شما دعوام کردی :sad0:. (خاطرات خوشی از اولین حضورام تو انجمن دارم.) فکر میکنم خیلی بامعرفت باشید، آروم و کسی که دیگران حساب ویژه ای روتون باز میکنن و میدونن که میشه واسه هرکاری بهتون اعتماد کنن، شوخ طبع هستید.

همیشه فکر میکنم که سرد و گرم چشیده هستید، و ترجیح میدید خدایی داشته باشید و زیاد بهش فکر نکنید تا اینکه با فکر کردن بی خدا باشید. صبور هستید و توهینا رو خیلی تحمل میکنید. (البته این خصوصیت خوبی نیستا، باعث فشار روانیه)

10 - صمیمی ترین و قابل اعتماد ترین دوستت در انجمن کیه؟ کلا زیاد دوست نتی صمیمی ندارم. ال رومن، آرخا، وافن که البته مدتهاست خبری ازش ندارم و ...

فعلا همینا :banel_smiley_4:

:w02:

• Like 15
لینک به دیدگاه
سلاااااااااااااااام:a030:

قصد ازدواج داری؟:icon_redface:آره

اگه آره چرا؟ چون مامانم گفته در صورتی میتوونی حرف از خارج رفتن بزنی که ازدواج کرده باشی، شوخی کردم، چون فکر میکنم دیگه وقت ازدواجمه.

اگه نه چرا؟

نظرت راجع به این؟

images?q=tbn:ANd9GcQCLyRjkzkiygegRm6p-Ebo3ruFAfu56TUwEiBwv54Jv8BnBPrI4Q

احساساتم برانگیخته شد، یاد یه ماجرا افتادم، دوستم میگفت تو شهرشون یه پسربچه 6-7 ساله از رو درخت میفته و جلو چشم داداش 3 ساله ش میمیره. داداش کوچیکه رو تو سالمرگ داداش بزرگه تو یه گوشه پیداش میکنن در حالی که سیاه و کبود شده بوده و دق کرده بود، طفلک چه زجری کشیده بود...

چرا تهران پایتخت شده؟:ws38:

فکر کنم چون طایفه آقامحمدخان قاجار تو تهران ساکن بودند، نه یادم اومد که تو استرآباد گرگان ساکن بودن، حالا یه سرچ میکنم و بهتون میگم. شاید به خاطر خوش آب و هوا بودن تهران و دور از مرزها بودنش (اگه آقامحمدخان اینقد سیاست داشته بوده البته)

مودمت چیه؟:w58:فعلا که وایرلس خوابگاه ست ولی خودم مودم جی پی آر اس دارم.

چند گرفتی؟ اینو 10 ساعتی 500 تومن ازش استفاده میکنیم و مودم خودمو 65 تومن.

وقتی دلت گرفت چیکار میکنی؟:sad0:موزیک میزارم و میخوابم. موزیکام همه شون ملایم و آروم و خواب آورن

تا حالا تو جمع بلند گریه کردی؟:4564:نه راستش. خجالت میکشیدم. تو خانواده پرجمعیت کسی از این دل و جراتا نداره. :ws3:

چرا؟ برا چی؟

بازم میام:ws3:

سپاس :icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

حالت خوبه؟

زندگی نامه ت و بگو ؟

شده دل کسی رو بشکنی؟اگه اره چرا اخه؟

ازچه تریپ ادمی خوشت میاد؟؟اصلا خودت چه جور ادمی هستی؟

بهترین و جذاب ترین خاطره ای که داشتی رو بگو؟

بچه بودم عاشق شدی؟کی بوده چطوری؟

برزگ ترین شکستی که داشتی؟

وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟

اگه یه روز شوهرت فوق العاده به خودش برسه و بره بیرون چه فکرایی میکنی؟

شده بمونی تو خماریه یه جنس مخالف؟

• Like 9
لینک به دیدگاه
حالت خوبه؟ نه.

زندگی نامه ت و بگو ؟ 1 بهمن 1366 به دنیا اومدم. ولی انگار اشتباهی بودم، هیشکی دختر نمیخواست. شانس آوردم اسممو نزاشتن گل بس.

شده دل کسی رو بشکنی؟اگه اره چرا اخه؟ آره، چون چاره ای نداشتم. آدم نمیتوونه به ساز دل همه برقصه.

ازچه تریپ ادمی خوشت میاد؟؟اصلا خودت چه جور ادمی هستی؟ جدی و طناز، کم حرف، بی خیال و بی تعصب، باسواد و ... خودمم نقطه مقابل اینایی که نوشتم هستم

بهترین و جذاب ترین خاطره ای که داشتی رو بگو؟ با یه دوست رفتیم گنجنامه، با تله کابین رفتیم بالای کوه، عصر بود، دنیا خیلی قشنگ بود، همه سبزه بود و آرامش آفتاب نیمه و صدای جریان آب بر مسیر جویبار. واقعا شاد بودم و آرام...

بچه بودم عاشق شدی؟کی بوده چطوری؟ عاشق رضا شاهرودی بودم، دوست داشتم زنش بشم و کلی فانتزی های خانوادگی واسه خودم ساخته بودم.

برزگ ترین شکستی که داشتی؟ شکست عاطفی

وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟ دعا نمیکنم

اگه یه روز شوهرت فوق العاده به خودش برسه و بره بیرون چه فکرایی میکنی؟ برام مهم نیست.

شده بمونی تو خماریه یه جنس مخالف؟ متوجه منظورتون نشدم.

سپاسگزارم :icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه

درود...

کلا حال میکنم در دنیای آدمایی که از نظر اعتقادی نقطه مقابل من هستم سیر کنم و باهاشون حرف بزنم

و کمی اذیتشون کنم:ws3:

حالتون الان خوبه قبلا که ظاهرا خوب نبود ؟:icon_redface:

برای همه سوالا میپرسم چرا ...چون نگم شما جواب یه کلمه ای میدی:icon_pf (34):

بیوگرافیتو که بچه ازت بپرسیدنو تقریبا میدونیم و منم خیلی به بیوگرافی آدما علاقه ندارم ...

کافر بودین یا شدین؟چرا؟

دوست دارین برای همیشه برین از این مملکت یا نه؟چرا؟

پدر و مادرت رو دوست داری؟برادر خواهرت رو چی؟

تا حالا شده به پدر و مادرت بگی چرا منو بدنیا آوردین؟

فمنیستی؟یا متعادلی؟یا مردگرایی؟

دنبال مد هستی؟عید لباس خریدی؟آخرین باری که لباس خریدی کی بود؟اگه عید بود قبلش رو بگو؟

ایدئولوژی یا جهان بینیت چیه؟

از آدما خوشت میاد؟دوست داری تنها باشی یا در جمع؟

حرف دلت رو به کی میزنی؟

معیاری برای انتخاب شوهر داری؟یا هر کی باشه فقط پولدار و خوشتیپ باشه؟

نظر مامانت در موردت چیه؟

شما دوست داشتی تک بودی یا در خانواده ی پر جمعیتی که هستی؟

خودت رو دوست داری؟

قیافت از نظر خودت چطوره؟

حاضر جوابی یا کم رو؟

ویویان؟همون بازیگر قدیمیه منظورته؟

علاقه به فیلم وسینما داری؟آخرین فیلمی که دیدی چی بود؟آخرین باری که رفتی سینما چی بود؟

از تنهایی راه رفتن خوشت میاد همراه با موزیک؟

دوستات در موردت چی فکر میکنن؟اصلا به حرف بقیه اهمیت میدی؟

بقیه رو باشه بعدا الان یه سری کار دارم بعدا مزاحم میشم

بدرود:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

پسرا تو مجازی بهترن یا واقعی؟

یکی از فحش هایی رو که به صمیمی ترین دوستت میگی بنویس؟

اولین بار در چند سالگی مخ زدی یا مختو زدن ؟

با دوستات جمع میشی بیشتر در مورد چیا صحبت میکنین ؟

چه سازی رو دوس داری ؟

گه کسیو دوست داشته باشی اما اون توانایی بچه دار شدن رو نداشته باشه حاضری باهاش ازدواج کنی ؟

اگه دوستات برات اسم گذاشتن برامون بنویسش

شده برا یکی لاو بترکونی و در همون لحظه یاد یکی دیگه هم باشی ؟

بازم میام:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
درود...

کلا حال میکنم در دنیای آدمایی که از نظر اعتقادی نقطه مقابل من هستم سیر کنم و باهاشون حرف بزنم

و کمی اذیتشون کنم:ws3: بچرخ تا بچرخیم :دی

حالتون الان خوبه قبلا که ظاهرا خوب نبود ؟:icon_redface: آره بهترم. سپاس.

برای همه سوالا میپرسم چرا ...چون نگم شما جواب یه کلمه ای میدی:icon_pf (34):

بیوگرافیتو که بچه ازت بپرسیدنو تقریبا میدونیم و منم خیلی به بیوگرافی آدما علاقه ندارم ...

کافر بودین یا شدین؟چرا؟ کافر شدم، چون مطالعه کردم، واقع بین بودم و هستم و فکر کردم.

دوست دارین برای همیشه برین از این مملکت یا نه؟چرا؟ راستش نه، چون ایرانی جماعت رو دوست دارم. البته بیشتر مردم نیمکره جنوبی کشور.

پدر و مادرت رو دوست داری؟برادر خواهرت رو چی؟ خب بستگی داره، بعضی وقتا نه، ولی الان آره.

تا حالا شده به پدر و مادرت بگی چرا منو بدنیا آوردین؟ اتفاقا عیدی به مامانم گفتم، خیلی اعصابش خورد شد.

فمنیستی؟یا متعادلی؟یا مردگرایی؟ متعادلم. البته اینم بستگی زیادی به موقعیت داره. بعضی جاها آدم ناچار میشه از حقوق زنان دفاع کنه که متاسفانه فورا برمیگردن و برای لوث کردن حرفات بهت میگن فمنیست (جوری که انگار فحشه) در حالی که من فمنیست نیستم، ولی فمنیستا رو خیلی دوست دارم. بعضی جاها هم فکر میکنم که مردا تو بعضی موارد واقعا به زنان برتری دارن، البته بیانش نمیکنم معمولا.

دنبال مد هستی؟عید لباس خریدی؟آخرین باری که لباس خریدی کی بود؟اگه عید بود قبلش رو بگو؟ دنبال مد نیستم ولی هیچ وقت ریختم دمده نیست، بعد که یه چیزی میخرم میبینم که همون مده. آره، عیدنوروز، قبل از عید نوروز هم اولای اسفندماه بود فکر کنم.

ایدئولوژی یا جهان بینیت چیه؟ ایدئولوژی خاصی ندارم. در غیاب آنارشیسم و به دلیل آرمان گرایانه بودن بیش از حدش خیلی زیاد طرفدار نظریات humanistic و اومانیسم هستم.

از آدما خوشت میاد؟دوست داری تنها باشی یا در جمع؟ بعضی وقتا آره، بعضی وقتا نه. تنهایی رو خیلی زیاد به تو جمع بودن ترجیح میدم.

حرف دلت رو به کی میزنی؟ به دلم.

معیاری برای انتخاب شوهر داری؟یا هر کی باشه فقط پولدار و خوشتیپ باشه؟ اگه اونی که دوست دارم نباشه، ازدواج نمیکنم. تحمل هر پسری رو ندارم.

نظر مامانت در موردت چیه؟ قبلا منو از بقیه دختراش بیشتر دوست داشت، ولی حالا میگه گمراه شدم و دلخوشی ازم نداره چون نماز نمیخوونم.

شما دوست داشتی تک بودی یا در خانواده ی پر جمعیتی که هستی؟ دوست داشتم نبودم.

خودت رو دوست داری؟ نه، اگه از خودم بیزار نباشم.

قیافت از نظر خودت چطوره؟ نسبت به اطرافیانم خوبه.

حاضر جوابی یا کم رو؟ حاضرجواب نیستم ولی پرروئم.

ویویان؟همون بازیگر قدیمیه منظورته؟ نه، بچه که بودم یه فیلم خارجی تلویزیون میزاشت که یه دختره توش بازی میکرد، گویا شبیه من بود، اسمش ویوین بود. خواهرام اونموقعا بهم میگفتن ویوین.

علاقه به فیلم وسینما داری؟آخرین فیلمی که دیدی چی بود؟ آخرین باری که رفتی سینما چی بود؟ آره، عاشق سینمام، دنبال فرصتی ام برم کلاس فیلمسازی، فیلم 127 ساعت آخرین فیلمیه که دیدم، آخرین بار هم رفتم سینما فیلک "سعادت آباد" رو دیدم.

از تنهایی راه رفتن خوشت میاد همراه با موزیک؟ اگه کفش راحتی پوشیده باشم و هوام ابری و خنک باشه و ترجیحا پاییز آره. از تفریحات لذت بخش زندگیمه.

دوستات در موردت چی فکر میکنن؟اصلا به حرف بقیه اهمیت میدی؟ من دوست زیاد دارم، هر کدومشون هم یه فکری میکنه. یکی فکر میکنه متناقضم؛ چون در عین بی دین بودن احساساتی ام، یکی میگه پرروئی، مغرور و متکبر، یکی میگه اصلا نشناختمت، یکی میگه گوشه گیر و افسرده ای، یکی میگه معلوم نیست چه جوری هستی و... ولی کلا میگن تناقض زیاد داری.

بقیه رو باشه بعدا الان یه سری کار دارم بعدا مزاحم میشم

بدرود:icon_gol:

سپاسگزارم. بدرود :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
پسرا تو مجازی بهترن یا واقعی؟ همه جا سر و ته یه کرباسن :دی، به نظرم تو مجازی گلچین شده ن. تو دنیای واقعی با همه جور پسری سر و کله میزنیم ولی تو نت فقط با اونایی که به سر و کله زدن باشون علاقه مندیم.

یکی از فحش هایی رو که به صمیمی ترین دوستت میگی بنویس؟ جلف هیز

اولین بار در چند سالگی مخ زدی یا مختو زدن ؟ 15-16 سالگی، اول دبیرستان بودم.

با دوستات جمع میشی بیشتر در مورد چیا صحبت میکنین ؟ با دوستام جمع نمیشم. با دوستم در مورد هم اتاقی جدیدمون زیاد حرف میزنیم. در واقع بدگوییشو میکنیم ولی کلا زیاد حرف نمیزنم، بیشتر بام حرف میزنن.

چه سازی رو دوس داری ؟ آکاردئون

گه کسیو دوست داشته باشی اما اون توانایی بچه دار شدن رو نداشته باشه حاضری باهاش ازدواج کنی ؟ آره

اگه دوستات برات اسم گذاشتن برامون بنویسش اسمی نزاشتن

شده برا یکی لاو بترکونی و در همون لحظه یاد یکی دیگه هم باشی ؟ جدیدا پیش اومده. لاو ترکوندن واقعی نبود، مسخره بازی.

بازم میام:a030:

بازم بیا :ws37:

• Like 11
لینک به دیدگاه

دوست به کی میگی و چقد برای دوستات مایه میذاری؟

اعتقادات و همه جا بیان میکنی یا بعضی جاها سعی میکنی سانسور کنی؟

شده به خاطر یه موقعیت شغلی یا یه موضوع خاص تظاهر به چیزی کنی که نیستی؟

چقدر اهل مطالعه ای و چه موضوعایی رو بیشتر دوست داری؟

تو تصمیمات بیشتر عقلت و به کار میندازی یا هرچی دلت بگه و دلت بخواد؟

به حریما و خط قرمزا چقد ارزش میذاری تا کجا حاضری بشکنیشون؟

کسی که بیشتر از همه تو زندگیت دوسش داری؟

فعلا همینا :ws37:

• Like 8
لینک به دیدگاه

اولا که کچل و سیبیلو خودتی. :whistles:

به من خیلی لطف داشتی. حسابی شرمنده شدم. :icon_redface:

و اما سوالات جدید. :gnugghender:

1 - اهل کدوم شهری و در حال حاضر کدوم دانشگاهی؟

2 - فکر میکنی من چرا توهین ها رو تحمل میکنم و اون فشار روانی رو به جون میخرم؟

3 - دوست داری مدیر تالار آزاد باشی؟ در صورت مثبت یا منفی بودن جواب چرایی مسئله رو هم عنوان کنید.

4 - نظرت راجع به محمد ادمین چیه؟

5 - این شکلک ها بیشتر شبیه کی هستن؟ تو انجمن البته منظورمه.

:w02:

:sigh:

:girl_angel:

:w888:

:evilsmile:

6 - اگه یه روز بفهمی شوهرت بهت خیانت کرده چه عکس العملی نشون میدی؟ کلا چیکار میکنی؟

7 - نظرت راجع به پیام خصوصی چیه؟ چه استفاده هایی ازش کردی تا حالا؟ تا حالا زیر آب کسی رو زدی؟

8 - یه کتاب و یه فیلم خوب معرفی کن امشب ببینم.

9 - یه جمله تاثیر گزار به من بگو. یه چیزی که همیشه خواستی بهم بگی.

10 - سیستم درآمدت چطوریه؟ پول تو جیبی میگیری؟ چقدر؟ کار میکنی؟ چقدر حقوق میگیری؟

• Like 9
لینک به دیدگاه

هدفت براي آيندت چيه:ws52:؟؟؟

به نظرت اونايي كه كافر نيستن گمراهن و اين وسط فقط تو شانس آگاهي پيدا كردن داشتي:hanghead:؟

درس ميخوني زندگي ميكني كه آخرش چي بشه؟؟؟

اصلا براي چي به دنيا اومدي به نظرت؟؟؟

قبل اينكه كافر شي خدا رو تو زندگيت نديده بودي؟؟؟

بهترين دوران زندگيت؟؟؟

اگه خدا وجود داشته باشه و بفهمي اشتباه كرده بودي چي؟؟

از زندگي الانت راضي تري يا زندگي قبل كافر شدنت؟؟؟

ببخشيدا اينقدر درباره كافر شدنت سوال پرسيدما...سواله ديگه در ذهن ايجاد ميشه..:icon_redface:

• Like 7
لینک به دیدگاه
دوست به کی میگی و چقد برای دوستات مایه میذاری؟ به کسی که باش احساس راحتی کنم و از دیدنش شاد بشم. اگه پیشم باشن از ته دل و زیاد ولی اگه ازم دور باشن، خیلی کم.اعتقادات و همه جا بیان میکنی یا بعضی جاها سعی میکنی سانسور کنی؟ خب بعضی جاها اصلا نمیگم ولی اگه صحبتی باشه حتما میگم. به خاطر این اخلاقم زیاد سرزنش میشم.شده به خاطر یه موقعیت شغلی یا یه موضوع خاص تظاهر به چیزی کنی که نیستی؟ نه. اصلا تحمل عذاب کشیدن رو ندارم.چقدر اهل مطالعه ای و چه موضوعایی رو بیشتر دوست داری؟ اگه وقت گیر بیارم و سر کلاسای معارف مطالعه میکنم. بیشتر رمان میخوونم. تو تصمیمات بیشتر عقلت و به کار میندازی یا هرچی دلت بگه و دلت بخواد؟ عقلبه حریما و خط قرمزا چقد ارزش میذاری تا کجا حاضری بشکنیشون؟ خیلی، تا جایی که احساس کنم دیگه به لبم رسوندن.کسی که بیشتر از همه تو زندگیت دوسش داری؟ غیر از اعضای خانواده یه آقایی رو.فعلا همینا :ws37:
سپاس عزیزم
  • Like 6
لینک به دیدگاه

سلااااااااام:ws3:

به نظر خودت چرا خلق شدی؟:banel_smiley_4:

بزرگترین تلنگر زندگیت چی بوده؟:ws38:

چی بیشتر از همه ناراحتت میکنه؟:sad0:

چی بیشتر از همه جیغتو در میاره؟:w000:

بدترین اتفاقی که میتونه تو زندگی یه آدم بیوفته؟:4564:

تاحالا به خودکشی فکر کردی؟:whistle:

نتیجش چی شده؟

مغروری؟:icon_razz:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...