رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 37 با حضور ویویان

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

سلام ویوی خوبی؟

ویوی چرا منو دعوت نکردی؟

ویوی چرا نژادپرستی؟

ویوی خودت رو بی عیب فرض میکنی؟

ویوی هزاران جمله از زبان کوروش نقل میشه اینارو از رو کدوم کتیبه ها پیدا کردن؟

ویوی چرا اسم خودت رو یوزر نیم نکردی؟

ویوی دوست صمیمی داری؟ چندتا؟ چطوری باهاش دوست شدی؟

ویوی دوست پسر داری؟

ویوی عاشقی؟

ویوی پول دوست پسر برات مهمه یا قیافش؟

ویوی چرا منزویی؟

ویوی اون آی دی که بهت داده بودم باهاش چت کردی؟

ویوی چیا گفتین؟ :whistle:

ویوی دلت میخواد کجا زندگی کنی؟

ویوی آشپزی بلدی؟

ویوی تو جمع دخترونه بی ادبی؟

ویوی کم پیدایی؟

ویوی چرا میشینی فیلمای دهه 40-50 رو میبینی؟

ویوی اطلاعات خودت رو نسیت به اطرافیانت بیشتر میدونی؟

ویوی محیط نت چه تغییری تو زندگیت ایجاد کرده؟

ویوی الان بیشتر از همه چی به چی احتیاج داری؟

ویوی قبول داری اگه الان آدم معتقدی بودی افسرده نبودی؟

ویوی الان اینجا بارون میباره اونجا چطور؟

ویوی بزرگترین تفریح الانه عاطفه چی هست؟

ویوی حق ما این بود؟

ویوی ال رومان رو در یک پاراگراف تعریف کنید!

ویوی فعلا اینارو جواب بده، بازم بپرسم؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ویوی خوبی؟ درود، خوبم.

ویوی چرا منو دعوت نکردی؟ دعوتت کردم که. برات پیغام گذاشتم. :banel_smiley_4:

ویوی چرا نژادپرستی؟ نژادپرست نیستم. طرفدار مظلومام همیشه :whistles:

ویوی خودت رو بی عیب فرض میکنی؟ نه، تازه عیبها و ایرادات زیادی دارم و خیلیاشونم خودم میدونم ولی میدونم نمیتوونم جبران کنم عیوبم رو و بنابراین باشون کنار اومدم.

ویوی هزاران جمله از زبان کوروش نقل میشه اینارو از رو کدوم کتیبه ها پیدا کردن؟ نمیدونم والا. اتفاقا عصری یه کلاس داشتیم، یه نفر داشت موضوعی رو ارایه میداد،آخرین اسلاید پاورپوینتش سخنی از کوروش بود، اصلا به کوروش نمیومد همچین حرفی زده باشه. :ws37:

ویوی چرا اسم خودت رو یوزر نیم نکردی؟ اول با اسم خودم عضو شدم، یکی از دوستان نتی اومد گفت تو نواندیشان هستی، به محمد.ای پی ام دادم نام کاربریمو عوض کنه و بزاره ویوین، ایشونم لطف کردند و اینکارو کردن. (در جواب یکی از اخطارهایی که بهم داده بود اینو بهش گفتم :دی)

ویوی دوست صمیمی داری؟ چندتا؟ چطوری باهاش دوست شدی؟ آره، 4 تا، یکیش از دبیرستان باش دوستم. دوتاش از یاسوج، یکیش هم همین همدان، الان کنارم نشسته و داره عذابم میده.

ویوی دوست پسر داری؟ آره

ویوی عاشقی؟ آره

ویوی پول دوست پسر برات مهمه یا قیافش؟ بین این دوتا قیافه

ویوی چرا منزویی؟ چون اطرافیانم عذاب آورن. چندان هم منزوی نیستم، دوستم بهم میگه اوتیسم انتخابی داری.

ویوی اون آی دی که بهت داده بودم باهاش چت کردی؟ آره :w02:

ویوی چیا گفتین؟ :whistle: خصوصیه :icon_redface:

ویوی دلت میخواد کجا زندگی کنی؟ فعلا تهران

ویوی آشپزی بلدی؟ آره :hanghead:

ویوی تو جمع دخترونه بی ادبی؟ بستگی داره بخوام خودمو بگیرم یا نخوام. اگه نخوام آره، بی ادبم، خیلی :whistle:

ویوی کم پیدایی؟ سرعت سایت پایینه.

ویوی چرا میشینی فیلمای دهه 40-50 رو میبینی؟ عاشقشونم (فیلمای قدیمی خیلی قشنگترن)

ویوی اطلاعات خودت رو نسیت به اطرافیانت بیشتر میدونی؟ آره، همین الان به دوستم میگفتم خیلی بی سوادین و از این حرفا ...

ویوی محیط نت چه تغییری تو زندگیت ایجاد کرده؟ فکر کنم تا حدود زیادی من دختر کابلی ام (البته کابل اینترنت :دی)

ویوی الان بیشتر از همه چی به چی احتیاج داری؟ به محبت

ویوی قبول داری اگه الان آدم معتقدی بودی افسرده نبودی؟ نه، یادم میاد اونموقعا هم که نماز میخووندم، سر نماز همه ش واسه مشکلاتم از خدا کمک میخواستم.

ویوی الان اینجا بارون میباره اونجا چطور؟ نه، اینجا عصری نیمه ابری بود، الان نمیدونم. از ساعت 6 تا الان از اتاق نرفتم بیرون.

ویوی بزرگترین تفریح الانه عاطفه چی هست؟ گلیم میبافم.

ویوی حق ما این بود؟ حق؟ ما حقی نداریم.

ویوی ال رومان رو در یک پاراگراف تعریف کنید! قبلا تحلیلت کردم که: دخترباز، باادب، پسری که میشه باش حرف زد، زبر و زرنگ و ...

ویوی فعلا اینارو جواب بده، بازم بپرسم؟ آره

سپاس دوسی

• Like 6
لینک به دیدگاه

ویوی مرسی که منو جزو دوستان نسبتا صمیمی تر دونستی و اسمم رو آوردی

ویوی اون لینکو میزنم میره به صفحه اول انجمن hanghead.gif

ویوی نژادپرستی دیگه، همین چند پست قبلی گفتی مردم نیمه ی پایین ایران رو بیشتر دوست داری، خوب چرا؟

ویوی چرا به من میگی دختر باز؟ البته صفت زیاد بدی نیستا ولی واقعیت نیست که کاش بود :sigh: ویوی حرف الکی نزن

ویوی چرا ما حقی نداریم مگه ما آدم نیستیم؟

ویوی تو که بچه آخر نیستی پس ربط زیادی به تنظیم خانواده و کیفیت پلاستیک ها نداری

ویوی اگه فرض کن خدایی باشه و الان جلوی روت وایساده باشه چی بهش میگی؟ یا چیکارش میکنی؟

ویوی اگه میتونستی تلپورت داشته باشه الان به کجا تلپورت میکردی؟

ویوی چی شد که فکر کردی از اطرافیانت خوشگل تری؟ :whistle:

ویوی عکس دوست پسرت رو بزار :دی

ویوی اگه قدرتش رو داشتی چه خصوصیتی از دختر ها حذف میکردی و چه خصوصیتی به اونها اضافه میکردی؟

ویوی اگه قدرتش رو داشتی چه خصوصیتی از پسر ها حذف میکردی و چه خصوصیتی به اونها اضافه میکردی؟

ویوی من کجام زبر و زرنگه آخه؟ :sigh:

ویوی امروز زدم دست دوستم رو ناکار کردم عذاب وجدان دارم:hanghead:

ویوی من دارم باهات درد دل میکنم به جای سئول پرسیدن:ws3:

ویوی امضام رو بخون hanghead.gif

ویوی بازم بیام چرت بگم؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 6
لینک به دیدگاه
ویوی مرسی که منو جزو دوستان نسبتا صمیمی تر دونستی و اسمم رو آوردی خواهش الی جان، باعث افتخاره برام

ویوی اون لینکو میزنم میره به صفحه اول انجمن :hanghead: میگم سایت برام ترول بازی در آورد :hanghead:

ویوی نژادپرستی دیگه، همین چند پست قبلی گفتی مردم نیمه ی پایین ایران رو بیشتر دوست داری، خوب چرا؟ چه ربطی به نژادپرستی داره آخه؟ به خاطر ویژگی های رفتاریشون میگم.

ویوی چرا به من میگی دختر باز؟ البته صفت زیاد بدی نیستا ولی واقعیت نیست که کاش بود :sigh: ویوی حرف الکی نزن دختربازی نتی که هستی :ws3:

ویوی چرا ما حقی نداریم مگه ما آدم نیستیم؟ حق گرفتنی هست الی، اگه ما حقی داشتیم، میگرفتیمش.

ویوی تو که بچه آخر نیستی پس ربط زیادی به تنظیم خانواده و کیفیت پلاستیک ها نداری من پنجمی ام :w02:

ویوی اگه فرض کن خدایی باشه و الان جلوی روت وایساده باشه چی بهش میگی؟ یا چیکارش میکنی؟ باش شوخی میکنم و شروع به ایجاد رابطهای صمیمی میکنم و میگم چرا دلایل قانع کننده ای واسه وجود خودت ندادی دست پیامبرت

ویوی اگه میتونستی تلپورت داشته باشه الان به کجا تلپورت میکردی؟ تلپورت چیه؟

ویوی چی شد که فکر کردی از اطرافیانت خوشگل تری؟ :whistle: اتفاقی فهمیدم، تو دانشگاه با دخترای دیگه وایمیسادم پسرا نگام میکردن. بعد دیگه دوستامم بهم گفتن و این سرآغاز خودشیفتگیه من بود.

ویوی عکس دوست پسرت رو بزار :دی دوست پسرم عکس نمیگیره از خودش زیاد. عکس چند سال پیششو دارم.

ویوی اگه قدرتش رو داشتی چه خصوصیتی از دختر ها حذف میکردی و چه خصوصیتی به اونها اضافه میکردی؟ خرفتیشون رو حذف میکردم و منطقشون رو زیاد (البته منظورم همه نیستا، به دخترای گل انجمن برنخوره :icon_gol:)

ویوی اگه قدرتش رو داشتی چه خصوصیتی از پسر ها حذف میکردی و چه خصوصیتی به اونها اضافه میکردی؟ خب زیاد باپسرا قاطی نبودم که اینقد بشناسمشون، ولی تا همین حد؛ تعصبشون به عقیده شون رو و خودشیفتگی شون رو کم و احساسات عاشقانه شون رو و قدرت درکشون رو زیاد میکردم.

ویوی من کجام زبر و زرنگه آخه؟ :sigh: به قیافه ت میخوره. بده دست و پاچلفتی نباشی و بتوونی از عهده کارای خودت تنهایی بربیای؟ :w02:

ویوی امروز زدم دست دوستم رو ناکار کردم عذاب وجدان دارم:hanghead: برو ازش معذرت خواهی کن و دستشو ماچ کن تا خوب شه. :دی

ویوی من دارم باهات درد دل میکنم به جای سئول پرسیدن:ws3: اتفاقا مهارتهای شنیداریم خوبه. :ws3:

ویوی امضام رو بخون :hanghead: قبلا خووندم. Özgürlüyün En Böyük Düşmanları Hallarından Memnun Olan Kölelerdir

ویوی بازم بیام چرت بگم؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3 بیا هرچه میخواهد دل تنگت بگو، خوشحال میشم.

اونقد بدم میاد میرم تو پروفایل یکی، پیغام عمومیشو بسته. :w000: چرا اسپاو بسته پیغام عمومیشو؟ اسی چرا نمیاد؟

• Like 8
لینک به دیدگاه
ویوی اگه میتونستی تلپورت داشته باشه الان به کجا تلپورت میکردی؟ تلپورت چیه؟

تلپورت یعنی اینجا غیب بشی تو مقصد ظاهر بشی، افسانه نیستا، فعلا تونستن ذرات رو تا چندین کیلومتر تلپورت کنن

• Like 7
لینک به دیدگاه
تلپورت یعنی اینجا غیب بشی تو مقصد ظاهر بشی، افسانه نیستا، فعلا تونستن ذرات رو تا چندین کیلومتر تلپورت کنن

میرفتم تهران، پیش اونی که دوسش میدارم. :ws37:

• Like 6
لینک به دیدگاه

دخولیدیم

1-عشق رو تعریف کن...کامل باشه

2-نفرت رو تعریف کن

3-انسان رو تعریف کن

4-نقطه رو تعریف کن

5-زمان رو تعریف کن

6-فکر میکنی آدم احمقی هستی؟

7-چرا فکر میکنی آدمایی که به خدا معتقدند احمقند؟

8-حماقت رو تعریف کن

9- مرگ رو تعریف کن

10-آیا طبیعت هوشمند است؟

11-آیا چیزی که هوشمند است کاری بیهوده انجام میدهد؟

12-آیا چیزی که بیهوده نباشد حتما دلیلی بر وجودش هست؟

13-وجود رو تعریف کن

14- آیا انسان میتواند به نیستی فکر کند؟

15-نیستی رو تعریف کن

16-وجود نیستی خودش وجود محسوب نمیشود؟

17-سه تا از خصائص خوبت بگو

18- سه تا از خصائص خوبم بگو

19-دوست داشتی به جای گلشیفته فراهانی باشی؟

20- به این جمله فکر کردی؟

خداوند به اندازه مغز شما کوچیک میشود

• Like 3
لینک به دیدگاه

به این میگن صندل‌ی داغ:w02:

آدم فضولی هستی‌؟

اهل غیبت کردن هستی‌؟

نظرت راجب هم جنس گراها چیه؟

تا حالا به ارتباط با هم جنست فکر کردی؟.. نتیجه؟

چرا با قرمز جواب میدی؟ چشم درد گرفت:دی

چرا اون‌دفعه ک اومدی پروفم دعوتم نکردی ایندفعه دعوت کردی؟

نظرت راجب من چیه؟.. کلا هرچی‌ اومد تو ذهنت بگو..

دوس پسرت عقاید مذهبی‌ داره یا نداره؟

اگه قدرت نابود کردن این دنیا یا حداقل انقراض نسل بشر به صورت یه هوو! (خیلی‌ بی‌ دردسر) داشتی اینکارو میکردی؟

فعلا:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه

2 - فکر میکنی من چرا توهین ها رو تحمل میکنم و اون فشار روانی رو به جون میخرم؟

من این سوالو درست متوجه نشده بودم. چون مدیر تالار حساسی هستید و مطمئنا اگه نخواید صبر و تحمل نشون بدید، هرروز درگیرید. بنابراین برای فرار از درگیری ترجیح میدید سکوت کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
دخولیدیم لطف نمودید

1-عشق رو تعریف کن...کامل باشه عشق واسه دخترا میشه محبت قلبی عمیق، واسه پسرا به ترشح هورمون تستوسترون بستگی داره. :ws3:

2-نفرت رو تعریف کن واسه من میشه حالتی که دیدن یه نفر اخمامو میبره تو هم، گوشامو کر میکنه، چشامو قرمز میکنه و دلم میخواد زودتر گورشو گم کنه یا گورمو گم کنم.

3-انسان رو تعریف کن انسان خردمند (

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
: Homo sapiens) یا به زبان عامه انسان (یا بشر)، یک
دوپا از خانوادهٔ
است.

4-نقطه رو تعریف کن پایان قاطع و محکم

5-زمان رو تعریف کن چه سوال سختی. بلد نیستم. :| فقط الان به ذهنم خطور کرد که اگه زمین به دور خورشید نمیگشت و همینطور به دور خودش، باز ما پیر میشدیم آیا؟

6-فکر میکنی آدم احمقی هستی؟ نه زیاد، بعضی وقتا که خیلی با لهجه حرف میزنم. :ws37:

7-چرا فکر میکنی آدمایی که به خدا معتقدند احمقند؟ همچین فکری نمیکنم. چرا به همچین نتیجه ای رسیدی؟

8-حماقت رو تعریف کن حماقت به نظرم بیشتر یعنی ناتوانی در گرفتن تصمیم درست و به جا برای خود و احیانا دیگران

9- مرگ رو تعریف کن مرگ نقطه نهایی

10-آیا طبیعت هوشمند است؟ تا منظور از طبیعت چی باشه، جزء به جزء نه ولی با دیدی کل نگر آره

11-آیا چیزی که هوشمند است کاری بیهوده انجام میدهد؟ بستگی داره که بیهودگی رو چطور معنی کنیم.

12-آیا چیزی که بیهوده نباشد حتما دلیلی بر وجودش هست؟ آره

13-وجود رو تعریف کن چیزی که هست و از طریق یکی از انواع حس های انسانی قابل درک و دریافت هست

14- آیا انسان میتواند به نیستی فکر کند؟ آره، انسان به هرچیزی میتوونه فکر کنه.

15-نیستی رو تعریف کن عدم، نبودن و نخواهد بودن، درک نشدن

16-وجود نیستی خودش وجود محسوب نمیشود؟ نه، نیستی یک کلمه است.

17-سه تا از خصائص خوبت بگو مهربونیم، خنده روییم، گویا سادگی

18- سه تا از خصائص خوبم بگو پایه بودن، باهوشی، تواضع

19-دوست داشتی به جای گلشیفته فراهانی باشی؟ نه

20- به این جمله فکر کردی؟

خداوند به اندازه مغز شما کوچیک میشود نه، با این موافقم: خدا متناسب با هوش شما تغییر میکند

سپاس سهیل جان. رنگ آبی هم به خاطر نگاره :دی

• Like 4
لینک به دیدگاه
به این میگن صندل‌ی داغ:w02:

آدم فضولی هستی‌؟ نه زیاد، اگه دور و بریام فضول باشن شاید.

اهل غیبت کردن هستی‌؟ آره متاسفانه

نظرت راجب هم جنس گراها چیه؟ دلم براشون میسوزه. چون احتمالا فشار و استرس زیادی رو تحمل میکنن.

تا حالا به ارتباط با هم جنست فکر کردی؟.. نتیجه؟ آره، دوست نداشتم.

چرا با قرمز جواب میدی؟ چشم درد گرفت:دی آبیش کردم

چرا اون‌دفعه ک اومدی پروفم دعوتم نکردی ایندفعه دعوت کردی؟ پیغام عمومیت بسته بود

نظرت راجب من چیه؟.. کلا هرچی‌ اومد تو ذهنت بگو.. خیلی شبیه آواتار اولیت (اولین بار که خودم دیدمت تو انجمن منظورمه) تصورت میکنم. تندمزاج، رک، بی احساس، بدون دلبستگی خاصی به کسی، جایی یا چیزی، به نظرم خیلی خوب مینویسی اگه سعی نکنی زیاد متفاوت باشه نوشته هات. (تو یه رمان خووندم که وقتی داری داستانی، متن ادبی یا هرچیز دیگه ای رو مینویسی هر جمله ای رو که خودت فکر کردی خیلی عالی و محشره رو پاک کنی، نوشته هات خیلی بهتر میشن)

دوس پسرت عقاید مذهبی‌ داره یا نداره؟ نداره، به خدا هم ایمان از روی ترس داره. مواقع مریضی :دی

اگه قدرت نابود کردن این دنیا یا حداقل انقراض نسل بشر به صورت یه هوو! (خیلی‌ بی‌ دردسر) داشتی اینکارو میکردی؟ نه، دوست ندارم برای سرنوشت کسانی دیگر تصمیم بگیرم.

فعلا:w02:

خوشحال شدم نگاری. سپاس عزیزم :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

دروود

1- تا بحال خوابی دیدی تعبیر شه برات؟

2- vivian campbell کبیر رو میشناسی؟

3- خودت رو در یه پاراگراف تعریف کن ببینم کلیتت چجوریه.

4- 3 تا از بارز ترین خصوصیاتی که از بقیه مجزات میکنه به نظرت چیه؟

5- فیلمی دیدی که روی سبک زندگی و تفکراتت تاثیر بذاره؟ یا مثلا کتابی خوندی که تغییر عمده ی شخصیتی و تفکرت رو مدیون اون باشی؟

6- با دوستی که عشق و حالش با دیگرانه و بدبختی و زحمتش برای تو ، چه برخوردی خواهی داشت؟

7- دوست داشتی همین الان جای کی باشی و چرا؟

8- در زندگی کمبودی حس میکنی که میتونستی بهش برسی ولی نذاشتن؟ در صورت امکان توضیح بده.

9- سخت ترین شکست زندگی چی میتونه باشه؟ از نظر خودت.

10- منشا خوبی ها کجاست؟ چیزی به اسم خوبی وجوود داره اصلا؟

11- رنگ مورد علاقت رو بگو؟

12- حق گرفتنیه یا دادنی؟ میتونی جایی که حقت رو بخورن ، پسش بگیری؟

13- مسافرت تنهایی رو ترجیح میدی یا با پارتنر؟ اصلا مسافرت دوست داری؟ کجاها ؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
دروود

1- تا بحال خوابی دیدی تعبیر شه برات؟ نه، خواب نمیبینم اصلا، (البته همه خواب میبینن ولی من هرگز یادم نمیمونه).اگرم ببینم چرت و پرته و به خاطر خوابیدن با شکم پر.

2- vivian campbell کبیر رو میشناسی؟ نه، تو گوگل سرچ کردم.

3- خودت رو در یه پاراگراف تعریف کن ببینم کلیتت چجوریه. خب بیشتر وقتا حس میکنم یه دختر معمولی ام ولی دوستام میگن رفتارت پسرانه اس. رفتار ظریف دخترانه کم ازم سر میزنه. همینو بدونید که خیلی از دوستام وقتی اولین بار منو در حال آشپزی دیدن داشتن شاخ در میاوردن، موهام هم بزارم بلند شه، همه میگن کوتاش کن ولی از قیافه م مشخصه که باهوشم. :دی

4- 3 تا از بارز ترین خصوصیاتی که از بقیه مجزات میکنه به نظرت چیه؟ بی دینی، تکبر (بعضی وقتا لازمه)، خنده رویی

5- فیلمی دیدی که روی سبک زندگی و تفکراتت تاثیر بذاره؟ یا مثلا کتابی خوندی که تغییر عمده ی شخصیتی و تفکرت رو مدیون اون باشی؟ خب من همه عمرم فیلم بین بودم، حتما تاثیر گذاشته، کتاب هم همینطور. (البته یه سری با خواهرم دعوام شد، خواهرم گفت کتابا و فیلمایی که دیدی هیچ تاثیری تو بهتر شدنت نداشته). کتاب پیرامون اسارت بشری خیلی روم تاثیر گذاشت. به نظر خودم اینکه خودسانسوری نمیکنم (که خیلیا به خاطرش بهم میگن ساده و ...) متاثر از فیلمها و کتابای زندگیمه.

6- با دوستی که عشق و حالش با دیگرانه و بدبختی و زحمتش برای تو ، چه برخوردی خواهی داشت؟ سعی میکنم ارتباطمو باش اونقد کم کنم که مجبور شه بدبختی و زحمتش رو هم ببره برای دیگران.

7- دوست داشتی همین الان جای کی باشی و چرا؟ جای هیشکی، چون ترجیح میدم زندگی خودمو تجربه کنم.

8- در زندگی کمبودی حس میکنی که میتونستی بهش برسی ولی نذاشتن؟ در صورت امکان توضیح بده. آره، رشته های هنری، موسیقی، خوانندگی، فیلمسازی. وقتی خواستم کنکور هنر شرکت کنم، مامانم گفت اصلا نمیخواد بری دانشگاه. ولی خودم به فکر هستم که فیلمسازی رو جدی بگیرم.

9- سخت ترین شکست زندگی چی میتونه باشه؟ از نظر خودت. شکست عشقی به نظرم

10- منشا خوبی ها کجاست؟ چیزی به اسم خوبی وجوود داره اصلا؟ خوبی؟ احساسات ما، شبکه لیمبیک در مغز. خوبی هم نسبیه، یه کار از نظر من خوبه و از نظر شما شر.

11- رنگ مورد علاقت رو بگو؟ رنگ مورد علاقه ندارم به اون صورت

12- حق گرفتنیه یا دادنی؟ میتونی جایی که حقت رو بخورن ، پسش بگیری؟ حق گرفتنیه. میتوونی تلاش کنی که پسش بگیری، موفق بشی یا نشی شاید به عوامل دیگه ربط داشته باشه. به قولی "ما مکلف به وظیفه ایم" :دی

13- مسافرت تنهایی رو ترجیح میدی یا با پارتنر؟ اصلا مسافرت دوست داری؟ کجاها ؟ با پارتنری که دوستش داشته باشم، آره دوست دارم. آفریقا و در حال حاضر تهران و شمال ایران:ws37:

سپاسگزارم :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
چه سئوالی دوست داشتی ازت پرسیده بشه و نشد، بپرس و جواب بده

بعدش هم زحمت رو کم کن که تو نوبتیم :whistles:

همه سوالات رو پرسیدین. فقط دوست داشتم اسپاو هم سوال بپرسه. تازه هنوز یه هفته نشده. فعلا تو صف وایسا. :whistles:

• Like 4
لینک به دیدگاه
همه سوالات رو پرسیدین. فقط دوست داشتم اسپاو هم سوال بپرسه. تازه هنوز یه هفته نشده. فعلا تو صف وایسا. :whistles:

اسپاو مگه بیکاره بیاد از تو سئوال بپرسه؟:banel_smiley_4:

اووووو چه خبره یه هفته، جمش کنین بابا، شقایق بیا ببند اینجارو بره پی کارش :icon_razz:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...