رفتن به مطلب

گــــروه خونی شـــــما چیست ؟

گــــروه خونی شـــــما چیست ؟  

79 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. گــــروه خونی شـــــما چیست ؟

ارسال های توصیه شده

سلام به همگی :hapydancsmil:

راسش دیروز رفته بودم آزمایشگاه خون بدم واسه تشخیص گروه خونی :icon_redface: منم ک از خون دادن میترسیدم :icon_pf (34):

گفتم ب ی چیزی فکر کنم تا اذیت نشم :ws52:

یهو ب این فکر افتادم که بیام انجمن ی تاپیک بزنم ببینیم کدوم گروه خونی از همه بیشتره :ws3:

تو همین فکرا بودم که :ws37: دیدم دُکی داد میزنه تموم شد پاشو دیگه :w000:

...

گروه های خونی رو میدونین ولی من برای یادآوری میذارم :whistle:

1364888186.jpg

ببینیم کدوم گروه خونی از همه بیشتره :gnugghender:

.

.

شخصیت گروه های خونی :

گروه خوني a :-افرادي ارام .منظم .مطيع قانون وقاعده وبدون اعمال خشونت اميز هستند.- انعطاف ناپذير .تودار .خودخواه ومشکل پسندند.-اين افراد در کارها ي حسابداري .هر گونه امر مالي .رايانه اي ومهندسي شايستگي بيشتري دارند.

گروه خوني b:-انعطاف پذير .مستقل .عاطفي .صريح اللهجه .حساس ودر عين حال شکيبا مي باشند .2-نا شکيبا .غير قابل پيش بيني ودر کارهايي که مورد علاقه شان نيست تنبل هستند3-دهانشان چفت وبست نداردونمي شود اسرار کارهاي محرمانه را با انها در ميان گذاشت.4-اين افراد توانايي روزنامه نگاري .نويسندگي .هنر وکارهايي فکري را دارند.

گروه خوني ab:-افرادي منطقي .حسابگر .امين ورو راست .سازمان دهنده .مطيع و درعين حال نيرومند هستند .2-به اساني کسي را نمي بخشند .3-گاهي خشمگين مي شوند .اغماض رادوست ندارند.4-محافظه کار هستند ونمي شود به اساني انها را شناخت و دستشان را خواند .5-اينان براي مديريت .قضاوت .نمايندگي و کار فر مايي مناسبند.

گروه خوني o:-افرادي سالمتر .داراي هدف مشخص .اينده نگر وانديشمند هستند .بيش از ديگران حسود ومقام طلب بوده .3- پر حرفي مي کنند .4- افراد اين گروه .سياسمتدار ووزيران و همچنين ورزشکاران خوبي مي توتنند باشند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 95
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا چرا ناراحتی :w02:

اگه خون بخوام کی به من خون میده؟؟؟!!!:sad0:

بله من واقعا اندیشمند و متفکر و دارای هدفم!!!:ws50::whistle:پر حرف بودم..حالا خیلی آروم شده ام!!!!!:girlhi:حسود کی باشم آخه؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

حدود38%مردم جهان دارای گروه خونی o+

و 6% دارای گروه خونی o- هستند

خصوصیات

واقع گرا،نمایشی،عمومی،مثبت،مستقل،ریسک پذیر،نا فرمان،بی اعتبار،لجوج وخودمحور. به آسانی دوست می شوندوبا جریانات همراه شده وبه فرصت ها چنگ می زنند.برای شروع یک پروژه یا شکاریک ایده ونظر صریح هستند.درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می کنند.دربعضی موارد چندان دقیق نیستندواحساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند.ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کننداما معمولا این مخالفت پایدار نیست.کارگشایانی سنتی،محرک وکمی لاف زن هستند.

احساسات خود را خیلی نشان می دهنداما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است.نوعی ظرافت ذاتی وفطری دارند.شخصیت های اجتماعی وپر زرق و برق هستندمیتوانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند.لغات و کلمات به آسانی به سراغ آنها می آیند.خجالتی نیستندورک وصریح احساسات درونیشان را فاش می کنند.جاه طلب اند اما گاهی با جزییات سرگرم می شوند.علاقمند به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.

حدود 34% ازمردم دارای گروه خونی+A

و 6% دارای گروه خون-A هستند

خصوصیات :

دستپاچه.مطیع و آرام,فداکار,مودب,درستکار.حتی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند.نسبت به نظرات عمومی حساس اند.اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی وکمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند کمی بدبین هستند.برای روابط ارزش قائل بوده ونسبت به دیگران وفادارند.نسبت به تغییرات تردید دارند.دوست داران طبیعت وگریزان از جمعیت وشلوغی هستند.به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند.عموما دو دل و غیر قاطع اند.برای حضوردر کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود.علاقه مند به ایجادرابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

حدود 9% از مردم جهان دارای گروه خونی+B

و 25% هم دارای گروه خونی-B هستند

خصوصیات :

پرسروصدا،خودپسندوخودبین،پرانرژی جدی ,بشاش ,خشرو,فعال,حساس,در راه رسیدن به هدف،معمولا جزوبهترین افراد تیم می شوندوافراد تکرویی هستند.اغلب کارها رابا روشهای خودشان انجام می دهندوخود کفا هستند.شخصیتهای ماجراجوودلیر،علاقه مند به داشتن یک راه مشخص ومخصوص،موجوداتی اجتماعی وعلاقه مند به مهمان داری هستند.علاقه به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می کنند.

حدود 4% مردم دارای گروه خونی AB +

و 1% هم گروه خونی AB- هستند

خصوصیات :

اجتماعی، سخت گیر نیستند،غمخوار ودلسوز،دیپلماتیک،اهل گشت وگذار،خلاق،غیر قابل پیش بینی،هنرمند،انعطاف پذیر،ترشرو ودرخود!مخلوطی از تضادها،خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باک وگستاخ با بعضی دیگر، برونگراودرونگرا،گاهی غیر قابل پیش بینی است وگاهی ظاهرا بسیار آرام وخونسردبه نظر می رسند.قدرت خلاقه زیادی دارند،توانا در پیدا کردن مشکلات ودور زدن آنها،علاقه مند به محیط شهری،به آسانی خسته می شوند.به نظر می رسد که هر کاری که انجام می دهند از روی اجبار است. هرگزکاری را برای قدردانی انجام نمی دهند.اسرار آمیز بنظر می رسند.در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند.علاقه مند به ایجاد رابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای این کار نمی کنند

لینک به دیدگاه
اگه خون بخوام کی به من خون میده؟؟؟!!!:sad0:

بله من واقعا اندیشمند و متفکر و دارای هدفم!!!:ws50::whistle:پر حرف بودم..حالا خیلی آروم شده ام!!!!!:girlhi:حسود کی باشم آخه؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

پس من چی بگمم sigh.gif

حدود 4% مردم دارای گروه خونی AB +

و 1% هم گروه خونی AB- هستند

خصوصیات :

اجتماعی، سخت گیر نیستند،غمخوار ودلسوز،دیپلماتیک،اهل گشت وگذار،خلاق،غیر قابل پیش بینی،هنرمند،انعطاف پذیر،ترشرو ودرخود!مخلوطی از تضادها،خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باک وگستاخ با بعضی دیگر، برونگراودرونگرا،گاهی غیر قابل پیش بینی است وگاهی ظاهرا بسیار آرام وخونسردبه نظر می رسند.قدرت خلاقه زیادی دارند،توانا در پیدا کردن مشکلات ودور زدن آنها،علاقه مند به محیط شهری،به آسانی خسته می شوند.به نظر می رسد که هر کاری که انجام می دهند از روی اجبار است. هرگزکاری را برای قدردانی انجام نمی دهند.اسرار آمیز بنظر می رسند.در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند.علاقه مند به ایجاد رابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای این کار نمی کنند

لینک به دیدگاه
من 0 منفی هستم.

نکته جالی این هست که کمترین گروه خونی در دنیا 0 منفی هست ولی فعلا تو این سایت بیشتر o منفی هستند :ws3:

AB- تبانی کردند میخوان جای مارو بگیرن!!!!!w000.gif

لینک به دیدگاه

گروه خوني a :-افرادي ارام .منظم .مطيع قانون وقاعده وبدون اعمال خشونت اميز هستند.- انعطاف ناپذير .تودار .خودخواه ومشکل پسندند.-اين افراد در کارها ي حسابداري .هر گونه امر مالي .رايانه اي ومهندسي شايستگي بيشتري دارند.

w58.gifw58.gif من خشکم؟؟؟

لینک به دیدگاه

خصوصیات :

دستپاچه.مطیع و آرام,فداکار,مودب,درستکار.حت ی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند.نسبت به نظرات عمومی حساس اند.اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی وکمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند کمی بدبین هستند.برای روابط ارزش قائل بوده ونسبت به دیگران وفادارند.نسبت به تغییرات تردید دارند.دوست داران طبیعت وگریزان از جمعیت وشلوغی هستند.به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند.عموما دو دل و غیر قاطع اند.برای حضوردر کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود.علاقه مند به ایجادرابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

بجز اونهایی که قرمزشون کرده بقیه با تاحد زیادی موافقم:w16:

مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند
کاملا"

کسی خون لازم داره در خدمتیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...