رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نمیشه خانم زارع. کنکور فقط چیزی به اسم شانسه. امسال این بود وضع سوالات، با 660 طراحی نه شبانه علمو صنعت نه خواجه نه مدرس قبول نشدم. حتی صنعتی اصفهانم

قبول نشدم. پارسال با 740 خواجه قبول شدن. با 690 علمو صنعت قبول شدن. با 750 صنعتی اصفهان قبول شدن. با 1200 شبانه تبدیل اصفهان قبول شدن حتی اونم قبول نشدم.

اینو چطوری توجیه کنم؟

جدا؟ شب اصفهان هم نیاوردی؟ رتبه تبدیلت چند بود مگه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کنکور شانس نیست....انتخاب رشته یک مقداری با شانس در ارتباط هست و بیشتر بدلیل سیاست های اشتباه هست....دو سال فوق العاده زیاد گرفتن و در این مدت با مشکل استاد برای پروژه و اعتراض دانشجویان روبرو شدن و بعد ظرفیت رو کاهش دادن...

ولی خودش بنظرم زیاد سخت نیست....

شما یعنی هیچی قبول نشدیدicon_pf%20(34).gif

جالبه نه؟ نمی دونم چطوری به دوستام بگم با 660 هیچی قبول نشدم. حتی شب اصفهان. به نظرتون باید چیکار کنم؟ یکی از دوستان لطف کرد

بهم گفت که دوستش با 610 یا 620 علمو صنعت قبول شده. چطور میشه من قبول نشده باشم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
جدا؟ شب اصفهان هم نیاوردی؟ رتبه تبدیلت چند بود مگه؟

رتبه تبدیلم خوب نبود 920 ولی حتی با اونم باید شب تبدیل اصفهانو میاوردم. حالا تبدیلم هیچ با 600 کاربردی نباید بیارم؟ چرا آخه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
جالبه نه؟ نمی دونم چطوری به دوستام بگم با 660 هیچی قبول نشدم. حتی شب اصفهان. به نظرتون باید چیکار کنم؟ یکی از دوستان لطف کرد

بهم گفت که دوستش با 610 یا 620 علمو صنعت قبول شده. چطور میشه من قبول نشده باشم؟

البته چند هفته دیگه فرم تکمیل ظرفیت میاد و امیدوارم در ان فرم یک رشته در یک دانشگاه خوب وجود داشته باشه ...

خیلی لحظات سختی رو سپری میکنید و امیدوارم که بهترین ها رو از این به بعد پیش رو داشته باشید و این لحظه فقط یک تلنگر باشه برای اینکه مقاوم بشید:w16:

شما در سازمان سنجش حتما پیگیری کنید، در بدترین حالت مجبور به پذیرش این شرایط میشید ولی نهایتش اینکه تلاش خودتون رو کردید.....

اگر امسال نشد، حتما با اراده برای سال دیگه بخونید تا یک رتبه زیر 100 بیارید و خوشحالی اون لحظه غم الان رو فراموش کنه...نا امید نباشید:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

ببین منو

من و دوستام بعد کنکور فهمیدیم که حتی قبولی تو شریف هم کار خاصی نیست! باور کن!

من چند تا از درسا رو کلا و یا تقریبا نخوندم و هیچ سوالی ازشون نزدم! مثل دینامیک ماشین و مقاومت 1 و 2 و کنترل و دینامیک.

طراحی اجزا هم فک کنم حدود 30 درصدشو خوندم.

با این حال رتبه ام شد 835 . به نظرم اگه صنعتی اصفهان میزدم، لا اقل شبانه شو میاوردم.

اینو هم بگم زبان کمکم کرد (62 درصد فک کنم). تاثیر خوبی گذاشت.

خلاصه میخوام بگم اگه مثل ما شل نزنی، صنعتی شریف و امیرکبیر و تهران رو شاخشه. باور کن. فقط شل نزنی.

عزیز با 600 اصفهانو نیاوردم میخواستی با 800 بیاری.

از طرف خودم بهتون تبریک میگم ولی باور کنید الان که قبول شدید اینطوری میگید. کنکور 90 درصد شانسه. من تو پارسه رتبه ی بالای 150 نداشتم و فقط دوروبر 100.

زبانم تو پارسه همیشه نفر اول بودم. حالا چجوری توجیه می کنید؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
رتبه تبدیلم خوب نبود 920 ولی حتی با اونم باید شب تبدیل اصفهانو میاوردم. حالا تبدیلم هیچ با 600 کاربردی نباید بیارم؟ چرا آخه؟

دوست من شیصد و خورده ای شده طراحیش.

طراحی مالک آورده. شما نزدی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

از طرف خودم بهتون تبریک میگم ولی باور کنید الان که قبول شدید اینطوری میگید. کنکور 90 درصد شانسه. من تو پارسه رتبه ی بالای 150 نداشتم و فقط دوروبر 100.

800 تبدیل. نه طراحی.

• Like 2
لینک به دیدگاه

با 610 اينا شب نصير طراحيش قبول شدنا.

• Like 2
لینک به دیدگاه

ولی غیر استاندارد بودن این نحوه گزینش دانشگاه ها رو قبول دارم.

خانم زارع نکته خوبی گفتن. منتظر تکمیل ظرفیت باشید و اعتراض هم به سازمان سنجش بزنید.

ان شاءالله که خیره.

• Like 2
لینک به دیدگاه
البته چند هفته دیگه فرم تکمیل ظرفیت میاد و امیدوارم در ان فرم یک رشته در یک دانشگاه خوب وجود داشته باشه ...

خیلی لحظات سختی رو سپری میکنید و امیدوارم که بهترین ها رو از این به بعد پیش رو داشته باشید و این لحظه فقط یک تلنگر باشه برای اینکه مقاوم بشید:w16:

شما در سازمان سنجش حتما پیگیری کنید، در بدترین حالت مجبور به پذیرش این شرایط میشید ولی نهایتش اینکه تلاش خودتون رو کردید.....

اگر امسال نشد، حتما با اراده برای سال دیگه بخونید تا یک رتبه زیر 100 بیارید و خوشحالی اون لحظه غم الان رو فراموش کنه...نا امید نباشید:icon_gol:

از لطفتون بی نهایت ممنونم. نمی دونم جواب خونواده مو چی بدم که اصلا باورشون نمیشه من با 660 هیچ جا قبول نشده باشم. نمی دونم. یه سال زحمت، یه سال

بی خوابو خوراکی و استرس و هزار جور بدبختی دیگه. نمی دونم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

بهترین رتبه پارسه من فک کنم حدود 200 بود!!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
با 610 اينا شب نصير طراحيش قبول شدنا.

من به این دوستمون حق میدم...سال گذشته با 1100 هم شب خواجه نصیر قبول شدن...ولی امسال ایشون نیاوردن...یا مثلا با 400 زمان ما روزانه میاوردن، امسال شبانه...یک مقدار امسال عجیب برخورد کردن...

آخه چرا عباسپور نزدیدw000.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
من به این دوستمون حق میدم...سال گذشته با 1100 هم شب خواجه نصیر قبول شدن...ولی امسال ایشون نیاوردن...یا مثلا با 400 زمان ما روزانه میاوردن، امسال شبانه...یک مقدار امسال عجیب برخورد کردن...

امسال قبول شدن.دوستم 610 نصير شب طراحي قبول شده.

• Like 3
لینک به دیدگاه
مرسي مريم:boos: حالا كي ميخواد طراحي بخونه؟:w58:

سمیه جونم میخونه دیگه:whistle::whistle:

بوفه دانشگاه علم وصنعت اینقدر خوبه...hapydancsmil.gif برخلاف بوفه ما که هیچی نداشت....بستنی کاسه ای، ذرت مکزیکی و ....داره:ws3:من یکبار اومدم اونجا ولی شب یلدا بود و کلی خاطره دارم

از لطفتون بی نهایت ممنونم. نمی دونم جواب خونواده مو چی بدم که اصلا باورشون نمیشه من با 660 هیچ جا قبول نشده باشم. نمی دونم. یه سال زحمت، یه سال

بی خوابو خوراکی و استرس و هزار جور بدبختی دیگه. نمی دونم.

ایشالا که خیر هست...ولی مهندس نا امید نباشید...در زندگی اینقدر شرایط سخت تر از این هم وجود داره ...ولی حتما پیگیری کنید:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خانم زارع، خودتون انصاف بدین آخه عباسپور هم شد دانشگاه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

الان که دیگه مدرک شهید بهشتی رو میده و برخی از اساتیدشون رو که میشناسم نظیر دکتر عامری و خوشخو واقعا خوب هستند....دانشجویان خوبی هم داره...

• Like 3
لینک به دیدگاه

نگفتی مالک زده بودی؟ رفیقم رتبه اش تقریبا مثل شما بود. قبول شده.

• Like 2
لینک به دیدگاه

من تو کارنامم نوشته مردود:whistle:

یعنی چی؟:icon_pf (34):

:ws3::ws3:

خراب کرداهه... به شددددددت:icon_pf (34):

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...