رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

تبریک میگم.

دوتا از دوستان منم شبانه طراحی علم و صنعت قبول شدن.

البته اینم بگم که تا الان 4 تا تعلیق و 2 تا طراحی علم صنعت شبانه رو دانشگاه زنجانیها گرفتن ول هم نمی کنن!!!:ws3:

مرسي .تبريك:icon_gol:

يكيشم دانشگاه تبريزي گرفتها

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسي تبريك.واي چقد هم دانشگاهي هم دانشكده اي به احتمال زياد هم كلاسي:w58:

تبریک هم کلاسی عزیز:ws3:

ماشالا همه علم و صنعت قبول شدن. کم کم باید اسم انجمن رو عوض کنن بزارن انجمن نواندیشان علم وصنعت:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
تبریک هم کلاسی عزیز:ws3:

ماشالا همه علم و صنعت قبول شدن. کم کم باید اسم انجمن رو عوض کنن بزارن انجمن نواندیشان علم وصنعت:w02:

مرسي همكلاسي اوووووووووووووووونم عوض ميشه:ws3:به وقتش
  • Like 2
لینک به دیدگاه

درود....دوستان تبریکات فراوان....براتوت بهترین آرزوها رو دارم....hapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

امیدوارم که مثل سایر دوستانی که بعد از قبولی از جمع ما رفتن شما نریدhanghead.gif امسال چه افتخاری نصیب علم و صنعت شده:w02: این همه نواندیش یک جا:ws3:

یاد قبولی خودم افتادمsigh.gif

نتایج قطعی کنکور کارشناسی ارشد 92 کی اعلام میشه؟

:ws3::ws3: جمله لج در آر:ws3::ws3:

تبدیل علم وصنعت. چجوریاست؟ از پسش برمیام؟! :ws3:

بله، بسیار عالی..تبریک مهندس:icon_gol:

سلام

دوستان عزیز به همه اونایی که قبول شدن تبریک و به همه اونایی که می خوام برا سال بعد بخونن خدا قوت میگم.

تعلیق>>علم و صنعت>>روزانه

شدم.:w16:

درود....تبریک میگم:icon_gol:

شبانه علم و صنعت طراحي كاربردي

به به خانم مهندس عزیز خودم...تبریک گلم:icon_gol:

روز تبدیل باهنر

تبریک مهندس...موفق باشید...باهنر دانشگاه بسیار خوبی است:icon_gol:

ماشالا چقد هم کلاسی پیدا کردیم ما اینجا:ws3:

منم تبدیل علم و صنعت قبول شدم:a030:

تبریک:icon_gol: شما رو من خواجه نصیری حساب میکردمw000.gif امثال پایگاه ما حفظ نشدTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
من گرایش علوم حرارتی رو آوردم.کسی میاد عوض کنه با دینامیک سیالات؟!! :ws3:

من که تخصصم توی دینامیک سیالاته خدا رو شکر دینامیک سیالات هم قبول شدم، قصد تعویض هم ندارم:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

آفرین به همه دوستان. مبارک باشه. امیدوارم این اولین موفقیت در طول سال های آینده باشه.

یعنی میشه ما هم یک روزی بیایم اینجا قبولیمونو اعلام کنیم و این دفعه یک خاطره خوش از کنکور بعد اون کنکور بیخود کارشناسی بجا بمونه برامون ؟! من که شک دارم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

آفرین به همه دوستان. مبارک باشه. امیدوارم این اولین موفقیت در طول سال های آینده باشه.

یعنی میشه ما هم یک روزی بیایم اینجا قبولیمونو اعلام کنیم و این دفعه یک خاطره خوش از کنکور بعد اون کنکور بیخود کارشناسی بجا بمونه برامون ؟! من که شک دارم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

درود...شک نکنید که میشه...قبولی در ارشد خیلی راحت تر از کارشناسی هست فقط ارداه میخواد که شما دارید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
درود....دوستان تبریکات فراوان....براتوت بهترین آرزوها رو دارم....hapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

امیدوارم که مثل سایر دوستانی که بعد از قبولی از جمع ما رفتن شما نریدhanghead.gif امسال چه افتخاری نصیب علم و صنعت شده:w02: این همه نواندیش یک جا:ws3:

تبریک:icon_gol: شما رو من خواجه نصیری حساب میکردمw000.gif امثال پایگاه ما حفظ نشدTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

ممنون خانم مهندس:icon_gol::icon_gol:

همه دست جمعی میخوایم بریم علو صنعت رو آباد کنیم:ws3:

دیگه قسمت نشد بیام خواجه نصیر خدمتتون، کم سعادتی ما بود:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

درود...شک نکنید که میشه...قبولی در ارشد خیلی راحت تر از کارشناسی هست فقط ارداه میخواد که شما دارید.

حرف خانم زارع به شدت تایید میشه... قبولی توی ارشد به مراتب راحتتر از کارشناسیه...

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون خانم مهندس:icon_gol::icon_gol:

همه دست جمعی میخوایم بریم علو صنعت رو آباد کنیم:ws3:

دیگه قسمت نشد بیام خواجه نصیر خدمتتون، کم سعادتی ما بود:w02:

آره واقعا هم نیاز به آباد شدن داره...:ws3: چون تا حالا هیچ مکانیکی علم و صنعتی فعال در این انجمن نداشتیم....قسمت بوده دست جمعی برید:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

نمیشه خانم زارع. کنکور فقط چیزی به اسم شانسه. امسال این بود وضع سوالات، با 660 طراحی نه شبانه علمو صنعت نه خواجه نه مدرس قبول نشدم. حتی صنعتی اصفهانم

قبول نشدم. پارسال با 740 خواجه قبول شدن. با 690 علمو صنعت قبول شدن. با 750 صنعتی اصفهان قبول شدن. با 1200 شبانه تبدیل اصفهان قبول شدن حتی اونم قبول نشدم.

اینو چطوری توجیه کنم؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
من که تخصصم توی دینامیک سیالاته خدا رو شکر دینامیک سیالات هم قبول شدم، قصد تعویض هم ندارم:ws3:

خلاصه اگر فروشنده ای من طالبم!! 543419_cloversmileyb.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
نمیشه خانم زارع. کنکور فقط چیزی به اسم شانسه. امسال این بود وضع سوالات، با 660 طراحی نه شبانه علمو صنعت نه خواجه نه مدرس قبول نشدم. حتی صنعتی اصفهانم

قبول نشدم. پارسال با 740 خواجه قبول شدن. با 690 علمو صنعت قبول شدن. با 750 صنعتی اصفهان قبول شدن. با 1200 شبانه تبدیل اصفهان قبول شدن حتی اونم قبول نشدم.

اینو چطوری توجیه کنم؟

یه خورده بوداره :icon_pf (34):

واقعاً بدشانسی به این میگن

امسال من میخوام آزمون بدم

کاش سوالا رو آسون بدن:hanghead:

• Like 1
لینک به دیدگاه

اینو چطوری توجیه کنم؟

شب اصفهان رو هم نیاوردی؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

سلام

ببین منو

من و دوستام بعد کنکور فهمیدیم که حتی قبولی تو شریف هم کار خاصی نیست! باور کن!

من چند تا از درسا رو کلا و یا تقریبا نخوندم و هیچ سوالی ازشون نزدم! مثل دینامیک ماشین و مقاومت 1 و 2 و کنترل و دینامیک.

طراحی اجزا هم فک کنم حدود 30 درصدشو خوندم.

با این حال رتبه ام شد 835 . به نظرم اگه صنعتی اصفهان میزدم، لا اقل شبانه شو میاوردم.

اینو هم بگم زبان کمکم کرد (62 درصد فک کنم). تاثیر خوبی گذاشت.

خلاصه میخوام بگم اگه مثل ما شل نزنی، صنعتی شریف و امیرکبیر و تهران رو شاخشه. باور کن. فقط شل نزنی.

• Like 2
لینک به دیدگاه

یه چیزی رو هم اضافه کنم:

ریاضی ها رو خیلی خونده بودم ولی وقت کم آوردم و هول شدن هم ضمیمه شد تا 3 تا سوال بزنم که دو تاش غلطه! سوالی که جوابش رو حفظ بودم از بس دیده بودمش، غلط زدم! یعنی یک و خورده ای درصد.

پس انگار ریاضی هم نزدم.

اینم محض امیدواری شما :)

• Like 2
لینک به دیدگاه

اینو چطوری توجیه کنم؟

کنکور شانس نیست....انتخاب رشته یک مقداری با شانس در ارتباط هست و بیشتر بدلیل سیاست های اشتباه هست....دو سال فوق العاده زیاد گرفتن و در این مدت با مشکل استاد برای پروژه و اعتراض دانشجویان روبرو شدن و بعد ظرفیت رو کاهش دادن...

ولی خودش بنظرم زیاد سخت نیست....

شما یعنی هیچی قبول نشدیدicon_pf%20(34).gif

• Like 1
لینک به دیدگاه

باز یه چیز دیگه (ببخشید پر حرفی میکنم! ولی فکر میکنم تجربه هامو در اختیار دوستان قرار بدم)

ممکنه یه درس رو خیلی آسون بدن. یا خیلی سخت بدن. پس آمادگی هر چیزی رو داشته باش.

کنکور هوافضا خیلی خیلی خیلی ریاضیاش آسون بود. یعنی فقط کافی بود بدونی لاپلاس چیه! جواب میدادی!

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...