رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام بر همه دوستان

با این درصدا رتبه مکانیکم چند میشه؟

ریاضی 0

سیالات 25

جامد بین 25-30

کنترل -1

اینم درصد هوا فضا

ریاضی 70

سیالات 5

زبان 15-20

کنترل 5

سازه 15

اجسام چرنده 0

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

3 سوال در مورد ثبت نام ارشد آزاد:همون طور که میدونید میشه 20 تا رشته برا آزاد انتخاب کرد(بر خلاف سال قبل که فقط یک رشته بود)

1)حالا نمیدونم که میشه مثلا هم رشته مهندسی شیمی رو زد وهم مکانیک؟

2) انتخاب اول نسبت به انتخاب بیستم چه الویتی داره؟

3)تبدیل انرژی کدوم دانشگاه آزاد قوی تره(هم از لحاظ استاد و هم از لحاظ معتبر بودن دانشگاه در خارج جهت پذیرش در خارج از کشور)؟

لطفا بچه های با تجربه کمک کنن

ممنون

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام بر همه دوستان

ریاضی 0

سیالات 25

جامد بین 25-30

کنترل -1

اینم درصد هوا فضا

ریاضی 70

سیالات 5

زبان 15-20

کنترل 5

سازه 15

اجسام چرنده 0

شما که ریاضی هوافضا رو اینقدر بالا زدید واسه چی در مکانیک صفر زدیدw000.gif

نمیدونم والا ولی احتمالا رتبه هوافضاتون بهتر میشه:ws52: مکانیک هم بالای 1500hanghead.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
شما که ریاضی هوافضا رو اینقدر بالا زدید واسه چی در مکانیک صفر زدیدw000.gif

نمیدونم والا ولی احتمالا رتبه هوافضاتون بهتر میشه:ws52: مکانیک هم بالای 1500hanghead.gif

بالاخره رشته مکانیک با هوا فضا ،زمین تاهواتفاوت داره.مکانیک میدونم بالای 1500 میشم ،خودم فکر کنم بالای 2800 بشم.نظرتون؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
بالاخره رشته مکانیک با هوا فضا ،زمین تاهواتفاوت داره.مکانیک میدونم بالای 1500 میشم ،خودم فکر کنم بالای 2800 بشم.نظرتون؟

نمیدونم...شما الان ترم 8 هستید نه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
3 سوال در مورد ثبت نام ارشد آزاد:همون طور که میدونید میشه 20 تا رشته برا آزاد انتخاب کرد(بر خلاف سال قبل که فقط یک رشته بود)

1)حالا نمیدونم که میشه مثلا هم رشته مهندسی شیمی رو زد وهم مکانیک؟

2) انتخاب اول نسبت به انتخاب بیستم چه الویتی داره؟

3)تبدیل انرژی کدوم دانشگاه آزاد قوی تره(هم از لحاظ استاد و هم از لحاظ معتبر بودن دانشگاه در خارج جهت پذیرش در خارج از کشور)؟

لطفا بچه های با تجربه کمک کنن

ممنون

1. نه.. نمیشه. باید یک گروه رو فقط انتخاب کنید. مثلا بزنید تبدیل انرژی

2. خوب صد در صد اولویت داره. یعنی اگه دانشگاه اول که انتخاب میکنید دارای تراز بالاتری باشه بهتره. چون در این صورت اگه توی اون رشته قبول نشی انتخاب بعدی معیار قرار میگیره. ولی اگه دانشگاه با تراز پایین رو اول انتخاب کنی احتمال اینکه قبول بشی زیاده که در این صورت به انتخاب بعدی نمیرسه.

3. شک نکن علوم و تحقیقات تهران. واقعاً سطحش بالاست. من خودم 1 ترم اونجا خوندم ولی انصراف دادم.(بدلایل کاری)

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام بر همه دوستان

ریاضی 0

سیالات 25

جامد بین 25-30

کنترل -1

اینم درصد هوا فضا

ریاضی 70

سیالات 5

زبان 15-20

کنترل 5

سازه 15

اجسام چرنده 0

بالای 1800 میشید. احتمالا شبانه سمنان قبول میشید

• Like 3
لینک به دیدگاه
بالای 1800 میشید. احتمالا شبانه سمنان قبول میشید

بالای 1800 که خوبه ،خودم احتمال میدم بالای 2500 بشم.

شما مطمن هستی که سمنان قبول میشم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
1. نه.. نمیشه. باید یک گروه رو فقط انتخاب کنید. مثلا بزنید تبدیل انرژی

2. خوب صد در صد اولویت داره. یعنی اگه دانشگاه اول که انتخاب میکنید دارای تراز بالاتری باشه بهتره. چون در این صورت اگه توی اون رشته قبول نشی انتخاب بعدی معیار قرار میگیره. ولی اگه دانشگاه با تراز پایین رو اول انتخاب کنی احتمال اینکه قبول بشی زیاده که در این صورت به انتخاب بعدی نمیرسه.

3. شک نکن علوم و تحقیقات تهران. واقعاً سطحش بالاست. من خودم 1 ترم اونجا خوندم ولی انصراف دادم.(بدلایل کاری)

از چه لحاظ میگین علوم تحقیقات؟

خودم بین تهران جنوب وعلوم تحقیقات شک دارم.برا من این مهمه که بتونم با مدرک ارشدم پذیرش بگیرم.تهران جنوب معتبره یا علوم تحقیقات یا مرکز؟(در خارج از کشور)

راستی تو دفترچه نوشته که از یک مجموعه ولی شما میگید فقط تبدیل انرزی، یعنی نمیتونم طراحی کاربردی بزنم؟ آخه طراحی هم زیر گروه مکانیک

راستی ی سوال دیگه که رتبه چند در کنکور ارشد آزاد بورس میشه (اصلا چنین چیزی هست؟)یعنی هزینه تحصیلش رایگان میشه؟

چون میتونم 1تا 3 بیارم

• Like 4
لینک به دیدگاه
بالای 1800 که خوبه ،خودم احتمال میدم بالای 2500 بشم.

شما مطمن هستی که سمنان قبول میشم؟

l

من کی گفتم مطمئنم ؟ من گفتم احتمالا شبانه سمنان قبول بشید . من خودم ساکن سمنان هستم و تا اونجایی که من خبر دارم اگه بین رتبه 1800 تا 2200 احتمال زیاد شبانه سمنان قبول میشید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
l

من کی گفتم مطمئنم ؟ من گفتم احتمالا شبانه سمنان قبول بشید . من خودم ساکن سمنان هستم و تا اونجایی که من خبر دارم اگه بین رتبه 1800 تا 2200 احتمال زیاد شبانه سمنان قبول میشید.

بله درست میگین،اگه 2200 بشم.فکر کنم 2800 یا 2900 بشم

• Like 2
لینک به دیدگاه

یادش بخیر

سال 89 رتبه من توی طراحی کاربردی و تبدیل انرژی 1900 شد. :ws37:

هیچ جا قبول نشدم.

سال بعدش یکی از بچه ها با 2400 روزانه بیرجند قبول شد و الان خیلی خودش رو میگیره :ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه

1. از چه لحاظ میگین علوم تحقیقات؟

خودم بین تهران جنوب وعلوم تحقیقات شک دارم.برا من این مهمه که بتونم با مدرک ارشدم پذیرش بگیرم.تهران جنوب معتبره یا علوم تحقیقات یا مرکز؟(در خارج از کشور)

2. راستی تو دفترچه نوشته که از یک مجموعه ولی شما میگید فقط تبدیل انرزی، یعنی نمیتونم طراحی کاربردی بزنم؟ آخه طراحی هم زیر گروه مکانیک

3. راستی ی سوال دیگه که رتبه چند در کنکور ارشد آزاد بورس میشه (اصلا چنین چیزی هست؟)یعنی هزینه تحصیلش رایگان میشه؟

چون میتونم 1تا 3 بیارم

1. از هر لحاظ که فکرش رو بکنید، از لحاظ استاد، امکانات، اعتبار در سطح دنیا و ...

2. اول گروه رو انتخاب میکنی، بعدش زیرگروه. یعنی اول مهندسی مکانیک. بعدش انتخاب بین تبدیل، طراحی و ..... با انتخاب هر زیرگروه میتونید فقط اون رشته رو در دانشگاه های مختلف انتخاب کنید.

3. این رو در جریان نیستم.

• Like 1
لینک به دیدگاه

امسال ظاهرا سیستم انتخاب رشته آزاد عوض شده.نوشته بود میتونید از یک گروه به ترتیب اولویت خودتون انتخاب رشته کنید.یه جورایی شبیه سراسری.تعداد انتخاب ها هم شده 20 تا.

• Like 1
لینک به دیدگاه
یادش بخیر

هیچ جا قبول نشدم.

سال بعدش یکی از بچه ها با 2400 روزانه بیرجند قبول شد و الان خیلی خودش رو میگیره :ws37:

بیرجند هیچی نداره بابا

فامیلشو بگین برم دخلشو بیارم:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا من بنظرتون آزاد ثبتنام کنم؟

سربازی معافم فقطم مشهد میخام ولی فک کنم غیرانتفاعیه مشهد قبول بشم

بین غیرانتفاعی و آزاد کدومش بهتره؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
1. از هر لحاظ که فکرش رو بکنید، از لحاظ استاد، امکانات، اعتبار در سطح دنیا و ...

2. اول گروه رو انتخاب میکنی، بعدش زیرگروه. یعنی اول مهندسی مکانیک. بعدش انتخاب بین تبدیل، طراحی و ..... با انتخاب هر زیرگروه میتونید فقط اون رشته رو در دانشگاه های مختلف انتخاب کنید.

3. این رو در جریان نیستم.

عینی این طوری میشهانتخاب کرد:

مثلا اول تبدیل انرزی تهران بزنم و بعدیشو طراحی کاربردی بزنم. یا همه رو باید همون تبدیل بزنم؟ (منظورم اینه که دوست دارم تو 20 انتخاب هم تبدیل بزنم و هم طراحی) ی کم گیج شدم

• Like 2
لینک به دیدگاه
یادش بخیر

هیچ جا قبول نشدم.

اینقدر از این جور کلاس گذاشتنا حرصم میگیرهw000.gif

بزارید اینجوری خوش باشه...همچین که فارغ التحصیل شد و فهمید تو بازار کار و جامعه چه خبره، اونوقت مدرکش رو بزاره در کوزه آبش رو بخورهhanghead.gif

بنظرم به جای اینکه مدرک ها و زرق و برقشون رو افزایش بدیم یکم افتادگی و تواضع یاد دانشجو ها بدیم....:w02:

یادش بخیر یکی بود هرچی رو که نمیدونست بعد واسه این که کم نیاره تا یکی یه سوالی ازش میپرسید میگفت: مگه نمیدونیدicon_razz.gif دیگه کم کم دستمون اومد که جریان چیه...افتادگی اموز اگر طالب فیضی..هرگز نخورد آب زمینی که بلند است.

• Like 4
لینک به دیدگاه
آقا من بنظرتون آزاد ثبتنام کنم؟

سربازی معافم فقطم مشهد میخام ولی فک کنم غیرانتفاعیه مشهد قبول بشم

بین غیرانتفاعی و آزاد کدومش بهتره؟

غیرانتفاعی سجاد؟

اون از آزاد بهتره فک کنم:ws37:

اینقدر از این جور کلاس گذاشتنا حرصم میگیرهw000.gif

بزارید اینجوری خوش باشه...همچین که فارغ التحصیل شد و فهمید تو بازار کار و جامعه چه خبره، اونوقت مدرکش رو بزاره در کوزه آبش رو بخورهhanghead.gif

بنظرم به جای اینکه مدرک ها و زرق و برقشون رو افزایش بدیم یکم افتادگی و تواضع یاد دانشجو ها بدیم....:w02:

یادش بخیر یکی بود هرچی رو که نمیدونست بعد واسه این که کم نیاره تا یکی یه سوالی ازش میپرسید میگفت: مگه نمیدونیدicon_razz.gif دیگه کم کم دستمون اومد که جریان چیه...افتادگی اموز اگر طالب فیضی..هرگز نخورد آب زمینی که بلند است.

اوف

ما یکی داریم قشنگ خودشو در نقش معبود میبینه و دانشجو رو در نقش عبد.:icon_razz:

سیالاتیه البته خوشبختانه:ws3:،رفیقم رفته ازش سوال بپرسه میگه الان وقت ندارم،رفیقم میگه کی وقت دارین مزاحمتون شم میگه من همیشه وقتم پره:icon_razz:،ینی باید با کله رفت تو دماغش اینو:w000:

این ترم یکی از درساش 6-7 تا دانشجو داشته،2 تا رو پاس کرده اونم با 12.2 و 12.4:w000:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...