رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه شانس بیاری تکمیل ظرفیت بیرجند قبول میشی :banel_smiley_4:

نفر بعدی..

پ.ن: یادش بخیر سال 89 با ریاضی 35، سیالات 30، جامدات 13 و دینامیک 15 رتبم شد 1975 :4564: (البته درصدای جامدات و دینامیک رو مطمئن نیستم ولی همین حوالی بودند)

هیچ جا قبول نشدم

ولی سال بعدش بدتر از اینم روزانه آورد :4564:

شما الان فوق لیسانسین؟واسه کار تاسیسات که همون کارشناسی مگه بس نیس؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
من چیکار کنم عاخه:ws37:

دوس دارم زودتر برم سرکار:ws37:

خوب زودتر برو سرکار :ws3:

فعلا اوضاع کار خوب نیست

همون درس بخونی فکر کنم بهتره یا بری سربازی :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام بر همه دوستان

به نظرتون رتبه ام چند میشه؟

زبان 5

ریاضی 10

سیالات 8

جامدات18

دینامبک 5

من فکر می کردم سیالات رو بهتر زدم.4 تا غلط داشتم

درود...با کمال تاسف باید بگم واسه سال دیگه بخونیدicon_pf%20(34).gif ایشالا سال دیگه نتیجه عالی بگیرید:icon_gol:
  • Like 5
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
مگه کنکور ارشد بهمن ماه نیست؟ خب بهمن 92 من کنکور دارم دیگه!:ws3:

اینجوری نمیگن کهicon_pf%20(34).gif شما 92 کنکور میدید ولی 93 میرید سر کلاس...واسه همین میگن ارشد 93:w02: پس از تیر دیگه باید کم کم شروع کنید.....

• Like 2
لینک به دیدگاه
بله! فقط من از جامدات بسی هراسانم! جامدات در سیلابس ما ضعیفه! بسیار ضعیف!

اصلا نترسید....من هم همین حس رو داشتم ولی بعدها همین جامدات خیلی کمکم کرد....از اول تیر شروع کنید به استاتیک مریام خوندن....تک تک مثال ها رو بخونید ، بعضی ها که مشابهش رو حل کردید دیگه حل نکنید ...نکات مهم رو خلاصه برداری کنید...سوالات مهم رو علامت بزنید تا در مرور ها استفاده کنید..

واسه مقاومت هم نائی...درسنامه و مثال هاش و تست های مکانیک و عمرانش رو بخورید....سه چهار بار تا زمان کنکور اگر بخونید سوالات مقاومت ساده میشه...

جامدات هم چند فصل اولش که با مقاومت مشترک هست کفایت میکنه...البته این اطلاعات یکم قدیمی هست...ولی فکر کنم هنوز جواب میده:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بله! فقط من از جامدات بسی هراسانم! جامدات در سیلابس ما ضعیفه! بسیار ضعیف!

اصلا نترسید....من هم همین حس رو داشتم ولی بعدها همین جامدات خیلی کمکم کرد....از اول تیر شروع کنید به استاتیک مریام خوندن....تک تک مثال ها رو بخونید ، بعضی ها که مشابهش رو حل کردید دیگه حل نکنید ...نکات مهم رو خلاصه برداری کنید...سوالات مهم رو علامت بزنید تا در مرور ها استفاده کنید..

واسه مقاومت هم نائی...درسنامه و مثال هاش و تست های مکانیک و عمرانش رو بخورید....سه چهار بار تا زمان کنکور اگر بخونید سوالات مقاومت ساده میشه...

جامدات هم چند فصل اولش که با مقاومت مشترک هست کفایت میکنه...البته این اطلاعات یکم قدیمی هست...ولی فکر کنم هنوز جواب میده:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...