رفتن به مطلب

مسائل مربوط به مجله کهربا(مجله برق)

ارسال های توصیه شده

پست قبلی رو جوگیر شدم گذاشتم:ws3:

آقایون وخانوم محترم موجود در هیئت علمی تالار برق

من از هفته دیگه رسما کارم رو برای جمع آوریه مقالات برای شماره پنجم شروع میکنم

لطفا هر کس میخواد اقدامی بکنه تا هفته آینده بگه که چیکار میخواد در چه بازه زمانی انجام بده تا من حداقل بدونم رو چند نفر میتونم حساب کنم و در چه زمینه ای:a030:

این شماره رو دوماهه میدیم بیرون:a030:

یعنی نهایتا تا تاریخ 22 تیرماه:icon_gol:

ممنون پیمان جان . البته باید سعی بشه از کاربران تو این شماره بیشتر استفاده بشه. یکی از بحثایی که هست تو شماره قبلی صنایع دو نفر از کاربرانشون که مقاله دادند نامه ای از طرف انجمن با تائیدیه سردبیر مجله برای استادشون میخوان وتو تالار عمران هم یکی از کاربراش به همراه دوتا از دوستاش خارج انجمن میخوان مقاله بدن و بعد تائید نامه ای همانند قبلی بهشون داده بشه که مقاله ای دادند و به نوعی رزومه ای هم براشون بشه. با توجه به درخواست این عزیزان انجمن و تشکر از کسانیکه فعالیت علمی میکنند تصمیم گرفتیم برای نه تنهااین افراد بلکه کلیه کسانیکه به نوعی فعالیت علمی دارند این گواهی رو بدیم. هرچند جنبه حقوقی زیادی نداره اما به جهت ارزشی میتونه خیلی خوب باشه.

در مورد این شماره مجله یکی از مباحثم که دفعه پیش ناقص بود ایندفعه ادامش رو میتونی بزنی پیمان جان . تا یک ماه دیگه یک مطلب اموزشی هم در مورد plc یا dcs اماده میکنم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون پیمان جان . البته باید سعی بشه از کاربران تو این شماره بیشتر استفاده بشه. یکی از بحثایی که هست تو شماره قبلی صنایع دو نفر از کاربرانشون که مقاله دادند نامه ای از طرف انجمن با تائیدیه سردبیر مجله برای استادشون میخوان وتو تالار عمران هم یکی از کاربراش به همراه دوتا از دوستاش خارج انجمن میخوان مقاله بدن و بعد تائید نامه ای همانند قبلی بهشون داده بشه که مقاله ای دادند و به نوعی رزومه ای هم براشون بشه. با توجه به درخواست این عزیزان انجمن و تشکر از کسانیکه فعالیت علمی میکنند تصمیم گرفتیم برای نه تنهااین افراد بلکه کلیه کسانیکه به نوعی فعالیت علمی دارند این گواهی رو بدیم. هرچند جنبه حقوقی زیادی نداره اما به جهت ارزشی میتونه خیلی خوب باشه.

در مورد این شماره مجله یکی از مباحثم که دفعه پیش ناقص بود ایندفعه ادامش رو میتونی بزنی پیمان جان . تا یک ماه دیگه یک مطلب اموزشی هم در مورد plc یا dcs اماده میکنم

به مورد خوبی اشاره کردی:w16:

قضیه تأییدیه از سردبیر مجله :ws38:

این قضیه رو من اطلاعاتی ندارم راجع بهش که اصلا چی هست؟مجله ما مگه رسمیت داره که بخهوایم تأییدیه بدیم:ws3:

حالا بخویم هم بدیم متنش چی هست و توسط چه کسی باید داده بشه؟

درمورد مطالب شما واسه مجله هم سمعا و طاعتا:a030:

لینک به دیدگاه

مهدی جان(آریوبرزن)میشه دقیق بگی هرکی چندتا مطلب واسه شماره چهارم فرستاده بود؟:banel_smiley_4:

من این درخواستهارو میدم اگه اشتباهی رخ داده یا کسی از قلم افتاده بگو

500 امتیاز ویراستاری مجله +300 امتیاز واسه ارسال مطلب کلا 800 امتیاز......peyman2133

150 امتیاز.............................آریوبرزن

300 امتیاز .....................M,Aref

150امتیاز................سمندون

لینک به دیدگاه

وااااااااااااااااااااااااااااااااای:icon_pf (34):

من معذرت میخوام اصلا یادم رفته بود درخواست امتیاز واسه مجله بدم...........

شرمندم به خدا.......

مرسی پیمان جان که زحمتشو کشیدی......:a030:

فقط نامرد من یه آموزش متلب داشتم یه مقاله مخابرات فقط 150 بهم میدی؟؟؟؟؟:whistles::w000:

:ws3:

لینک به دیدگاه

بچه ها اینو چیکارش کنم؟؟؟؟؟:ws52:

آقای رضا صداقتی یکی از کسایی که برای مجله مقاله ارسال کرده بود اینو فرستاده به ایمیل مجله

باسلام

مقاله اینجانب رضا صداقتی در مورد ابررساناها در شماره چهارم مجله به چاپ رسیده است. خواهشمند است نسبت به ارسال نسخه چاپی آن همراه با گواهی پذیرش مقاله با ذکر نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیضا هر چه سریعتر به آدرس زیر اقدام فرمایید. با سپاس از شما

چی جواب بدیم؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

خوب.....

سلامی دوباره برای شروعی دوباره....

این شماره مجله رو میخوام تغییراتی توش بدیم...

از فهرست مطالب تا صفحه و بندی...

هر نظری دارید با توجه به شماره های قبلی بگید تا اصلاح کنم:w16:

لینک به دیدگاه

یکی از مطالبی که تو نسخه های قبلی این مجله ندیدم . پیشگفتار هست که معمولا به قلم خود سردبیر نوشته میشه و میتونه پیشینه و مشخصات و هدف علمی یک مجله رو به خوبی نشون بده.

لینک به دیدگاه
یکی از مطالبی که تو نسخه های قبلی این مجله ندیدم . پیشگفتار هست که معمولا به قلم خود سردبیر نوشته میشه و میتونه پیشینه و مشخصات و هدف علمی یک مجله رو به خوبی نشون بده.

حتما در این شماره لحاظ خواهد شد:a030:

لینک به دیدگاه

خوب...

این هفته اگه مطالب رو کامل کنید تا شنبه شب مجله رو آماده میکنم

فعلا مقالات کنترل آقا مهدی عارف

مقاله فلیکر از مهدی پاور(چرگر)واسه متفرقه ها

چندتا مطلب هم خودم واسه تعمیرات میگذارم

آموزش متلب آریوبرزن

فعلا همین مطالب رو در دست دارم

بقیه بخشها خالیهhanghead.gif

اخبار....مخابرات.....قدرت...الکترونیک:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

:icon_pf (34):

مقاله مخابرات رو به ایمیل مجله ارسال کردم .......

عذرخواهی میکنم بابت تاخیر :icon_pf (34):

مقاله شماره بعد رو از همین الان شروع میکنم به آماده کردن که دیگه این اتفاق نیفته .........

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام

من امروز سعی میکنم گار مجله رو مرحله به مرحله بگذارم تا اگه ایرادی داره رفع بشه و از مقدار پیشرفت اون هم مطلع باشد :a030:

من ازامروز کار روی طرح روی جلد و مقدمه و پیشگفتار مجله رو شروع میکنم

تا الانن فقط چند مقاله از مهدی پاور به دستم رسیده ...

لطفا اگه کاربری میبینید که میتونه تو مجله بهمون کمک کنه و یا مطلبی میبینید به درد انتشار توی مجله میخوره اینجا بگید تا از موازی کاری جلوگیری بشه

انشاالله این شماره بهتر از بقیه شماره ها خواهد بود:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

5metpyhgs0pfpwz67l6q_thumb.jpg

5metpyhgs0pfpwz67l6q.jpg

عکسی که برای روی جلد مجله انتخاب شده رو می بینید

و قسمت سحنی با خوانندگان :

با سلام و درود بیکران خدمت شما عزیزان و همراهانی که وقت گذاشته و این مجله را مطالعه میکنید.

این مجله از زمانی که شروع به نوشتن میشود تا زمانی که به دست شما برسد ،زحمات زیادی برایش کشیده میشود،وقت زیادی صرف میگردد تا مجله به این شکلی که در اختیار شماست، در آید پس انتظار میرود به پاس این زحمات هم که شده است اندکی وقت گذاشته و با دقت و تأمل،مطالب را مطالعه کنید،ما نیز سعی بر آن داریم که بهترینها را به شما عرضه کنیم امید است مطالب این شماره مورد عنایت و پسند شما واقع گردد.

انتظاری که از شما به عنوان خوانندگان مجله داریم ، کمک و همفکری برای رشد و تعالی این مجله نوپا و نو ظهور است که در اینده ای نه چندان دور و با تکیه بر چشم اندازهایی که برای مجله تعریف شده است ، پله های ترقی را با سرعت بیشتری طی کنیم و با افتخار به داشتن همراهانی چون شما به خود ببالیم و از کمک و همفکری شما در راستای این اهداف ،بهره مند گردیم .

با تشکر

سردبیر

مقدمهو بخشی از متن مجله رو تا روز جمعه آماده میکنم

تغییراتی هم در صفحه اصلی مجله خواهیم داشت

بقیه موارد متعاقبا در همین تاپیک اعلام میشه

منتظر نظرات عزیزان هستم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به مشکلی برخوردم که مجبور نعویض ویندوزم شدم که تمانم مطالب مجله پریدicon_pf%20(34).gif

سعی میکنم این هفته به یه جایی دیگه برسونمش قول میدمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

از همه بابت تأخیرهام عذرمیخوامhanghead.gif

درضمن کسی یعنی هیچ نظری برای مطالب فوق نداره؟(عکس روی جلد و مقدمه)

لینک به دیدگاه

مطلب جدیدی برای مجله ندارید؟

بخش متفرقه و قدرت فعلا پره ....اخبار رو هم خودم تهیه میکنم

الکترونیک

مخابرات

کنترل

؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
مطلب جدیدی برای مجله ندارید؟

بخش متفرقه و قدرت فعلا پره ....اخبار رو هم خودم تهیه میکنم

الکترونیک

مخابرات

کنترل

؟؟؟؟؟؟؟

در مورد کنترل سعی میکنم پیدا کنم...

لینک به دیدگاه
در مورد کنترل سعی میکنم پیدا کنم...

ممنون مهدی جان

تقریبا بیشتر کارهای مجله انجام شده

اگه بتونیم مطالبی که بیشتر نگارش خودمون باشه بگذاریم واسه مجله بهتره:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...