رفتن به مطلب

مسائل مربوط به مجله کهربا(مجله برق)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه خسته نباشید باید بگم که خیلی خوب در اومده مخصوصا عکس صفحه اول که انتخاب خوبیه...

یکی دوتا نکته رو بگم:

اول از همه که با موزیلا نتونستم دان کنم حالا نمیدونم ایراد از من یا از جای دیگه س...چون اگه همه موزیلا ها نتونن دان کن خوبیت نداره و باید برطرف بشه...

بعدش اینکه قسمت فهرست و بخش قدرت حرف "ی" خوب تایپ نشده بود و کلمات ناخوانا بود...بازم نمیدونم شاید من فونت مورد نظر رو نداشتم...

یه چیز دیگه هم که میخواستم بگم این بود که یه خورده عکس کم داره...اگه بیشتر باشه فک کنم جذاب تر باشه...

باز کاملتر که خوندم میام نظراتمو بیشتر میگم...

ولی در کل واقعا خسته نباشی پیمان جان که خیلی زحمت کشیدی...

• :icon_gol:

لینک به دیدگاه
یه خسته نباشید باید بگم که خیلی خوب در اومده مخصوصا عکس صفحه اول که انتخاب خوبیه...

یکی دوتا نکته رو بگم:

اول از همه که با موزیلا نتونستم دان کنم حالا نمیدونم ایراد از من یا از جای دیگه س...چون اگه همه موزیلا ها نتونن دان کن خوبیت نداره و باید برطرف بشه...

بعدش اینکه قسمت فهرست و بخش قدرت حرف "ی" خوب تایپ نشده بود و کلمات ناخوانا بود...بازم نمیدونم شاید من فونت مورد نظر رو نداشتم...

یه چیز دیگه هم که میخواستم بگم این بود که یه خورده عکس کم داره...اگه بیشتر باشه فک کنم جذاب تر باشه...

باز کاملتر که خوندم میام نظراتمو بیشتر میگم...

ولی در کل واقعا خسته نباشی پیمان جان که خیلی زحمت کشیدی...

درمورد بروزر سعی کن از کروم استفاده کنی

این ایراد توهم رفتگی لغات مربوط به فونت و اندازه میشه که باید اصلاح بشه

یه مقاله داده بودی.....ژنراتورهای اشعه ایکس......چون به بحث مسلط نیستم نتونستم فهرست بندی مناسبی داشته باشم

اگه ممکنه یه فهرست ازش بهم بده

عکس هم در نهایت گذاشته میشه....مورد دیگه اگه هست بگو اصلاح بشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اول از همه خسته نباشید میگم و شرمنده که در این شماره من نتونستم کاری کنم.

غیز از مواردی که مهدی گفت. جابجا شدن شماره ردیف ها با متون هم دیده میشه. راستی شماره issn هم سمت چپ جلد بزنید.

لینک به دیدگاه
اول از همه خسته نباشید میگم و شرمنده که در این شماره من نتونستم کاری کنم.

غیز از مواردی که مهدی گفت. جابجا شدن شماره ردیف ها با متون هم دیده میشه. راستی شماره issn هم سمت چپ جلد بزنید.

سلام آقا مهدی

این قسمت رو متوجه نشدم بعنی چی

جابجا شدن شماره ردیف ها با متون هم دیده میشه.

درمورد شماره هم چشم....

مطالب محله کافیه؟با همین مطالب ببندمش؟

لینک به دیدگاه
سلام آقا مهدی

این قسمت رو متوجه نشدم بعنی چی

درمورد شماره هم چشم....

مطالب محله کافیه؟با همین مطالب ببندمش؟

به طور مثال به جای 1- متن نوشته شده -1متن و مواردی از این دست که بیشتر به مشکلات فونت فارسی برمیگرده

یک مطلب هم در خصوص dcs ارسال کردم

لینک به دیدگاه
به طور مثال به جای 1- متن نوشته شده -1متن و مواردی از این دست که بیشتر به مشکلات فونت فارسی برمیگرده

یک مطلب هم در خصوص dcs ارسال کردم

اونو دارم سعی میکنم برطرفش کنم

این مقاله ژنراتور اشعه ایکس بدجور رو اعصابمهw000.gif

راستی .....ایمیل مجله و پسوردشو گم کردم و یادم نیست میشه مجدد برام خصوصی ارسال کنیicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
دارم دوباره دان میکنم ببینم این ایکس چیه!

یه دونه هم در مورد سنسورا فرستادم...کلی هم عکس داشت...به درد نمیخورد؟

:ws3:

واست خصوصی جواب اونا رو داده بودم گویا بهت نرسیده

گفتم بهتره اونا رو کامل کنی و توی یه فایل زیپ آماده سازی کنی تا بشه تو قسمت طلایی گذاشت به این صورت چون تکست نیست نمیشد توی مجله ازش استفاده کردhanghead.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام...

چند تا مقاله از دهمین کنفرانس برق دارم

به درد مجله میخوره بفرستمش؟

اگه مقاله ست بفرست حتما به درد میخوره مهندس:a030:

لینک به دیدگاه
اگه مقاله ست بفرست حتما به درد میخوره مهندس:a030:

باشه حتما فقط قدیمین:icon_redface:

یکی از بچه ها در مورد تبلیغات نظر داده بود...میگفت ضعیفه...بر تبلیغات چیکار کنیم؟

یه چیز دیگه هم که گفتیه بود این بود که تو مجله مسابقه ای چیزی بزاریم...نظرت چیه؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

با سلام

بدون هیج مقدمه ای میرم سر اصل مطلب...چون زمان خیلی خیلی کمی دارمhanghead.gif

چند نکته رو باید بدونم تا کار مجله و روزنه رو ادامه بدم

1. دقیقا چه کسانی برای ادامه راه با من همکاری میکنند؟اشخاصی رو میخوام که واقعا بهم مطلب برسونند و در تکمیل نشریات همپای من کار کنند...لطفا اسامی رو اعلام کنید تا بدونم با چند نفر باید شروع کرد تا تقسیم کار بشه
  2. آقا محمد(مسئول نشریات)چقدر با wordآشنایی داره؟ آموزش کامل ورد اینجا هست میتونید مطالعه کنید هرجا ایرادی یا سوالی هست بپرسید تا بگم :icon_gol:

فعلا همین!

لینک به دیدگاه
با سلام

بدون هیج مقدمه ای میرم سر اصل مطلب...چون زمان خیلی خیلی کمی دارمhanghead.gif

چند نکته رو باید بدونم تا کار مجله و روزنه رو ادامه بدم

1. دقیقا چه کسانی برای ادامه راه با من همکاری میکنند؟اشخاصی رو میخوام که واقعا بهم مطلب برسونند و در تکمیل نشریات همپای من کار کنند...لطفا اسامی رو اعلام کنید تا بدونم با چند نفر باید شروع کرد تا تقسیم کار بشه
  2. آقا محمد(مسئول نشریات)چقدر با wordآشنایی داره؟ آموزش کامل ورداینجا هست میتونید مطالعه کنید هرجا ایرادی یا سوالی هست بپرسید تا بگم :icon_gol:

فعلا همین!

سلام آقا پیمان عزیز آقا من در خدمتم....با wordآشنایی کمی دارم ولی میرم سراغش یاد میگیرم....مطالب رو هم در حد توان بهت میرسونم و اگه بتونم حتما کمکت میکنم....از شما هم تقاضا دارم منو راه بندازید....هر مطلبی رو خواستی بهم بگو میرم دنبالش ایشالا پیداش میکنم...ممنونم...

لینک به دیدگاه
سلام اقا پیمان من هم هستم فقط به منم بگید در چه موردی مطلب میخواید در خدمتم شدیدباز هم بابت زحماتت متشکرم

سلام ...خواهش میکنم ،وظیفه است

فعلا یه برق قدرتی و یه کنترل میتونی پیدا کنی که واسه مون مطلب جمع کنه؟

سلام آقا پیمان عزیز آقا من در خدمتم....با wordآشنایی کمی دارم ولی میرم سراغش یاد میگیرم....مطالب رو هم در حد توان بهت میرسونم و اگه بتونم حتما کمکت میکنم....از شما هم تقاضا دارم منو راه بندازید....هر مطلبی رو خواستی بهم بگو میرم دنبالش ایشالا پیداش میکنم...ممنونم...

سلام

هرکمکی خواستی بگو..فعلا مسئله خاص نیست

• :a030:

ما یکی دونفر دیگه رو لازم داریم

لینک به دیدگاه
سلام ...خواهش میکنم ،وظیفه است

فعلا یه برق قدرتی و یه کنترل میتونی پیدا کنی که واسه مون مطلب جمع کنه؟

سلام

هرکمکی خواستی بگو..فعلا مسئله خاص نیست

• :a030:

ما یکی دونفر دیگه رو لازم داریم

سلام پیمان جان

اقا نظرت چیه توی انجمن مطالبی که قصد استفاده داریم رو اول بزاریم تا بجه ها در موردش بحث کنند بعد چکیده اون مطلب رو برای مجلات استفاده کنیم

به عنوان نمونه

مثلا اگه ما بخوایم یک مطلب در مور د لامپ کم مصرف بزاریم

یک تاپیک بزنیم به عنوان لامپهای کم مصرف و توش اعلام کنیم که به بهترین جواب علاوه بر امتیاز همون جواب توی مجلات به نام خودشون چاپ میشه

البته پیشنهاده اقا تصمیم با شماست من هیچ گونه دخالتی توی مجلات نمیکنم فقط مطلب میزارم

برق قدرتی که هست اشکان هست

کنترل رو نمیتونم قول بدم اقا چون نداریم ولی مطلبی چیزی باشه میشه دنبالش رفت و پیدا کرد :a030:

لینک به دیدگاه
سلام پیمان جان

اقا نظرت چیه توی انجمن مطالبی که قصد استفاده داریم رو اول بزاریم تا بجه ها در موردش بحث کنند بعد چکیده اون مطلب رو برای مجلات استفاده کنیم

به عنوان نمونه

مثلا اگه ما بخوایم یک مطلب در مور د لامپ کم مصرف بزاریم

یک تاپیک بزنیم به عنوان لامپهای کم مصرف و توش اعلام کنیم که به بهترین جواب علاوه بر امتیاز همون جواب توی مجلات به نام خودشون چاپ میشه

البته پیشنهاده اقا تصمیم با شماست من هیچ گونه دخالتی توی مجلات نمیکنم فقط مطلب میزارم

برق قدرتی که هست اشکان هست

کنترل رو نمیتونم قول بدم اقا چون نداریم ولی مطلبی چیزی باشه میشه دنبالش رفت و پیدا کرد :a030:

من با این روش موافق نیست چون شلوغ کاری میشه و به نحوی مطلب لوس میشه

به جای این میتونیم هر کی داوطلب بود بهش مطلب بدیم ارسال کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...