رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آفرین هیچکس نگفت:icon_razz:واقعامرسی مهندسین اینقدرماروتحویل نگیرین:banel_smiley_4:

هسته فریت مزایا:خاصیت القایی خوب-ضدآب تولیدنویزکم-سبک-معایب:شکننده بودن -قابل انعظاف نبودن

درضمن از mahnaazz,mherdad,Yamna 1 هم متشکرم بخصوص Abbas.H حداقل امدندوسعی کردند مثل Abbas.H ولی کسانی که دعوتشونهم کردندنیامدند:4564:بی معرفتا

من میخواستم بگم فریت چون قبلا نوع دایره ایشو دیده بودم ولی این چون شبیه بیسکویت بود گفتم شاید چیز دیگه ای باشه icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من میخواستم بگم فریت چون قبلا نوع دایره ایشو دیده بودم ولی این چون شبیه بیسکویت بود گفتم شاید چیز دیگه ای باشه icon_pf%20(34).gif

همینی که شرکت کردی بسیارممنونم این تجربه شدکه بگویی یاغلط یادرست .نبایدحتما درست بگی اصلاغلط بگو .اینی که میگم خودم اینجوری بودم ولی الان سعی می کنم بگم هرچندغلط ولی چرادیگه حدس نزدی؟

لینک به دیدگاه
همینی که شرکت کردی بسیارممنونم این تجربه شدکه بگویی یاغلط یادرست .نبایدحتما درست بگی اصلاغلط بگو .اینی که میگم خودم اینجوری بودم ولی الان سعی می کنم بگم هرچندغلط ولی چرادیگه حدس نزدی؟

کاملا درست میگی :icon_redface:

بعدش متاسفانه فرصت نشد بیام این تاپیک 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

اینی که گذاشتی عکسشو مربوط به ساعته ؟ hanghead.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان تا مسابقه قبلی ک iranpg سوال پرسیده بودند.....مشخص نشه....سوال جدید شروع نشه.....:a030:

تا نظم تاپیک حفظ بشه.....:w16:

البته دوستمون iranpg رو باید پیج کنیم ظاهرا.....:banel_smiley_4:

بعد از مشخص شدن تصویر iranpg......نوبت حدس عکسی هست ک دوستمون rasol1370 قرار دادن....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
برای ساعت هست یکی از تصاویر پشت ساعت هست اون یکیشم روی ساعت جایی که عقربه ها نصب میشن
کاملادرسته /ببخشیددیرفهمیدم نمیدونم بروزرسانی بعضی صفحه هات برایم نمیاد.
لینک به دیدگاه

یکی از پدیده هایی که در ارتباط با تجهیزات برقدار از جمله خطوط فشار قوی مطرح می شود کرونا است.میدان الکتریکی در نزدیکی ماده ی رسانا می تواند به حدی متمرکز شود که هوای مجاور خود را یونیزه نماید این مسِله می تواند منجر به تخلیه جزیی انرژی الکتریکی شود.که به آن کرونا گویند . عوامل مختلفی از جمله ولتاژ,شکل و قطر رسانا ,ناهمواری وسطح رسانا ,گرد و خا ک ,یا قطرات آب می تواند باعث ایجادد گرادیان سطحی هادی شود که در نهایت باعث تشکیل کرونا خواهد شد.

لینک به دیدگاه
یکی از پدیده هایی که در ارتباط با تجهیزات برقدار از جمله خطوط فشار قوی مطرح می شود کرونا است.میدان الکتریکی در نزدیکی ماده ی رسانا می تواند به حدی متمرکز شود که هوای مجاور خود را یونیزه نماید این مسِله می تواند منجر به تخلیه جزیی انرژی الکتریکی شود.که به آن کرونا گویند . عوامل مختلفی از جمله ولتاژ,شکل و قطر رسانا ,ناهمواری وسطح رسانا ,گرد و خا ک ,یا قطرات آب می تواند باعث ایجادد گرادیان سطحی هادی شود که در نهایت باعث تشکیل کرونا خواهد شد.

کاملا درسته . صدای ویز ویز دکل های فشار قوی هم به این علته. برای رفع این مشکل کابل ها رو چند مداره یا چند باندل استفاده میکنن

لینک به دیدگاه
کاملا درسته . صدای ویز ویز دکل های فشار قوی هم به این علته. برای رفع این مشکل کابل ها رو چند مداره یا چند باندل استفاده میکنن

ممنون مهندس....:a030:.....سوال بعدی رو هم خودتون قرار بدید.....:gnugghender:

لینک به دیدگاه
ممنون مهندس....:a030:.....سوال بعدی رو هم خودتون قرار بدید.....:gnugghender:

من . اخه من سطح سوادم کمه:icon_redface:

یه سری به جزوه های دانشگاهم زدم. این شکل چه موتوریه و چه خاصیتی داره؟

سه فاز به L1 ،L2 ،L3 وصل میشه و سیم پیچ های بین AA'وBB'وCC'سیم پیچ های استاتور هست

فقط بخشید که رسم شکل و دست خطم بده این مشکل از اول دبستان داشتم:4564:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سه فاز به L1 ،L2 ،L3 وصل میشه و سیم پیچ های بین AA'وBB'وCC'سیم پیچ های استاتور هست

شکسته لفظی نفرمایید....:a030:......ممنون مهندس.....:w16:

لینک به دیدگاه

اگراشتباه نکنم موتورسه فازالقایی

کولر ،پمپ آب

لینک به دیدگاه

موتورسنکرون نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...