رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مگه قرار نبود هر کسی درست جواب داد در مورد قطعه توضیح بده ؟؟؟ :ws38:

الان من یه چیزایی در موردش میدونم. ولی خب بهتره یه مقداری هم دوستمون توضیح بدن تا بیشتر یاد بگیریم :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سنسور ارتعاش سنجی اولین وسیله مورد نیاز برای اندازه گیری ارتعاشات و ابزاری است که حرکت ارتعاشی را حس کرده و آن را به یک سیگنال الکتریکی AC متناسب با حرکت ارتعاشی، تبدیل می کند. سنسورهای ارتعاش سنجی تماسی در 3 گروه دسته بندی می شوند:

1- شتاب سنج (Accelerometers)

2- سرعت سنج (Velocity meters)

3- جابجایی سنج (Displacement Probes)

اغلب لرزش سنج ها یا ویبروشن متر ها یا همان ارتعاش سنج ها هر سه سنسور فوق را دارا هستند.

لینک به دیدگاه
مگه قرار نبود هر کسی درست جواب داد در مورد قطعه توضیح بده ؟؟؟ :ws38:

الان من یه چیزایی در موردش میدونم. ولی خب بهتره یه مقداری هم دوستمون توضیح بدن تا بیشتر یاد بگیریم :a030:

اطلاعات زیادی ندارم....

شمام اطلاعاتتونو بذارید....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ترنسدیوسر یا ایزولیتور :a030:

اتفاقا مدتی پیش مطلبی در موردش در انجمن دیگری مطالعه کرده بودم که گشتم و پیداش کردم

این هم جهت توضیح خدمت شما

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ترنسدیوسر یا ایزولیتور :a030:

اتفاقا مدتی پیش مطلبی در موردش در انجمن دیگری مطالعه کرده بودم که گشتم و پیداش کردم

این هم جهت توضیح خدمت شما

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فکر میکنم باید کنترل فشار مایعات باشه نه؟

درواقع همون سنسور فشار آیا؟

• 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

بلههههه درسته.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
قسمت برد مدار چاپی سبز رنگ:hapydancsmil:

نه عزیز دل..منظورم اینش نبود..بله مسلمه این عکس متعلق به یه فیبر مدار چاپی سبز هست اما کل برد تلویزیون همین رنگه :banel_smiley_4:

منظورم اینه با توجه به آرایش پایه ها ، این کدوم بخش تلویزیون میشه؟مربوط به کدوم طبقه از تلویزیونه؟

لینک به دیدگاه
نه عزیز دل..منظورم اینش نبود..بله مسلمه این عکس متعلق به یه فیبر مدار چاپی سبز هست اما کل برد تلویزیون همین رنگه :banel_smiley_4:

منظورم اینه با توجه به آرایش پایه ها ، این کدوم بخش تلویزیون میشه؟مربوط به کدوم طبقه از تلویزیونه؟

فک میکنم مربوط به لامپ تلویزیون باشه، شایدم قسمت تغذیه :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...