رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دیگه جوابو دادی...تازه میخواستم حدس بزنم...

عکس بعدی رو بزار

• :w02:

نه دیگه اینکه جواب عکس قبلی بود :ws3:

سوال این بود که این جارو برای چی گذاشتنش؟؟:w02:

لینک به دیدگاه
یعنی اگه ارتباط تلفنی باشه یا پست تصویری باشه یا....فرق میکنه :ws38:

نه ارتباط که همیشه نوعش ثابته، منظورم نحوه اتصال پست ها بود که سه نوع داشت...

بقیه شو توی گفتگوی هفته پیدا کنین:ws3:

لینک به دیدگاه
بیایید ببینم این یکیو چیکار می کنید:gnugghender:

این عکسو قبلا گذاشته بودم کارشم گفتم:w02:

حالا بگید ببینم این جای خالی که با دایره قرمز مشخصش کردم برای چیه؟؟؟؟:whistle:

g9m4pepodvy3wp5put1l.jpg

جواب کاملشم توی گفتگوی هفته یازدهم بعد از جواب درستتون میدم:ws3:

کی اول حدس میزنه؟؟؟:druze3cfjhkv7q65cc0

دیگه زحمت نکشین خودم خسته شدم میگم:banel_smiley_4:

توی پست های فشار قوی برای انتقال اطلاعات سه نوع ارتباط بود:

1. اتصال فاز به زمین

2.اتصال فاز به فاز

3.اتصال بین دو مداری

توضیحات اضافی توی گفتگوی هفته یازدهم هست:w16:

این عکس مربوط به حالت اول میشه که فقط از یک خط برای انتقال اطلاعات استفاده میشه که یه ورودی ویه خروجی داره که ورودی از خطی که استفاده شده میاد و خروجیشم به PLC مربوطه میرسه. اما وقتی از دو خط برای انتقال اطلاعات استفاده بشه (حالت دوم و سوم) چون یه دستگاه plc کلا برای ارتباط هر دو پست باهم وجود داره دو تا از این جعبه های LMU وجود داره که به هم وصلن (در واقع دوتا ورودی داریم و یه خروجی). توی LMU اصلی اون جای خالی دقیقا یه جعبه زرد مثل جعبه زرد بالای عکس میزارن که در واقع LMU دوم میاد بهش وصل میشه و دوتا ورودی به یه خروجی میرسن. وقتی یکی از خط ها قطع بشه بصورت خودکار خطی که وصله میاد توی مدار و به PLC میرسه:a030:

لینک به دیدگاه
دیگه زحمت نکشین خودم خسته شدم میگم:banel_smiley_4:

توی پست های فشار قوی برای انتقال اطلاعات سه نوع ارتباط بود:

1. اتصال فاز به زمین

2.اتصال فاز به فاز

3.اتصال بین دو مداری

توضیحات اضافی توی گفتگوی هفته یازدهم هست:w16:

این عکس مربوط به حالت اول میشه که فقط از یک خط برای انتقال اطلاعات استفاده میشه که یه ورودی ویه خروجی داره که ورودی از خطی که استفاده شده میاد و خروجیشم به PLC مربوطه میرسه. اما وقتی از دو خط برای انتقال اطلاعات استفاده بشه (حالت دوم و سوم) چون یه دستگاه plc کلا برای ارتباط هر دو پست باهم وجود داره دو تا از این جعبه های LMU وجود داره که به هم وصلن (در واقع دوتا ورودی داریم و یه خروجی). توی LMU اصلی اون جای خالی دقیقا یه جعبه زرد مثل جعبه زرد بالای عکس میزارن که در واقع LMU دوم میاد بهش وصل میشه و دوتا ورودی به یه خروجی میرسن. وقتی یکی از خط ها قطع بشه بصورت خودکار خطی که وصله میاد توی مدار و به PLC میرسه:a030:

آورین خوب درسایی که یهت دادمو پس میدی:ws3:

لینک به دیدگاه
آورین خوب درسایی که یهت دادمو پس میدی:ws3:

فعلا کوروش خان با شما کار دارم:167: من این همه میام آموزش میدم توی گفتگوی هفته دریغ از اینکه یه نفر بخونه (بجز بعضیا!!):banel_smiley_4:

دقیقا مشخص کنین که اینجا میان توی انجمن برق برای چی؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:(این سوال همگانی بود مختص کوروش خان نبود:whistle:)

لینک به دیدگاه
فعلا کوروش خان با شما کار دارم:167: من این همه میام آموزش میدم توی گفتگوی هفته دریغ از اینکه یه نفر بخونه (بجز بعضیا!!):banel_smiley_4:

دقیقا مشخص کنین که اینجا میان توی انجمن برق برای چی؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:(این سوال همگانی بود مختص کوروش خان نبود:whistle:)

واشه شادی:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...