رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پس باید از اون نوع سنسورهایی باشه که برای پیدا کردن وسایل فلزی مسافرهای هواپیما توی فرودگاه استفاده میکنن باشه:ws38:

شبیه اینا:ws3:

gowdcgddt408hipx950l.png

3lp0kv3kkth1p9x9u0s9.png

آفرین

این نوع سنسور ها برای مصارف خاص صنعتی استفاده میشه.یه استفاده شو شما گفتی

یکیشم که بیشتر مورد استفاده قرار میگیره برای اخطار دادنه.

این سنسورها کنار محل خطرناک محیط تولید نصب میشه،مثلا کنار پرس ها، و با عبور اعضای بدن مثل دست اون دستگاهو از کار میندازه.

تعریف های *سنسور حفاظت* و *شمارنده* درست هستن.اما منظورتون از این تعاریف چیز دیگه ای بود.

به خاطر همین گفتم اشتباهه

لینک به دیدگاه
آفرین

این نوع سنسور ها برای مصارف خاص صنعتی استفاده میشه.یه استفاده شو شما گفتی

یکیشم که بیشتر مورد استفاده قرار میگیره برای اخطار دادنه.

این سنسورها کنار محل خطرناک محیط تولید نصب میشه،مثلا کنار پرس ها، و با عبور اعضای بدن مثل دست اون دستگاهو از کار میندازه.

تعریف های *سنسور حفاظت* و *شمارنده* درست هستن.اما منظورتون از این تعاریف چیز دیگه ای بود.

به خاطر همین گفتم اشتباهه

:ws49::ws50:

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

:ws3:

لینک به دیدگاه
کل اینترنتو گشتم پیداش کردم:ws3:

باریکلا

سرچ عکس تو گوگل بچه هارو به چالش نمیکشه.یکی که زبانش خوبه (خودمو نمیگما :)) با یه سرچ همه چی دسگیرش میشه

به نظر من قبل از اینکه عکس بزارید تو گوگل سرچ کنید ببینید پیدا میشه یا نه.اگه شد برید سراغ فتوشاپ

لینک به دیدگاه
راستی ما بی نهایت تابلو داریم که هرکدوم واسه کاری ساخته میشن و انقد متنوع هستند که با یه نگاه ظاهری نمیشه گفت چیه خانم مهندس:a030:

گوگل سرچ ارائه میدهد

داریدارام:w02:

لینک به دیدگاه
مربوط به دیتا اینای پست میشه :ws38:

بعععععله:w16:

از سیم هایی که توش استفاده شده مشخصه که ولتاژ بالا نیست و مربوط به انتقال اطلاعات میشه:ws3:

قراره در هفته آینده هم توی گفتگوی هفته در موردش بحث کنیم:a030:

لینک به دیدگاه
بعععععله:w16:

از سیم هایی که توش استفاده شده مشخصه که ولتاژ بالا نیست و مربوط به انتقال اطلاعات میشه:ws3:

قراره در هفته آینده هم توی گفتگوی هفته در موردش بحث کنیم:a030:

کوروش رو دست کم گرفتی خودم تابلوشو ساختم :ws3:

لینک به دیدگاه
حالا بفرمایید این دستگاهی که ساختین کارش چی بود؟؟؟ :w02:

:ws3:

این دیگه جز اطلاعات محرمانه اس :ws3: خب ما تو پست ها هم یه PLC داریم (با اون PLC اشتباه نگیریدا)که واسه ارتباط بین پست هاست خط فشارقوی حامل دیتا هم هست وقتی وارد پست میشه توسط لاین ترپ دیتاهاش جدا میشه این تابلوهم احتمالا واسه گرفتن دیتاهاس :ws38:

لینک به دیدگاه
این دیگه جز اطلاعات محرمانه اس :ws3: خب ما تو پست ها هم یه PLC داریم (با اون PLC اشتباه نگیریدا)که واسه ارتباط بین پست هاست خط فشارقوی حامل دیتا هم هست وقتی وارد پست میشه توسط لاین ترپ دیتاهاش جدا میشه این تابلوهم احتمالا واسه گرفتن دیتاهاس :ws38:

یه راهنمایی: این تابلو بین لاین تراپ و PLC وصل میشه!:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...