رفتن به مطلب

بیایید کدورت ها رو کنار بگذاریم ...

ارسال های توصیه شده

با سلام و تبریک فرارسیدن بهار طبیعت ...

مطمئنا آنچه باقی خواهد ماند خوبیهاست و دوستانیست که بدین واسطه در کنار خود خواهیم داشت .

بهار طبیعت را با نگاهی نو و اندیشه ای نو و تفکری نو گرامی میداریم .

به امید موفقیت دوستان عزیز

لینک به دیدگاه

می ماند و رسوب می کند خاکستر خاطره ها در ته ذهن....

گاهی این خاکستر با طوفانی از فراموشی از بین نمی رود.....

ولی با نسیمی از مهربانی از میان می رود....

.

.

.

اگر با واژه هایم...لحظه ای آرامش را از عزیزی گرفتم....

به قدر صف واژه هایم پوزش می خواهم.....

به امید آنکه....

قضاوت و برداشت را کنار بگزاریم....تا از آرامشمان کاسته نشود..

لینک به دیدگاه

حالا قبل عید بهتر بود که موقع خونه تکونی که هست، این دلا و ذهنا رو هم خونه تکونی کنیم و کلاً کلمات کینه و کدورت رو از خودمون پاک کنیم. کلاً از دایره لغات حذفش کنیم :ws3:

تصورات بیهوده رو از فکرمون پاک کنیم و کلاً ذهنمون رو دیفراگمنت کنیم.

لینک به دیدگاه

من که مدیرکل سایت رو فقط تو سالگرد تاسیس سایت دیدم و الان که پیام نوروزی صادر کردن :ws3:

فکر نمیکنم کسی رو رنجونده باشم، هر کی از دست من رنجیده بدونه که من قصد رنجوندنشو نداشتم.

سال نو بر همه فرخنده. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

:hanghead:

جاویدم یه همچین تاپیکی زده بود ها , قبل از عید :ws38:

.

منم هیچوقت دوس نداشتم و ندارم کسی رو ناراحت کنم , ولی احساس میکنم یکی دو مرتبه ناخواسته این اتفاق افتاده ...

بهر حال امیدورام اگه کدورتی هم پیش اومده , دوستان بدونن ناخواسته و بدون منظور بوده :icon_gol:

لینک به دیدگاه

با نظر هستی موافقم

جاوید عین این تاپیک رو زده بود.

ولی باز هم از همه کسانی که ناخواسته اذیت و ناراحتشون کردم، طلب بخشش میکنم.

لینک به دیدگاه

درود :icon_gol:

من هركسي رو كه اذيت كردم قصدم دقيقا اذيت و آزار بوده :w02:

خوشحالم كه موفقيت آميز بودمevilsmile.gif

عمو شاعر ميگه: :ws3:

از دي كه گذشت هيچ از او ياد مـكن

فردا كه نيـــــامدست فريــــاد مــــكن

بر آمـــــده و نامـــــده بنيـــــاد مـــكن

حالي خوش باش و عمر بر باد مكن

گاهي بايد سخت گيري رو كنار بذاريم و فرصت بديم كه زمان مسائل رو حل كنه.

ميدونم گاهي باعث رنجش دوستانم شدم. به اين خاطر ازشون بازم عذر‌ مي‌خوام. :icon_gol:

شاد باشيم hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

من جواب دوستان را زیاد دوست نداشتم.انتظار پاسخ هایی به مراتب بهتر و جامع تر میرفت. :icon_razz:

شما و بنده نوعی، یا کسی رو توی دنیا اذیت کردیم یا نکردیم.

یا کسی رو رنجوندیم یا نرنجوندیم.

دقیق هم همه به این امر واقفیم که کیا از ما دلخور شدن و به چه علت. :banel_smiley_4:

اگر اذیت کردین و به کسی توهین کردین،باید اینقدر شجاع باشین که مستقیم اسمش رو بیارین و ازش معذرت خواهی کنین،اینکه همه میگن ما از هرکسی بهش بی احترامی کردیم معذرت میخواهیم، یک جواب از روی ترسه، از روی تکبره،چیزی به اسم هرکس نداریم.

بنده یک بار در تاپیک مشابه آقای جاوید اسم همه کسانیکه بهشون بی احترامی در برهه ای از زمان کرده بودم رو آوردم و گفتم منو ببخشند.

تکبر مسخره ترین چیزی هست که آدم ها توی زندگیشون دارند، لطفا کنارش بگذارید.

وگرنه این را با خود به زیر خاک خواهید برد.

چه مذکر هستین چه مونث، لطفا مرد باشین.

.

.

.

.

توجه مهم :

این نوشته فقط شامل عزیزانی میشود که دقیقا میدانند چه کسانی از آنها رنجیده اند، اما اسم آنها را نیاورده و به صورت کلی از همه معذرت خواهی میکنند.

کسانیکه نمیدانند چه کسانی از انها دلخور هستند،مورد خطابه این نوشته نیستند.

در پناه حق. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
با عرض معذرت از همه دوستانیکه در این تاپیک نظر دادند، جواب ها بسیار مضحک و کودکانه هست.

دقیق هم همه به این امر واقفیم که کیا از ما دلخور شدن و به چه علت. :banel_smiley_4:

اگر اذیت کردین و به کسی توهین کردین،باید اینقدر شجاع باشین که مستقیم اسمش رو بیارین و ازش معذرت خواهی کنین،اینکه همه میگن ما از هرکسی بهش بی احترامی کردیم معذرت میخواهیم، یک جواب از روی ترسه، از روی تکبره،چیزی به اسم هرکس نداریم.

بنده یک بار در تاپیک مشابه آقای جاوید اسم همه کسانیکه بهشون بی احترامی در برهه ای از زمان کرده بودم رو آوردم و گفتم منو ببخشند.

یا این یا اون حتما باید باشه؟ مثلا من فکر نمیکنم که ممکنه یه نفر از یه حرف من ناراحت شه ولی ممکنه یه نفر از حرفم ناراحت بشه، من از کجا بدونم که اون فرد از اون حرف من ناراحت شده؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

در پیرو سخنان احسان جان(اسی) بنده تا بحال باعث ناراحتی کسی نه تو اینجا بلکه در عالم واقعیت نشدم......ولی اینجا یکی ازم ناراحت شد لازم باشه بطور کامل واسه هر کس که بخواد براش توضیح میدم تا ببینه طرف واسه چی ازم ناراحت شده!!!

.

.

.

ولی در کل از sookut عزیز بسیار بسیار معذرت خواهی میکنم و ازش خواهش میکنم که من ببخشه:a030:

لینک به دیدگاه
با عرض معذرت از همه دوستانیکه در این تاپیک نظر دادند، جواب ها بسیار مضحک و کودکانه هست.

اسی جان، تو هم زود قضاوت نکن

من تو تاپیک جاوید، اسم برده بودم ( F|UID ). همونجا هم معذرت خواهی کردم. به غیر از اون، کس دیگه ای یادم نیست.

اینجا هم اینو نوشتم تا شاید اون کسی که ناخواسته ازم رنجیده، ببینه پستم رو، تا بلکه فرجی شد و فهمیدیم کیه، و ازش مستقیم معذرت خواهی کردیم .!

تو هم این اخلاقت رو ترک کن:whistles:

لینک به دیدگاه

اوه

با چه درجه بالایی از اطمینان صحبت کردی شما

منم دقیقا خواست چیزی تو مایه های صحبتهای بقیه بگم ولی قبلش بذار دلیلشو بگم

درسته که ما خیلیا ها رو ناراحت کردیم و میدونی که ناراحتشون کردیم

ولی خیلی ها هم هستن که ناراحتشون کردیم و خودمونم نمیدونیم. مثلا حرفی زدیم که شاید ندونیم ممکنه باعث رنجش کسی بشه. مثل پست الان شما که من حتی با اینکه پستمو نزده بودم احساس توهین کردم.

ممکنه شما بدونی که باعث رنجشش من شدی و نخوای عذرخواهی کنی یا ندونی و بخوای عذرخواهی کنی.

اگه انتخابت دومی باشه مجبوری چیزی مثل اونی که همه نوشتن بنویسی

لینک به دیدگاه
یا این یا اون حتما باید باشه؟ مثلا من فکر نمیکنم که ممکنه یه نفر از یه حرف من ناراحت شه ولی ممکنه یه نفر از حرفم ناراحت بشه، من از کجا بدونم که اون فرد از اون حرف من ناراحت شده؟ :banel_smiley_4:

اینکه شما 50 درصد یا کمتر هم احتمال بدی کسی ازت رنجیده و معذرت خواهی بکنی،باز هم چیزی ازتون کم نمیشه.

طرف بر فرض میگه نه رفیق من ازت دلخور نیستم،مزیتش این هست که اون 50 درصد شک و تردیدت هم از بین میره.

اما اینکه کلی بگیم هرکس از ما رنجیده،ببخشه،بدون اینکه مستقیم بریم سراغش یک حرف مفت و بی ارزشه، باید تک تک سراغ اونها رفت،اگر کسی قصدش بخشیده شدنه باید تکبرش را زیر جفت پاهاش له کنه.

موفق باشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...