رفتن به مطلب

گرایش به ارتباط با همجسان

ارسال های توصیه شده

دوستان فکر کنم به اندازه ی کافی صحبت کردن در این مورد

در ایران و با توجه به قوانین و فرهنگ مردمش هیچ راهی برای پیش بردن این نوع حس و زندگی کردن با اون و ارضای این حس وجوود نداره جز اینکه فردی رو با گرایش homo بشه پیدا کرد.

بهترین راهش، اگه این مشکل ریشه در مشکلات روحی و روانی داشته باشه، به نظر من مراجعه به یه روانپزشک منطقی و خوب و شروع conversion therapy هست.

لینک به دیدگاه
اینایی که نوشتی همجنسگرا(دگرباش) محسوب نمیشن...ترنس هستند :banel_smiley_4:

خب ممنون اسمشونو نمیدونستم فقط میدونستم یه سری هستند مشکل بدنی دارن دست خودشون نیست

5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه
:rose:باتشکرازدوستانی که ‏دوستانه نظراتشون ‏روبیان کردند ببخشیدکمی دیر دارم جواب میدم همین الان ازسرکاردارم میرم خونه...توی سرویس هستم.:ws3:جواب ها رویه نگاه اجمالی کردم..بایدبگم این دوست ماتمایل جنسیبه جنس موافق خودش نداره..صرفادلش میخوادباهاشون هم صحبت بشه وبه اصطلاح عامیانه لاس بزنه....(البته خودش اینجوری بیان کرده)آیشون مشکل رواینگونهگفته که دربرقراری ارتباط عین اینکه دختری زیباروبروی اوباشه دست وپاشوگم میکنه...ونمیتونهطبیعی باهاشون برخورد کنه....همین ارتباط غیرطبیعی هراساینکه به مرورزمان این تفکررودرمخاطبش بوجودبیاوردکه اوقصد سوءاستفاده جنسی ازطرفداشته وهم رابطه وهم وجههآیشون نزدطرف خدشه داربشه....براش آزاردهنده ست..اگه سؤال دیگه هست درخدمتهستم..

خسته نباشی جیگر :a030:

بابا این که عادیه:ws3:

مگر اینکه با سانسور واست تعریف کرده باشه :whistle:

لینک به دیدگاه
:rose:باتشکرازدوستانی که ‏دوستانه نظراتشون ‏روبیان کردند ببخشیدکمی دیر دارم جواب میدم همین الان ازسرکاردارم میرم خونه...توی سرویس هستم.:ws3:جواب ها رویه نگاه اجمالی کردم..بایدبگم این دوست ماتمایل جنسیبه جنس موافق خودش نداره..صرفادلش میخوادباهاشون هم صحبت بشه وبه اصطلاح عامیانه لاس بزنه....(البته خودش اینجوری بیان کرده)آیشون مشکل رواینگونهگفته که دربرقراری ارتباط عین اینکه دختری زیباروبروی اوباشه دست وپاشوگم میکنه...ونمیتونهطبیعی باهاشون برخورد کنه....همین ارتباط غیرطبیعی هراساینکه به مرورزمان این تفکررودرمخاطبش بوجودبیاوردکه اوقصد سوءاستفاده جنسی ازطرفداشته وهم رابطه وهم وجههآیشون نزدطرف خدشه داربشه....براش آزاردهنده ست..اگه سؤال دیگه هست درخدمتهستم..

باید هم بترسه درباره ش حتما همین فکر رو میکنن

لاس بزنه!!!!!!!!!!!!:w000:

خودشو اصلاح کنه لطفا

لینک به دیدگاه

تو ایران همجنس طلب ها متاسفانه دچار مشکلات خیلی زیادی هستند، مخصوصا پسرهاش، چون دخترها راحت تر میتونن باهم باشن، همجنس خواهی هیچ درمان خاصی نداره تا جایی که من میدونم، اگر به مشاوره و روانکاور اعتقاد داره بره باهاشون حرف بزنه اگه نداره که بیخیال، همینجوری بسازه، اون موقع که روم میرفتم خیلیا دنبال همچین کسایی بودن بره و یه پارتنر خوب پیدا کنه!

به این افراد به نظر من نمیشه گفت مشکل روانی داره،‌بهتره بگیم ناهنجاری روانی داره، من خودم اصلا نمیتونم درک کنم چطور آدم با یه پسر تحریک میشه ولی وقتی اینجور آدمایی هستن باید درکشون کرد دیگه :hanghead:

فقط یه سئوال از این آقا داشتم، دختر ها اصلا برای شما جذاب و تحریک آمیز نیستن؟

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم ارتباط با همجنس خودمون اینقد سخت و البته مشکل ساز به نظر برسه .\

به نظر من بهتره با کسایی رابطه برقرار کنه که اونا هم همجنس گرا باشن

در ضمن این آقا پسر ظاهرا با شما راحت نبوده و همه چیزو نگفته

پس خودش میتونه با تحلیل و بررسی رو روحیاتو زندگیش تصمیم بهتری بگیره. البته اگه عاقلانه و منطقی فکر کنه

لینک به دیدگاه

خوب پاسخی که دوستمون به پاسخای شما داده اند این است:a030:

فکر میکنم مهمترین دلیل ویا شایدم تنها دلیلش رو پیدا کردم.. توی محیطی که من در گذشته زندگی میکردم افراد خوش چهره وجود نداشتن.

بخاطر همین الان با این افراد که مواجه میشم.. برام تازگی داره...

ممنونم از کسانی که در بحث ما شرکت کردند :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...