رفتن به مطلب

گرایش به ارتباط با همجسان

ارسال های توصیه شده

سلام و درود بیکران خدمت شما عزیزان:icon_gol:

مستقیم وبدون حاشیه میرم سر اصل مطلب ..

شاید بگید موضوع ربطی به خانواده نداره !چرا اینجا زده شده؟میدونم ربطی نداره اما چون یکی از کاربران انجمن مشکلش رو با من مطرح کرده بود و از من خواسته بود به صورت تاپیکی این پرسش رو مطرح کنم ،من این کار رو کردمhanghead.gif

فقط یه نکته:

شاید مشکل این آقا(پسری 21 ساله هست ایشان)ازنظر شما مشکل نباشه یا حتی مضحک باشه اما هرچی که هست واسه این آقا مشکل ایجاد کرده ،پس خواهش میکنم پستی مبنی بر تمسخر یا مواردی مشابه این ارسال نکنید اگه میتوانید نظر یا کمکی بکنید خوشحال میشیم نظرتون رو بدونیم ، پستهای تمسخر آمیز یا مواردی از این دست پاک میشه پس لطفا به این موضوع دقت کنید:icon_gol::a030:

اما مشکل این دوست خوبمون:

این دوست ما گرایش وتمایل به برقراری ارتباط دوستی با همجنسان خود مخصوصا آنهایی که کمی برو و رو دارند ،دارد واین موضوع این تفکر را در ذهن ایشان تداعی میکند که نکنه اون پسر فکر بدی راجع بهش بکنه از یک طرف تمایل به ایجاد دوستی با این اشخاص داره و. از طرف دیگه هراس بدنامی رو در خودش احساس میکنه همین موضوع باعث شده نه توانایی دوستی با اون شخص رو داشته باشه نه بتونه از فکر دوستی باهاش بیاد بیرون .همین موضوع که ساعات زیادی رو فکرش درگیر این قضیه هست آزارش میده وحالا از شما راهنمایی میخواد

خودش این تاپیک رو میبینه اگه سوالی دارید ازش بپرسید اون به من میگه ومن به شما منتقل میکنم پاسخ رو :a030:

اگه هم سوالی بود که خودم قبلا ازش پرسیده ام وجواب را میدانستم خودم پاسخ شما را میدهم :icon_gol:

منتظر شنیدن نظرات شما هستم....

لینک به دیدگاه

سلام آقا پیمان:icon_gol:

فکر نمیکنم ارتباط با همجنس خودمون اینقد سخت و البته مشکل ساز به نظر برسه .

این ارتباطات (پسربا پسر و دختر با دختر)همون ارتباطات با همجنسان در حالت طبیعی به خودی خود مشکل نداره.این مسئله وقتی تبدیل به مشکل میشه که قراره این ارتباط فراتر از حد طبیعی خودش باشه.که این به نظر شخصی من خیلی سختر و البته خطرناکتر از ارتیاطات با جنس های مخالفه.

حالا مشکل این آقاپسر چیه؟در ارتباط اولیه با هم جنسای خودش دچار مشکله یا اینکه چون گرایش و تمایلاتی بیش از اینا به سمت هم جنسای خودش داره ؛دچار مشکلاتی شده.هوم؟:a030:

لینک به دیدگاه

به نظر من بهتره با کسایی رابطه برقرار کنه که اونا هم همجنس گرا باشن اینجوری کمتر تو روابطش دچار مشکل و سوئتفاهم میشه به نظر من

تو ایران رو نمیدونم ولی در کشورهای دیگه انجمن هایی هست برای این همجنس گرایان.....حالا باز چیزی به ذهنم رسید میام میگم تا حالا به این موضوع فکر نکرده بودم:a030:

لینک به دیدگاه
به نظر من بهتره با کسایی رابطه برقرار کنه که اونا هم همجنس گرا باشن اینجوری کمتر تو روابطش دچار مشکل و سوئتفاهم میشه به نظر من

تو ایران رو نمیدونم ولی در کشورهای دیگه انجمن هایی هست برای این همجنس گرایان.....حالا باز چیزی به ذهنم رسید میام میگم تا حالا به این موضوع فکر نکرده بودم:a030:

هادی جان اینطوری که نمیشه ... ایشون یه همجنس تو خیابون میبینه و به قول پیمان مخصوصا اگه بر و رو داشته باشه با این مشکل چیکار کنه؟

اومدیم و تو این گروهی که تو گفتی هم رفت و کلی دوست پیدا کرد اما مشکل اصلیش اینه :

تمایل به برقراری ارتباط دوستی با همجنسان خود مخصوصا آنهایی که کمی برو و رو دارند ،دارد . از طرف دیگه هراس بدنامی رو در خودش احساس میکنه همین موضوع باعث شده نه توانایی دوستی با اون شخص رو داشته باشه نه بتونه از فکر دوستی باهاش بیاد بیرون .همین موضوع که ساعات زیادی رو فکرش درگیر این قضیه هست آزارش میده

لینک به دیدگاه

اگه منظورت دوستی ِ ساده و رفاقت و صمیمیت هست که آره خب , معمولا همه ی ما به قیافه ی خوب و شیک و تمیز بودن دوستانمون علاقه نشون میدیم و این ترس ِ دوستمون واسه اینه که این موضوع رو تحت تاثیرِ شنیده ها و دیده ها خلاصه تجربه ی دیگرانه و کم کم بر طرف میشه و یه خورده تلاش نیاز داره و اگه گفتار و رفتار و تماسِ بدنی ِ محدود و کنترل شده ای در بین باشه که مشکلی نیست

اگه که مشکل از جای دیگه س که میتونه از تعالیم دینی استفاده کنه خویشتن داری و....... یا یه چکاپ انجام بده شاید حسش بهتر بشه یا از مشاور کمک بگیره

شاید در خانواده یا محیطی بزرگ شده که بیشتر اعضائش دختر بودن و این طرز فکر از اینجا منشا میگیره و چیز خاصی نیست

لینک به دیدگاه

پیمان اگه این دوستمون قصد داره ار شر این مشکل خلاص بشه بگو من یه جارو بهش معرفی کنم که به راحتی مشکلش حل میشه:a030:

اگه هم میخواد این مشکل که بتونه براحتی ارتباط برقرار کنه حل بشه چیزی نمیدونم:hanghead:

لینک به دیدگاه

همجنسگرا یه چیز دیگه س ها برادر جان:icon_pf (34):

اگه همجنسگرایی مطرح باشه که این تاپیک یه جور تبلیغ محسوب میشه واسش:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
هادی جان اینطوری که نمیشه ... ایشون یه همجنس تو خیابون میبینه و به قول پیمان مخصوصا اگه بر و رو داشته باشه با این مشکل چیکار کنه؟

اومدیم و تو این گروهی که تو گفتی هم رفت و کلی دوست پیدا کرد اما مشکل اصلیش اینه :

بهار جان این که مشکل خاصی نیست گرایش و تمایلی هست که توی این دوستمون قرار داره مثل ما خودمون که به جنس مخالف علاقه داریم ایشون هم به هم جنس همانطوری که ما تو خیابون یه دختر خوشگل یا پسر خوشگل (جنس مخالف ) میبینیم و واکنش نشون میدیم یا نمیدیم ایشون هم باید همون کار و بکنه مورد هادی نست که....

خیلی ازین همجنسگراها با هم ازدواج می کنن و رابطه جنسی هم دارن حتی حالا یا ایشون میتونه حفظ کنه این احساسشو نسبت به همجنسش یا اینکه میخواد کلا تمایل نداشته باشه اگر مورد دوم باشه که هست چون این تاپیک زده شده بهتره بره پیش یه مشاور و روانشناس تا با راه علمی بهش بگه چیکار کنه ما اینجا هر چی هم که بگیم فایده نخواهد داشت چون نه تا حالا با این مورد برخورد کردیم و نه در موردش اطلاعاتی داریم

لینک به دیدگاه
پیمان اگه این دوستمون قصد داره ار شر این مشکل خلاص بشه بگو من یه جارو بهش معرفی کنم که به راحتی مشکلش حل میشه:a030:

اگه هم میخواد این مشکل که بتونه براحتی ارتباط برقرار کنه حل بشه چیزی نمیدونم:hanghead:

آره درسته

خیلی مراکز وابسته به بهزیستی هستن که مشاوره ی رایگان و تلفنی دارن و شاید روانشناس ِ پشت تلفن اطمینان خاطری به دوستمون بده که خیالش راحت بشه

یه موقعه هایی یه مسائلی رو الکی واسه خودمون بزرگ میکنیم چون خیلی بهش فکر میکنیم و وسواس داریم بهش

لینک به دیدگاه
همجنسگرا یه چیز دیگه س ها برادر جان:icon_pf (34):

اگه همجنسگرایی مطرح باشه که این تاپیک یه جور تبلیغ محسوب میشه واسش:banel_smiley_4:

:w58:

چه فرقی داره همونه دیگه:ws52:

وقتی شما به هم جنس علاقه داشته باشی یاهاش هم رابطه برقرار می کنی دیگه فکر کنم منظورش همین بوده دیگه

پیمان بیا توضیح بده ما رو از ابهام خارج کن:ws52:

لینک به دیدگاه

آره درسته

خیلی مراکز وابسته به بهزیستی هستن که مشاوره ی رایگان و تلفنی دارن و شاید روانشناس ِ پشت تلفن اطمینان خاطری به دوستمون بده که خیالش راحت بشه

یه موقعه هایی یه مسائلی رو الکی واسه خودمون بزرگ میکنیم چون خیلی بهش فکر میکنیم و وسواس داریم بهش

لینک به دیدگاه
بهار جان این که مشکل خاصی نیست گرایش و تمایلی هست که توی این دوستمون قرار داره مثل ما خودمون که به جنس مخالف علاقه داریم ایشون هم به هم جنس همانطوری که ما تو خیابون یه دختر خوشگل یا پسر خوشگل (جنس مخالف ) میبینیم و واکنش نشون میدیم یا نمیدیم ایشون هم باید همون کار و بکنه مورد هادی نست که....

خیلی ازین همجنسگراها با هم ازدواج می کنن و رابطه جنسی هم دارن حتی حالا یا ایشون میتونه حفظ کنه این احساسشو نسبت به همجنسش یا اینکه میخواد کلا تمایل نداشته باشه اگر مورد دوم باشه که هست چون این تاپیک زده شده بهتره بره پیش یه مشاور و روانشناس تا با راه علمی بهش بگه چیکار کنه ما اینجا هر چی هم که بگیم فایده نخواهد داشت چون نه تا حالا با این مورد برخورد کردیم و نه در موردش اطلاعاتی داریم

پست منو خوب نخوندیا

میگم این جوابی که تو دادی تو اولین پست، راه حل نمیتونه باشه . آخه اون انگار مشکلش اینه که با هرکی که ازش خوشش اومد چطوری ارتباط برقرار کنه

نه اینکه کجا بره برا پیدا کردن دوست و هم جنس... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
پست منو خوب نخوندیا

میگم این جوابی که تو دادی تو اولین پست، راه حل نمیتونه باشه . آخه اون انگار مشکلش اینه که با هرکی که ازش خوشش اومد چطوری ارتباط برقرار کنه

نه اینکه کجا بره برا پیدا کردن دوست و هم جنس... :icon_gol:

اتفاقا خوندم بهار جان راتباط برقرار کردن حتما باید یه اشتراکی بین دو طرف باشه برای ارتباط وگرنه هیچ موقع اون ارتباط برقرار نمیشه...

حالا بزار پیمان بیاد توضیح بده من جواب میدم بهت بهار جان فعلا هر چی هم پست بدیم فایده نداره چون ابام داریم و برداشت هامون فرق داره از پست اول:icon_gol:

لینک به دیدگاه

برو بچ ميشه مشكلو بيشتر توضيح بدين؟:ws52:

يعني چطور ازارش ميده ؟

وقتي ميبينه طرف مقابل رو چه حسي ميشه اخه

؟

يكم روان وساده توضيح بدين

مرسيلر:ws37:

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم اصولا همچین دلبستگیهایی یه جور ریشه روانی داره مثلا ممکنه حتی اون پسر یا دختر خیلی بیش از حد به جنس مخالفش علاقه نشون بده و دچار یه جور افراط بشه

ممکنه حتی اون علاقه به چیزهایی خیلی پیش پا افتاده باشه مثل فیلم گاو که طرف اینقدر به گاو وابسته بود که جداییش اون رو به اون روز انداخت

من مطلبی رو که خودم تو زندگیم بهش رسیدم و عمل میکنم میگم علاقه نسبت به هر کس با هر جنس و یا هر وسیله ای میخواد باشه اگر حد تعادلش حفظ نشه بیماریه و باید تفکراتمون رو نسبت به این قضیه به هر طریقی میتونیم درست کنیم.

مطمئنا اگر این دوستی شکل همجنسبازی به خودش بگیره ایرادی بهش وارده چون با هیچ منطق و عقلی سازگاری نداره اولین اشکالش هم بر هم زدن چرخه ی زیست طبیعته . بهترین راهشم درمان و مشاورست در حال حاضر

این انجمن همجنسبازان هم به شکلی که در بعضی از جاها دیده میشه به نظر من یه جور توهینه به افرادی که دچار این بیمارین و بیش تر به ابزاری تبدیل میشن برا سواستفاده. البنه باید در ایران هم از حقوق این افراد حمایت بشه که شکی توش نیست نمیشه.

لینک به دیدگاه

من خیلی به این افراد فکر کردم

به جایی نرسیدم!!

اما بیشتر به نظرم مشکل روانی میاد و دلیلی داره که بوجود اومده و عدم کنترل باعث شکلگیری 21 ساله ی این تفکر شده

باید سعی کنه چیزی که هست رو قبول کنه و این مطمئنن زمان زیادی رو میطلبه

اما اگه میخواد بر همین عقیده ی دگرباشی باشه بهتره و باید بره خارج از کشور

چون اینجا مسلما سنگسار میشه

اما در صورتی که بره اونور و ادعای دگرباشی کنه بهش اقامت میدن:a030:

لینک به دیدگاه
من فکر میکنم اصولا همچین دلبستگیهایی یه جور ریشه روانی داره مثلا ممکنه حتی اون پسر یا دختر خیلی بیش از حد به جنس مخالفش علاقه نشون بده و دچار یه جور افراط بشه

ممکنه حتی اون علاقه به چیزهایی خیلی پیش پا افتاده باشه مثل فیلم گاو که طرف اینقدر به گاو وابسته بود که جداییش اون رو به اون روز انداخت

من مطلبی رو که خودم تو زندگیم بهش رسیدم و عمل میکنم میگم علاقه نسبت به هر کس با هر جنس و یا هر وسیله ای میخواد باشه اگر حد تعادلش حفظ نشه بیماریه و باید تفکراتمون رو نسبت به این قضیه به هر طریقی میتونیم درست کنیم.

مطمئنا اگر این دوستی شکل همجنسبازی به خودش بگیره ایرادی بهش وارده چون با هیچ منطق و عقلی سازگاری نداره اولین اشکالش هم بر هم زدن چرخه ی زیست طبیعته . بهترین راهشم درمان و مشاورست در حال حاضر

این انجمن همجنسبازان هم به شکلی که در بعضی از جاها دیده میشه به نظر من یه جور توهینه به افرادی که دچار این بیمارین و بیش تر به ابزاری تبدیل میشن برا سواستفاده. البنه باید در ایران هم از حقوق این افراد حمایت بشه که شکی توش نیست نمیشه.

:a030:

فقط یه چیزی هست که نمیشه به طور قاطع دربارش حرف بزنیم

اونم افردای هست که از لحاظ هورمونی و اندامی دچار اختلال هستن

که اون هم با آزمایش مشخص میشه

و البته اینکه ما هیچکدوم دکتر نیستیم و حرفایی که میزنیم به عنوان یه آدم معمولی هست

این دوست عزیز باید حتما به یه مشاور مراجعه کنه و بعد از مشاوره و در صورت نیاز بره و آزمایشات پزشکی لازم رو انجام بده

لینک به دیدگاه

اگه واقعا میخواد دو تا دوست معمولی بشن یه درخواست دوستی بده و دوست شن دیگه

اما اگه اون بحث همجنسگرایی پیش بیاد خب این افراد از نظر علمی یه نیم کرشون بزرگتره ... که معمولا هم میرن عمل میکنن مثلا یه خانومی تمایلات مردونه داره میره ازمایش اینا .... نشون میدن این خانوم یه سری هورموناش مردونس یعنی بطنش مرده ولی در قالبه زنانه ...که عمل میکنن هر چند خیلیاا از خونواده و جامعه طرد میشن.... ولی اگه واقعا این مشکل هورمونی هم نداره بنظر من مشکل روحیه :ws38:وافن درباره این مسایل اطلاعات خوبی داره ازشون بپرسید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اما اگه اون بحث همجنسگرایی پیش بیاد خب این افراد از نظر علمی یه نیم کرشون بزرگتره ... که معمولا هم میرن عمل میکنن مثلا یه خانومی تمایلات مردونه داره میره ازمایش اینا .... نشون میدن این خانوم یه سری هورموناش مردونس یعنی بطنش مرده ولی در قالبه زنانه ...که عمل میکنن هر چند خیلیاا از خونواده و جامعه طرد میشن..

اینایی که نوشتی همجنسگرا(دگرباش) محسوب نمیشن...ترنس هستند :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

:rose:باتشکرازدوستانی که ‏دوستانه نظراتشون ‏روبیان کردند ببخشیدکمی دیر دارم جواب میدم همین الان ازسرکاردارم میرم خونه...توی سرویس هستم.:ws3:جواب ها رویه نگاه اجمالی کردم..بایدبگم این دوست ماتمایل جنسیبه جنس موافق خودش نداره..صرفادلش میخوادباهاشون هم صحبت بشه وبه اصطلاح عامیانه لاس بزنه....(البته خودش اینجوری بیان کرده)آیشون مشکل رواینگونهگفته که دربرقراری ارتباط عین اینکه دختری زیباروبروی اوباشه دست وپاشوگم میکنه...ونمیتونهطبیعی باهاشون برخورد کنه....همین ارتباط غیرطبیعی هراساینکه به مرورزمان این تفکررودرمخاطبش بوجودبیاوردکه اوقصد سوءاستفاده جنسی ازطرفداشته وهم رابطه وهم وجههآیشون نزدطرف خدشه داربشه....براش آزاردهنده ست..اگه سؤال دیگه هست درخدمتهستم..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...