رفتن به مطلب

مارک (برند) موبایل شما چیه ؟

A1000A

مارک (برند) موبایل شما چیه ؟  

189 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مارک (برند) موبایل شما چیه ؟

ارسال های توصیه شده

در ۴ ساعت قبل، Just Mechanic گفته است :

میخوام گوشیمو عوض کنم 

باتری برام مهمه

و اینکه تا یکی دو سال اذیت نکنه

خوش دست هم باشه

پیشنهاد چی دارید؟

یه قیمت حدودی هم میگفتی. مثلا در حد آیفون 12 پرو خوبه؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
در ۱۱ ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

یه قیمت حدودی هم میگفتی. مثلا در حد آیفون 12 پرو خوبه؟ :ws3:

بدون اعتراض یارانه شما قطع می شود چون می خوای موبایل بخری اونم آیفون !!!!!! عجب

لینک به دیدگاه
در ۲۰ ساعت قبل، Mohammad-Ali گفته است :

بدون اعتراض یارانه شما قطع می شود چون می خوای موبایل بخری اونم آیفون !!!!!! عجب

عامو وسع من در حد آیفون 2 هم نیست چه برسه به 12 ? 

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۸/۱۳ در 21:22، فکور گفته است:

من هنوز موندم که این موبایل کار اصلیش چیه ؟ و چرا مثلا خود ژاپنی ها هنوز هم از موبایل های نسل اول استفاده میکنند. 

براساس چه منبعی اینو میگی؟ :ws38: ژاپن جز 10 کشور اول از نظر تعداد کسایی هست که گوشی های هوشمند دارن.

لینک به دیدگاه
18 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است:

براساس چه منبعی اینو میگی؟ :ws38: ژاپن جز 10 کشور اول از نظر تعداد کسایی هست که گوشی های هوشمند دارن.

بله ، اگر هم داشته باشند ، که یکی از فامیل های من که اونجاست و شخص مهمی هم هست ، میگفت فقط در مواقع ضرورت ازش استفاده میکنند، شما تو خیابونای ژاپن چه نفر رو میتونی ببینی که گوشی موبایلش تو دستشه و مدام داره باهاش ور میره؟ 

لینک به دیدگاه

راستی یادم رفت بگم ، این آمارهایی که میدن مثلا ژاپن جزو ده کشور اول هست که مثلا گوشی هوشمند داره، بیشترش جنبه تبلیغاتی داره که ما ها رو تشویق کنن که بازار هاشونو گرم نگهداریم. بازم برمیگردم سر نکته اولم که اونا و خیلی از مردمان کشور های پیشرفته ، از موبایل اونجور استفاده نمیکنن که مردم ما استفاده میکنند. اون نسل یک هم که مثال زدم منظورم استفاده در همان سطح هست در حالی که ممکنه موبایلش فوق هوشمند هم باشه. 

لینک به دیدگاه

راستی یادم رفت بگم ، این آمارهایی که میدن مثلا ژاپن جزو ده کشور اول هست که مثلا گوشی هوشمند داره، بیشترش جنبه تبلیغاتی داره که ما ها رو تشویق کنن که بازار هاشونو گرم نگهداریم. بازم برمیگردم سر نکته اولم که اونا و خیلی از مردمان کشور های پیشرفته ، از موبایل اونجور استفاده نمیکنن که مردم ما استفاده میکنند. اون نسل یک هم که مثال زدم منظورم استفاده در همان سطح هست در حالی که ممکنه موبایلش فوق هوشمند هم باشه. 

لینک به دیدگاه
۱ ساعت قبل، فکور گفته است:

جنبه تبلیغاتی که به نظرم خیلی معنی نمیده. چون آمارهای رسمی هستش. و اصلا برندهاشون تو زمینه گوشی های هوشمند در حد خیلی از گوشی های دیگه خیلی جهانی نیست که بخوان تبلیغی کنن. حتی خودشون هم بیشتر از هر گوشی دیگه ای از آیفون استفاده میکنن و اتفاقاً بروز هم هستن و سراغ گوشی های جدید این برند میرن. یعنی اینکه تکنولوژیه واسشون مهمه و فقط برای صحبت کردن ازش استفاده نمیکنن. البته اینکه چقدر روزانه ازش استفاده میکنن بحث جدایی هستش.

این تاپیک هم درباره برندهای موبایله، نه میزان استفاده روزانه :ws3:

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۰/۸/۱۶ در 11:16، فکور گفته است:

بله ، اگر هم داشته باشند ، که یکی از فامیل های من که اونجاست و شخص مهمی هم هست ، میگفت فقط در مواقع ضرورت ازش استفاده میکنند، شما تو خیابونای ژاپن چه نفر رو میتونی ببینی که گوشی موبایلش تو دستشه و مدام داره باهاش ور میره؟ 

این امار هارو از کجا میاری؟

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۰/۸/۱۶ در 12:48، Mohammad Aref گفته است:

این تاپیک هم درباره برندهای موبایله، نه میزان استفاده روزانه :ws3:

کارکرد برند چیه ؟ به چه دردی میخوره ؟ نقش لاکچری بازی در انتخاب برند ، تا چه حد هست ؟ در صد افرادی که هدفشون از انتخاب یک برند ، مزیت های تکنیکی و کارائی اونه ، چقدره؟ 

نظر من اینه که جنس و ماهیت توجه ایرانیان به نوع برند ، با نظرات جا های دیگه خیلی متفاوته و اکثریتش جنبه تشریفاتی داره، نه جنبه مزیت های فنی و نرم افزاری و تکنولوژیکی. 

لینک به دیدگاه
8 ساعت قبل، فکور گفته است:

کارکرد برند چیه ؟ به چه دردی میخوره ؟ نقش لاکچری بازی در انتخاب برند ، تا چه حد هست ؟ در صد افرادی که هدفشون از انتخاب یک برند ، مزیت های تکنیکی و کارائی اونه ، چقدره؟ 

نظر من اینه که جنس و ماهیت توجه ایرانیان به نوع برند ، با نظرات جا های دیگه خیلی متفاوته و اکثریتش جنبه تشریفاتی داره، نه جنبه مزیت های فنی و نرم افزاری و تکنولوژیکی. 

به نظرم بحث برند تو کشورهای پیشرفته هم خیلی متفاوت نیست.

وگرنه چه دلیلی داره شرکتهای بزرگ و کوچیک بخش عمده هزینه های خودشون رو صرف تبلیغات و برندسازی تو کشورهای مختلف از جمله کشورهای توسعه یافته بکنن؟ 

عامه مردم تو همه جهان به برند اهمیت میدن و نمیشه گفت جنبه تشریفاتی داره.

لینک به دیدگاه
11 ساعت قبل، فکور گفته است:

کدام آمار ها ؟

همین امارهایی که میدی تو کشورهای پیشرفته دنبال گوشی نیستن

اتفاقا من الان خانواده خودم خارج هستن مثلا میگفت قیمت گوشی ها اختلاف کمی داره ولی مثلا ایفون 13 نخرید چون برای 4 ماه دیگه هم بهش نمیرسه از بس مردم تو صف هستن

لینک به دیدگاه
13 ساعت قبل، VINA گفته است:

سامسونگ‌ j5pro 

نخرید بدرد نمیخوره?

ولمان کن عامو. :ws3: من الان 4 ساله دارم و آخ نگفته. نه مشکل هنگی داشته نه باتری و ... به شدت راضیم ازش :w02:

تو گوشی های رنج قیمتی خودش چه از نظر سخت افزاری، چه از نظر ظاهر عالی بود. فقط حافظه داخلیش هم اگه بیشتر بود دیگه هووچ مشکلی نبود.

احتمالا اونی که گرفتی، انداختن بهت :ws3:

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۰/۸/۲۳ در 08:27، Mohammad Aref گفته است:

ولمان کن عامو. :ws3: من الان 4 ساله دارم و آخ نگفته. نه مشکل هنگی داشته نه باتری و ... به شدت راضیم ازش :w02:

تو گوشی های رنج قیمتی خودش چه از نظر سخت افزاری، چه از نظر ظاهر عالی بود. فقط حافظه داخلیش هم اگه بیشتر بود دیگه هووچ مشکلی نبود.

احتمالا اونی که گرفتی، انداختن بهت :ws3:

نه من از ال سی دیش ناراضیم با کوچکترین ضربه ای از بین میره حتی اگه ضعف این گوشی سرچ کنی برات میاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...