رفتن به مطلب

مارک (برند) موبایل شما چیه ؟

A1000A

مارک (برند) موبایل شما چیه ؟  

189 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مارک (برند) موبایل شما چیه ؟

ارسال های توصیه شده

در ۱۴۰۰/۸/۲۲ در 22:15، Just Mechanic گفته است:

همین امارهایی که میدی تو کشورهای پیشرفته دنبال گوشی نیستن

اتفاقا من الان خانواده خودم خارج هستن مثلا میگفت قیمت گوشی ها اختلاف کمی داره ولی مثلا ایفون 13 نخرید چون برای 4 ماه دیگه هم بهش نمیرسه از بس مردم تو صف هستن

میخواستم بگم آویزون گوشی هاشون نیستند و در عین حال نسبت به نیازشون گوشی رو انتخاب میکنند ولی همانطور که میدونی ، بخاطر اینکه فارسی رو خوب بلد نیستم ، نمیتونم حرفم رو بخوبی توضیح بدم که مخاطب بدقت به مضمون و ماهیت نظراتم پی ببره. 

نکته ای میخواستم بگم ، این بود که مثلا طرف شش کلاس سواد داره و حتی روزنامه هم نخونده ، اونوقت دنبال خرید آیفون فلان هست. محمد نمیذاره وارد مسائل فرهنگی در این حوزه بشم والاّ میدونستم چه جوری تکلیف این برند بازی رو بشکافم و معین کنم. 

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۰/۸/۲۲ در 22:15، Just Mechanic گفته است:

همین امارهایی که میدی تو کشورهای پیشرفته دنبال گوشی نیستن

دقت نکردی ، من از بین کشور های پیشرفته فقط ژاپن رو گفتم .با جا های دیگه کاری نداشتم. 

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۰/۸/۲۲ در 19:09، Mohammad Aref گفته است:

به نظرم بحث برند تو کشورهای پیشرفته هم خیلی متفاوت نیست.

وگرنه چه دلیلی داره شرکتهای بزرگ و کوچیک بخش عمده هزینه های خودشون رو صرف تبلیغات و برندسازی تو کشورهای مختلف از جمله کشورهای توسعه یافته بکنن؟ 

عامه مردم تو همه جهان به برند اهمیت میدن و نمیشه گفت جنبه تشریفاتی داره.

بله درسته. منظور من این بخش از موضوع نیست در عین حال که تو همین رابطه هم خیلی حرفا دارم که طبق اشاره ای که داشتید ، نمیخوام بهشون ورود کنم. نظری که من دارم زاویه و ماهیت نگاه ما به برند و مقایسه آن با سایر فرهنگها بود که بقول شما جاش اینجا نیست.

لینک به دیدگاه
4 ساعت قبل، فکور گفته است:

بله درسته. منظور من این بخش از موضوع نیست در عین حال که تو همین رابطه هم خیلی حرفا دارم که طبق اشاره ای که داشتید ، نمیخوام بهشون ورود کنم. نظری که من دارم زاویه و ماهیت نگاه ما به برند و مقایسه آن با سایر فرهنگها بود که بقول شما جاش اینجا نیست.

مخالفت نکردما. اما اگه میخوای بحث توجه به برند رو موشکافی کنی به نظرم بهتره تو تاپیک جداگونه ای باشه که موضوع این تاپیک منحرف نشه ?

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۸/۲۴ در ۲۲:۰۳، Mohammad Aref گفته است:

مخالفت نکردما. اما اگه میخوای بحث توجه به برند رو موشکافی کنی به نظرم بهتره تو تاپیک جداگونه ای باشه که موضوع این تاپیک منحرف نشه ?

گوشی ادمینان انجمن بسیار گوشی خفنی است

کیفیت دوربین رو که نگم براتون

اصن N مگا پیکسل عکس میگیره

هنوز برای این مدل اسمی انتخاب نشده گویی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...