رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها(خسته بخونید)

بچه ها کمک.همین الان استادم زنگ زد میگه چرا موضوع پایان نامتو انتخاب نمیکنی:w000:

میگم بابا مغزم ته گرفت انقد فکر کردم که یک موضوع خوب وخاص پیدا کنم.هنوز این مغز کوچولوی ما به هیچجا نرسیده:ws27:

تو رو خدا کمک کنید یه موضوع خوب بگید.:ws36:

فقط تورو خدا موضوع هایی نگین که فشار خونم باز بره بالا ها.مثه فرودگاه و ترمینال و هتل و موزه و مجتمع مسکونی و .......

خاص باشه خاص.مرسی

ثواب داره به خدا دل یه جوونو شاد کنی.اصلا در این زمینه حدیث داریم.باور کنTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم پیشنهادم اینه که اول ببینید خودتون به طراحی فضاهای عملکردی علاقه داری مثله بیمارستان.......مدرسه.....

یا طراحی فضاهای فرمال و فرهنگی علاقه دارید مثله انواع موزه...........

یا بناهای مونومنتال .مثله بناهای یادبود..............

در ضمن موضوع طرح نهایی باید با طراحی هایی که تو دوران تحصیلممون انجام دادیم فرق داسته باشه......

کلا من اینا رو بهت پیشنهاد میکنم.......

طراحی یه بنای یادبود واسه یه شاعر یا نویسنده که بهش علاقه داری مثلا دکتر شریعتی........مهدی اخوان ثالث....سهراب سپهری .یا هرکسی که بهش علاقه داری........

کانون نخبگان...........

کانون نویسندگان وشعرا.........

خانه موسیقی وشعر...........

خانه هنرمندان.............

مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست............

خانه سالمندان..........

خوابگاه دانشجویی...........

طراحی یه شهرک مسکونی واسه زوجها جوان.یا واسه یه ارگان خاص..........

طراحی سالن کنسرت..........

طراحی شهرک سینمایی..........

طراحی باغ موزه صنعت خودرو........

طراحی موزه موسیقی...........

اقامتگاه بین راهی..........

طراحی باغ موزه های مختلف با عنوانهای متفاوت..........

طراحی مسجد............

کانون گفتگوی ادیان...........

طراحی هتل...

زائرسرا...........

کانون پرورش قکری........

کانون اصلاح تربیت.........

زندان.........!!!!!!!!!!!

شهرکودک......

شهر بازی.........

مجتمع های ورزشی..........مثلا مجتمع ورزشهای آبی.......

استادیوم ورزشی.........

انواع فدراسیونهای ورزشی.........

دهکده المپیک.........

برج مخابراتی.............

کارخانه های صنعتی.........

بانک.........

ساختمان شهرداری..........

خانه معمار.........

نمایشگاه بین المللی..........

موزه قرآن های خطی.

موزه خط.........

انواع موزه ها........

طراحی خانه مد..........

آسمان نما..........

رصد خانه................

بازم میگم دوست عزیز.........موضوع طرح نهایی به روحیات و

علایق خودتون بستگی داره..........باید بدونید که به چی علاقه دارید

که بر مبنای اون موضوعتون رو انتخاب کنید............

سعی نکنید فقط به خاطر اسم موضوع دنبالش برید.چون اگه علاقه نداشته باشید.

خسته میشید و....

اینها رو قبلن اینجا گفته بودم....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
منم پیشنهادم اینه که اول ببینید خودتون به طراحی فضاهای عملکردی علاقه داری مثله بیمارستان.......مدرسه.....

یا طراحی فضاهای فرمال و فرهنگی علاقه دارید مثله انواع موزه...........

یا بناهای مونومنتال .مثله بناهای یادبود..............

در ضمن موضوع طرح نهایی باید با طراحی هایی که تو دوران تحصیلممون انجام دادیم فرق داسته باشه......

کلا من اینا رو بهت پیشنهاد میکنم.......

طراحی یه بنای یادبود واسه یه شاعر یا نویسنده که بهش علاقه داری مثلا دکتر شریعتی........مهدی اخوان ثالث....سهراب سپهری .یا هرکسی که بهش علاقه داری........

کانون نخبگان...........

کانون نویسندگان وشعرا.........

خانه موسیقی وشعر...........

مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست............

خانه سالمندان..........

خوابگاه دانشجویی...........

طراحی یه شهرک مسکونی واسه زوجها جوان.یا واسه یه ارگان خاص..........

طراحی سالن کنسرت..........

طراحی شهرک سینمایی..........

طراحی باغ موزه صنعت خودرو........

طراحی موزه موسیقی...........

اقامتگاه بین راهی..........

طراحی باغ موزه های مختلف با عنوانهای متفاوت..........

طراحی مسجد............

کانون گفتگوی ادیان...........

طراحی هتل...

زائرسرا...........

کانون پرورش قکری........

کانون اصلاح تربیت.........

زندان.........!!!!!!!!!!!

شهرکودک......

شهر بازی.........

مجتمع های ورزشی..........مثلا مجتمع ورزشهای آبی.......

استادیوم ورزشی.........

انواع فدراسیونهای ورزشی.........

دهکده المپیک.........

برج مخابراتی.............

کارخانه های صنعتی.........

بانک.........

ساختمان شهرداری..........

خانه معمار.........

نمایشگاه بین المللی..........

موزه قرآن های خطی.

موزه خط.........

انواع موزه ها........

طراحی خانه مد..........

آسمان نما..........

رصد خانه................

بازم میگم دوست عزیز.........موضوع طرح نهایی به روحیات و

علایق خودتون بستگی داره..........باید بدونید که به چی علاقه دارید

که بر مبنای اون موضوعتون رو انتخاب کنید............

سعی نکنید فقط به خاطر اسم موضوع دنبالش برید.چون اگه علاقه نداشته باشید.

خسته میشید و....

اینها رو قبلن اینجا گفته بودم....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

مرسی عزیزم که کمک کردی.ولی به جز چنتاش که برام جالب بود بقیه اینقدر همه گیر شده که دوست ندارم دوباره اونارو کار کنم

اولین چیزی که خودم دوس داشتم کار کنم موزه اتومبیل بود ولی استادم خیلی موافق نبود.گفت یکم غیر واقعیه.:ws52:

لینک به دیدگاه
مرسی عزیزم که کمک کردی.ولی به جز چنتاش که برام جالب بود بقیه اینقدر همه گیر شده که دوست ندارم دوباره اونارو کار کنم

اولین چیزی که خودم دوس داشتم کار کنم موزه اتومبیل بود ولی استادم خیلی موافق نبود.گفت یکم غیر واقعیه.:ws52:

خوب اونهایی که واست جالب بود رو میگی که خط فکریت دستم بیاد...

ضمنن سایتت کجاست...

باید در نظر بگیری جایی که میخوای یه بنا رو بسازی بهش نیاز هم داشته باشن...

باید دلیل انتخاب طرحت رو با توجه مکان و نیازهای یه شهر هم بتونی توجیه کنی....

لینک به دیدگاه
خوب اونهایی که واست جالب بود رو میگی که خط فکریت دستم بیاد...

ضمنن سایتت کجاست...

باید در نظر بگیری جایی که میخوای یه بنا رو بسازی بهش نیاز هم داشته باشن...

باید دلیل انتخاب طرحت رو با توجه مکان و نیازهای یه شهر هم بتونی توجیه کنی....

سایتم احتمال خیلی خیلی زیاد مشهد باشه

موضوعاتی که خوشم اومد اینا بود:

کانون نخبگان.طراحی سالن کنسرت.طراحی باغ موزه خودرو.کانون گفتمان ادیان.نمایشگاه بین المللی.طراحی خانه مد.(+++)

راستی یه سوال ؟مگه حداقل متراژبراشون مهم نیست؟اخه خانه مد مگه چه قدر زیر بنا داره؟(اخه تو ذهنم بود ولی به خاطر متراژبیخیالش شدم)ولی الان که شما گفتین....

لینک به دیدگاه
سایتم احتمال خیلی خیلی زیاد مشهد باشه

موضوعاتی که خوشم اومد اینا بود:

کانون نخبگان.طراحی سالن کنسرت.طراحی باغ موزه خودرو.کانون گفتمان ادیان.نمایشگاه بین المللی.طراحی خانه مد.(+++)

راستی یه سوال ؟مگه حداقل متراژبراشون مهم نیست؟اخه خانه مد مگه چه قدر زیر بنا داره؟(اخه تو ذهنم بود ولی به خاطر متراژبیخیالش شدم)ولی الان که شما گفتین....

اون بستگی به هیئت علمی دانشگاهتون داره....که متراژ رو چقدر در نظر بگیره....

اگر فکر میکنی ریز فضای خانه مد کم هست...میتونی کنار کارگاه های دوخت و طراحی....کلاسهای آموزشی و مرکز خرید هم در نظر بگیری....

یا چند نوع ران وی داشته باشی...مثلن سالن سنتی-با لباس مدرن جدا باشه....یا دسته بندی های دیگه.....

خانه مد کانسپتت خیلی باید قوی باشه....

کانون نخبگان=میتونی به قطبهای رباتیک هم فکر کنی؛یا کانون های استعداد یابی

کانون گفتمان ادیان...این یه مقدار سخته ...اما جالبه....کلیسا دوست نداری طراحی کنی؟

سالن کنسرت؛من خودم مرکز موسیقی بود طرحم(اصفهان)البته دو تا سالن کنسرت بود یه خانه موسیقی و موزه موسیقی هم کنارش بود....سالن کنسرت استانداردهاش خیلی اذیتت میکنه....اما کلی میتونی یاد بگیری....بهتره پیش زمینه از موسیقی داشته باشی....یا تئوزی موسیقی رو سعی کنی حتمن مطالعه کنی....

نمایشگاه بین المللی...خیلی بزرگ میشه....:ws52:کارت میره رو لند اسکیپ بیشتر و طراحی غرفه....خلاقیت بالا میخوااد...یه نمایشگاه خاص مثل خودرو باشه یا صنعت یا تکنولوژی خیلی بهتر میشه....

باغ موزه خودرو...باغ موزه بناهای ایران یا نویسنده ها هم میتونه باشه...یه چیز مونومنتال....

میتونی خانه مبل یا مرکز خرید مبل هم طراحی کنی چون مشهد هستی توجیهش هم راحتتر میشه....

لینک به دیدگاه
اون بستگی به هیئت علمی دانشگاهتون داره....که متراژ رو چقدر در نظر بگیره....

اگر فکر میکنی ریز فضای خانه مد کم هست...میتونی کنار کارگاه های دوخت و طراحی....کلاسهای آموزشی و مرکز خرید هم در نظر بگیری....

یا چند نوع ران وی داشته باشی...مثلن سالن سنتی-با لباس مدرن جدا باشه....یا دسته بندی های دیگه.....

خانه مد کانسپتت خیلی باید قوی باشه....

کانون نخبگان=میتونی به قطبهای رباتیک هم فکر کنی؛یا کانون های استعداد یابی

کانون گفتمان ادیان...این یه مقدار سخته ...اما جالبه....کلیسا دوست نداری طراحی کنی؟

سالن کنسرت؛من خودم مرکز موسیقی بود طرحم(اصفهان)البته دو تا سالن کنسرت بود یه خانه موسیقی و موزه موسیقی هم کنارش بود....سالن کنسرت استانداردهاش خیلی اذیتت میکنه....اما کلی میتونی یاد بگیری....بهتره پیش زمینه از موسیقی داشته باشی....یا تئوزی موسیقی رو سعی کنی حتمن مطالعه کنی....

نمایشگاه بین المللی...خیلی بزرگ میشه....:ws52:کارت میره رو لند اسکیپ بیشتر و طراحی غرفه....خلاقیت بالا میخوااد...یه نمایشگاه خاص مثل خودرو باشه یا صنعت یا تکنولوژی خیلی بهتر میشه....

باغ موزه خودرو...باغ موزه بناهای ایران یا نویسنده ها هم میتونه باشه...یه چیز مونومنتال....

میتونی خانه مبل یا مرکز خرید مبل هم طراحی کنی چون مشهد هستی توجیهش هم راحتتر میشه....

اول اینکه ممنونم ازین که وقت گذاشتی.:icon_gol:

بعدش...

راستش فکر میکنی خانه مد زیر بناش به بالای 4000 متر برسه؟اگه برسه خوبه.(چون خیلی دوست دارم .جای کار داره )در مورد کلیسا:دوس دارم اخرین اس ام اس استادمو برات بگم.تا گفتم کلیسا.اونم تو مشهد.گفت.واقعا تو مغذت کم اورده برو استراحت کن یکم:icon_pf (34):

در مورد موسیقی چون هیچ رابطه مستقیمی با موسیقی ندارم بجز گوش دادن فکر کنم کار برام سخت باشه.نمایشگاه هم بد نیست.عاشق طراحیم.دوس دارم.والبته خودرو که اولین پیشنهادم بود و خیلی دوس دارم.و نمیدونم چرا موافقت نشد.

لینک به دیدگاه

من دوستم یه موضوعی کار می کرد برا پایان نامه ش خوشم اومد

کانون پرورش کودکان عقب مانده ذهنی

خیلی مطالعات می خواد موضوع سختیه ولی متفاوته

البته خودشم نتونست آخر به عقب مانده جسمی عوضش کرد

لینک به دیدگاه
اول اینکه ممنونم ازین که وقت گذاشتی.:icon_gol:

بعدش...

راستش فکر میکنی خانه مد زیر بناش به بالای 4000 متر برسه؟اگه برسه خوبه.(چون خیلی دوست دارم .جای کار داره )در مورد کلیسا:دوس دارم اخرین اس ام اس استادمو برات بگم.تا گفتم کلیسا.اونم تو مشهد.گفت.واقعا تو مغذت کم اورده برو استراحت کن یکم:icon_pf (34):

در مورد موسیقی چون هیچ رابطه مستقیمی با موسیقی ندارم بجز گوش دادن فکر کنم کار برام سخت باشه.نمایشگاه هم بد نیست.عاشق طراحیم.دوس دارم.والبته خودرو که اولین پیشنهادم بود و خیلی دوس دارم.و نمیدونم چرا موافقت نشد.

خواهش میکنم...

فکر کنم متراژ خانه مد 4000 متر برسه ....با اون کارگاهها و سالنها ...گفتم که یه سالن در نظر نگیر....خیلی میتونه گسترده تر بشه....چندتا نمونه مشابه نگاه کن...

دلیل رد کردن طرح رو مینویسن همیشه....از استادت بپرس...:ws52:

رصد خانه دوست نداری طراحی کنی؟خیلی سخته البته....اما جالبه.....:w16:

لینک به دیدگاه

درسته روال کاری پایان نامه شماها یخورده متفاوته ولی تو ایران وفضای دانشگاهی ایران یه اصل نانوشته وجود داره که بهتره ازشش تخطی نکنین چون من باردومه که گرفتارش میشم وتبعاتشو میدونم چیه

سعی کنید کار مورد علاقتون قبلا بارها وبارها به نوعی کارشده باشد همین:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
درسته روال کاری پایان نامه شماها یخورده متفاوته ولی تو ایران وفضای دانشگاهی ایران یه اصل نانوشته وجود داره که بهتره ازش تخطی نکنین چون من باردومه که گرفتارش میشم وتبعاتشو میدونم چیه

سعی کنید کار مورد علاقتون قبلا بارها وبارها به نوعی کارشده باشد همین:banel_smiley_4:

ضمنن نمونه کار شده تو ایران داک موجود باشه....:whistle:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

من خودمم باید این ترم موضوع انتخاب کنم؛ اومدم اینجا دیدم هدا موضوع های خیلی خوبی گفته؛ مرسیییی هدا
:icon_gol:
کانون نخبگان...........

خانه معمار.........

موزه خط

اینا موضوع های خوبیه من خوشم اومد
:ws37:

لینک به دیدگاه

منم باید موضوع انتخاب کنم یه سری از موضوع های هدا خیلی خوب بود hapydancsmil.gif

منم بیشتر موضوعات هنری دوست دارم...البته اگه استادمون بزاره کار کنیم.:banel_smiley_4: چون بالاخره آدم باید بره چند جا رو به عنوان نمونه ببینه...آخه خانه هنرمندان داریم تو رشت؟؟ :banel_smiley_4:

ولی خداکنه بزارههههههههههه hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم...

فکر کنم متراژ خانه مد 4000 متر برسه ....با اون کارگاهها و سالنها ...گفتم که یه سالن در نظر نگیر....خیلی میتونه گسترده تر بشه....چندتا نمونه مشابه نگاه کن...

دلیل رد کردن طرح رو مینویسن همیشه....از استادت بپرس...:ws52:

رصد خانه دوست نداری طراحی کنی؟خیلی سخته البته....اما جالبه.....:w16:

اگه متراژبرسع که عالیه.

راستش هنوز کاملا رد نکرده ولی یکم سخت گیره میگه تو مشهد موزه اتومبیل های کلاسیک غیر واقعیه.

رصد خونه.....در موردش فکر نکردم هنوز

لینک به دیدگاه
درسته روال کاری پایان نامه شماها یخورده متفاوته ولی تو ایران وفضای دانشگاهی ایران یه اصل نانوشته وجود داره که بهتره ازشش تخطی نکنین چون من باردومه که گرفتارش میشم وتبعاتشو میدونم چیه

اینم فکر خوبیه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام...ببخش پابرهنه اومدم وسط تاپیکتا:icon_redface:

تابستون دوست من (titi.kh) هم گرفتار مسئله مهم انتخاب موضوع واسه طرح نهایی بود...یه تاپیک زد بچه ها اومدن موضوع های خوبی گفتن...منم این ترم از بین همون موضوع ها انتخاب کردم

البته لیست هدا جدید بود و اونارو هم خوندم

اگه حوصله ات گرفت بخون این تاپیکو شاید یه کوچولو کمکت کنه

http://www.noandishaan.com/forums/thread67474.html

لینک به دیدگاه
سلام...ببخش پابرهنه اومدم وسط تاپیکتا:icon_redface:

تابستون دوست من (titi.kh) هم گرفتار مسئله مهم انتخاب موضوع واسه طرح نهایی بود...یه تاپیک زد بچه ها اومدن موضوع های خوبی گفتن...منم این ترم از بین همون موضوع ها انتخاب کردم

البته لیست هدا جدید بود و اونارو هم خوندم

اگه حوصله ات گرفت بخون این تاپیکو شاید یه کوچولو کمکت کنه

http://www.noandishaan.com/forums/thread67474.html

خاهش میکنم این چه هرفیه شما صاحب خونه اید.مرسی بابت لینک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...