رفتن به مطلب

تاپیک عزاداران سمر یوروغلو ! (نقد قسمت آخر عشق ممنوع)

shadmehrbaz

ارسال های توصیه شده

دلم واست تنگ شده بود مامان گلم.

:heartshape2: :w02:

مهند میکشتمون این وسط اسپم کنیم :sad0:مهند تقصیر من نبودددددددددددد :sad0:

جیگرم منم دلم تنگولیده بود خیلیییییی:w02: فقط اگه منو دوس داری تاپیک مردم اسپم نکن:aghosh:

مهند بچّم شیطونه کوشولویه می‌برمش الان!

مامی دستتو بده به من بریم از این تاپیک... دیگه نقل قول نگیرییییی هااااااااا :sad0:

در رابطه با موضوع تاپیک!: اون یاروه هلمی(حلمی؟) چه آخر سر خوشحال خوشحال واسه خودش اونجا‌ها بود!!!

چه نمازی می‌خوندن واسه میّت :ws28:اونجا من خندم گرفت! چه مسلمونایی بودن اینا! :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 92
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من 2 قسمت و نصفیش و اون موقع که ترکیه نشون میداد دیدم

کلا سریالای ترکیه رو دوس ندارم

اکثرا تو یه ترکیبن

وقتی سریالاشون و میبینم استرس میگیرم :ws3:

لینک به دیدگاه
ارعععع بشرا دوس دختر مهند بود روز نامزدیش با مهند مهند رفت یواشکی پیش سمر بش گفت من دارم عذاب می‌کشم و من تورو دوس دارم و... فک کن شب نامزدیش دختره طبقه بالاس سمر و مهند طبقه پایین:biggrin: اولین جرقه‌های خیانت همون شب زده زده شد! :biggrin:

بشرا هم بعدا آویزون مهند شد! اینم مثل سمر وقتی‌ مهند ولش کرد همون کارارو کرد!:banel_smiley_4: بعدم از ترکیه رفت... مدل بود :w02:

ااااااا من چرا ندیدمش آخه :4564:

ولی دم مهند گرم عجوبه ای بود خبر نداشتم ، یه دور کامل با تمام دخترای ترکیه بوده ! biggrin.gif

دو تا مونده به آخر و یکی مونده به آخرش بود دیدم :ws28:

خسته نباشی واقعا:ws28: الان نوستراداموس تو قبر بهت افتخار میکنه

لینک به دیدگاه
مهند میکشتمون این وسط اسپم کنیم :sad0:مهند تقصیر من نبودددددددددددد :sad0:

جیگرم منم دلم تنگولیده بود خیلیییییی:w02: فقط اگه منو دوس داری تاپیک مردم اسپم نکن:aghosh:

مهند بچّم شیطونه کوشولویه می‌برمش الان!

مامی دستتو بده به من بریم از این تاپیک... دیگه نقل قول نگیرییییی هااااااااا :sad0:

در رابطه با موضوع تاپیک!: اون یاروه هلمی(حلمی؟) چه آخر سر خوشحال خوشحال واسه خودش اونجا‌ها بود!!!

چه نمازی می‌خوندن واسه میّت :ws28:اونجا من خندم گرفت! چه مسلمونایی بودن اینا! :whistle:

واقعا این شیوه ی تربیت بچه ت باید الگوی تمام مادرا قرار بگیره !!:ws28:یاد این مهمونیا افتادم بچه هه گند میزنه به همه چی بعد مامانش سرخ میشه از یه طرف شرمنده ی صابخونه میشه از یه طرفم نمیخواد بچه رو تو جمع دعوا کنه:ws28:

اشکالی نداره خودم اسپمارو بعدا میپاکم بذار بچه اسپمشو بکنه یه وخ عقده ی اسپم نداشته باشه بزرگ شد:w02: ... راحت باش عمو جون :aghosh: (:gnugghender:)

آرررره اونم خیلی باحال بود عدنان و نهال تو خونه مونده بودن بعد هلمی اومده بود نماز میخوند واسه میّت :biggrin:

لینک به دیدگاه
واقعا این شیوه ی تربیت بچه ت باید الگوی تمام مادرا قرار بگیره !!:ws28:یاد این مهمونیا افتادم بچه هه گند میزنه به همه چی بعد مامانش سرخ میشه از یه طرف شرمنده ی صابخونه میشه از یه طرفم نمیخواد بچه رو تو جمع دعوا کنه:ws28:

اشکالی نداره خودم اسپمارو بعدا میپاکم بذار بچه اسپمشو بکنه یه وخ عقده ی اسپم نداشته باشه بزرگ شد:w02: ... راحت باش عمو جون :aghosh: (:gnugghender:)

آرررره اونم خیلی باحال بود عدنان و نهال تو خونه مونده بودن بعد هلمی اومده بود نماز میخوند واسه میّت :biggrin:

هیشکی باورش می‌شه من مهربون بشم؟:ws28:

عمو بچمو بد عادت نکن! تو هم عین این عمو دایی‌ها که مامانه خودشو میکش بچه‌رو به راه راست هدایت کنه میاد به بچه خط میده همراهیش می‌کنه گند می‌زنه به تربیت مامانه!:biggrin:

پانیذا جیگرم بزن تاپیکشو بترکون (تیریپ مامان بی‌خیال حرص درارا!:biggrin:)

تیپ نهال هم آخر سر برگشت به همون تیپ مزخرفش اوایل فیلم! تو این فیلم آدم بدا خوشگل و خوش تیپ بودن! خوباشون حرص درآرو بد تیپ! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چون بعد از سریال نور این سریال شروع شد و من خیلی از نور به عنوان یه سریال ترکی خوشم اومده بود ترغیب شدم اینم ببینم ولی از همون اول نتونست منو به عنوان بیننده جذب کنه و دنبالش نکردم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خسته نباشی واقعا:ws28: الان نوستراداموس تو قبر بهت افتخار میکنه

همون موقع زنده که بودم افتخار می کردم به من :hapydancsmil:

ی بار ی نامه نوشته بود واسمممممممممممم

هنوزم که هنوزه وقتی نامه رو می گیرم دسم انقد خاطرات واسم زنده میشه بغض گلو مو می گیره اشکام میاد نمی تونم نامه رو بخونم ببینم بالاخره چی نوشته توش :4564:

لینک به دیدگاه
این مزخرفات چیه میبینید اخه :banel_smiley_4: آینده سازان مملکت رو ببین تو رو خدا :banel_smiley_4:

چیش مزخرف بود ؟ داستانش خیلی هم قشنگ بود پس اون سریالو واسه کیا ساختن ؟ :banel_smiley_4:

من نمدونم چرا هروقت لمیس خانم رو میدیدم یاد پرینگ ( پری دریایی ) میفتادم :دی

برا همین هرکاری کردم ازش متنفر شم نشد icon_razz.gif

بیچاره پری:ws28:

بابا اون مثلا شخصیت مثبت بود ولی همه بدشون میومد ازش با اون قیافه ش:ws3:

لینک به دیدگاه
چیش مزخرف بود ؟ داستانش خیلی هم قشنگ بود پس اون سریالو واسه کیا ساختن ؟ :banel_smiley_4:

من که نمیدیدم ولی یه روله از یه فیلم و سریال کافیه تا بفهمی کیفیت در چه حده...مثل اکثر سریالای اسیایی خز و سیاه سفید دیگه

سریال "آرشیتکت باهوش" خوبه نگا کنیم؟ :whistle:

الان داره از شبکه ی NTLDR + پخش میشه . :whistle:

هان؟؟نمیدونم اگه خوش ساخته ببین :w16:

لینک به دیدگاه
من که نمیدیدم ولی یه روله از یه فیلم و سریال کافیه تا بفهمی کیفیت در چه حده...مثل اکثر سریالای اسیایی خز و سیاه سفید دیگه

:w58::w58:

نه بابا اصن اینجوریا نبود

حالا یکی به من بگه این فیروزه خانوم چرا فلج شد؟؟؟ :w02:

علتش معلوم نشد ولی لابد سکته کرده بود بعد از خودکشی سمر :biggrin:

لینک به دیدگاه
:w58::w58:

نه بابا اصن اینجوریا نبود

فک کنم منظورم رو اشتباه فهمیدی...سیاه سفید منظورم سیاه سفید بینیه، شخصیت پردازی های اغراق شده، یکی خیلییییییی بد یکی خیلیییییی خوب، عشق های نافرجام، داستان های سطحی، گریم ها و صحنه پردازی ها و پوشش خاص و غیر واقعی

این چیزا به اضافه عدم رعایت نکات فنی تو ساخت فیلم و سریال از ارزشش کم میکنه تا جایی که میشه بهش گفت : مبتذل

لینک به دیدگاه
فک کنم منظورم رو اشتباه فهمیدی...سیاه سفید منظورم سیاه سفید بینیه، شخصیت پردازی های اغراق شده، یکی خیلییییییی بد یکی خیلیییییی خوب، عشق های نافرجام، داستان های سطحی، گریم ها و صحنه پردازی ها و پوشش خاص و غیر واقعی

این چیزا به اضافه عدم رعایت نکات فنی تو ساخت فیلم و سریال از ارزشش کم میکنه تا جایی که میشه بهش گفت : مبتذل

خوبه حالا ندیدی اینارو ردیف کردی :banel_smiley_4:

نه خیر اصن سیاه سفید نبود میبینی که شخصیتای منفی سریال هم کلی محبوب بودن :whistles: داستانشم گفتن از یه رمان اقتباص شده بود

لینک به دیدگاه
خوبه حالا ندیدی اینارو ردیف کردی :banel_smiley_4:

نه خیر اصن سیاه سفید نبود میبینی که شخصیتای منفی سریال هم کلی محبوب بودن :whistles: داستانشم گفتن از یه رمان اقتباص شده بود

متعصب نباش دلبندم :4chsmu1:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...