رفتن به مطلب

تاپیک عزاداران سمر یوروغلو ! (نقد قسمت آخر عشق ممنوع)

shadmehrbaz

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 92
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه دقت کنید تمام عاشقهای این فیلم به معشوقاشون نرسیدن....:sigh:

ثمر به مهند...:hanghead:

نهال به مهند... :hanghead:

مهند به سها... :hanghead:

بشیر به نهال... :hanghead:

جمیله به بشیر...:hanghead:

بشرا به مهند...:hanghead:

هلمی به بشرا...:hanghead:

ولی لمیس :icon_razz: به عدنانش رسید. :icon_razz:

لینک به دیدگاه

عزداریه چی ، هی آدمو مجبور به فحش و ناسزا گفتن می کرد ، خیلی حرص درآر بود :whistles:

لمیس خانوم هم البته چون همش هیچی نمی گفت و خوب بود حرص درآر بود ، مگه آدم چقدر رفتار دیگران و تحمل می کنه ، باید همون اول یه چار تا فش میداد ، کتک کاری می کرد ،میزاشت می رفت پی زندگی خودش

لینک به دیدگاه
به نظر من سمر حقش بود بمیره

زنه بی جنبه بی نزاکت

ول کن نبود

این زنها خونه خراب کن هستند.......

عقده ای بیچاره

.............:whistle:

ولی خودمونیما چه زود سرپا شدند نهال اینها

عدنان خیلی ملنگ بود حرص دربیار

همون

منم مونده بودم عدنان كَكِشم نگزيد!! :ws28:

لینک به دیدگاه
بنظرم مهند باید میمیرد اون بود که همه رو بازیچه میکرد و میرفت......

از لجاجت ثمر خوشم اومد حداقل ثابت کرد نمیتونی هر وقت خواست بگی دوستت دارم و هر وقت خواستی بری.... پسره ی بی شرف هوس باز .......

از نهال حالم بهم میخورد خیلی بچه بود ...... همه چیزو بخاطر علاقش زیر پا میشد ماد مازالو و .....

قسمت اخر میتونست با دیالوگای بهتری تموم شه دیالوگای مهند سر قبر ثمر قوق العاده چرت بود

اما تنها چیزی که همیشه رو اعصابم بود قیافه ماد مازال بود با اون مدل موشicon_razz.gif

فیروزه خیلی باحال کج شده بود:ws28:

با اکثر چیزایی که گفتی موافقم...ولی مهند هوس باز نبود بدبخت خب عاشق سمر بود از طرفی هم نمیتونست به عموش خیانت کنه پس باید سمرو فراموش میکرد :ws37:

ديالگوگ هاي شخصيت ها رو زير سوال نبرين

دیالوگهای مهند قسمت آخر واقعا مسخره بود آخه :hanghead:

عه چه اسما عوض شدن اینجا:دی

من تو ترکیه دیدم اسم دختره بیهتره پسر هم بهلول، سمر مهند چیه؟:دی

فردای اون روزی که اینو داد دانشگاه کلا عزاداری بود یه 2 سال پیش می شه! من خیلی این فیلمو ندیدیم فقط قسمت آخرشو کامل دیدم بر اساس یه رمان ساخته شده بود، خیلی ناراحت کننده بود

خوب شد خودکشی کرد ولی اول باید بهلولو می کشت بعد! کلا این پسر رو اعصابم بود بیچاره نیهال دلم خیلی براش سوخت برا عدنان هم همینطور....کلا فیلم رو اعصابی بود :icon_razz:

باورت میشه من فیلمو تقریبا از قسمت 100 دنبال کردم ولی بازم جذبم کرد :biggrin: تعریفشو از اینور اونور زیاد میشنیدم ولی موضوعش چون عاشقونه بود به نظرم سریال خزی میومد اصلا خوشم نمیومد ببینم ولی اتفاقی چند قسمتشو دیدم دیگه تا آخر دنبال کردم

من نمیدونستم بر اساس رمان ساخته شده مرسی که گفتی :a030:

نه اتفاقا شادي به نظرم قسمت آخرش خوب تموم شد من از 2 چيز حرصم در اومد يكي اونكه به قوله تو بعد از خودكشي سمر تقابل مهند و عدنانو نشون ندادن و دومي آخرش كه نشون داد لميس رفت جلو پيش عدنان نشستو لبخند زد :w000:

من عدنانو خيلي دوس داشتم خيلي فوق العاده بود آيلاويو عدنان :icon_redface::icon_gol:

ولی مهند هم کشته میشد قشنگتر بودا به نظرم :ws3:آررررع عدنان مخصوصا با اون سیبیلاش خیلی دخترکش بود!! :ws28:

اون فلش بكها آره خيلي خسته كننده بود.. ولي گذاشته بودنش كه تو از اين حال و هوا ««واقعا حالم گرفته شد الان :4564::4564::4564:»» دربياي :ws3:

بابا اگه به جای اینکه کل فیلمو دوباره فلش بک کنن یکی از صحنه های قشنگ عاشقونه ی بین سمرو مهند رو فلش بک میکردن بازم همون حس حال گرفتگی رو تداعی میکرد :ws3:

اسماشون رو چرا تغيير داده بودن؟! icon_razz.gif عربي شده بود اسما اكثرا!! icon_razz.gifw58.gif

شايسته>شهيره! اليف>بشرا! بيهتر>سمر! نسرين>(خدمتكار چاقه كه با رضا ازدواج كرد، اسمش چي بود؟!!) فردوس>فيروزه! بولنت>مراد!.....

آره اسمارو عربا عوض کرده بودن...ولی بعضی اسماشو خوب شد عوض کردن بهلولو بیهتر چیه آخه شخصیتهای اصلی فیلم اسمشون این باشه کسی نگاه نمیکنه ! :whistle:

سمر و مهندو با هم ميكشتن؟! سمر مهندُ ميكشت؟ يا خودش خودشو ميكشت؟

با شخصيتي كه مهنّد داشت و هميشه تو ترديد بسر ميبرد (من كامل نديدم، ولي هرموقع ميديدم، اينطوري بود)، اگه خودكشي ميكرد، من شخصا تعجب ميكردم و باورپذير نبود برام

ولي اگه سمر ميكشتش.. شايد بد نميشد ولي سمر مهندو دوست داشت، با تمام شرايطي كه وجود داشت، بازم دست از سر مهند ورنميداشت و حاضر نبود ازش بگذره.. با وجود اين حتي بنظرم نميتونست اسلحه رو به سمتش بگيره ... همين پايان به نظر من بهتر و دراماتيك تر بود، ولي ترجيحا با جزييات بيشتر [البته وفاداري به رماني كه از روش ساخته شده هم وجود داشته بالاخره..]

نه به دست سمر کشته میشد که جالب نبود ، ولی بعد از کشته شدن سمر میتونست اونم اسلحه رو برداره خودشو بکشه با اینکه به قول تو شجاعت خودکشی توی شخصیتش نبود ولی بازم اگه این کارو میکرد به نظرم مصنوعی نبود چون اولا مهند تا آخرین لحظه عاشق سمر بود دوما اینجوری با خیانتی که به عدنان کرده بود روبرو نمیشد پس خودکشی چیز دور از ذهنی نبود

البته اینکه به داستان رمان باید احترام میذاشتن کاملا حرف درستیه

نوشی به خاطر نقد خوبت مرسی :icon_gol:

اگه دقت کنید تمام عاشقهای این فیلم به معشوقاشون نرسیدن....:sigh:

ثمر به مهند...:hanghead:

نهال به مهند... :hanghead:

مهند به سها... :hanghead:

بشیر به نهال... :hanghead:

جمیله به بشیر...:hanghead:

بشرا به مهند...:hanghead:

هلمی به بشرا...:hanghead:

ولی لمیس :icon_razz: به عدنانش رسید. :icon_razz:

چه جالب اصلا به این چیزا توجه نکرده بودم ، راستی بشرا کیه ؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3 میگم من 100 قسمت اولو ندیدم اصلا نمیدونستم کسی به نام "بشرا" هم عاشق مهنده :w58:

البته تحسین بیگ هم به فیروزه رسید :ws3: (با اینکه کجو کوله بود )

که اینطور...چه مرگ دلخراشی.girl_impossible.gifفک کردم قرص خواب میخوره میمیره...

مررررسی شااادی جووون تعریف کردی واسمbudhug.gifrosesmile.gif

خواشش میشه :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

چه جالب اصلا به این چیزا توجه نکرده بودم ، راستی بشرا کیه ؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3 میگم من 100 قسمت اولو ندیدم اصلا نمیدونستم کسی به نام "بشرا" هم عاشق مهنده :w58:

البته تحسین بیگ هم به فیروزه رسید :ws3: (با اینکه کجو کوله بود )

نامزدش بود یه مدت بشرا. :ws37:

نامزدیشون نهال کلی گریه کرد...:sad0:

هلمی هم با بشرا رابطه داشت...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه دیگه تحسین ولش کرد و رفت وقتی کج شد.:ws3:

لینک به دیدگاه

باورت میشه من فیلمو تقریبا از قسمت 100 دنبال کردم ولی بازم جذبم کرد :biggrin: تعریفشو از اینور اونور زیاد میشنیدم ولی موضوعش چون عاشقونه بود به نظرم سریال خزی میومد اصلا خوشم نمیومد ببینم ولی اتفاقی چند قسمتشو دیدم دیگه تا آخر دنبال کردم

من نمیدونستم بر اساس رمان ساخته شده مرسی که گفتی :a030:

من دوستم بهم تعریف می کرد اصولا پیش بقیه فیلم نمی بینم چون مامان بابام می دیدن من نمی شستم ببینم !ولی می دونی اکثر فیلمای ترکیه این شکلیه خیانت و اینا حالا چون این یه خورده لوکس بود بیشتر صدا کرد و البته به خاطر بازیگراشم بود

خیلی چیز زیادی از دست ندادی اولاشو ندیدی اینقد کش می دن ماجرارو که همون دو قسمت آخرو ببینی می فهمی!

بیشتر فیلمای ترکیه از رو رمانه!

لینک به دیدگاه
نامزدش بود یه مدت بشرا. :ws37:

نامزدیشون نهال کلی گریه کرد...:sad0:

هلمی هم با بشرا رابطه داشت...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه دیگه تحسین ولش کرد و رفت وقتی کج شد.:ws3:

آهاا بشرا همون بود که کاتیا با گوشی مهند بهش زنگ زد ؟؟؟

نه دیگه تحسین ولش نکرد که مگه ندیدی بعد از کجو کوله شدن هم تحسین داشت حمالیشو میکرد ؟! :ws3: کلا تحسین بدبخت به کجو کوله ی فیروزه خانم هم راضی بود ! :biggrin:

لینک به دیدگاه

ای کاش این زنه زودتر سکته میکرد مامان و خواهرم انقد خوشحال میشدن!!

فقط خدارو از ته قلب شاکرم که تموم شد این سریاله!!!:ws36:

خداااااا!!!یعنی تموم شدددأ!!!من که باورم نمیشهههه!!:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
من دوستم بهم تعریف می کرد اصولا پیش بقیه فیلم نمی بینم چون مامان بابام می دیدن من نمی شستم ببینم !ولی می دونی اکثر فیلمای ترکیه این شکلیه خیانت و اینا حالا چون این یه خورده لوکس بود بیشتر صدا کرد و البته به خاطر بازیگراشم بود

خیلی چیز زیادی از دست ندادی اولاشو ندیدی اینقد کش می دن ماجرارو که همون دو قسمت آخرو ببینی می فهمی!

بیشتر فیلمای ترکیه از رو رمانه!

آره اتفاقا خودمم میدیدم میگفتم این که همه چیش معلومه پس تو اون 100 قسمت چه غلطی کردن ؟! :w58:یه مدتم فک میکردم سریال تموم شده جم دوباره داره از اول پخش میکنه الکی شماره ی قسمتارو بالا برده !!:ws3:

لینک به دیدگاه
آهاا بشرا همون بود که کاتیا با گوشی مهند بهش زنگ زد ؟؟؟

نه دیگه تحسین ولش نکرد که مگه ندیدی بعد از کجو کوله شدن هم تحسین داشت حمالیشو میکرد ؟! :ws3: کلا تحسین بدبخت به کجو کوله ی فیروزه خانم هم راضی بود ! :biggrin:

اون که سها بود.:biggrin:

بشرا همونی که برنزه بود موهاش مشکی بود یادت نیست؟:ws52:

نامزد مهند بود یه مدتا.:banel_smiley_4:

از این به بعد به جای واژه ی عدنان بگین مااااااست.:biggrin:

به جای واژه ی تحسین بگین بییییییییییییییییب. :ws3:

لینک به دیدگاه

مهند تحسین فیروزه رو گذاشت رفت بابا! ندیدی؟ دقت نداری که!:w02:

اولش دستشو گرفته بود... آخرش ولی‌ با نگاه‌هایی‌ دو دل به فیروزه کنار ماشین او را گذاشت و رفت!

:w02:

لینک به دیدگاه
اون که سها بود.:biggrin:

بشرا همونی که برنزه بود موهاش مشکی بود یادت نیست؟:ws52:

نامزد مهند بود یه مدتا.:banel_smiley_4:

از این به بعد به جای واژه ی عدنان بگین مااااااست.:biggrin:

به جای واژه ی تحسین بگین بییییییییییییییییب. :ws3:

اووووووووه چه دل بزرگی داشته مهند ! سها ، بشرا ، بیسان ، سمر ، نهال و...خوب شد فیلم تموم شد ! :biggrin:

لینک به دیدگاه
مهند تحسین فیروزه رو گذاشت رفت بابا! ندیدی؟ دقت نداری که!:w02:

اولش دستشو گرفته بود... آخرش ولی‌ با نگاه‌هایی‌ دو دل به فیروزه کنار ماشین او را گذاشت و رفت!

:w02:

ئععععع واقعا" ؟؟؟ من فک کردم بازم ول کن نیس تحسین توکف ! :biggrin:

تو میدونی بشرا کدوم بود راستی ؟ :w02:

لینک به دیدگاه
من از کل فیلم دو قسمت بیشتر ندیدم به نظرم اصلا جذاب نبود تو همون دو قسمتم فهمیدم در نهایت سمر می کشه خودشو :whistles:

بابا تو دیگه کی هستی دست نوستراداموس و بستی :w02:

کدوم دو قسمت بود حالا ؟ احیانا قسمت آخرو یکی مونده به آخر نبود ؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
اووووووووه چه دل بزرگی داشته مهند ! سها ، بشرا ، بیسان ، سمر ، نهال و...خوب شد فیلم تموم شد ! :biggrin:

من همیشه میگفتم که دل مهند فیروزرو کم داره .:lol:

دل که نیست هتل 5ستارست. :biggrin:

لینک به دیدگاه
ئععععع واقعا" ؟؟؟ من فک کردم بازم ول کن نیس تحسین توکف ! :biggrin:

تو میدونی بشرا کدوم بود راستی ؟ :w02:

ارعععع بشرا دوس دختر مهند بود روز نامزدیش با مهند مهند رفت یواشکی پیش سمر بش گفت من دارم عذاب می‌کشم و من تورو دوس دارم و... فک کن شب نامزدیش دختره طبقه بالاس سمر و مهند طبقه پایین:biggrin: اولین جرقه‌های خیانت همون شب زده زده شد! :biggrin:

بشرا هم بعدا آویزون مهند شد! اینم مثل سمر وقتی‌ مهند ولش کرد همون کارارو کرد!:banel_smiley_4: بعدم از ترکیه رفت... مدل بود :w02:

مامااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان...:w42:
جون مامان جیگری :w02:
لینک به دیدگاه
بابا تو دیگه کی هستی دست نوستراداموس و بستی :w02:

کدوم دو قسمت بود حالا ؟ احیانا قسمت آخرو یکی مونده به آخر نبود ؟ :ws3:

نوسترداموس با خودم مشاوره می کرد قبل حدسیدناش :ws3:

قسمت آخر که دیگه نیاز به حدس نداش اتفاقا نتونستم قسمت آخر و ببینم

ولی قسمت فک کنممممممممممممممممم

دو تا مونده به آخر و یکی مونده به آخرش بود دیدم :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...