رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امشب بعد از 4 روز درس خوندن تونستم یه کتاب 400 صفحه ایی رو تموم کنم !!!:icon_pf (34): مخم به کل جوش آورده دیگه .... فردا رو بگو چه جوری دوره کنم ؟؟؟!!!:vahidrk:

• Like 11
لینک به دیدگاه

امشب به شدت نگرانم و دلشوره دارم امیدوارم اتفاق بدی نیفتاده باشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 11
لینک به دیدگاه

هنوز‏ ‏هیچی‏ ‏نشده‏ ‏چقد‏ ‏استرس‏ ‏دارم‏!‏! استرسای‏ ‏قبلیم‏ ‏کم‏ ‏بود‏ ‏اینم‏ ‏اومد‏ ‏روش‏!‏! خدا‏ ‏کنه‏ ‏امتحان‏ ‏فردامو‏ ‏خوب‏ ‏بدم..:4564:

• Like 9
لینک به دیدگاه

دارم آنلاین بیلیارد حرفه ای بازی میکنم....برنده میشم ولی بالاترین امتیاز10,925 هست امتیاز من 8,457 هست.... امشب میخوام برسونم به بالاترین امتیاز....:ws3:

امتیازم حالا شد 9,306

برای امشب کافیه....

• Like 9
لینک به دیدگاه

امشبم مثل هميشه:sigh: از اونور شهر تا اينور قدم زدم خسته شدم!از قدم زدن نه!از چي نمي دونم ولي دلم خيلي

خيلي هواي رفتن داره!ولي نمي دونم كي وقت پرواز من از اين قفس :hanghead: .... دلم گرفته است!

• Like 7
لینک به دیدگاه
همچین خوب نیستم ، نگرانم ، کاش دلواپسیم الکی باشه :icon_redface:

نگووووووووووو

منم همينجوري هستم

خيلي بدم مياد از اين حال (( دلواپسي الكي))

خودتم نميفهمي براي چي اينجوري هستي !!! :sigh:

• Like 7
لینک به دیدگاه

امشب تازه به عمق فاجعه پی بردم که بعد از اتمام امتحانات وقت تحویل انواع و اقسام پروژه هاست !!!:4564::w768:

امشب اگر یاری کنی ای دیده طوفان میکنم .......:cryingf::ws44::w821:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دیده اید بعضی وقتا یک هویی هوس یک چیزی می کنید؟ یک چیز خوب؟ که اگر در دسترس باشد کلی کیفور می شوید؟ مثلا یک هویی هوس هندوانه میکنید وسط زمستان و می روید در یخچال و در را باز می کنید و میبینید یک قاچ هندوانه نشسته و منتظر است تا بخوریدش! حالا حکایت امشب من است.

امشب یک هویی به یاد قدیما هوس فروم بازی زد به سرم . دروغ چرا اولش پسوردم را یادم رفته بود که به زور امتحان چندباره یادم آمد.

ولی خب نواندیشان الان نواندیشان قدیما نیست. و این یعنی تغییر. همه ما تغییر می کنیم. همه محیط ها تغییر میکنند و "هیچ چیز ثابت و پا برجای نیست..." و هیچ وقت این قضیه، چیز بدی نبوده...

ازون قدیما کاربرای کمی موندن. خب خاطراتی خوبی رو هم با هم رقم زدیم.

یک زمانی اینجا شده بود پاتوقم. یادش به خیر که با اینترنت دایال آپ و نفتی خودمو جز میدادم تا بتونم دوتا تاپیک بالا بیارم:)

خلاصه از آن زمانها گذشته و توی این 6 ماه که نبودم خیلی چیزها عوض شده.

خیلی از دوستای قدیمی رفته اند و بقولی "بی دوستان در بوستان"

....

شب همگی خوش

و خدانگهدارتون. :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...