رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان كه اينارو مي نويسم! ساعت 3:12 بامداد روز 5شنبه 21 دي ماه 1391 هجري شمسي...مصادف با...است!!!:ws28:

منم بعد از 3 تا امتحان مزخرف چسبيدم به انجمن سوت وكور اين ساعت!ول كنم نيستم!!!:ws28:

امروز...خوب بود!يني هر روزي كه تو باشي روز خوب محسوب ميشه!:icon_redface:

...

1 شنبه امتحان دارم!معادلات ديفرانسيل:icon_pf (34):

• Like 8
لینک به دیدگاه

خب من امشب تنها شدم برگشتم بجای قدیمیم پیش دوستام .تو نواندیشان. الانم که هیچ هم صحبتی نیست.خسته شدم بابا یکی یه چی بگه خب

• Like 7
لینک به دیدگاه
دیشب که از معده درد تا صب نخوابیدم

اما امشب به امید خدا میخوام رو پلانم کار کنم

خدا رو شکر خوب شدی.

برای رفع درد معده میتونی از کباب سیب زمینی ( بدون خوردن پوستش ) استفاده کنی. البته نباید باهاش آب هم بخوری. ولی میشه با کمی عرق نعنا اونو نوش جان کرد.

• Like 6
لینک به دیدگاه
خدا رو شکر خوب شدی.

برای رفع درد معده میتونی از کباب سیب زمینی ( بدون خوردن پوستش ) استفاده کنی. البته نباید باهاش آب هم بخوری. ولی میشه با کمی عرق نعنا اونو نوش جان کرد.

ممنون من ورم معده دارم به همراه چن تا زخم سطحی که گاهی اگه بدغذایی کنم اذیت میشم

• Like 5
لینک به دیدگاه

امشب بسی خوشحال می باشم :heartshape2:

چون اون جوری که دوست داشتم روزم رو گذروندم و به کارام هم همون طور که می خواستم رسیدگی کردم :w12:

خلاصه که امروز هم زندگی خیلی قشنگ بود :hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه

امروزم گذشت و امشبم گوش به حرفم دادی:hanghead: اما امشب راضیم از اینکه گوش ندادی :ws37:

کمی بهترم ، واسه خاطر دوستام بهترم . نعمت بزرگیه دوستای خوب . باید از اول شرو کنم . امشب تصمیم گرفتم واسه دوستای عزیزم ، واسه احترام و قول که بهشون دادم، واسه کنارشون بودن ، از اول شرو کنم. شاید یه کوچولو زمان ببره اما من تصمیممو گرفتم . کمکم کن خدا ، دستمو بگیر و حتی شده بکش، فقط فقط اینکار از دست تو بر میاد ازم دریغ نکن ...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 10
لینک به دیدگاه

امروزم گذشت و شب شد :hanghead:

احتمال میدم امشب شب اخر باشه ، چون قلبم خیلی درد میکنه و دیگه طاقتم نمیاد . انگار نشونه هاشو دارم میبینم :icon_redface::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خــــــدارو شکر تویه این چندتا تاپیکی که امروز بودم و اکثر تاپیکا هم بچه ها احوالاتشون رو میگن

امشب برا اکثر بچه ها خوب بوده و غمگین نبودن... خیلیا هم استرس درس و امتحان رو داشتن که اینا هم میشه خاطره :ws33:

اخی چقد خوبه:girl_angel:

• Like 6
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...