رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هر شب وقتی از بیرون میومدیم غذا حتی همون ساده اش آماده بود اگه دوس نداشتم یخچالو باز میکردم از غذای دیشب مونده بود یا غذای ظهر که نبودم مونده بود خلاصه یخچال پره خوردنی میشد

امروز که مامانم خونه نبوده اومدم شام نبود یخچالو باز کردم دریغ از یه قابلمه همه چی خام بود باید میپختم خودم :hanghead:نه بابام حال غذا درس کردن داشت نه من و اینجا بود که مثل همیشه فهمیدم مامان اگه خونه نباشه خونه هزار متری با خونه ی یه متری و بی خونه بودن هیچ فرقی نداره نه برا غذا پختن بلکه انرژی خونه اس :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

قرار گذاشته بودیم با بچه های لیسانس بعد از چندین وقت که بی خبر بودیم از هم، همدیگه رو ببینیم. خیلیا رو بعد از تموم شدن درس ندیدیم. الانم به خاطر مشغله کار و ازدواج و ... نشد یه سریا بیان. اما همونام که اومدن خیلی خوب بود. کلی تجدید خاطره شد. اطرافمو نیگا میکنم می بینم بچه ها اکثرا ازدواج کردن و خیلی راحتم از هم جدا شدن! آخرین خبر، ازدواج یکی از همکلاسیا بود که واقعا نه تنها دو نفرشون به هم نمیان که حتی دختره عقل و شعورش کاملا برای من زیر سوال رفت:icon_pf (34):. این آدم کسی بود که من خودم به شخصه فک میکردم خیلی زرنگه و ... نمیدونم چی بگم. ما که داریم فقط ظاهر قضیه رو میبینیم. امیدوارم که خوشبخت باشه با این فرد. ولی درکش برام خیلی سخته

:ws37:

لینک به دیدگاه

ساعت نزدیک دو بامداد...

اینجا شاهین شهر سالن مطالعه ی دانشگاه

من در حال خالی کردن لیست IDM از دانلود!!!:ws3:

(سرعتی فراتر از باور!):whistle:

لینک به دیدگاه

خیلی وقتا آدمی فقط میخواد بدونه سر از خیلی چیزا در بیاره فقط از خدا میپرسه که جواب پیدا کنه اما ظرفیتش محدوده به خدا قسم محدوده دانستن خیلی چیزا از درون آدمو نابود میکنه

امشب خیلی سردرگمم خیلی با رفیق چندین و چندسالم حرف میزدم و اون میگفت و من گوش میکردم

از اتفاقایی که نباید بدونه میگفت از عذابی که تو وجودش هست از خوابهایی که چندین ساله به واقعیت تبدیل میشن و ما همه بی خبر از حالش و من مات شدم در مقابلش

خدایا نمیدونم چه حکمتی داره نمیدونم اما آدمی تحمل دانستن همه چیز رو نداره بدون که میشکنه و من اینو به چشم دیدم

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا از هر چیزی فراریم سر راهم سبز میشه 3تا بچه یتیم گرسنه در صورتی که سفره افطار بعضی ها ... از انقلاب تا تهران پارس فقط گریه کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...